• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno děvčátka :slight_smile: !!!
30. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Dneska mám lítací den musím do města k notáři ohledně baráku mých rodičů potom k doktorce pro lístek na peníze potom do práce a pak hurá domů.
Ahoj Evičko jak se máš :wink:
30. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaa a:slight_smile: přeju šťastný vstup do nového týdneee:slight_smile:
30. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno bobulky :slight_smile: Kobzoll ještě špí, tak si v klidu vypiju kávičku a dneska mu uklidím pokojíček, protože jsem mu kdysi nakukala, že jen do uklizených domečků nosí ježíšek dárečky :grinning: Přišlo mi to strašně výchovné a teď mě dítě honí, abych tu lítala s hadrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobře mi tak :sweat_smile: Zdravím všechny těhulky a holky na rozsypání a posílám pohlazení všem s tím velkým přáním, které se nám určitě jednou splní :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj Belíšku a Karolko. Belíšku mám zmatek ve tvých směnách dneska máš ještě volnáska nebo tě čeká nočnuch :angry:
Karolko co kobzolek už je mu líp :wink:
30. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Já jsem ale ostuda, já jsem zasklila včera Monču :angry: Mony jak se používá ta virtuální kamera? Já , že bych nikam nechodila a všechno načumákovala a pak bych se dělala chytrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jé a nemá ji Mája, to by mě fakt zajímalo, jak to u nich chodí :confused:
30. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Luci včera ještě teplotoval, ale vypadá uplně jinak, už jenom neleží, je drzý a dokonce se nechal lechtat :wink: Je sice stršně unavený, ale myslím, že máme vyhráno :slight_smile: Když jsem ho tak vyděla, napadali mě hrozné věci, až se dneska za to stydím :angry: Ještěže byl tak oplácaný, bo za těch 5 dnu vypadá jak z Dachau :confused:
30. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Karolko to je dobře že byl oplácaný to moje vižle má průměrnou váhu tak 22.5 a ted má tak 20.5 ta opravdu vypadá jak z Dachau :grinning: je to naše casořitka tak jí říká manža :grinning: nebo jí ještě říkáme kostitřas :grinning:
30. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Jinak je dobře že už je mu lépe. A co ty máš paragraf?
30. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj ahoj ahoj, tak tady se holedá online kamera k Májovejm? I Ty jedna potvoro čertvoská :grinning:

Kaši, doufám, že baba pokladnice za ten věnec vytáhne jedny podpulťáky, jinak bych jí ani větev nedala! :grinning:

Dady už je doma, no hurá, já čekám na odpověď a ona si tu čmaryká na stránkách.

My byli přecivá na těch narozkách, žádný utrácení :slight_smile:

Manža se psem spěj v obýváku, bo mu nebylo nějak dobře, teda manžovi, trošku se přepil Slivky, na bacila samozřejmě, tak předstíral chřipku večer.

