• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ivi tak se opatruj,a uvidíš bude líp.Snad ten příští rok bude pro nás všechny úspěšný.
Posílám pohlazení.
4. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky
Terka se včera nahlásila tak pořád 2v1 :slight_smile:
Jani s Májou to včera vzali po sprotovnu. Bychom si měli vzít příklad, ale včera v noci jsem zvládla těsto tak dnes bude třeba i linecké a vaniláky, takže zas u mě vyhraje nezdraví životní styl :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Anička bude parádnice, už se těšíme na foto :slight_smile:.
Peti teda furt makačka no ale už se to blíží už jen 20dní.
Andrejka má zítra zkoušku, tak jestli přes sešity a poznámky a učení nahlédne, tak na zítra ať jim to tam natřeš :wink: až bude třídní schůzka tak se na tebe dojdem poptat jak Hujerovi :grinning:
Kaši užij si ségry :slight_smile: Vidím že se čeká na Impulsovi, tak snad zítra brnknou. Já si dala po dlouhé době Sportku a nic ani poslední, škoda 48,-.
Ivi bude líp a určitě se vám to podaří, chce to jen trošku vypnout, možná právě to pracovní nasazení pomůže dostat z hlavy špatné myšlenky. Myslím na tebe a zase se ukaž, ju.
Bellí teda to je smůla, ach jooo a budka nefachá taky? tak honem hledejte jiného dodavatele připojení.
Luci ahoj sand zas nemáš tak rozlítaný den jak včera, teda až do večera.
4. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Jé ahoj Moni. :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak se tu mějte krásně,já se jdu pomalu chystat ať můžu ve 14 vyrazit. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Kaši tak už vyrážíš za ségrou, snad se nelekne až uvidí tvůn nos. užijte si to :wink:
my měli na oběd pizzu a teď budu péct vaniláky. šíleně se mi zavírají oči ale na baráku se pracujééé tak mám smůlu, vrtají tu vrtačky a buší kladívka.
4. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak to ti nezávidím,my máme teď jen těstovinky,protože slavnostní oběd bude v 17 hod u našich. :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
No vypadám jak po boji. :grinning: :grinning: :grinning: Tak se spíš asi zasměje.
4. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Trošku jsem to maskovala makeupem. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ajojky milášci :wink: copak se děje,že se tady nic neděje :slight_smile:
Já to pro dnešek zapíchla ale ještě jdu zítra :frowning2: Ten kašel už je unavující,bolí mi celé břicho :angry:
Už bych s tím pečením taky chtěla začít ale nejdřív musim věnce.Minulý týden jsem proválela tak se do nich pustím asi zítra :slight_smile:
4. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
:wink: ahoj devcata,ctu vas kazdy den,uz zacinam mit nejak nerva z porodu,jakmile porodim urcite se ozvu.
4. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
tady je prázdno, snad vás neodnesli čerti :slight_smile:
Peti ty prve vylež nemoc, na pečení je ještě čas. Magdalence se ten kašel asi moc nelíbí, se ani v klidu nevyspí.
Terko to věřím, na mě ten strach taky pomalu doléhá, ale říkám si zvládli to jiné tak to zvládnem taky :wink: jaktože nemáš pořád fotečku, fialová paní ??
kaši je zamaskovaná tak to je super, tak si dejte do nosu.
Zítra dovezou tcháni malému Mikuláše, tak proto jsem dnes tak mrskala s těma vanilákama, ať mám aspoň co nabídnout.
4. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahojky zlatéčka, kdepak jste? Pečete, aha.
Já nepeču a pect nebudu, jsem se rozhodla, radši za tu mateřskou koupím dárečky, ne? :wink:
Mimi usnulo a pes ječí, tož jsem ho čapla za kožich a šel do naší umakartový koupelny, ovšem ječí, jak tak poslouchám, ještěvíc, no tak ho zas vysvobodím a zmlátím na světle, tak malý moment :sunglasses:
4. pro 2009 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz
moonnco,jenze ty uz doma jednoho broucka mas,tak uz vis co a jak.
4. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
ahoj tyrankoooo, nech to nebohé zvíře, když to nevzbudí Aničku, tak ať se vyřádí.
4. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Zmláceno, ale má z teho švandu asi, vařečka pomalu přelámaná a on tu lítá jak závodník. malá už povídá :angry:
Po včerejším cvičení mě chytly uzliny, to je k pos...í, já a pohyb, to je stará známá věc, hnedle na mě skočí choroby.
Tak jsem pokafíčkovala, sjela jsem z akámoškou kulatou do nemocnice na návštěvu, leží na stejném oddělená jako jsem ležela já, dokonce i vestejném stádiu, jako jsem byla já a taky má stejný problém a shodné medikamenty :slight_smile: Jsem si zavzpomínala, utíká to pěkně.
Dnes nám došelšnek od Fisher Price, je pěknej, pohrála jsem si hezky, snad si poharje na Vánoce i Aňa. Už by mohly dojít další penízky :grinning:
Muž odfrčel opět do práce, to je fakt na zbláznění, ráno v sedm dojede domů, padne do postele vyřízenej, v 15 hodin se sotva vypotácí a před 17. hodinou se zase balí a máváme z okna. Příští týden pro změnu ranní, což pofrčí po páté ráno a přifrčí k sedmé večer. To neni k žití a já už taky začínám mít depku, bo Anna vyžaduje víc a víc pozornosti a je to fakt vysilující. Obdivuju dvojčátkový maminky!Fakt klooooobrc down.
