• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ach so, já myslela k interce...
2. kvě 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kdepááák, to mě opravdu zajímá, a doufám, že se dozvím víc :wink: :slight_smile: . A taky , nemáš doporučení na kinezko v Práglu?
2. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Já ne, ale jen jsem slyšela že je tam dost drahá, teda aspoň cca před pěti lety byla. Ovšem můžu se Ti zeptat...
2. kvě 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
A skloňuj to pořádně :grinning: na konci je U, je ženského rodu.
2. kvě 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz
Bellka si tu dupu asi fakt namlátila bo co... :confused:
2. kvě 2009 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Prosímm, opítaj se. Ono já koukala do netu, ale já bych radši s doporučením, BO je moc takových, co to chytlo, třebas mají jeden kurs a já bych radši zkušenější a charismatickou osůbku. Páč jsem komplikovaná v tom, že mi nestačí jen znalosti a zkušenosti , ale k tomu ještě aura osobní :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Zeptám, ale zda to bude i s barvou aury, tož to nezaručuju :grinning:
2. kvě 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
Tak přijeď, já jsem charismatická dost, říká jedna moje kámoška, když mě někomu představuje :grinning: ovšem zas toho moc nenamluvim, bo jsem dosti stydlivá :slight_smile: ,tož to bych ti asi moc nepomohla.
2. kvě 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Dupa je v pořádku:grinning: Ještě jsem si udělala čajíček a otevřela gumové medvídky, to jediné ze sladkého mám moc ráda:wink: Andrejko, to je to, co spousta "normálních" těhotných žen ani netuší, co jsou za problémy a co všechno se může stát. Jsme tím fakt postižené, prostě pořád ve střehu a provází nás pořád nějaký strach.
2. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Já vím, že ne, tož zase mám požadavky nesplnitelný, dupa náročná :angry:
2. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Já vím, berušky. A oni jsou normální, ne já :confounded: . To je jasný!
Taky to říkám jen tady v tomhle nenormálním fóru :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak neví, ale že je to tam strašně drahý, ale má knížku od jedné, tak se podívá, jak se jmenuje, že je dobrá, no když napsala knížku, tak to o jednom kurzu nebude. Ale momentálně hňácá placky, tak má zas...ný ruce od těsta.
A Bellko, prej tem Tvůj křišťál musel bejt hodně nas....nej, že toto dělá kříšťál, ale ještě se jí to testa osobně nestalo. Mu musíš dávat kapky.
2. kvě 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Testa je teda,OMG
2. kvě 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, Ty jsi pohotová! To se mi líbí, já taky hned vše řeším, z čehož roste manža, on vše uváží, no a já vezmu telefon a je po ptákách :grinning: Nebo Máji, někde ve středočeském kraji - směr východ, klíďo dojedu, ale nech ji dodělat placky :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ale Bellko, já před několika lety, když jsem marodila s ocasem :grinning: , zlikvidovala taky jeden křišťál, jsem ho měla přes noc a zmizel navždy, už se nikdy nenašel. Prostě udělal co měl, ale byla jsem na něj asi silnej odvar, tak zmizel.
2. kvě 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, Máji, to muselo být ale hrozné, já ten křišťál s růženínem, co jsem dala na stůl, koupila teprve v pondělí. No, ale už jsem všechny kameny, i z krku, umyla, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Děkuji.
2. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Koťátka návštěva proběhla v klidu, synovec měl 3 roky, tak jsme mu byli popřát :slight_smile: Ráno vstávám a malý mrčí, že ho bolí v krku :frowning2: Moc na vás myslím berušky :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jééééžiš na těhotnou a blonďatou, bez orientačního smyslu vytáhne východ :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
Taková Karolka, jako jsi Ty si s krkem poradí snad raz dva...Vstáváš do práce jo? Tak dobrou nocku, utíkej do hajan, ať nejsi ráno zubožená :wink:
2. kvě 2009 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, tak se hezky vyspinkej. Máji, to jako úplně zmizel, jako pryč??? Tak to muselo být něco a odkud zmizel??? S jakým ocasem, tys byla čert a teď jsi Andílek:grinning:
2. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Ahoj Karolko, jejda v neděli makat, tož na Tě budeme vzpomínat :slight_smile:
Májo, ocas to jako páteř?? :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Koťátka já budu zubožená i když pujdu hned spát, bo nesnáším ranní vstávání a k tomu mám s žákyňkama, tak si stejně budu muset všechno udělat sama :frowning2: Jinak co jsi to měla s ocasem?
2. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Andrejkooo, kde jsi??? Takové téma a Tys zmizela a mě to strašně zajímá.
2. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Nojo zmizel, byl pod polštářem a najednou fuč, nikde nebyl, za postelí, pod postelí, prostě nikdo, asi ho ocas vyřídil. Jsem měla cystu na tom noooooooooooooo...... :grinning: , kurňa terazky mi to vypadlo.....jak se na o padá, když se bobuje třebas bo bruslí :grinning: :grinning: Karolka s Bellkou mi daj :grinning: Mé odborné výrazy...
2. kvě 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz
No, jakože konec páteře, kostrč to je!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
Na kostrči???
2. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jasný Bellko, na ní, se mi to nějak vykouřilo, to je fakt dneska se mnou v dupě, co? :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
Se tak dívám na tu Bellku a myslím, že je dost charismatická, co?????? :confused: Už se na ni těšim, kdy už zatroubéš pod tím balkonem???
2. kvě 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
Májo tys měla dermoidní cystu na začátku prdýlky, to je hodně nepříjemné :frowning2:
2. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
To jsem měla jo? Dermoidní :confused: :confused: :confused: jsem byla, vidíte to? Taková já byla - byla jsem dermoid. Bolelo to jako prase, metr jsem šla hodinu a když do ocasu řezali, Boha jeho, to bylo strašnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :angry:
2. kvě 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.