• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky mám ještě strach nakupovat ve velkém.Taky jsem trošku pověrčivá,nechám to asi až po novém roce.
4. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
4. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
kasi a beres nejake vitaminy?
4. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj Terez ,jo vitamínky už beru dlouho.Beru femibion 800.K tomu magnesium,a calcium. :slight_smile: Sem tam zobnu Celaskon a hlavně ovoce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz
nic jdu spinkat.Dobrou noc. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz
Krásnou sobotěnku všem. :slight_smile:
5. pro 2009 v 06:46  • Odpověz
Andrejce ať dneska dopadne zkouška na 1.Pracujícím ovečkám ať to rychle v práci uteče a jsou na vás všichni hodní.
Andrejce tedy držíme pěstičky a posíláme hubana pro štěstí.Hubana a pohlazení posíláme taky do baroškova pro Belinku ať najde brzy spojení a je tady zase s námi častěji.A taky pozdrav pro Věrušku a jejího Mikyho.
Hodně zdravíčka pro naše maminky s mimísky ať se jim ta chřipajzna vyhýbá obloukem. :slight_smile: :slight_smile:
No a všem prostě krásný den. :slight_smile: .
5. pro 2009 v 06:53  • Odpověz
Tady se dneska vyspává. :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
:wink: kasi to je divne,kdyz beres tolik vitaminu to se ti musi chripka vyhnout velkym obloukem.krasny vikend vam vsem.
5. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
No jo,ale to je to mhd a navíc Peťa je stále na hromadě,má špatnou imunitu,tak tu kolujou stále bacilky.Hrůza. :unamused:
Většinou odolávám,ale někdy se stane ,že neodolám.Peťu jsem aspoň nahnala na očkování proti chřipce a trošku to pomohlo. :slight_smile: .No holt.Člověk si nevybere,asi si to vybralo teď mě,díky tomu bolavému nosu. :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Krásnou sobotu a neboj porod zvládneš. :slight_smile:
5. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak koukám,že jsem tu dneska stále sama.Tak jsem chtěla pokecat než odejdeme na oslavy,tak pokecám třeba večer. :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojda všem. Tak zase jen nakukujeme. Zatím u nás všechno v poho, jen včera trochu špinění, ale dneska už nic. Tak snad to tak už zůstane :slight_smile: Jinak nestíhám číst, ale kukám, že čísílka rostou všem budoucím maminkám a ty co je mají už vysoké, tak se jim blíží velké finále. Tak doufám , že to už všechny zvládneme :dizzy_face: Užijte si krásný víkend.
5. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
:slight_smile: ahoj jantarko,moc te zdravim hlavne hodne odpocivej a zvladneme to vsechny,musime.
5. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Hezké odpoledne kobylky moje. Včera jsem trochu uklízela a dneska se nemůžu nějak zmátořit jsu jak praštěná pytlem :frowning2: Všechno mě bolí a pořád bych spala :unamused:
Ahoj Leňulko odpočívej neboj bude to dobré taky sem tam špiním ,ale já tam mám hematom a ten musí pryč tak jak pudu na UTZ tak doufám že tam už nebude :angry:
Ahoj Terezko už se ti to krátí už to bude co by dup a bude stebe maminka moc ti to přeji :wink:
Kasi užíj si oslavy :wink:
Andrejko užíjte si s Džonym staromák hned bych tam jela musí to být paráda :slight_smile:
Veruško a Belíšku moc na vás myslím a moc mi chybíte :frowning2:
Máji kde ty se nám touláš :slight_smile:
5. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
luci,ja jsem hodne poverciva tak je to u me zatim o strachu,aby vse dobre dopadlo.
5. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Terezko kdybys věděla jaký já měla strach když jsem čekala Pétulu. Byla jsem v poradně a doktorka mi řekla do hodiny máte miminko u sebe a volala mi sanitku manža k porodu nešel tomu jsem mu volala tak říkal že odpoledne příjde a když jsem ze sanitky volala taktovi tak jsem brečela to telefonu že mám strach a on mi řekl melounku to zvládneš :wink:
Neboj to zvládneš ten pocit když máš v náruči to krásné zdravé miminko je úžasný :wink:
5. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
:wink: luci moc dekuji za povzbuzeni.
5. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
terezko,neboj, zvládneš to :slight_smile: Moje babi říká, dovnitř mohlo, ven musí a až uzraje, tak upadne :grinning: Tu panickou hrůzu jsme měly všechny, ale až začneš rodit, tak to všechno přijde samo a já jsem například nechodila na žádné kurzy, rodila jsem 28 hodin, a samo tělo mi říkalo, co mám dělat :slight_smile: Lepší je být trochu nervozní a pak být mile překvapená, jak to všechno šlo hladce :sweat_smile: A je fakt pravda, že i když to bolí, tak ve chvíli, kdy držíš tu vánočku v náručí, na všechno zapomeneš :slight_smile: Luci zdravím tě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
:slight_smile: karolko uz se tesim az budu povzbuzovat tebe a to si pis,ze vyjde!
5. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
Karolko zdravím tě. Co kobzolek? Petra už jde v pondělí do školy hurááááááááááááááááááááááááááááááááááá :wink:
5. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Terezko neboj se.Jak říkají holky každá jsme jiná a taky každá máme jinej porod.Řeknu jen jedno za pár dní nebo i týdnů si ani nevzpomeneš jakej jsi měla porod.Ta bolest je chvilková a pak nebude.I když to bolí tak to to není žádná bolest co nesneseš.Jde jen o malou chvilinku a pak až uvidíš to miminko,stojí to fakt za to.
5. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
:dizzy_face: luci to je fajn,ze mala uz je fit.dobrou noooc!
5. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
:dizzy_face: ahoj marky moc te mamco zdravim!ty jsi asi v plzni nerodila vid?
5. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hezký sobotní večírek :zipper_mouth: :dizzy_face:
Dneska byla honička, o půl devátý jsme měly s Aňulkou nabírat mamku a jet do Jihlavy na nákupy a na náměstí na trhy, teda mamka na nákupy, já na čumenu, ale vzbudilo mě dítko až v 8,18 hodin přesně, tak byla hoňka :slight_smile: Vyvenčit satana, nabalit dítě, nadělat mlíčánko, oblíct aj sebe :grinning: , namalovat xicht, natahat kočík do auta, pak sedajdu s dítětem, no trvalo mi to půl hodiny sprontem,ale odjely jsme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Měli plno věciček, mamča mi koupila na Ježucha kozajdy s kožichem a teplý punčocháče, aby jsme v Tatralandii nezmrzly :slight_smile: Tchýni jsem koupil krásný keramický slunce na zahradu, Aňa dostala do auta na zabavení novou knížku, stává se z ní knihomolka, ovšem sedačka selhává, jak chce frajerka sedět, tak se vyvleče z kšírek, předkloní se v sedě ke knize a mačká zvuky, až mámě jde migréna kolem :grinning:
Navštívily jsme aj cukrošku, obídek, Tesco, ale slevy, jak píšete, tam neměly, to byla samá menší slevička, vše nad stovku a spíše nad tři, takže jsem nevybrala nic. Ale mají stále plínuše v akci za 199, jsou fakt super, já koupila jen přesnídávky pro dítko, akce 5+3 zdarma byla super :sunglasses:
5. pro 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz
Terko, tím CS jsem myslela, stav čípku, píšou to v průkajdě, já měla furt nulu, kámoška na osmičce rodila....Mončaet myslím psala, ež už má 4, ne? A kde vůbec holka je? :wink:

Mončo, tišící léky v dnešní době jsou super, ale u nás se nevedou, prý je pan primář pro přirozený porod, tož proto já se bála, ani císaře nechtěj dělat, naštěstí sjem měla štěstí v neštěstí :slight_smile: a rodit nomoš prý už nebudu, bo mám jizvu od pupíku dolů...
5. pro 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
alfi mam nulu a pri jakem cisle se rodi?
5. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Terko, j myslím, ž edesítka je nejvyšší, ne? Kámoška jela a měla prý osmičku a za hodinu byla malá venku :wink:

Jsem vám zapomněl asdělit, že jsme byli i s tátem na rozsvícení stromečku, jsem to zas trošku ořvala, jako vždy, doják prostě, jak ty děti prosej stromeček, aby se rozsvítil a pak blik a už svítí a jsou Váánoce. Jsem malý dala čepičku Mikulášskou nebo Santovskou? :sweat_smile: , že se vyfotíme a ona spinušala, ale foto bude, ovšem jen na mobilu, fotografka selhala, vzala jsem ho sebou, ovšem vybitej a plnej fotek :wink:
5. pro 2009 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki ,tak právě jsme dorazili domů,únavou už moc nevidím ,tak se mějte krásně a hezky se vypinkejte.papap
5. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Dobrou noc všem! :zipper_mouth: :dizzy_face: A hups do druhé adventní neděličky :zipper_mouth: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 22:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.