• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No už jsem s paní domluvena na ceně,brala jsem to ,že každý den se má udělat jeden dobrý skutek,no a netušila jsem co mě ten dobrý skutek bude stát.
Teď už vím,že bez snídaně nesmím ven a na přání maminky budu hodně pít a jedno malinké kafe si dám taky.Ten hroznový cukr říkala mamča ,že je spíš na hladinu cukru.Musím ji věřit je zdravotník. :slight_smile:
Tak ať vám to dneska peče .A všude to voní.
1. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Co dneska všichni podnikáte? :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Jo dneska mi přišli ty zahradníky a trošku jsem se nasmála,protože ikdyž přiberu tak mi nikdy nemůžou být dobré,je to tak o 3 čísla větší. :grinning: :grinning: :grinning: No nic někomu je dám.
1. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Aha Lůco, tak to je to vyšetření NT+, na kterém jsem taky byla,a le pohlaví vidět nebylo, tak třebas uvidíte víc :slight_smile: Tam měřej tu tekutinku v týlu, že? Tož hodně štěstíčka, ať to dopadne dobře.
Malá už je oočkovaná, to zas bylo plačánkování :slight_smile: a taky tam měli inulej tejden prasečinu, je toho zřejmě plnej špitál. radši nikam nevylejzat.
Jsem u mamky, pojedeme do shopu.
1. pro 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to posíláme Anušce pohlazení a pusinku ať ji to tak nebolí sluníčko. :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Anuška Ti děkuje.
Jo ten hroznovej cukr taky papkáme, když je na omdlení.
1. pro 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jo koupím si ho,ale mám teď staBILNĚ NÍZKÝ TLAK TAK TO BUDU MUSET ŘEŠIT ASI I TÍM MALÝM KAFEM. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
jINAK ZATÍM U NÁS TAKY VEDE Anuška,a kdyby to byl kluk tak tam to máme úplně jasné ,to bude Vojtíšek.Tak uvidíme.
1. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Alfi co se přesně zjišťuje tím screeningem. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Dobré polééééééééééééédne. :slight_smile: Byli jsme na kontrole, má tam nějakou hnusnou bakterii, ale jsme doma, nemusím,e na infekci :slight_smile: Jdu si lehnout padá na mě únava všedních dnů :wink: Malý snědl rajskou polévku a při učení mi strašně nadával, takže je už asi zdravý :wink: Tak zatím papa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak hlavně ať je malý co nejdříve jako rybička. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tak jsem vložila fotečky z herničky ,z noci maminek,kde chodím už 5 let pomáhat maminkám s výrobou věnečků a svícínku na vánoce.
Ještě dělám pro rodinu z chvojí ,ale to by mi Admin hnedka smazal,protože by to bylo bez dětí. :slight_smile:
Je to vložené v albíčku průprava na děti. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky všem. Tak jsem dala nové fotečky naší bublinky do albíčka. Už máme skoro 4cm a jsem dneska 11tt+5 :slight_smile: Jsme pořád v postýlce, tak se vždycky ukážeme jen občas, ale kdyby něco, tak písnu Andrejce nebo Monči na mobil. :dizzy_face:
Jinak vám všem mocinky děkuju za palečky a velikou podporu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kasi já jdu 9.12. na ten screning. Je to odběr krve na genetiku a ultrazvuk. Doktor kontroluje projasnění šíje. Nesmí tam být moc tekutiny a musí se vlézt do poměru asi 0,5mm. Když je to víc, tak může nastat nebezpečí rozštěpu atd. Já už tam byla v loni s dvojčatama a je to moc krásné pokoukání a může tam být celou dobu manžel s tebou :slight_smile: Dělá se to už přes bříško.
1. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Díky Leni,tak koukám ,že to jdeme ve stejný den.Jo akorát Peťa jít se mnou nemůže to je škoda,protože má školu. :frowning2: A už minule nebyl a nesmí mít velkou absenci.
1. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak to se zároveň těším na to pokopukáníčko,ale už teď se bojím aby bylo vše v pořádku.Jsou to už teď nervíky,ale snad nám 9.12. přinese štěstí.
1. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Leni fotečky jsou krásné,tak snad už si to teď budeme jen užívat. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tak zase zdravím. kaši, už t pospala Lenča, nám hlavně bylo řečeno, že ta tekutina by značila Downa, tak nevím, co přesně všechno,a le je to prostě na genetické vady...
Zas mě honí mlsná, byly jsme s mamkou a s malou na obědě, dala jsem si Gnochi s kuřecím masem a chřestem, moc dobrý to bylo,a le Aňula už nepoleží, neposedí, hulákala na celou hospodu, sama to nemám ráda, když děti vyjekávaj, člověk se chce v klidu najíst a ne poslouchat ječení, že? :slight_smile: Tož jsme ji tam poponášela, skákala, hovadinky dělala, naštěstí tam nikdo nebyl,a le i ten personál obtěžovat řevem, mi bylo blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď usnula a já jdu taky zalehnout bo jsem totál vyšťavená, nevím z čeho, prostě ko.

