• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Hoklčinky, nevím, kam až se to vyšplhá, ale dosavadní cena je super http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4470117
2. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj Andrejko ráda tě tady vidím :wink: Aukce je úžasná a za ty prašule to jde ,ale ono půjde ještě nahoru :angry:
2. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Ahoj Lucíí, no jasně, máš recht, huž to stoupáá, jak vo život! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bych si dala to cukroví, co máš na balkoně :grinning: , ale já jdu na pizzu! Mám hlad jak vlk, bo jsem se debža nenajedla odpol a večer byla u teho zoubaře, takže jsem nemohla, zase žérenkuju pozdě, ach jo! Tož jdu do trúúúby!
2. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj Andrejko....už jsem se zapojila do těch vašich aukcí :grinning: :grinning: . Koupila jsem si ty andílky a vyhrála jsem 2x povlečení. Jsou tam pěkné věci. Jinak tato aukce je super, ale bohužel se to ještě určo vyšplhá :unamused:
2. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Andrejko škoda že bydlíš tak daleko hned bych tě pozvala na cukrovíčko a uvařila bych ti horkou čokoládu a kecali bychom až do ráda to by byla paráda :wink:
2. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak i Andrejka se tu prohnala? :slight_smile: Pizzuje na noc? Super, já sežrala další Salko, nechci vidět svůj cukr a taky nechci vidět svůj špek, kterej vidím i přes to, žečumím na klávesnici, až tááák se tyčí z pupku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co naše rodičky Katy a Terka?
2. pro 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
A kde je Jannika?
2. pro 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Holky koukněte je to sice obyčejnej ale je můj http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4469931 :grinning:
Janinka byla nemocná nebo aspon si myslím :wink:
2. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Gratuluji, je moc pěkný, i když je jednoduchý, je moc krásný :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Alenko já chtěla původně ten na to dálkový ovládání ale manža mě přesvědčil že tomu miminu to je jedno a je pravda že u Péti jsem neměla žádný tak to bude pro mě konfort :wink:
2. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Berušky loučím se s vámi a přeji vám dobrou noc. Posílám všem pohlazení :slight_smile: MVMMMMMR
2. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Berunky, taky přeju dobrou nočku! Alenko, jednoho andílka jsem si pověsila na lampičku a když zhasnu, ještě dlouuuuuho svítí :slight_smile: . Ale jsou fakt mrňavounlinký!
Májenulo, ahojj, tak Salčíko bylo :grinning: , jsem rozežraná, to joo, ale po tem bych hodila šavli :grinning: , to ta nutela, to bych si dala říct. Ale já su vzorná, půlku pizzy jsem si nechala do rachoty :wink: . Lucíí, gratulka ke kolotoči, jo a měly jste pravdu, hračky skončily na 431,-! No, ale proti novejm furt dobrý :grinning:
2. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do postýlky dobrou MVMR
2. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
TAK JÁ JDU POPŘÁT DOBROU NOC,jÁ JSEM V 19HOD DOPEKLA,A MUSELA JSEM SE NA CHVILKU NATÁHNOUT,Z CHVILKY JSEM VYTUHLA AŽ DO TEĎ ANI NEVÍM,KDY ODEŠEL pEŤA NA NOČNÍ,JEN MĚ PŘIKRYL A NECHAL MI TU VZKAZ. :slight_smile: TAK SE JDU ROZLOUČIT A JDU SPINKAT. :slight_smile: tAK DOBROU- :slight_smile:
2. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Kaši, aby tě nevymazali, víš že se nesmí psát velkejma pímenama :grinning:

Andrejko, taky mi je na šavli,a si dobře, potřebuju, aby mi z něj bylo pořádně zle, jináč hrozí, že zítra sním i to poslední :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Vůle žádná, to je děs.

Na ten kolotočík jsem vám sem chtěla hodit odkázek,a le říkala jsem si, že jste přes ty kolotoče Hogo Fogo :grinning: , tak jsem tak neučinila, naštěstí Lůca využila situace a zakoupila ho, super.
Já koupil anapř. ten zlevněnej v Tescu, jináč stojí 649Kč a můžu vám říct, že kdybych ho koupila za plnou cenu, tak mě jebne a letěl by oknem, bo jak hraje, to se nedá poslouchat!!! A pak máme za 99Kč z Aukra, je hnusnej, nesnáším Mickey Mouse a Donaldy a oni na tom jsou oba :grinning: a ještě kalamitní deštník,a le ten hraje krásně, že u toho i usne, u toho kraválu v ložnici by neusnul ani největší spáč :grinning:
2. pro 2009 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz
Tož brou nocku, já ještě pokoupila vánoční obleček a plavečky do Tatralandie, takže další balíky zajištěny :grinning:
Zítra snad dojdou dva, mamce dárky a Anně další padárok. Hurááááááááááááááá!!!

