• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Leňulko to je mi líto žo taklhe dopadlo , ale jeden brouček bude aspon silnější a uvidíš červnu se ti narodí krásný zdravý brouček :wink: Odpočívej bud na sebe opatrná a vše už bude ok ty budeš jenom krásně těhulit.
30. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Leni moc na tebe myslím a držím palce :slight_smile:
30. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Karolko teda s těma mandlema nevím, nevím, no jsi zdravotník tak sama víš nejlíp jestli to pomůže. Ale vím že to podstupuje docela hodně dětí.
Marky ahojky jak vám to jde ?
Kaši tak jak se líbil věnec, máš lupeny do divadla ???
Luci koupila sis něco pěkného, když jsi měla tolik běhání po městě?
Já jdu zítra do poradny a odpo na UTZ jsem zvědavá jestli nám potvrdí Adélku.
Leňulko a pustili tě o dva dny dřív tak to je dobré znamení, že je vše v pořádku.
30. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Moni ahoj nekoupila jsem si nic ještě jsem nedostala nemocenskou tak máme malou finanční krizi :angry: 14.12. jdu na UTZ tak jsu zvědavá jestli nám poví co to bude říkala mi že by už mělo jít vidět a pak to roztočím a budu nakupovat jak šílená :grinning:
30. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Luci to my máme od mého marodování finanční krizi docela často, je to citelně poznat :confounded: taky se skrz to docela hádáme. No musíme si zvykat, až nastane mateřská nato rodičák spadnem zas o něco dole s penězma. To ti řeknou docela brzo pohlaví, mě ho řekli až ve 20tt tak to fajn aspoň už můžeš nakupovat.
Dobrou :wink:
30. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mony dávají pryč nosní mandli, tu huž máme pryč, ale s těmi krčními je problém, do 10 let, by tam měli zůstat. :frowning2: Otázka je, jestli v jeho případě tam ještě na něco jsou :angry: A každý doktor ti řekne něco jiného :rolling_eyes: Krásnou dobrou noc všem :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoj Mony.Kromě prdíků nám to jde dobře.
30. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Moni jdu na genetický UTZ doktorka mi bude dělat 3D UTZ tak jsu zvědavá. Krize tu máme už delší domu ale nestěžuju si může být ještě hůř :angry:
30. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Karolko promin dobrou noc.
Marky ahojda.
Holky jdu dělat těsto na úly a čučet na stáry ještě příjdu :wink:
30. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky.
Jsem u kmarádky tak jsem jí jsem trochu vlezla.
Všechny moc zdravím a MVR hrozně moc.
Všem držím palce aby se vám splnil ten největší sen.Myslim na vás kočky moje.
30. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Moni žádné lupeny jsem nedostala a ani nedostanu.Já jsem to té paní chtěla udělat jen jako dobrý skutek,že byla smutná z toho,že ona žádný věnec nesehnala a domluvila jsem se ,akorát na zaplacení materiálu,ale ještě jsem ho nedodělala,dneska celý den ležím,není mi stále dobře,takže jsem už dneska nic nedělala. :frowning2:
30. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj Regí je mi to líto že jsi se rozešla s Kájou ale můj názor je že to asi stálo za prd ten váš vztah už několikrát jste se rozešli a pak dali dohromady až to přebolí tak si najdeš někoho jiného a budeš štastná :wink:
A jak se jinak máš?
30. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do postele přeji vám dobrou noc a krásné sníky.
30. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Dobrou noc jdu si lehnout :slight_smile:
30. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, Karolko, ten čoud výjimečně nebyl od nás, ješt ějsem s pečením nezapočla a asi ani nezačnu, radši si něco koupím na sebe :slight_smile:
Leňulka nakoukla, tak je vše jak je, no asi to jsou šoky, ale jak říkaj holky, dopadlo to relativně dobře a už snad!!! bude klid na těhulení a těšení se. Držím pěsti!
Kaša polehává. já neměla nízký tlak, já ho mám přád nízkej, já ho měla naopak strašně vysokej, bo jsme se šli ten den zeptat na to pohlaví a Luboš mě asi vynervil, tak prot, ale jináč si problém s tlakem, karolko, pamatuješ dobře :wink:
Nám teda taky řekli pohlaví až v 20.tt, co to je za genetický test? To asi neznám, proč se na to chodí? A hnedle 3D? To se u nás dosti platí 3 déčko...
Malá teprve usíná, to je boj ty večery. Zkusily jsme první kašičku.
táta maká, snad mu to uteče, už má přes 4 hodinky za sebou, tak ješt ěosm, to je asi fuška, já bych to asi nevydržela, kor v noci.
30. lis 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
Kvůli penězům se taky hádáme, to je asi skoro všude stejný, ale hlavně, že neokusujeme futra a stromeček taky bude, takže je nám vlastně fajn :slight_smile:
Kaši, až budeš mít čas a sílu, tak vlož ty věnce, sjem na ně natěšená.
Regí též jukla, teďka teda nevím, jestli bydlí u mamči nebo u tej kámošky..., snad nám ješt ěpísne. je to smutný před Vánocema, ale s koncem přijde zase nějaký začátek a ten bude jistě stát za to!
30. lis 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Utíkám ddo pelechu, zas bych tu trčela, kdo ví do kdy a ještě bych začala hledat recepty na cukroví..., nic nebude!
