• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No vinné cukroví-je jenom 250g hl mouky,250g hera a 5 lžíc bílé víno udělat těsto ,vykrájet formičkami a pak teplé ještě obalit v cukru.Vypadá to jednoduše,nechce se mi dělat hodně složité recepty,protože jsme na svátky stejně vždycky u rodiny. :slight_smile: A co jsou ty čokoládové tyčinky.
2. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Kde jste dneska všichni? :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Kasi, dík, zkusím to :slight_smile: Já ti ty tyčinky pošlu IP, musím teprve najít recept, ale je to čokoládové těsto, dělají se tyčinky přes strojek, lepí se marmoškou a máčí v čokošce :wink: U nás to chlapi milujou, tak jim to upeču. :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj Karolko a Kasi. Kasi to vinné cukroví vypadá dobře a je to jednoduché asi to zkusím :wink: Manža včera dělal úly ty jsou úžasné já se po těch svátkách asi neunesu to cukroví mi tak chutná :grinning:
Karolko co kobzolek už je mu líp :wink:
2. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Luci tak přihoď taky nějaký recepísek,to víš já jsem začátečník v cukroví. :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahojka Karolkooooooooo já bychchtěla taky ten receptík na čokoládový tyčky prosííííííííím,chci dělat jen něco jednoduchého když Sophinka spí,jinak dnes jí je 5 týdnů až už vyžaduje pozornost, a taky nás dpcela dost trápí nadýmání.Dnes jsme byli u Doktorky na měsíční prohlídce a zkoušela reflexy Vojtovou metodou a máme všechno ok.Za týden jedem na 1.očkování tam očkujpo na rotaviry to vůbec nevím jestli u nás dělají a máme taky synflorix zdrama v německu to hradí pojitovna je to vylepšený prevenar.
Těhulinky naše to tak utíká že zachvíli já budu mít slečnu a vy malé budulínky v náručí.
Karolííí už je malý zdravý?Taky jste si pěkně užili jen se modlím ať to malá taky neslízne.
Máááááááááájiiiiiiiiiiii nelítej s tou Ańulkou po prasácích a buďte raději na čerstvém vzduchu a doma,ať je malinká zdravá jako řípa
papa všem :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Kasi já peču taky poprvé sama tak si najedu na minibazar recepty a hledám a zkouším on je to aji k jídlu pracny mám s mimáče rumové koule taky nugátové špičky a ještě mám smimáče úly :wink: Zítra jedu k mamce tak si něco když tak opíšu pak ti písnu nějaký recept :slight_smile:
Ahoj Hani co malá roste jak z vody že jo :wink:
2. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj Hani tak to je super,že je malá v pořádku.Zdravíčko je opravdu nejduležitější. :slight_smile: Tak posílám malé hubana. :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Tož to kakaové přes strojek- 40dg hl.mouky, 30dg másla, 12dg cukru a 6dg kakao. Uděláme těsto, přes strojek vytlačujem tyčinky, ty upečem, slepíme marmeládou a do půlky máčíme v čokošce :grinning: je to jednouduché, a moc dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý je huž v pohodě, do úterka doberem ATB a pak nový výtěr, odběry krve a alou do školy :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Petra jde zítra na kontrolu ale ještě máme léky ale nejsou to antibiotika ty dobrala dneska ráno zítra máme donést moč a snad půjde v pondělí do školy už je doma 3týdny :angry: Já musím jít dokoupit ještě nějaké dárky a sní to nejde když je doma :wink:
2. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak se mi podařilo jeden plech trošku připéci,no neva. :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Kasi já taky připekla jeden plech bezdáci se měli dobře :grinning: Připekla jsem pracny :angry:
2. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooj, tak tady je napečíno, oočkováno. Ty rotaviry jsem taky někde viděla a nevím, kdy se na ně očkuje tu. Ale Synflorix je tu taky na výběr, je to stejné jako Prevenar, ale má menší reklamu, taky jsem se rozmýšlela. Nový, na více druhů Pneoše, bude od nového roku. No co už, my už máme napícháno a zacálováno, bordééééééééééééél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. pro 2009 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz
Vinné cukroví myslím peče tchýně, je to moc dobroučký. Že bych tak yteda udělala? :grinning: Ale kuš, koupila jsem 4 Salka na vaječňák a než koupím vejce, budu je mít sežraný, už dvě padly za vlast :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Mončo, j jezdím s mamkou na nákupy, ale nakupuje jenom ona :grinning: , my jsme trošičku v dupě s penězma, to víš, máme už jen rodičák, snad bude líp, jak Luboš začal pracovat, ovšem zase složenky se perou o místo na ledničce, tak je to těžší. Ale dárky už nějaký máma, ale plná skříň to neni :wink: Aničce přišel dnesk aprvní dáreček, zítra očekávám další a ještě nějaký možná vyberu,a le zase si nechci zaneřádit byt krámama. Koupila jsem jí na zeď takovou dřevěnou hračku a pak vkládačku, aby se taky něco těma ručkama naučila. Mamča jí koupila chodítko, ikdyž se prý nemá používat, no uvidíme, myslela jsem na období, kdy už bude sama stát, aby mohla rajtovat třebas u vaření a pak jí chce ještě sehnat něco mluvícího, co učí poznávat zvířátka a barvy atd.

