• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé teď bylo ve zprávách ,že možná nebudou snižovat tu mateřskou.To by bylo super. :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak milé vyspané dámy, dítě stále žije a ječí a huláká a prostě spát se nebude. Asi mě klepne! :slight_smile: Navíc mi poblindila klávesnici.
U nás ten NT+ stojí 1500 a to bylo bez videa. pak jsme jeli na 3D v tom 25.tt a to bylo myslím 1200Kč. Ani nevím, kde to máme, musím zejtra pohledat a podívat- pustím tto Anně, třebas ji to bude zajímat :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=2jTt9l3Gctk&feature=channel

Zde jukněte, co nového umí....
1. pro 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jináč máme 6400g a 67cm, ani nevím, zda jsem to napsala. tož Peti, to měl Vašák tak před třema měsícema, ne? :grinning:
1. pro 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
Máji malá se krásně směje je to sluníčko :wink: To už je velká holka stou váhou a výškou :slight_smile:
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Máji malá je úžasná.Je to už opravdu šikulka šikovná. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: Máji Vašík má přes 9 :grinning:
Všechny moc zdravím :wink: dneska spím asi v obýváku :slight_smile: mam hroznej chrchlák a myslím,že mi nervoza vyhodí :grinning:
Leňulko teda ty si užíváš :frowning2: Moc Ti přeju aby už to zlé bylo k něčemu dobré a odteď aby tě čekaly už jen radosti :wink:
Mončo tak to jsi zase o něco klidnější když už se Adélka pěkně otočila směr východ viď?
Všem přeju krásnou a nikým nerušenou :grinning: dobrou noc :wink:
1. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Holky já bych spala až bych brečela nějak se mi špatně spalo :frowning2: Manža už byl v kaufu nakoupit jelikož taky nemohl spáti :angry:
2. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky moje,
tak nejdříve vítám Leňulku z nemocnice, jsem moc ráda, že už jsi doma. Moc bych Ti přála, aby bylo už vše ok, bez problémů a konečně sis mohla začít užívat těhulkování :wink:

Kasi, Ty věnečky jsou fakt nádherný, jsi moc šikovná, ten co máš doma s těma kulatýma svíčkama je prostě skvělej, takový v obchóďáku nekoupíš. My dělali s děckama tady na základce minulej týden, byly vánoční dílny, škoda, že jsem to neviděla dřív, bych se asi opičila :grinning:

Máji, Aňulinka je kouzelná, to máte supr stroj, jak se to houpe, ju tam dáš a je klid neee? :slight_smile:

Monči, gratulka k UTZ, supr, že si stále stojí za holčičkou, i když člověk je rád za cokoliv, co? No já jak jsem slyšela o tý Karle Mráčkové, že celou dobu jí říkali, že to bude na 100% kluk a pak vylezla malá Karlička, tak už ničemuš nevěřím, vůbec bych se nedivila, ale je mi to jedno. :wink:

Luci, vidím, že jsme měli podobnou noc, já taky nespala, mám nějak moc energie, poslední dobou nemůžu spát, ale jsem v poho, včera jsem do půl jedenácté pekla cukroví, páč neví, jak to se mnou bude a jsem ready, to jsem zvědavá, kdy to na mě dolehne :confounded:

Petjuanko, hlavně se uzdrav, nezapomeň že jste dva a musíš dávat pozor na mimísko, tak hezky do hajan, vitamíny a ležet!!!!!!!!

Krásky, dneska jedu v pět na kontrolu, vydržela jsem v celku, i když tomu doktorka nevěřila, tak jsem zvědavá, co mi dneska řekne. Už by mě mohla poslat na monitory, ona je ale pořád v klidu, tak co se budu vzrušovat. Dám pak vědět,jak jsme dopadli, kdyby něco, písnu Věrušce, kterou tímto moc zdravím.

Jinak zdravím všecenky krasavice z těchto stránek a přeju nááááádherný den plný sluníčka a dobré nálady :sunglasses:
2. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Holky budíček už je ráno devět hodin a tady se pořád spinká :wink:
2. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno všem kobylkám a přeji krásný a slunečný den...teda aspoň u nás svítí sluníčko :grinning: . Dnes jdu k zubaři :zipper_mouth: tak snad to bude v klidu.
2. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj tak se to tady probouzí to je dobře :wink: Ahoj Mončaet tak pořád se držíš už to uteče a Marketáka budeš mít u sebe :wink:
Ahoj Alenko tak zubař neboj to bude v pohodě :wink: U nás je pod mrakem takové nemastné neslané počasí :unamused:
2. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojki,tak já jsem dneska taky nemohla moc spát,mám rýmu a tím,že teď nemůžu moc smrkat,tak se mi blbě spí,tak jsem vstávala kolem 5,ale lehla jsem si ještě do obýváku pustila rádio a do 6 jsem ještě relaxovala,pak jsem vstala,nasnídala se a šla jsem na polikliniku na převaz s tím nosem,a teď jsem se stavovala ještě na kafe ke kamarádce.Teď už jdu zadělávat těsta a péct linecké to už mám zadělané ze včerejška.
Tak se mějte krásně a já ještě nakouknu. :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Dobré poledne, broučci :zipper_mouth: :dizzy_face:
Já teda spala dobře, do samého rána, až mě vzbudil jeden místní uječenej pes, omg! :angry:

Mončoet, dám ji do houpajdy a ono už ji to moc dlouho naba. Ráno jo, to shlídne pohádky z houpajdy,a le jak je konec, už ječí. Zrovna usnula, slááááááááááááááááva :grinning:

Peti, to je teda cvalda, musí bejt samej varháneček, ale náš kámoš už nás taky předhání a je o měsíc mladší, no musej ti klučánci trošku vypadat, hlavně svaly :grinning: A kolik měří? To má tak 80 cenťáků ne? :grinning: Pani doktorka říkala, že by jsme měli mít 9kg v roce a bude to ideálka, tak jsem zvědavá, jestli se do roka taky tak vycpeme :grinning:

Kaši, ještě chodit s nosem na převazy, to je něco.