Kaši, věnečky jsou tady super, krásný :sunglasses:
1. pro 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
No a ješt ějsem zkoukla čtyřcentimetráčka, krááááááááááááááásný Leni, jen tak dál, ať cenťáčky přibývaj a gramíky taky a vůbec, ať už je minimálně červen příštího roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem ležela do teďka a teď jdu rychle nazdobit ten věnec pro paní ať ji ho můžu odnest. :slight_smile:
Jé to by bylo krásné ,kdyby už byl červen 2010 a bylo vše v pořádku. :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Kasi ty věnce jsou nádherný :slight_smile: Já jsem dneska chtěla uklízet koupelnu, ale nějak jsem vytuhla :angry: Postihl mě lenoří syndrom :grinning: leni, moc bych si přála až už je červen a ty máš svémimuško v náruči :slight_smile: Samozřejmě to přeji všem těhulkám :dizzy_face: Máji, Anásek ti ještě víckrát udělá naschvál, na to jsou děti experti, že přesně to co ti vadí na ostatních, ti začnou dělat, mají na to šeštý smysl :grinning:
1. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojky
Kaši věnečky jsou krásné a musí i hezky vonět :slight_smile: Přesně tak hodně pij, a kdyby to na tebe šlo tak honem rozhýbat celé tělo aspoń stoupat na špičky a procvičit ruce a při tom hledat nejbližší lavičku kde bys sedla. a ten UTZ si můžeš nechat natočit na DVD sice to stojí kolem 300,- ale kdyzž Peťa nemůže, můžete pak na to koukat spolu.
Leni teda to je brouček je tam jak v pelíšku :slight_smile:
Máji hlavně že tam nebyli hosté, personál je rád že má z vás tržbu.
Karolko snad to neskočilo z Kobzolka na tebe??
Já dostala přidané další železo, jinak v poradně ok ale taky mě upozornila že už mám 10kg nahoře a to nebyly ještě Vánoce. Na UTZ nám potvrdila dr. Adélku, a vše jak má být i se otočila hlavičkou dolů, fotečku už nedělají ani DVD ve 30tt už je tam málo místa tak to nejde hezky vidět, tak nic nevložím. Zítra ještě poslední kurz a pak začínám prát věcičky a péct cukrovíčko.
1. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Mony těch 10 kilo není nějaká hruza. :slight_smile: Já vím, člověk se musí hlídat, aby mimušku neublížil a i když je momentálně trend, aby těhulky byli sexy štíhlé :grinning: tak si myslím, že do 15 kil je přibrání normální :slight_smile: Já jsem přibrala 30 kilo, nikomu to nedoporučuji, ale prostě některé tělo zadržuje víc vodu a některé míŇ, a pokud víš, že se nepřežíráš a jíš pestrou stravu, např řízky, dorty, a pod, tak bych to neřešila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdy se mužem beztrestně nažrat a klidně přibírat :grinning: jinak na mě padla unava z těch probdělých nocí a potřebovala jsem se dospat. :slight_smile: Však to znáte, dokud je zle, tak jedem do vyplivnutí, ale jak se věci uklidní, tak padnem za vlast :angry:
1. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Karolko ty jsi přibrala tolik kilo? ty jo to bych chtěla vidět kdes to měla - ty takové vyžle :grinning:
a dnes je tak uspaný den, mě se chce spát taky šíleně a vidím i Mája vyšťavená. S tou pestrou stravou jsi to trefila přesně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci teda to je hezká cena nás se platí za screening v 1.trim. 1400,-
1. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Mony já otěhotněla když jsem měla 49kg a pak jsem byla malé prasátko na pochodu :grinning: Do 6 měsíce žádné břicho a velká prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je pravda, že jsem žrala jak nemytá, takže to nikomu nedoporučuji :grinning:
1. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
Moni díky za tip,to bych si určitě kdyby to dělali i ve Ferťasu nechala udělat,už i kvůli našim,tedy hlavně mamči,ta si každou fotečku fotí do mobilu a má to nastavené jako tapetu,to víš je to první vnouče našich tak tam tím žijou.
Peťové rodiče to tak moc nebere,už mají 3 vnučky a mamka tak trošku žije jen pro sebe. :slight_smile:
1. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Nic musím debordelizovat ten binec po věncích a pak si dám zákusek ,koupila jsem si ho jako bolestné z penízku za věnec. :slight_smile:
1. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Holky tak jsem zde pořád jsem dneska něco dělala :wink:
Moni tak ti podvrdili Adélku to je dobře že to nezměnili tak jak u Monču s Markétky má Marketáka. U nás stojí UTZ 400 to je teda za babku když u vás se platí 1400 :angry: to jsou teda rozdíli to je hrůza :frowning2:
Karolko snad jsi nechytla něco od Jakuba nějaký bacil :unamused:
Máji já taky nesnášela když k nám do pekárky kde byl dětský koutek chodili maminy celý den pili kafé a dětska dělali šílený vyrval to bylo hrůza :angry: ale co naděláme náš zákazník náš pán :rolling_eyes: Víš co ještě bude s malou trapasů ale co je to dítě :grinning:
Kasi ty se opatruj.
Holky manža právě dodělal úly jsou super já na to nemám nervy mě to nejde :angry:
1. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Jé úly miluji,ale taky mi nejdou. :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Leňulko už se těším jak budeme společně s tebou a Kasou prožívat narození miminek skoro ve stejnou dobu jsme přesně o týden to je super :wink: Ted odpočívej a užívej si broučka :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
To jo taky se na to těším,ale je to ještě daleko. :slight_smile: Už aby to bylo. :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.