Dobrou noc všem koníkům, odcházím do looooooože, Booooooože díky, jak já se těším :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holčiny,jdu vás pozdraviti :grinning: rýma na ústupu a bacily taky :wink: :slight_smile:

Tady se pečéééé,to se máte,já byla u dia doktorky a držíme dietku-hlídám si sacharidy tak aspon nebudeme tlustý no :grinning: :grinning: ale se ví že něco málo upeču a i zhřeším cukr necukr :grinning: :grinning:

Holky já dělám i rafaela a jsou fakt boží tak ty se snědí každý rok minimálně ze 2dávek a úly to samé :grinning: :grinning:
Máji já dělám vaječnák taky a bez vajec:

V 0,5litru mléka uvaříme 1van pudink,po vychladnutí dáme do mixéru s 1šlehačkou,1salko,1van cukr až to rozmixujeme pomale přidáme rum kolik chceme dáme do chladna.Doporučuju dělat tak 14dní předem pak je krásně hustý,dá se dělat i karamelový místo van.pudinku dáme karamelový a salko se uvaří.

Luci kolotoč za dobrou cenu :wink: :wink:

Andrejko mnam pizzu bych si taky dala ale tady dělaj tak mastnou že je nám po ní zle :angry: ale ty sis určo pošmákla :wink:

tak všem brou úplnkovou nocku :slight_smile:
2. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
Bréé ráánko, rodinko!
Janninka je v pořádku, to jsme rády! vaječňák zazanamenám :wink:
Jó! Byl to ten slavný den , co byl tam zaveden signál netovýýýýýý,
netovýýýýýýýý, netovýýýýýýý, k Žížatůůům napojenýýýýýýýýýýýýý!! :grinning:
Tak papapa všem!! Aj těm do břúúúšek, Kubíčkovi, Adéélce, Nikolce, Majdalénce, Valušce a všem... ..a....a....
šmarjááá 7.07, letíííííííííííííííííím
3. pro 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobré ranko všem,tak Andrejka už pracuje,tak ať ti to rychle utíká.
No ještě ,že to vím už teď Alfi,nevěděla jsem,že se nesmí psát velkými písmeny,nechtic se mi přepla klácesnice ,tak jsem to neřešila.
Nic jdu si uvařit zázvor,protože se o mě pokouší nějaký bacil,a v sobotu máme oslavy ,babi slaví 75,a má to v restauraci.Tak jsem se domluvila s doktorem,že nemám řešit vycházky a kdyby něco ,tak mám říct,že jsem jela za ním do Bohumína.Tak to je fajn. :slight_smile: No a přesně za týden v pátek má 85 babi od Peti,ale ta nedělá velkou oslavu jen tak posedíme.Ten prosinec je náročný,dneska přijede večer ségra a ta má narozeniny přímo dneska,a v pondělí má kulatiny Oli přítel ségry ,no a předevčírem měla mamča ,do toho vánoce,prostě ten prosinec bych zrušila.I když vánoce jsou krásné,ale těch peněz,co vyletí komínem.No ikdyž v lednu je nás taky požehnaně. :slight_smile:
Akorát nevím,jak letos budu řešit dárečky,protože se mi moc nechce mezi ty lidi,kvůli těm chřipkám. :unamused:
Asi dám mamči penízky ať si koupí co potřebují.
3. pro 2009 v 07:27  • Odpověz
Taky posílám pohlazení všem ,ale jen na dálku,abych nepředala bacilka. :slight_smile:
3. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
Bré ráno kobylky,
hmmmmmm, cítím tu vůni na sto honů, tady se peklo :sweat_smile: Já už mám taky tři druhy, ale letos to napřeháním, už se mi ani nechce :wink:

Tak vám teda řeknu, že mě ta moje doktorka včera pěkně naštvala. Celou dobu ví, že jsem RH negativní, ale vždycky když mmně brala krev, tak to zapomněla poslat na protilátky. Včera si to uvědomila a to ještě proto, že jsem se sama připomněla :angry: Jooooo a hlásí mně, že na monitory je ještě čas, že prý až tak od 38tt.........
Takže jsem se rozhodla, že si dneska brnknu na Obilňák, objednám se na monitory sama a hned po porodu měním doktorku. Jinak se nic nezměnilo, pořád jsem CS4, Kubíček je defakto vyvinutý, takže teď už můžu porodit kdy chci a je to ok.