4. pro 2009 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
Terko, buď ráda, že nervíš až teďka, mě to psychaření chytlo už v 30.tt Ale neboj, já vím, kecá se to, navíc já nerodila, ale fakt mi to chybí a třebas taky půjdeš císařem a bude to bez bolestí.
Mě docela povzbudila k prííííma porodu Marky, takhle porodit hravě a rychle, to je paráda a teď rodily i moje kámošky a taky to byly fofry.
4. pro 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz
Musím říct, že teď, když sleduju porody jiných, tak jsem stoprocentně přesvědčená, že bych si ten porod ráda dala, ale jak má člověk ten baťoh před sebou, tak má strašnej strach. Ale fakt mě to teď láká a šla bych do toho. Zvláštní pocity... A jaký máš CS?
4. pro 2009 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz
Mončoo, právě mi to dítě pravidelně vzbudí. Nejhorší je, že začne ječet, když si sedneme k pc, to je pak kravál, kdybych seděla u telky, je v klidu a chrápe.

No nic, jdu uklidit hadici bejvák, možná sebude v neděli stěhovat. To bude slz, ale co už, rozhodli jsme se tak, nedá se jinak. Ještě si ji natočím a musím s ní vyfotit Aňulku, aby jsme měli památku :frowning2:
4. pro 2009 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz
Chudák hadice, půjde z domu. Snad bude mít hodného páníčka. Tak pozdravuj Maikla asi si chce s náma očividně taky pokecat, když tak žárlí na PC :slight_smile:
Terko vím jaké to je rodit, ale každý porod je jiný, poprvé jsem rodila až po kapačkách a vyvolávací tabletce (protože mi prve odtekla plodovka) tak to šlo rychle, ale kdoví co mě čeká teď.
Máji teda u druhého to určitě dáš i přirozený porod.Koukla jsem na Konopčiny stránky a tam maminky už půjdou do druhého kola.
4. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Tak už jsem doma uvítání bylo velké,jako vždycky,ale do nosu jsme si nedali :grinning: :grinning: ,stačí ,že mám jeden bolavý nosák já.Taťka udělal křídélka,ale já jsem si dala milovanou zelňačku a na křídla už nezbylo místo. :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
nekde jsem cetla,ze porod je podobny jako mela mami a babicka,to bych si uzila mami me rodila 21hod a babicka dvojcata 18hod,alfi co myslis tim cs?
4. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
No tak to muselo být tedy zahul,rodit 20hod.Tak snad budeš mít Terez porod lehčí. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Dobrý večer kobylky moje. Holky dneska jsem byla v tescu a mají výprodej nějakých miminkovských věcí tak jsme něco málo koupili pro manžovu vnučku. Komplet tričko a kalhoty za 115 a čepičku a rukavice zimmí 48kč no nekupto za ty prašule. Já si taky koupila čepičku pro mimi krémovou neutální za 48 kč. Jo a ještě albert měl slevy tak jsme koupili 2 overaly jeden stál 28 to taky jde.Holky rodit 20 hodin to musí být náročné já rodila 25minut to byla balada :wink:
4. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jé tak to bych taky chtěla.Ahoj Luci. :slight_smile: A je super,že jsi tak nakoupila.já jsem posera,bojím se teď do těch velkých obchoďáku chodit.Mám strach z té chřipajzny.Předevčírem jsem jela 4 zastávky v MHD a hned jsem chytla nějaký bacil,ale snad to bude dobrý.
4. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Kaši já mylsela do nosu jako jídlem nadlábnout, je mi jasné že se nebudete se ségrou bít :grinning:
Terezko neboj teď už se dá všechno zvládnout buď ti dají v případě extra bolestí nějaké utišidlo nebo se udělá císař, ještě že je jiná doba.
dobrou :wink:
4. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
já vím dělala jsem si srandu,do nosu jsem si dala,milovanou zelňačku a na nic jiného už nezbylo místo.Nic jdu koukat na tenis. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
:slight_smile: ale na druhou stranu si rikam hlavne,aby vse bylo v poradku-zdrave miminko je dar tak musim neco vydrzet.
4. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Luci tak to je dobrý kup :slight_smile: kamoška mi psala že měli dnes ultraslevy i v Hyperalbertu, tričinka za 8,- a obyč.golfáč za 98,- Kdybych nebyla tak líná tak ještě do Tesca zajedu, ale odpadám.
Podle hodin porodu se hlavně neřiďte, někdo to totiž bere od těch nejmenších kontrakcí a ty trvají třeba 20hod. a rodička klidně i doma spí a silné má jen chvilku takže rodí 21hod. Zato někdo si odtrpí jen chvilku slabých a 5hodin silných s mnohem horším průběhem a je to třeba 6hod. Občas si to taky i kamošky hodně zveličují.
4. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Věnce hotovy,to jsem ráda :wink: a jdu do postele,ráno jdu makat.Mějte se moc hezky papa
4. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky porod je opravdu idividuální přímo porod trvá 15 minut ale to co je předtím ty kontakce můžou být klidně aji 24 hodin a spousta žen si myslí že rodili 24hodin a 15minut ale samotný porod byl 15 minut :wink:
Slevy byli super já bych kupovala ale mám strach at něco nezkazím tím že koupím a pak se něco stane už jsem to jednou zažila :frowning2: Byli jsme v polsku kočárky mají super mě se líbí u nás za 6000 a v polsku stál podobnej 7000kč tak nevím mám ještě spoustu času :wink:
4. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.