• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
alfi to tedy nebudu rodit nikdy.preji dobrou noc.
5. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju vám krásnou druhou adventní neděličku:slight_smile: samyce teda ještě nejede, budka už taky moc fachat nechce a k tomu ten nedostatek času a když ho mám, je třeba uklidit a hlavně péct cukrovíčko, ale mocinky na vás myslím a všem skororodícím držím pěstičky, ať to jde jako po másle a držíte ty uzlíčky štěstí brzy v náručí:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
6. pro 2009 v 06:44  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Ahoj Belíšku tak samyca pořád nefakčí ale ještě máš mobílek a když máš čas tak se příjdeš podívat. Máš toho hodně já taky nestihám a to jsu doma :grinning: Moc ráda tě tady vidím sluníčko naše :wink:
6. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráááááááááááno, tak zapálíme další svíčičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , letí to, letí.
Bellí vstává s prvním kokrháním a už zase stojí u pece, to je šikulka, já dneska taky něco upeču, ale cukrovíčko to nebude. Asi řez. Jdu zapect opět těstoviny s mletym masejkem, měli ho v Tescu asi za 40Kč/kg, tak jsem se na něj opět vrhla, to bude rychlovka a pak znásilnim bordel a hlavně asi ta okna, ikdyž venku je pěkná kosa.

Zatím pááááááááčko Kobylenky :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno berušky.....přeji pěkný den všem :slight_smile:
6. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Krásnou neděli všem. :slight_smile:
6. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Jé tady to dneska už žie a já jsem myslela,že si tu budu psát dneska zase sama.Tak nádhernou adventní neděli,zdravím hlavně Belí a snad bude samyce brzy fakčit.
A taky Peču dneska už mi to jde jako Belli nespálila jsem ani první plech.Hurá.
A jak dopadla včera Andrejčina zkouška?
Oslavy máme za sebou,tak dneska jen uklidit,a relaxovat a papat vitamínky ať jdou bacilky do háje. :grinning: :grinning: )
No okna bych taky potřebovala umýt,ale nachlazená asi na ně nepolezu.Možná příští týden. :slight_smile:
Tak zatím papa. :slight_smile:
6. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, jdu vás pozdravit :slight_smile:
Moc děkuju všem za paluchy, výsledky zk budou na internetu, ale snad to nějak mám.
Jsem v Práglu, takže z Miluláše nebylo nic, Džony na chatě, bo byl objednanej antéňák ...
tak dnes bude grund, bo je tu bordel , jak v tanku!
ale ještě se vyvaluju, to víte, užívám volníčka, ale huž vstanuuu, hezkej den všem!
6. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
tak mám umyté všechny okna, udělanou vánoční výzdobu a můžu relaxovat. Bohužel jdu ale na odpolední, takže relax bude jen chvíli. :frowning2:
6. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Zdravím Andrejku.
Teda Ali ty jsi akční. :slight_smile: .
Já mám akorát napečeno další druh cukroví.Velký úklid budu dělat až přes týden,až budu doma sama.A pak udělám i vánoční výzdobu,budu muset udělat i výzdobu chodby,protože si sousedé už na to zvykli a už se mě včera ptala sousedka,jestli budu něco dělat,a že už se na to všichni těší,tak asi budu muset něco podniknout. :slight_smile:
6. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky kobylky :wink:
Andrejko to víš že jo na vše se vyprdni a hezky odpočívej :wink:
Bellí jak to máš vůbec přes svátky?Jsi doma nebo budeš makat?
Užijte si nedělinku,papa
6. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Zdravím všechny milované kobylky z těchto stránek a přeju krásnou adventní neděli,

včera jsem se tu neukázala, páč jsme slavili ségřiny a taťkovi narozky. Jinak jsme pořád v celku, ale dnes v noci už to vypadalo na odjezd, ta bolest mě i vzbudila a tak jsme s manžou počítali, pak jsem si dala sprchu a najednou to přešlo, takže jsem šla zase spát, ale malej se šil jak divej :wink: a dnes, když jsem zapalovala adventní svíčku na věnci, tak manža říká: "no zlato, myslím, že tu příští už budu zapalovat sám" tak mě to normálně úplně dostalo a jak jsem byla celkem v klidu, tak už teda vůbec nejsem :sweat_smile:

Koukám, že Andrejka zkouškovala, tak držím pěsti, ať to dopadlo. :wink: Jinak se koukám, že celkem nic nového.

