• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tery ty jsi se v čera ptala jestli jsem náhodou nerodila v Plzni.Tak jsem tam rodila a na Lochotíne.
6. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
marky dekuji,vse na mimi te pujci a obleceni donese tatka az pri propusteni?a co personal je v pohode?
6. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Terez já jsem si nemohla stěžovat.Já osobně jsem byla maximálně spokojená.Věcičky ti půjčí to samý i pleny,vložky jsou tam taky a i toaletní papír.Jen si musíš vzít ty jednorázový kalhotky.Perzonál jsem měla suprovej.
6. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
marky toaletni potreby mam pripravene vcetne katat,co Adelka?
6. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Adélka dobrý jen mi přijde že je nastydlá.Ted jsem jí akorád uspala a dala spát do postýlky kde vůbec nespí.Spí se mnou v posteli a Zdenda spí v kuchyni,aby se vyspal do práce.Tak jí musím pomalu naučit spinkat v postýlce nebo se jí pak nezbavym a nebylo by možné v budoucnu vyrobyt další miminko.
6. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
hlavne,aby teplota nesla nahoru,sousedka ma ted maleho chlapecka a muzovi koupila spunty do usi,aby mohl spat v loznici.
6. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
To by u nás neprošlo.Kdo by ho pak vzbudil do práce :grinning: ?
6. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky
Marky, snad to nebude nic vážného. hlavně jí pořád měř teplotu, aby jí náhodou nevyletěla vysoko.
Terko taška připravená, jo už je to za chvilku na spadnutí .
Monči neboj určitě ještě jednu svíčku zapálíte spolu s manžou doma. ještě máš čas.
Máji jo blbý čas pro tebe, osud je takový nevybírá si a je to ještě ke všemu hodně čerstvé :cry: Anička tě ale určo aspoń trošku rozveselí.
Od včera nestíhám s malým utrnaj v házené v sobotu a dnes návštěvy babiček, ale zítra bude zas klidnější den. Dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
marky ona ho budi,protoze v tu dobu koji,monci ahoj ja mam tasku pripravenou uz od rijna.
6. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdu popřát dobrou noc,ještě koukám na stáry,ale asi u nich usnu. :slight_smile: Tak dobrou noc všem.
6. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Také přeji hezkou dobrou noc a všimly jste si tej stránky? :slight_smile: To jsme psavice, výroční adventní devítistá :sweat_smile:

Všechny zdravím, skoro rodičkám spoustu sil do finále. papa. Letím do pelechu, malá už spí, to je výjimka :slight_smile:
6. pro 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jo všimli jsme si ,Peťa říkal ,že už to je na vydání knížky. :grinning: :grinning: :grinning: .Tak ještě jednou dobrou noc.
6. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju krásný den a šťastný vstup do nového týdne a kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: pracujícím ať to rychle utíká a doma sedícím, ať mají dobrou náladičku a maminkám s miminkama krásný den:wink:
7. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Taky krásný den všem.Právě jsem dorazila z polikliniky,už mám vytáhlé stehy,tak teď jen ať se to co nejřív zahojí,ať nevypadám jako po boji. :grinning: :grinning: .Dneska budu doma ,točí se mi zase od rána hlava,tak už raději nikam nejdu.
Stejně je tam škaredě,možná odpoledne na poštu.Mám tam asi balíček. :slight_smile:
Tak krásný den všem,Marky hlavně ať je brouček co nejdříve zdravá. :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Dobré pondělní dopolko.
Nám taky přijel balíček, už máme Vánoční obleček, tož suší se na topču a pak ozkoušíme :slight_smile: Samozřejmě vytvoříme nějaké foto :wink:

Bellí, zase budeš pect? A jak to vypadá s netem? Našli jste nějakýho poskytovatele, co dotáhne káááááááááábl netovej až k vám do Baroškova? :grinning: Už se těšíme.
7. pro 2009 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz
Tak šup sem s fotem už jsme kelišky zvědavé.A co dnes podnikáte? :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojky
Jé, já taky čekám balíček, už jsem posílala peníze před 8 dnama a houpajda stále nejde :confounded: tak doufám že jsem nenaletěla a že dorazí a hlavně v pořádku.
nacpali jsme si pupíky sekanou a kašou, tak si dám teď pauzičku. jinak jsem opět změnila výběr kočíku, je to těžké vybrat, měli by dělat 2 druhy a hotovo. Ale jdem dnes s juniorem zaplatit zálohu a už bude šmitec. jen ještě řeším barvu jestli stříbrná nebo červená - no jo jsem váha váhavá.
7. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Musím si užít ještě tu devítistou stránku :grinning: , doufám, že mě to nefrkne už na další...
Tak děfffčata, došel další balík a to s plínkama do vody, ty byly jako bonus, toje super!!! a plavečky, už máme foto,a le nějak nám to blbě zaostřuje, omg! :angry: Nejdřív jsem jí je oblíkla opačně, tak fofr, aby nezmrzla zase přehodit, lezly jí ven prsa :grinning:

Taky jsem měla na oběd sekanou,a le jelikož hubnu, tak bez přílohy :slight_smile:

Mončo, tak honem, jakje kočík jste vybraly?
7. pro 2009 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to chápu Moni ,že se nemůžeš rozhodnout,když si ta váha.Jednu váhu mám doma,a Peťa někdy než se rozhodne to je věc.Ten je váha se vším všudy. :grinning: :grinning: :grinning: Tak hlavně dobrou volbu :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Věruška všechny moc zdraví, má rozbitou doma samyci, tak jen v rychlosti napsala mailíka z práce. to je pech, takhle před Vánocema, když bude mít zanedlouho volníčko. Snad to opravěj do té doby.
7. pro 2009 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
Tak kde je to foto? :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
No obleček ještě schne a plavečkovej je máznutej nebo spíše nešel blesk :grinning:
7. pro 2009 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz
Tak plavečky jsou tedy vloženy :grinning: , jdu juknout na obleček, snad už bude brzy suchej :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Aný to sluší,je v nich moc krásná. :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
jé ty jsou krásné, úplně k sežrání :slight_smile: jahůdka malinká :slight_smile: kočík mám v albiku.
Kaši já jsem hrozně nerozhodná, ale zkusím jít do stříbrné barvy taková tu ještě moc nejezdí, tak uvidím jestli mi ji udělají, protože ji v základní nabídce nemají ale dělají ji na zakázku, když nebude tak jdem do červeně.
Máji pozdravuj Věrku teda to naštve, co dělat v takovém počasí jiného než čučet na net, ven se moc nedá.
7. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holčinky :wink: . To je šrumec před Vánoci, vůbec nestíhám. Moc vás všechny zdravím. Papkáme profertyl a máme domácí snažení :slight_smile: . Ananásek se v plavečkách k sežrání :grinning:
7. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Týjo, Mončo, kam na ty kočárky chodíš? Já tyhle značky, co házíš do placu, vůbec neznám, ale zjiš´tuji, že tyto neznámé josu dobré na řízení. nevím, jestli jsem to sem už nepsala, ale kámoška si pořídila na veletrhu tento:

http://www.babykocarek.pasaz.cz/detail-227303-kocarky-pro-deti-vulcano-bebetto-2009/

A strašně dobře se řídí a hlavně je neskutečně lehoučkej, dobře vyváženej, tudíž proti mýmu úplná balada, což je, jaks jem ponala, dosti důležitý u kočárku. já si říkala, nikam ho zvedat a tahat nebudu, ale ono je to značně znát na jízdě. Ale zasejc je dosti úzkej, ale dítko je tam do půl roka, takže v poho.
7. pro 2009 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz
Holky kde jste dneska všichni.
7. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
Evi ahojky teda jsi zapřažená v práci, už aby byly svátky, ať si trochu odpočineš.

Máji teda ten cos dala odkaz je moc hezký. Ještě že už jsem byla v obchodě a máme objednaný červeno černý Mikado (stříbrný ta firma nedělá-škoda). Já měla původně na netu vybrané úplně jiné, pak jsme vybrali v obchodu Vesper (ten hezky houpal), ale nakonec vyhrál tento, hlavně proto, že na něj jde dát i stará autosedajda po Kristiánovi (na ostatní kočíky by se musela koupit vždy od té značky) jezdívám autem skoro pořád na tréninky a do obchodu, tak to bude pohodlnější.
7. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Berušky jdu vás jenom v rychlosti pozdravit :wink: Není mi dobře a začala jsem špinit tak dneska celý den odpočívám :frowning2:
Máji malá je kouzelná :slight_smile:
Moni kočárek je super je moc hezký :slight_smile:
Evičko ráda tě tady vidím :slight_smile:
Kasi ahojda nosánek se brzo zahojí neboj :slight_smile:
Belíšku ahojda :wink:
Věruško tak samyca nejde to je k zbláznění , ale určo bude brzo v pořádku a ty za níma sem tam příjdeš :wink:
7. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.