Andrejka dožehlila a došla, Věruška taky, takže advent se všude vydařil, jen s tím pečením mě štvete, tady pec studená :sunglasses:
30. lis 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz
Luci mám dovolenou, měla jsem ji naplánovanou, že si užijem předvánočních příprav :wink: Normálně jsem si říkala, jak asi vypadá tvoje Peťka, když to toho mojeho valibuka tak setnulo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic, huž vstanul, jdu dělat drsnou mámu :grinning:
30. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
Karolko však si užíváš nebo né :grinning:
Ahoj Máji tak si to včera užila to je dobře a manžílkovi bylo šoufl no jo je třeba spálit červa :grinning:
30. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Berušky vyrážím směr město měj se fajn odpoledne nakouknu :wink:
30. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Holky, ještě zpráva od Regíííííí mi přišla. Všechny moc zdraví, s Kájou se rozešli, bydlí teďka u mamky a nemá tam net. Takže zdraví a je smutééééééénko...
30. lis 2009 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem si opsala ten váš recepis a zkusím, mám trošku asi jinej. A běda vám, běda vám!!! Asi dáváte moučkovej cukr, že?
30. lis 2009 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz
Májo cukr moučkovej a Regí je mi líto, ale je holka mladá a má všechno před sebou :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Nojo, bylo mi to jasný, jak bych tam rozpouštěla ten krystalovej, že? Ale to víte, blonďatá hlava, holý neštěstí.
A co říkáte na Supery? Zase mě potěšil Šmajda, sice mohl něco zazpívat :grinning: , ale byl dobrej.
30. lis 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
No jdu vás jen rychle pozdravit,a jdu si lehnout,protože mi není dobře.Ráno jsem šla pro svíčky,abych paní udělala radost a dodělala ten věnec,a udělalo se mi špatně,teď už vím,že z nízkého tlaku,a spadla jsem,naštěstí jsem byla na gindě,tak miminko je v pořádku,ale mám šitý nos a motá se mi hlava.Tak si jdu lehnout.To ten věnec byl hodně drahý. :frowning2: :frowning2: Tak pa
30. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jééééééžiši Kaši, no to je teda mazec, rychle si odpočiň, mamka mi taky ráno volala, jestli neni blbej tlak, že jí je na omdlení a motá se. Jdu jí zavolat. To je děs a ještě jsi těhu, tak to ten tlak lítá, jak se mu zlíbí.
30. lis 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky
Karolko drsná matko, tak on line kamera mi na Staromák nefunguje. Myslíš že měl kobzolek prasečí chřipku? ta bývá prý tak drsná.
Regí teda to mě mrzí, přece jen to nezvládli. holky a nevíte jestli podstoupila to IVF ?
Kaši teda ještě že to odnesl jen nos, dávej moc na sebe pozor, nízký tlak je sviňa nevypočítavá. Hlavně že je mimi v pořádku. Snad to paní ocení a ty lístky vytasí z podpultu.
Já jsem opět nějak nepoužitelná od 4 nespím a jsem celý den jak mátoha.
Máji teď mají na MMB houpajdu jen za 800,- ( těhulky koukněte: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4449881 ) no nejsu já blbec :unamused: jsem si říkala proč se mnou nikdo nebojuje za 990,- :dizzy_face: Taky mi dnes dorazilo flanel.povlečení a vypadá moc dobře.
30. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojky přeju krásné pondělí :wink:
Andrejko tys mi dostala,budeš se divit ale já tu hlavinku měla uloženou ve sledovaných aukcích,chci jí pro neteř :wink: ale nakonec aukcovat nebudu,našla jsem jinou :slight_smile: takže nepropásla jsem nic neboooj.Jsem si řikala sakra ona mi vidí do mých sledovaných??? :confused: :confused:
Kasi dávej na sebe bacha!!!To je hned a až začne náledí budem chodit jak posrané všicí :grinning:
Karolko a věkem se ta buzerace dětí stupňuje :grinning:
Regí je mi líto ale lepší než aby to přišlo za pár let až tady bude mimi :wink: mladá sice je ale je to bolest :unamused:
Ahojky Bellíšku,Lůco,Mončo.Houpajda srandááááá.Ta je pěhná :wink: a ty jí máš za litřík jo :grinning: šikovná :grinning:
Jdu krmit Vašíka,pak pošta,a juchů do rachoty :grinning: to byl víkend!!!!
30. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Jsem věděla,že se tady ještě někdo mihnul :wink: Evča :wink: ahojky :wink:
30. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Mony asi prasečí chřipku neměl, protože celou dobu na mě prskal, zvracel a nedostala jsem nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: . I když při pohledu do zrcadla, mám pocit, že se mi trošku změnil rypáček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne teď vážně, od září smrkal zelený humus, pořád jsem tomu nechávala volný průběh a teď to bouchlo se vším všudy a protože už špatně reaguje na atb, tak to tak dopadá. Asi mu nechám vytrhnout krční mandle, ale pořád se toho dost bojím :frowning2: Peti dík za uklidnění, já myslela, že prožiju klidné stáří :grinning: Kasi, dávej na sebe pozor :slight_smile: Myslíte, že huž má Mája rohlíky hotové, na nás se valí nějaký kouř :grinning:
30. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jo jsem ráda,že to odnesl jen nos.Asi budu muset pít kafe ikdyž je zakázané,nejhorší byla ta bezmoc.Ležela jsem na zemi,krev tekla proudem a asi 10lidí mě obešlo,než se mě paní zeptala ,jestli nepotřebuji pomoc. :frowning2: :frowning2:
Asi si mysleli ,že jsem ožrala. :unamused: No a na gindě mi akorát řekla,že mi tam roste cysta, ajestli se neztratí tak ,že ji bude muset odstranit operativně,tak doufám,že by to neublížilo miminku.
30. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Kasi to kafe ti moc nepomuže, pokud máš sklon k tomu mít nižší tlak, tak ti bude ouvej vícekrát. Myslím, že s tím bojovala i Marky a Mája. :wink: Já jsem to měla v těhotenství taky, někdy jsem si musela sednout na zem, ať sebou nešlehnu :unamused: Musíš hodně pít, teda nealko nápoje, máš štěstí, že nejsou hice anebudeš natékat :grinning: Jinak ráno pomalu vstát, dlůouho sedět na posteli a potom pomaličku , ale pomaličku vstanout :grinning:
30. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
kasi kup si hroznovej cukr a nos si sebou vodu,když pocítíš že ti je na omdlení tak se posad a počkej až to přejde.Já na tohle trpěla v těhu a ted taky,mam totiž nízkej tlak
30. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Marky díky za radu,tak to si koupím,taky mi ten tlak strašně lítá dolu,předevčíremjsem měla 80 na 40 ,dneska 90 na 50.Proto,mi ta doktorka na gindě radila dát si malé kafe.
30. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahojky všem. Tak jsme se dneska konečně vrátili z nemocnicnice. Redukce dopadla trošku špatně, ale snad do budoucna dobře. Bohužel jsem přišla o obě dvojčátka. Pan doktor jednomu zastavil srdíčko speciální tekutinou a bohužel tím, že je spojovala jedna placenta, tak se dostala do oběhu i druhému broučkovi. Takže se zastavila srdíčka oběma dvojčátkům. Na tu hrůzu nám zůstává pořád náš třetí brouček a má se čile k světu :dizzy_face: Dneska jsme měli 2 ultrazvuky a oba potvrili, že je v pořádku a jsme již ve 12tt. Bohužel se ty dvojčátka nechávají v děloze a sami se musí vstřebat. Takže musím 6-8 týdnů být šíleně opatrná a nesmím nic než ležet a chvilku na vzduch. Je to ještě chvilka nervíčků, ale snad to bude dobré. Jinak 9.12. jedeme na NT+ screning do Brna, a pak posední kontrola v centru. Tak snad tím vše skončí a už si budu těhu jen užívat.
Jinak Monči moc se omlouvám, ale četla jsem tvoji zprávičku s číslem na tvůj telefon až teď. Tak se nezlobte, že jsem nedala vědět :confused:
30. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Leňulko ahoj zlato, to jsem byla na tebe zvědavá, je mi jasné že jsi měla před odjezdem spoustu jiných starostí. Zalto i když to nevypadá jako nejlepší zprávičky, nakonec to dopadlo dobře a myslím po tom všem co máš za sebou tak jeden brouček vynahradí úplně :wink: všecičko. Hlavně ať už se nic nepřihodí a konečně spokojeně a šťastně těhulíš :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Leni,moc jsem na tebe myslela,a buď na sebe opatrná,snad už bude dobře,a ten jeden brouček vám vše vynahradí.Hlavně ať užje vše v pořádku.
30. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.