• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Nojo Bellko, můj život je momentálně hodně omezen a jednu z hlavních rolí hraje papu no :unamused:
Jéžiši, nějakej debil zabil medvěda, to snad neni možný ty lidi. Že ho debila nesežral!!! :angry: :angry: :angry: :angry: Kam to lidstvo spěje, co jsme to za druh, Boha jeho? To nemá obdoby, takový debilní mozky...
Lůco, na pivko a pak myj myši préééé, hmmmmmmmm, tož si to užijte :wink:
Ale o Barošovi jse dneska vykládala Lubošovi, tak toho jsem pochopila náhodou dobře :grinning:
V telce zrovna říkali, jak lidi i přes krizi, utrácej za tajemno, jakože karty a vědmy...
2. kvě 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
Majdí myslíš,že na tu cystu můžu ten bylinkový čajík?I kdyby to třeba bylo něco horšího než jen cysta?A ten poměr těch bylin musí být pesně jak je psanej?Nevím jestli mám všeho dost.
Výlet by super.Ujely jsme 20 km,daly jsme si savojáčka z kuřátka a já palačinku.Daly jsme domů kola a usoudily jsme,že je potřeba vyvětrt pejska tak jsme zašly do picerky na véču.Daly jme napůl pálivou pizzu a huž jsem doma.Unavená :pensive:
2. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Nojo Petjuno, jsem za debila, ale já to ustojim :angry: :grinning:
2. kvě 2009 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
Doufají v to,že jim žádná nepřiletí,páč nemůžeš dělat rychlé pohyby :grinning:
2. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
No, jásný, čím víc jsme v řiti, tím víc chceme kouzla čáry. Jo, Máji, tos mi připomněla, několikrát jsi zmínila, že jdeš psát numerko, to to děláš co vlastně?
Péťo, teď nevím, jestli jsi to psala , určitě jo, ale teď nevím, jak to máš s tím dalším UTZ? Kdy? A zase u Apolináře?
2. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Co není, ale může být a pak uviděj ten tanec :sunglasses:
2. kvě 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jo, Luci, hezkej večír :wink: :sweat_smile:
2. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Peťko, bylinky Ti můžou jen pomoct, klidně je pij a všechny je pěkně promíchej:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci, hezky si ten večer užijte:wink:
2. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Hlásím, že teď je Věruška sama, tak honem honem psát sms na dobrou noc, pak si vezme prášek na spaní :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Já jí píšu celou dobu, zrovna jsem si na vás postěžovala, že si ze mě utahujete, že nevím, že dupa je dupa :grinning:
2. kvě 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
Nevíte, co to dávaj na Nově? A dávaj někde něco pro mě?Jsem líná se podívat na seznamu na program :rolling_eyes:
2. kvě 2009 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, dyk já vím :slight_smile: ...

Holkííí, přyšel manšel, du sje vjenovat:grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Bellí právě jsem si říkala,že tím nic nezkazím.Tak jdu do něj.
Andrejko jdu 12 a zase k Apol.Tady ten pan doctůrek mi pijde bezva a myslím,že mu hodně věřím.Koukala jsem že i odpovídá pod stránkama Apol.na dotazy.A 14 jdu k němu a proberem to co s tou Petjunou dál.Myslím,že laparka,Teď jen řeším jestli na Kladně nebo u Apol? Ale myslím,že Prág zvítězí. :wink:
2. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Aha, v půlce filmu teprve titulky a Růžový panter :rolling_eyes:
2. kvě 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejs, jak to víš, OMG? Tak jak to, že se ptáš? :confused: Já jsem fakt dneska mimo bo co.
2. kvě 2009 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz
Tak náhodou mi píše věruška, že taky neví, co je dupa, jo!Aby bylo jasno :grinning:
Všechny vás zdraví a kouká na Růžového pantera a má noční košilku s Růžovým panterem :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem Věrušce popřála dobrou nocičku, teď skočím do vany a za chvíli jsem zpátky:wink: Peťko, bylinkama určitě nic nezkazíš:slight_smile: Andrejko, jen jdi za miláškem:wink:
2. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Já na Věrušku nemám číslo ale moc Vás kočičky prosím popřejte jí za mě krásnou noc a že jí moc držim palečky ať je brzy lépe. :wink:
2. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Tak ještě, že jsem nejela s manžou, ona je v 17tt, jako Věruška :zipper_mouth: , a už mají kočárek a ukazovala postýlku a zkrátka jen o mimi.
Péťo, a jak se jmenuje ten doktor? Mě operoval Kužel a myslím, že tam pořád ještě je.
Bellí, neutop se, a pozor ať neuklouzneš, BO si OMG nabiješ DUPU :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Holky, kdo máte chuť na sladký? :grinning: Manža přinesl, OMG!!!
2. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
:rolling_eyes: :angry: žrádlo a sladký, OMG :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem dneska z těch výrazů nějak mimo, zas jsem přemejšlela, jakej kužel Ti operovali, čemu se zas tak říká, ale koukám, že je tam velká KÁ....... :rolling_eyes:
2. kvě 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
Maj už kočárek a postýlku jo? :confused: Tak to je teda odvaha :confused:
2. kvě 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No, Májo, Tys nás naučila OMG, BO, TOŽ...
Tož Ti taky mušíme malinko zavařit, ne??
2. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ale tam je jasno, co to je :slight_smile: , u dupy jasno nebylo :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz
Helééééééééééééé, paníííííííí, pro jsi se mě ptala a pak mi píšeš, že to přece víš?
2. kvě 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No, právě, proto jsem tak rozkolísaná, netuší ani si nepřipouštějí problém. A to je dobře, já vím. Ale něco ve mně křičí..
2. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Já to myslela hezky, jako, že je přece jasný, že jsi s Věruškou na spojení, proto "dyk já vím". To bylo k tomu.
2. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Nojono, ale tak to prostě lidstvo chápe, my jsme prostě postižený chca nechca a je to děs, před rokem jsem taky neměla ponětí, co se někde může dít a odehrávat a když se pak s "normální" kámoškou bavím, ta netuší, co to melu a kde to beru. Mě to vytáčí, že je taková nevědomost, ale je to tak no.
2. kvě 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.