• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No to doufám :wink:
29. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Jdu si udělat něco k jídlo mám nějaké chutě :wink: Holky já budu po vánocích jak koule ted pořád chodím na balkon na cukroví mám strach aby tam něco zbylo :grinning:
29. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Ještě jednou zdravím, nějak mě zlobil pc, vůbec se mi to neaktualizovalo, zůstala jsem viset na 15 té hodině. Zdravím všechny, hlavně Dady s malýma ale i všechny maminy a čeklatelky i snažilky :slight_smile:
29. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj Alenko jak se máš? Co manžel a záda pořád bolí nebo už je lepší :wink:
29. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoj Lucí, no dnes mám uklízecí den. Jinak jsem ale pořád v práci, teď je toho hrozně moc, takže vůbec nic jiného nestíhám. Manža myslím celkem v pohodě, pořád ho to pobolívá, ale jinak myslím že už je čilý...občas mi připadá až moc čilý :grinning:
29. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
:slight_smile: luci nasla jsem brozurku,kterou jsem dostala na kurzu a tam pisou,ze v tehu nedoporucuji jist zazvor a na netu ho zase vychvaluji.peti jestli ti cajik pomaha tak si ho cca 1x za den udelej,ale nikterak bych se tim neprolevala,jestli mohu radit.
29. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Terez děkuji. Snad už mám to nejhorší za sebou a na zázvor se můžu vyprdnout. Alenko to je teda prýmová neděle.Luci jen papej,vždyť můžeš!
29. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Peti, mě to nevadí, já uklízím docela ráda. Zatím. Jen teda u toho dělám ještě milion dalších věcí, takže pak uklízím celý den. Ale manža je v práci tak mi to neva. ALe říkám si až jednou budou děti, doufám že budou, tak to si budu muset pohnout :grinning:
29. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Hlavně s dětma je ten úklid úplně zbytečnej!
29. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
No to máš pravdu..ale zatím to neznám, tak žiju v tom, že budu muset uklízet rychle až ty děti budou, ale věřím že mě to přejde :wink:
29. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky já usla v sedě manža se mi řechtal :grinning:
Alenko pořád v jednom kole , ale neboj na jaře se zadaří a ty si budeš užívat těhulení :wink:
Terezko tak a ted babo rad každý píše a říká něco jiného prostě zázvor jo ale né moc :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
Tak jsme právě dorazili domů,věnečky rozdané,tak můžou dneska všichni pálit a ještě musím udělat jeden,protože jsme se stavovali do kulturáku zeptat se na lístky na divadlo,mamča má pozítří narozeniny,tak jsem ji chtěla koupit trošku kultury ,ale lístky na prosinec už byli vyprodané v říjnu,tak jsem trošku zaspala.No a paní pokladní mě ukecávala,jestli bych ji ten věnec nemohla prodat,že se jí líbí,a že nikde nesehnala,tak jsem ji řekla ,že ten nemůžu protže je pro maminku,ale že jestli ji to stačí zítra tak ji dneska udělám taky.Tak budu u superstár motat.
:slight_smile:
29. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Jé teď koukám jak tu bylo dneska veselo.Tak všechny zdravím,posílám pohlazení.
Jé a staromák o vánocích taky miluji,jak jsem chviličku bydlela v Praze tak jsem si to vždycky užívala.Je to tam o vánocích moc hezké. :slight_smile: :slight_smile:
Dady tak hodně odpočívej,ať načerpáš hodně sil,a je už vše v pořádku.A užívej si broučků.A brzy nám vlož fotečky,to víš jsme kelišky zvědavé. :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Tož se s vámi dneska loučím :slight_smile: Marod zacifikovaný, Peťa mi udělala radost, natřela si prsiska, Věrka bloudí lesem, Mája asi utrácí, Belka staví kotec pro novou samyci, Andrejka stojí pod stromem a čeká na Džonyho, který přijde příští týden, Lucka se přejedla cukroví a usla na balkoně a Kasa odplácí pokladní věncem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Terezka má palec jak přadlena a Dady se konečně vyspí doma :slight_smile: tak dobrou noc bobulky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Karolko dobrou noc sluníčko naše. At se kobzolek brzo uzdraví a může dělat domácího poskoka jako dělat rohlíčky uklízet a tak :grinning:
29. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Ty mi dostáváš. Já Tě zbožňuju Karolko,choď častěji,papa a ať je brzy doma zdrávo!
29. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Dady to je fajn že jste doma, konečně všichni. Tak to se 1. adventní neděle povedla :wink:
Andrejko teda už zkouška tak učit učit ať to dáš za 1. Já na vánočním Staromáku teda nebyla nikdy tak aspoň najdu online kameru a kouknu na tebe za týden, tak mávej :wink:
Věruško co auto už je spravené nebo pořád chodíš?
Luci děláš mi chutě cikrovím tak jsem načala aspoň arabesky.
u nás pečení nejdřív za týden, jsem nějaká pořád unavená z probdělých nocí, tak to se mnou přes den stojí za prd, ale aspoň svítíme hvězdičkama v okně i na věnci už 1 svítí, ono není kam spěchat. Dobrou kobylky
29. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Peti půjdeš zítra k doktorovi? Nebo už je líp?
29. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Berušky loučím se sváma MVMR. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
29. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Holký vyhrála jsem tři aukce na mimiauci,to su šikovná :grinning:
29. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Mončo,doktorovi nejdu,jdu makat! Ještě že mi to vyšlo tak pěkně na víkend! Teda ale ty zdravý věci fakt nejsou dobrý.Alenko a copak jsi vyhrála? Lůco pěkné sny.dobrou.
29. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
A co jsi Ali vyhrála.Pochlub se.Já koukám na superstáry ,a Chodur zase nezklamal. :grinning:
29. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
No 2x povlečení a jednou svítící andílky, ty co má Andrejka. Tak se těším :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
:wink: ja se taky pripojuji a vsem preji krasnou dobrou noc,ja uz toho moc nenaspim tak se pujdu jeste mrknou na tv.
29. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa:slight_smile: hurá, zase tady bylo krásně veselo jako za starých časů, mám z toho takovou radost, že mám husí kůži:slight_smile: tak už jsme doma, totálně přežraní, ale krásně jsem si s Terezkou pohrála, bo jsem ji hlídala a úsměv na rtech mám ještě teď:slight_smile: přeju dobrou nocku, krásné sníky a pěkně se vyspinkejte, MVMMMR:slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Zlatíčka také se s Vámi loučím.Jdu do sprchy kouknu na star a do postele, zitra zase celý den v práci. Tak se mějte. Moc na vás myslím a mám vás všechny MMMMMMR :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Samozřejmě přeji dobrou noc a sladké sny :grinning:
29. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit a pořát všem dobrou noc a krásné sny.Pac a pusu. :slight_smile:
A zítra úspěšný start do nového týdne.A pracujcím sluníčkám ať to rychle uteče a ať vás nikdo nezlobí.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .MVMMMR
29. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Dobrou noc a krásné sny všem papa :wink:
29. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Peti, prošvihlas aukci http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4417997 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
berušky, všem dobrou noc, dnes tu bylo opravdu fajn.
Karolajnko, taky dobrýýý :grinning: :grinning: :grinning:
Tak papa všem
29. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.