• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Právě došla pošťačka s balíčkem.A došla mi mikinka,ta je ,ale hezká.Světle modrobíláhnědá proužkatá s autíčkem a hrošíkem s kapsičkou,a z druhé strany je celá světle modrá s kapsičkou ,je oboustraná. :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Jani tak to je dobře že bacili odcházejí
Andrejka mě udělala teda chuť na pizzu, si ju snad půjdu koupit.
Mončo et teda to je fakt blbá dr. a jakou má skupinu tatínek??? to je důležité aby on neměl plus, ne??
Máji ty si jdeš protáhnout tělo, tak pomaloučku a´t to není moc velký šok, jé to jsem zvědavá jak ti bude zítra :slight_smile: Jinak jsi šikula že už tak nakupuješ ty dárečky, já kupuju furt na mimi http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4466966 místo toho abych kupovala dárky.
Kaši no máte to pěkně nabité teď kolem Vánoc. no nezávidím.
3. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Máji, teda ta Anička se má, to bude hohatej Ježíšek :wink: chci takyyyyyyy a co se týče toho Polska, taky bych se´tam jukla, ikdyž teď pře Vánocemi to muší bejt pěknej nával lidí a teď ještě ta prasečina, raději se budu držet doma :unamused: jooooooooo a doktorce to určo vyřídím osobně :grinning:

Hani, ahojky, tak Sophinka se nám zbudila, posílám taky jednoho hubana :zipper_mouth: kočička, už začala šestý týden na světě. Ty se máš, za chvilku šestinedělí za sebou, závidím......tak se hlavně v tom chřipkovým počasí opatrujte :wink:

Mončiku, no právě, že manža je RH pozitivní, takže hlavně proto mě to tak vytočilo. U nás v Berně, když jdeš na IVF, tak berou krev i tatínkům a tak to víme i oni to vědí, ale jaksi paní doktorka to zapomněla :angry:

Andrejka pizuje a pracuje a je nám po ní smutno.........vždycky přijdu a ona už tu nejníííííí :frowning2:

Věruškooooooo, Belunkoooooo, co vy dvě holčenky, jak se máte????????
3. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
brééé ránko :slight_smile:

Máji na mimáči se nakoupí vše co?To známe :grinning: :grinning: taky do teho pořád čumím :grinning:

Neboj vaječnák se nezkazí,bo tam máš ten rum néééééé a máš to v lednici ale mamka to má někdy i v baru doma a taky mu nikdy nic nebylo :wink: já to sem písla proto že to nemá ty vajucha :wink: :wink:

Moni krásný věcičky :wink:

Andrejko tak at ti to v práci utíká :slight_smile:

A kde je Peta dlouho sem ji neviděla a Dady už je v pohodě,je doma???

Moncaet tak ty to máž taky už na spadnutí ten porod,ale ta doktorka,teda já úplně čumím kdo všechno dělá doktory :confused: to je jeden magor vedle druhýho fakt,aby si člověk udělal zdravku a ještě jim říkal co mají dělat za vyšetření a tak :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Máji koukala sem na Anýska ta je velká :slight_smile: :slight_smile: sem se smála jak na tom videu začla dejchat :grinning: :grinning: :grinning:

všem hezký den
3. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Janinko, vidím, že i Ty jsi pomalu na rozsypání :grinning: Doufám, že se máš fajn :wink:

Loučím se s vámi milé zlatíčka, páč jdu nakoupit nějaké to ovoce a pak muším uvařit, tak zatímmmmm papapa
3. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Moni ta souprava je super. :slight_smile:
Nic běžím hlídat rohlíčky. :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Bré ranko,vlastně už skoro poledne :wink:
Na mimáčku tam se řádí :wink:
Tady se peče :slight_smile: já na to namám ještě náladu.Chřipajznička sice odeznívá ale opravdu pomalu :frowning2: pro změnu začínají jiné bolesti a to kyčle :unamused: Jsem jak stařenka od nemoci k nemoci :grinning:
Kočičky ať je Vám všem dobře a kdyby se náhodou některá rozhodla rodit,tak hodně štěstííííííí :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak ať to brzy Peti přebolí.
A holky hodně štěstí,kdyby se začalo rodit,tak ať jde vše bez komplikací. :slight_smile:
Belíska,Věrušku a Andrejku zdravím do práce. :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky tady nikdo není :confused:
skoro všichni už mají napečíno, jen u nás nic. já jsem se dala do velkého praní věciček, až na to že jsem omylem nechala prát svetříky na 60tku tak uvidím až dopere stroj, jestli se to smrskne :angry: tak podědí panenky.
3. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
No tak by měli panenky hezkou výbavičku. :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Taky jsem koukala,kde dneska všichni jsou.Belísek asi chudinka stále pracuje,Věruška s Andrejkou taky,Alfi je asi někde na výletě,Janinka s Mončaet už chystají věcičky pro broučky,Monča pere výbavičku pro panenky :grinning: :grinning: :grinning: ,Peťka chudinka léčí nemocné kýčle a čerstvé maminky jsou v jednom kole,hlavně naše Dady ta má frmol dvojnásobný,ale taky lásku dvojnásobnou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak posílám všem pohlazení na dálku, a mimískám hubana. :slight_smile: :slight_smile:
Jdeme si udělat špagetky.Mňam. :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Kaši tak panenky utřou nos :grinning: je to dobré nesrazilo se to.
Dobrou :wink:
3. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Zlatíčka, jdu vás v krátkosti pozdravit, bo šprtám, ale psala Belinka, že samyce zatím fachat dálkově nebude, nejde spojení. Tak doufám, že nějakej jinej operátor tam pokrytí mít bude, no držme palce :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
:wink: ahoj kobylky.se musim nahlasit,aby alfi nemela starost,kontrola v poradku i ozvy,mejte se moc hezky.
3. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak to je super,že to zůstane pro Adélku.Andrejko tak ať jde učení od ruky. :slight_smile:
Beli budeme držet pěstičky ať je brzy samyce v pořádku a může být zase s námi.Mooooc nám tu chybí.
Je tu s ní i Věruškou a tebou vždycky tak veselo. :wink: .
3. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Zdravím všechny berušky :wink:
Moni tak panenky nedostanou nový ohos to je musí mrzet :grinning:
Janinko tak už je dobře chřipajzna už odešla :wink:
Petruš chřipka odešla a kyčle začali bolet to je hrůza chce to víc odpočívat já vím prašule potřebujeme všechny :slight_smile:
Kasi co rohlíčky povedli se :wink:
Ahoj Andrejko ráda tě vidím :wink: Belíškovi pořád nejde samyca honem najít jiného operátora at může snáma datlovat :grinning:
Mončaet doktorku ode mě pozdravuj :angry:
Dneska mám nějaký lítací den ráno s Pétou k doktorce pak jsem jí odvezla k mým rodičům honem pro psa a hurá ke kadeřníkovi málem kadeřnici pokousal :grinning: potm uvařit oběd pak třídní schůzky a potom čajík u kámošky a těd jsem dorazila :wink:
3. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Petulko tak kyčlíky jo :grinning: :grinning: tak sme dvě :wink: sem byla dneska na joze a ulevilo se mi je to hned lepší,nastuduj nějaký cvik na kyčle a protahuj je pomáhá to :wink: :wink:
3. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Teda Luci ty jsi akční. :slight_smile:
Holky tak ať kýčle rychle přebolí. :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Berušky jdu do postele jsu nějaká ospalá :dizzy_face: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
3. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Tobě Luci taky,taky už se půjdu natáhnout. :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak dobrou noc všem. :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Dobrou noc všem, jsem si zacvičila, moc mi to nepomohlo, v tělocvičně byla strašná zima, tak sjem promrzlá ješt ěte´DKA,NAVÍC NAMOŽENÝ SVALSTVO, NO KDYBYCH TU ZÍTRA NEBYLA, TAK SJEM ZATUHLA V PELECHU :slight_smile: Už píšu jak ta kaša, ale přepisovat nebudu :slight_smile:
Malá slavnostně právě usnula, u babičky plakala, no je to prostě rozmazleneček nebo nevím, co jí přeletělo přes nos.

od druhý babičky dostala k Mikuláši luxusní kožíšek, ten vám musím pak nafotit, ještě jí bude velikej,a le myslím, že leden to jistí a budem frajerky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bellí mi taky psala, že u nich neni signál na net, tož to by bylo,aby signalisko u Bellí nebylo!!! Okamžitě pošlete do žížatova signál, bo na vás pošleme Baroša!!! :angry: :angry: :angry: HUDRY HUDRY!!!