Jo a Mončoet, ještě jsi nebyla na pásech? :confused: To je teda docela klidná pani doktorka, ta má teda času, u nás se povinně chodí od 35.tt, já teda byla jen jednou, bo další už bych šla s prázdnym pupíkem :slight_smile: . ale sestřička mi tehdá říkala, jéééééééžiši vy jste nenatočili monitor? Tož jsem jí ukázala prázdný pupendoa sdělila, že porod už je doma :sunglasses:
2. pro 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč Andrjka s Věruškou pracujou pilně, jako včeličky a Věruška má už třetí den zase bolehlav, chuďátko a ještě se musí krčit u těch zubisek miniaturních....
2. pro 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
Nikdo tu, tak já frčím do koupelky, namalovat novej xichtýýýýýýýýýýýs a razíme s malou a s mamkou na kááááááááávu a nákupy.

Na netu píšou, že 90 procent nemocných chřipkou, má právě tu praseí, už je to venku, to řekám, že je jich tady plný infekční oddělení, jen o tom nemluvěj. Musíme s eřádně pocákat na cestu, Eukasol to jistí, stříkám všude :grinning:
2. pro 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Alfi musela jsem jít na převaz,protože ho mám šitý.
Co to je ten Eukasol,můžou to i těhulky používat. :slight_smile:
Jinak si užijte nákupy a kávičku.Já jsem taky byla na kávičce ať nemám tak nízký tlak ,tak prý jednu denně můžu,ale u kamarádky v herně a seděli jsme tam sami takže pohodička. :slight_smile: Ikdyž bych ji a vlastně i sobě řála aby se ta hernička více rozjela,teď jsou na tom dost špatně,ať máme jednou kde s dětmi chodit,když už jsem se tam tak napomáhala,tak ať to jednou budu moci využívat. :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojky
Peti teda snad už tě to donutí zalehnout a ležet! :wink:
Kaši to musí být na prd mít rýmu a smrkat když máš ještě ktomu zašitý nos :confused:
Monči et to je dost že se hlásíš, už jsem myslela že nejste 2v1 :slight_smile: ale čísílko už máš na spadnutí.
Máji fičíte zas nákupy vy chodíte jaksi často nebo se mě to zdá, určitě už máš skříň plnou dárků. My máme teprve jeden, cukroví žádné - no měla bych s tím něco dělat :sweat_smile: .
Já jsem dnes taky od 3.30 vzhůru tak se ploužím jak mátoha to bude zas den naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teď se jedu poučit na kurz.
Věruško ať tě brzo přejde bolení hlavy.
2. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Věruška chuďatko naše posíllám pohlazení ať migréna brzy odejde. :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
No moc to nejde takže spíš funím. :unamused: ,ale snad to bude pomalu ustupovat a bude to lepší,v pondělí už bych měla jít vytahovat stehy a snad to už bude po něděli i míň bolet.
2. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Ještě jednou zdravím všechny.Tak jsem zpět od zubaře, vše v naprostém pořádku. Dělali mi kontrolní rentgeny. zda není začínající kaz, takže jsem zdráva uplně. Takže jsem v klidu. Věruš přeji ať migréna brzy přejde, znám to a je to opravdu velice nepříjemné...
2. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak to máš Ali super,to se mi stát nemůže ,že bych šla k zubaři a nic mi nedělala,jsem tam více jak doma,a vždycky mě trápí,hold rodinná paradentoza si vybrala mě. :unamused:
2. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
No já mám zuby zatím dobrý.Pár kazů tam je, ale jinak pohoda.Takže další kontrola až v červnu. :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak to máš fakt super,já chodím k zubaři skoro každý měsíc.
2. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
To jsem chodila tak před 3 roky, ale to jsem měla rovnátka, to jsem si teda užila. ALe jinak chodím 2x do roka, tak jsem ráda. No tobě to teda nezávidím, kdo by měl rád zubaře :angry:
2. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
A co dneska podnikáte všichni,Alfi jde na kávičku,já musím péci,na chvilku se půjjdu natáhnout a možná i na chvilku projít.uvidím. :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
A co pečeš dobrého? Já se taky chystám na peční :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Dneska akorát linecké,a musím ještě zadělat nějaká těsta na zítra a pozítří.Asi rohlíčky,a pak vymyslím něco z receptů co mám od mamky půjčenou knížku. :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
NO já budu dělat dnes perníčky a linecké. Víc nevím, stejně to moc nejíme, ale ať je atmosféra. Já peču hrozně ráda, tak se těším.
2. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojki tak mám udělané těsto na linecké,vanilkové rohlíčky a vinné cukroví,a pak nepečené rum.kuličky.Nemáte receptík ještě na nějaké cukrovíčko,jednoduché,osvědčené. :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Kasi, co je to vinné cukrovi? :slight_smile: Už ten název je super :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já tento rok nepeču, ale pro tu atmosféru udělám vanilkové rohlíčky a čokoládové tyčinky, tak jen pro inspiraci :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.