Brou noc:-* Jo a Stára dopadla dle očekávání, takže ok.
30. lis 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, tady už se spinká,to je jasnýý! Jen jsem prolítla, byla jsem v práci do 8, pak superstár , pár slov s Džonym , vykupčit a spááát!! Takže hlavně zdravím Leňulku!! Holka máš tu cestičku klikatou teda řádně!
KOčičky, padaj mi vííčka, moc vás všechny zdravím, papa:wink:
30. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Ještě poznámka - teda Kaši :confused: , co vyváádíš? Já vím , ten tlak, tak hlavně , že je bublinka ok :slight_smile:
30. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju všem krásný den a kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1* a všem pracujícím, ať to utíká:slight_smile: Leňulko ahoj, moc držím pěstičky, ať už je všechno v pořádku a ten jeden zázrak vám už jistě všechno to trápení vynahradí:slight_smile: Regi, zdravím Tě, je to smutné, ale raději dřív než pozdě. Tak jdu vytvářet těsta a začínám péct, zatím páček:slight_smile:
1. pro 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
Ahoj hřebčíne :slight_smile: Bellí, to jsme se sešly :sweat_smile: , ahooj!
Hezký den všem, a Ivuš, hezký svátkový den přeju!
Letíím do arbeit, pááá
1. pro 2009 v 06:58  • Odpověz
Krásný den všem.Všechny kontroličky ať dopadnou na 1.
Ivušce všechno nejlepší k svátečku,hezky si ten dnešní den užij.Hodně štěstíčka,zdravíčka ,lásky a sluníčka. :slight_smile: :slight_smile:
Dneska jsem toho moc nenaspala,ale snad to už bude lepší,taky se chystám dneska udělat nějaké to těstíčko ať už začnu péci. :slight_smile:
1. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
Andrejko tak ať ti ta práce jde dneska od ruky.
A Belli ať se cukrovíčko vydaří. :slight_smile:
1. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
Andruško moje zlatá, ahojky:slight_smile: jé, Iva má sváteček, taky přeju všechno jen to nejlepšííí:slight_smile: Kašo, zdravím a dávej na sebe pozor, OMG! Taky mívám ten tlak tak kolem 90/50 a je to hnus, tak dělej to, co psala Karolka:wink:
1. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno, u nás byl už druhou noc tak silný vítr, meluzína jen pískala a to máme plasťáky.
Karolo tak to je na dvě věci když ti jeden dr. doporučí mande vyndat a druhý ne, no je to jak s tou vakcínou na prasečici. A tři roky čekat až bude kobzolkovi 10 je taky dlouho, při jeho spotřebě antibiotik, jo máš to těžké rozhodování.
Kaši ty dobračko, teda pro cizí se pomalu přizabiješ a ještě za nákupku :angry: Dostaneš na dupu, na paní se vykašli a odpočívej, nebo jí to prodej za normální cenu.
Luci Bellí vy budete dnes péct, tak žádné připálené :wink: (mě se totiž povedou vždycky připálit aspoň 2plechy)
Marky tak to si ještě s prdíkama užijete, mimuška to drží do půl roku, Sebík nepomáhá nebo ty probiotické kapečky?
Máji jak chutnala kašička? Luboš chudák na 12tky, no snad dostane za takovou dřinu výplatu v termínu. Já taky ještě nepeču, klid do Vánoc ještě času dost. ještě mám dva měs.do porodu a už mám 10 kg nahoře, měla bych brzdit..
Andrejko dneska neúřední, tak tě tam snad nebudou držet do večera jak včera, fuj do 8 a ve státním, jsem myslela že to funguje jen u soukromníků.
1. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
Ivi všechno nej nej k svátečku , :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ať brzo přinese ovoce domácí snaženíčko.
1. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno holčenky :dizzy_face:
Tady to teda žije, já než vytáhnu dupu z pelechu, tak Bellí už má připálený minimálně dva plechy :grinning: To je šikulka. Co všechno hňácáš, krom těch rohlů? Já bych tak ochutnala,a le nepeču...
Jdu se vrhnout na omajdu žampionkovou, mám na ni chuť a žampeců plnou lednici. :wink:
1. pro 2009 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ivčo, všechno nejlepší k svátku a hodně zdravíčka!!!

My jdeme po desáté na píchanec, tety, poslední Prevenar a už bude do roka klid, toto zase máma opláče :confounded:
1. pro 2009 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.Budu reagovat postupně.
Máji je to genetický UTZ platí se 400kč ted mi brala krev a podle UTZ budou volat výsletky do genetické laboratořeto se dá do kupy výsledek krve plus UTZ a zjistí ty hnusné vady když bude vše ok nebudou volati a když né budou volati hned druhý den a já pudu na plodovku.
Ivy vše nej ke svátečku at se ti splní vše co si přeješ :wink:
Andrejko at ti to rychle uteče :wink:
Belíšku ahojda :slight_smile: at to pečení pěkně jde od ruky :slight_smile:
Moni neboj po porodu to zhodíš :sweat_smile:
Kasi ty na sebe dávej pozor :angry:
moni včera jsem jeden plech připekla neboj to se nám stává asi všem :grinning:
1. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj Máji žampionovou bych si taky dala já vařím koprovku mnam mnam už se moc těším tu já miluji :wink:
1. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.