Prchám zahřít těěěěělo do pelechu, papapa babušky a ráno tu!

Terko, super, že se taky ohlásíš a hupky dupky do porodky!!! :wink:
3. pro 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky.Janí tak to mi teda těší,že v tom lítáme spolu :wink: Je pravda,že já těm nožkám moc nepomůžu ale do vánoc to musí vydržet :wink: pak bude líp :wink:
Mončo já už se na to praní docela těším.S každým hadýrkem se pokochám :wink:
Terka vše v poho,tak to je dobře :slight_smile:
Bellí sakra ty máš pech!!!Krabice by byla a zasejc to nefachčí!!!
Máji,žiješ???
Andrejko nazdárek školou povinná :wink:
Ahoj Kasi.
Věruško,Karolko,Ivi ikdyž nejste tady tak myslím :slight_smile:
Jdu hajat,ráno jdu na ty krásky,papa :wink: dobrou noc
3. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
Aha žije ale zubožila tělo :angry: zítra bude ještě hůř,sakra co to děláš matko???papaa
3. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
Krásný den všem.Pozdrav posílám taky do žížatková.Bellince,baroškům,ovečkám no prostě všem žvížatkám.
Dneska máme Barborku,tak musím někde sehnat větvičku do vázičky,ať neuschnu. :grinning: :grinning:
Jinak stále čekám kdy mi zavolají impulsovi a ono stále nic.No nic budeme se muset spolehnout sami na sebe. :slight_smile:
Alfi neblbni takhle si ničit tělo. :grinning: :grinning:
Tak se opatrujte,pracujícím ať to dneska rychle uteče a všem co mají kontroličku ať dopadne na 1.
A víte co je nového.
Dneska budu se ségrou.Hurá,Hurá,Hurá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak se mějte krásně.
4. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ránko, tady už se vstávainkuje :slight_smile:
Zdravím Kašu se ségrou, pořádně se poňuchejte, to vás zase budou bolet zobáčky, co? :grinning:
Já si včera v těch 23 hodin ještě napustila přeci jen horkou vanu a rochnila se snad půl hodiny, satan mě neustále chodil kontrolovat a tahal mě už do postele :grinning:
Koukáme z houpajdy zase na pohádečku a vyrazíme zase s mamkou do obchodu na nákup a na káááááááávu.

Zítra nás čeká rozsvícení stromečku na náměstí, to se už těším, ale hlavně aby nebyla taková kosa, jako včera, brrrrr

Peti, zase jdeš na zavšivený hlavy? No tak ať na Tebe nikdo neprská, před Vánocema chtěj bejt baby supr trupr,choděj se natřásat na Vánoční večírky, co?

Děckáááááááááááááááá, mějte hezký pátek, hlavně pracujícím ať to uteče a hurááááá domůůůůůůůůů k peci a pečeme cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
Kaši, my se tam taky registrovali kdysi, nevím, zda to stále platí, ale asi jo, to by mě teda nas....o, kdyby mě vylosovali a já už s tím ani nepočítám. :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
No to tak většinou bývá ,že už volají ,když s tím nepočítáš.A 18.12 se hraje o milion.Dneska jsemnevyhrála 100tis. :slight_smile: No neva.
Taky musím dneska zadělat ještě těsto na jedno linecké,Peťa ho chce více. :slight_smile:
No se ségrou se moc pusinkovat nemůžu,máme sraz u babi příjde tam i sestřenka se Simonkou,ale musím mit trošku odstup,jsem nějaká nachlazená,to je to MHD předevčírem,už budu raději chodit všude pěšky. :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Kde jsou dneska všichni? :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj vsichni, tak koukam ze tady uz je napeceno no me se do toho letos nejak nechce ani ty vanoce nebudou nijak vesele. Ani venku to na bile vanoce nevypada letos to bude smutne. Je fajn ze tu mate dobrou naladu. Ja jsem se zabrala hodne do prace nejradeji bych tam byla od rana do vecera. Vsechny moc zdravim ale nevim co se tu deje atd.. nejsem tu casto a ani tabulku jsem tu nevidela ze bych se trosicku orientovala tak snad priste. Jen at vite ze vam drzim palecky at je vsechno v poradku. Pa pa
4. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.