Teďka jsem koukala, že na Mimáči maj vkládačku šneka za 170Kč, to je super cena!!! A taky se tam dneska bojuje o ten kolotoč na dálkový, zatím tam byla super cena,a le kdo ví, kam se to vyšplhá, sleduju to :grinning:
2. pro 2009 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz
Eucasol je toto:

http://www.harmonie-zdravi.cz/e-shop/just-eucasol

Myslím, že by to těhulkám vadit nemělo, samozřejmě se to nestříká ani na pokožku, ani do žádných otvorů :wink:
2. pro 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
no já to dávat bezďákům nebudu ,Peťa říkal že to sní. :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Máji kolotoč sleduju jestli budu vzhůru tak se ještě kouknu.
Máji tak si udělej bejlís písnu ti recept:
2salka uvaříš dvě hodky potom je ušleháš ze smetanou na šlehání a potom přiliješ půl litru rumu
nám to všem moc chutná :wink:
2. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Tam se nedávají vaja? :slight_smile: Já už to, myslím, jednou dělala,ale myslela jsem si, že i tam jsou vaja. A tu šlehajdu jenom jednu?
2. pro 2009 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz
Máji jednu šlehačku a vajce néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
2. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdu okoupat psa zítra jde ke kadeřníkovi a smrdí až hrůza :angry:
2. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Nechceš vzít aj teho našeho? Taky to potřebuje, má slíbeno o víkendu. K holiči taky půjde. A co máte za rasu, že se taky stříhá?
2. pro 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz
Mi máne jorka. Satan taky tak miluje vodu ten náš vůbec už když mu sundám obojek tak ví co ho čeká zaleze na pelech a nevyleze ani jídlo ho v tu dobu nezajímá :grinning:
2. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak Maikymu voda nevadí, ale že by ji vyhledával, to taky ne. Ještě neplaval, teda jednou, když spadl z mola do rybníka, bo tam viděl plout kačeny. :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj berušky, tak mám také napečeno.. :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj Alenko tak co jsi nakonec pekla :wink:
Máj tak jsme okoupaní a ted se tu klepe jak osika :grinning:
2. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Pekla jsem linecké, perníčky, medové trubičky a takové mandlové plátky :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jéééé další napečííííno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se máš Lůco, že ho můžeš okoupat aj večer, nám schne celý den, takež dle toho se musíme i na ten den zařídit :slight_smile: , u fénu moc nepostojí.

Holky v šest jsem byla se psem a pohodička, teďka je tam strašná námraza, tráva křupe pod nohama, mrazík šílenej, až mě bolej kosti, jak sjem vytuhla. :confused:
2. pro 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
To jsi šikovná perníčky mám taky ráda v loni jsem taky pekla a letos se mi do nich nechtělo ale ségra napeče a doveze tak to mám bez práce :wink:
2. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
no já to letos taky omezím, protože loni se to nesnědlo a zbytečně jsem se s tím dělala. Letos udělám jen to co jí manža a co vím že se sní :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Ahóóóój baby!!
Jdu vás fšecyyynki pozdraviti!! Tak Leňulka už je doma, a teď už jen příjemné těhulení :wink:
Věruška má bolehlav, to je mi lííto, kdyby tak člověk s těma migrénama mohl něco vícero zmoci.
Alenko, taky jsem byla u zubaře dneska, sice mi vrtal, ale já se zubařev nebojím, bo mi dá vždycky na požádání injekci :slight_smile:
Jinak zdravím všechny pekařky!!! Takže vlastně celou kobyluu! No, kromě mě :grinning: :grinning: :grinning: Já teda nevím nevím, chtěla jsem alespoň perníčky, ale huvidíme!
2. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.