Přeju všem pěkný, i když hoooooooodně studený den :sunglasses:

Kasi, když to budou těhu bacili, tak je klidně předávej dál :wink:
3. pro 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Moncaet ta tvoje doktorka je pěkná p..a nezlob se na mě na monitor posílá moje gyndařka od 35 týdne s tou krví začně něco řešit když už pomalu rodíš to je děs :angry: Hned jak porodíš změn doktorku to nemá cenu chodit k takové p..e.
Ahoj Kasi tak nechod ven odpočívej pot se at bacily utečou :wink:
Andrejko at ti to rychle uteče a jsi brzo doma :wink:
Věruško co hlavice palice už je to lepší :slight_smile:
Belíšku a co ty napečeno a ted zase pracuješ nevím jakou máš směnu ale at ti to brzo uteče :slight_smile:
Já vyrážím na kontrolu s Pítriskem a potom k mým rodičům a pak ke kadeřníkovi s Matasem :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Jeeeeeeeeeee, ahooooooooj Luci, tak to jsi použila na tu doktorku úplně stejný výraz jako já :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
No odpoledne musím ven,musím jít zanést mamči pro bratrance zloté,jede dneska do Krakowa pro segru,tak aby nemusel měnitpenízky na mýtné,ale pořádně se oblíknu. :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Tady se píííííííííííííííííííííkuje, no to je srandá, ale ta doktorka je na pěst, tož že jí jednu pěsťovku posílám, taková nezodpovědnost!!! Kráááááávooooooooooooooo blbá, už k Tobě nepůjdeme :angry:

Tak recepis na vaječňák taky zaznamenám, ale zase puding z mlííííčka, to se nezkazí? No když se nezkazej vajucha, tak asi ani tot, že?

Koukala jsem na ten váš kolotočík ovládací a včera byl za 490Kč.

Já koupila Anince plavečky,a leto už jsem psala,a le přihodila jsem si jen tak na tašku proYorkshiry a už je moje, za 60Kč :grinning: , já to tušila, bo to byla jedna z posledních aukcí včera, kolem 23. hodiny a to už všichni chrněj, tož ji dostane tchýně s Meginkou na Jéžiška :slight_smile: Další dárek je tedy doma :grinning:

Teď čekáme pana pošťáka s dvouma balíčkama a už začnu pomalu balit, horší je, že hlavní dárky,které máme v plánu, stále nemáme, ale to se nějako pořeší.

Odpoledne frčíme na sedánek s mimiskama a večír jde máma cvičit a vyhopsat ty Salka, bude to Pillates, prý je to makačka, no uvidíme, já budu cvičit asi tak po 15-ti letech, tož to bude srandáááááááááááá :grinning:
3. pro 2009 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
A Kaši zase přilítne sééééééégrááááá, huráááááááááááááá, tot uteklo, viď? A za nedlouho svatbááááááááááá, to se pomějeme, to bude cukrovíčko a fotečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. pro 2009 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
Já chci taky do Polska, Kaši, nejezdíte tam? Potřebuju tam něco nakoupit :grinning:
3. pro 2009 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka Moni, ta Tvoje Dr.je trošku kra..čka,já měla ozvičky od 36.týdne 1x týdně a od 38.týdne 3x týdně až do38+9 k,a potom každý den až do porodu rodila jsem 39+5.Jsem taky negativní,a nevěděla jsem jakou má manžel krevní skupinu ,ale prý taky negativní protože Sophinka je taky negativní.Jinak gratuluji ke Kubíčkovi už je velký chlap tak honem za pár dní s ním ven.
Právě se probudilo hladové dítko tak letím.................
3. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Ne nejezdíme,jen pro ségru,a ta většinou přilétá a odlétá večer,tak to jedeme přímo do Krakowa,nejsme totiž mobilní,vždycky se to řeší vypůjčeným autem,nebo jede pro ni bratranec. :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj Hani,tak dej za nás Sofince pusinku. :slight_smile: Nic jdu péci rohlíčky.
3. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.