Pořád na vás holky myslím, zvlašť teď, když mám hormony těžce na pochodu. Hrozně mi to tady s váma uteklo a chtěla bych vám všem hrozně moc poděkovat za všechny rady, za psychyckou pomoc, když mi bylo zle, za to kamarádství, které si tady dáváme. Za to, že jsme tady jedna pro druhou, když někoho něco trápí a nemusí to být jen o miminkách, ale to mylsím celkově, protože si myslím, že je úplně jedno, jak se tyhle stránky jmenují, patříme sem každá úplně stejně, ať je to maminka, těhulka či snažilka... :wink:

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU DÍKY KOBYLKY MOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jsem v prdeli :grinning: sakra, musím jít vařit a přestat bulit nebo manža nebude chápat.
Hezkou neděli!!!!!!!!!!
6. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky holky.Tak kde začít.Andrejko držím palečky at výsledky dopadnou na jedničku.Ak at ti to v práci rychle uteče.Jinak holky ještě odpočívejte protože to cukrový neuteče a hlavní je aby byly všichni na Vánoce spolu z rodinou a hlavně zdravý.
Jinak holky naše malá Adélka je nemocná. :frowning2:Má chudáček rýmičku a trošinku i pokašlává.Měřila jsem jí a měla 37,1.Není to sice horečka,ale je mi jí chudinky líto.Je neklidná a špatně se jí spinká. :frowning2: :frowning2:
6. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Mončí neplakej.Než se naděješ tak budeš i z manželem u stromečku a budete mít malinkej uzlíček u sebe.Neboj se,všechno dobře dopadne.Budeš ta nejlepší máma na světě. :wink:

Jinak Terezko rodila jsem v Plzni na Lochotíně.
6. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Děkuju Marky, moc a přeju Ti, ať je Alélečka co nejdřív zdravoučká, posílám jí pohlazení.
Tak zatím papa a dobrou chuť k obědu
6. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Andruška nakoukla, ahoj zlatí:slight_smile: Petjunko, kočičko, já dělám 25 denní a 26, 27 noční a pak se točím hned zase na denní, OMG. Mončiet, tak dneska máš takovou lítostivou, beruško, tak ať Tě to brzy přejde, ale takových dnů ještě bude, tak posílám pohlazení:slight_smile: Máji, Luci , Ali a vůbec všechny, ahoj holčinky:slight_smile:
6. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tady se taky dneska plačánkuje? J8 jsem taky ubulená, hrála jsem ráno koledy, sice trsala, ale se slzama v očkách, pryč jsou ty Vánoce, kdy jsem milovala koledy, pečeníčko stromeček a návaly lidí v obchodech... :frowning2: Ale zase bude hej, já to vím...
Zatím mám jen nazdobenej byteček trošiček, hlavně hodně točí točí a svítí svítí, to je nejdůležitější, pro tu naší malou občanku a udělala jsem obídek. Další na mě čeká,a le malá chce pozornost, celý den se vztekánkuje, tak neni moc čas na nějaký šůrování, tož aj okna čekaj.

Mončoet, neplakej, manža to řekl hezky, tož sjem si aj já u teho pobulela, ber to tak, že třetí zapálí sám, ale už za family a tu čtvrtou budete pálit všicííííííííííííííííííííííííí, huráááááááááááááááááááááá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak makčete dál děvuchy, jdu taky pokračovat v kočíkování a druhou rukou v prachu utírání :grinning: , je to boj, tak AHOJ! :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem dopekla,a teď si čtu příspěvek Monči čet a bulím tu taky jako želva,protože to napsala moc krásně.
Taky pro mě ,byť tu nejsem tak dlouho,holky moc znamenáte,a našla jsem ve vás skvělé kamarádky nebo spíš přátelé,a těším se až vás budu moci jednou poznat osobně.Dneska už asi budu jenom doma,protože mi kašel sedl na průdušky ,tak se snažím toho nějak zbavit.Večer možná dorazí na noc ještě ségra ,ale uvidí jak ji tovyjde,protože jela za tchýni do České Třebové. :slight_smile:
6. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jo Marky, Ani má taky rýmečku dneska nějako, tak vysát vysavačem a bude ok, uvidíš!
6. pro 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
Kaši, dej si ten Mukoplant, mně to pomohlo.
6. pro 2009 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz
Moni,bylo by to krásné ,kdyby jste už u stromečku byli všichni 3 i s Kubíčkem. :slight_smile: To bude nádhera,nic už zase bulím,jdu si lehnout,ať vyhraji nad bacilkem.
6. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Díky za radu,pošlu Peťu do lékarny,a můžu to v těhu.
6. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
http://kasel.heureka.cz/mucoplant-jitrocelovy-sirup-por-sir-1x100ml/specifikace/

Kaši, pak přihoď nazdobenou chodbu, to by mne zajímalo, co na ni tvoříš :wink:
6. pro 2009 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrá,ale budu jí dělat až přes týden,až mi bude lépe. :slight_smile:
6. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
holky zdravim,monci napsala jsi to krasne az mi to dojalo,mejte se krasne musim se vybrecet a pak zase prijdu.
6. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Tak koukám,že nejsem sama koho Monča et dneska rozplakala.Taky jsem tu brečela joko želvička.Píšu tu a už zase bulím.Holky mám vás mooooooc ráda. :slight_smile:
6. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Holkyyyyyyy, tak jsem opět zde. To jsem vážně nechtěla, vnést sem takovouto melancholickou náladu :frowning2: promiňte mi.......Chtěla jsem jen říct, že vás mám všechny moc ráda a to vlastně není důvod k pláči, ale k
radosti, že vás mám........ :wink:
jooooooooo Kasi, vžycky, když mně sedl kašel na průdušky, tak mně mamka udělala cibulovej sirup, a jedla jsem ho třikrát denně 2kávový lžičky a přísahám, vždycky to pomohlo. Nakrájíš 2cibule na drobno, dáš ji do polívkovýho talíře a zasypeš ji moučkovým cukrem, necháš chvilku odležet a pak to vymačkáš přes cedník. A to by bylo, aby to nepomohlo :wink:
6. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Jejda, tady nikdo, si užíváte adventu co???? Tak užívejte, odpočívejte, přeju krásný zbytek neděle a pohodovou náludu. Jdu skouknout Colomba, itala v kuchyni :wink: a věnovat se manžílkovi :grinning: tak papa a hezký večer
6. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Děkuji všem za rady vyzkouším všechno.Uvařila jsem si zázvor,Peťu poslala do lékarny pro mucopolant,a cibuli taky vyzkouším.Musím toho bacila porazit.Jdu si lehnout.Monči vůbec jsi tu nevnesla melancholickou náladu jen si myslím
to řekla tak jak to cítíme asi všichni.Moc krásně si to napsala.A já dneska bulím nějak celý den.Hlavně začínám mít strach ze středy.Už bych to ráda měla za sebou a věděla ,že je brouček v pořádku,ikdyž mě genetička uklidňovala ,že by mělo být vše v pořádku,tak ty obavy jsou velké. :unamused:
6. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
kasi urcite to dobre dopadne-musi!monci nemusis se omlouvat na me to nejak sedlo v patek a jsem jako slzave udoli.
6. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.