• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Luci teda to je mi líto, není to nic příjemného ale je to ten hematom, tak pěkně odpočívej, kdy jdeš k dr.?
7. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj Moni na kontrolu jdu v pondělí to mě čeká aji UTZ snad je vše ok říkala jsem si že k ní zajdu zítra ale raději budu v klidu už ne špiním špinila jsem v noci a ráno ale i tak jsem si dala klidový režim :wink:
7. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojda všem. Luci neboj, to bude v poho. Já taky špiním průběžně, ale vždy jen tak jemně. Nesmí to být hlavně krev. Jinak frrrrrrr do nemocnice :angry: . Jinak já tam mám právě taky hematom, ale doktorka říkala, že je malý, tak mám být v klidu. Snad se vstřebá sám a bude klid. Tak neboj, hodně odpočívej a ležení je na to největší lék. :dizzy_face:
Monči ahojky. Tak jsem kukala na tvoje fotky a ty chodíš na Prediko do Zlína? Já jak jsem byla v té nemocnici Atlas, tak tam právě Prediko bylo. Jinak kočárek moc pěkný :dizzy_face: Jen se mi občas zdá, že jsou čím dál menší a mimča tam moc dlouho nevydrží, páč by jim mohly pak vylézat nohy ven :grinning: :grinning: :grinning:
Májii tak jste to vychytali :slight_smile: Anýzkovi plavečky moooooooooc slušíJi :dizzy_face:
Jinak všechny moc zdravím a všem držíme palečky :wink:
7. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Luci tak do pondělka je ještě kousek už aby jsi byla u dr. a ta tě uklidnila, že je vše v pořádku, viď. ty první týdny jsou nejhorší ale až začnou pohyby, je člověk mnohem klidnější.
Leňulko to je dobře že jsi v pořádku, já byla na Prediku (v budově polikliniky) na genetice a na screeningu v 1. i v 2. trimestru. jinak chodím na gyndu k nám do UH. Tak to je Atlas asi hned vedle. Hlavně že byl na tebe Rumpík hodný a udělal co se dalo. S těma kočíkama budete mít berušky větší problém vy v zimě, když už bude mimi větší a s fusakem, to bude fakt problém je tam nacpat :grinning:
7. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoj devcata,ja si vybrala kocarek roan marita.
7. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak se jdu akorát rozloučit,Luci neboj brouček bude v pořádku jen odpočívej.Já už to jdu dneska taky zalomit,celý den jsem jak na centrifuce,tak doufám,že to zítra bude lepší,protože v 9 hod příjde kamarádka a potřebuje udělat rychlokurz vázání květin,a to musí být opravdu rychlokurz,protože ve středu se chce jít ucházet o místo do květinářství.Tak snad to tak rychle půjde.Pa pa jdu do hajan.Rozmazavají se mi i písmenka.
7. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Koťátka, jdu vám popřát dobrou nocku, krásné sníky a pěkně se vyspinkejte:slight_smile: Moni, tak kočárek pro Adélku už máte jistý, no paráda:slight_smile: Věruško, samyce zlobí, OMG, tak ať brzy fachá:wink: Máji, Ananásek nádherný, k poňuňání, prostě beze slov:slight_smile: Andrejko, Petjunko, kdepak jste, sluníčka:slight_smile: Luci, Leňulko, opatrujte se, berušky:wink: kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: všechny vás mocinky zdravím:slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Zlatíčka, ahojda! :slight_smile: Moc zdravím celou bandu! Luci, hezky odpočíívej, bašti cukroví, čuč na teĺku a basta fidli.
Věrušce nejde samyce, no to je hrůůza! :angry: . Byla tu jahůdková modelína Třebíčovská :grinning: , Belíšek nakoukl :slight_smile: , Leňulka taky odpočívá, Monča s Terezkou vybírají kočárky, Petjunka nebyla??co Chřipka???
A co Adélka Majký? Ještě teplotka?
Mooc zdravím Evku, velkou spolubojovnici :wink:
A těhulku Kašu!
a ještě ke včerejšku, Velkkýýý pozdravení MončííET!!!! DRžíím palce
7. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
Krásný den všem,a těm co mají dneska nějakou kontroličku ať dopadne na 1,a skororodícím maminkám ať vše zvládnou a brzy mají své broučky v náručí. :slight_smile:
Luci,Leni vy hezky odpočívejte.
Belískovi,Andrejce,Věrušce ať to rychle utíká v práci,posílám sluníčko pro dobrou náladu,a hlavně ať jsou na Vás všichni hodni.Věrušce ať jde brzy samice.
No prostě všem krásný den,mrňouskům posílám hubana a hlavně ať jsou broučci zdraví.
Mě už se dnes točí hlava méně,tak jsem ráda,musím dnes naučit tu kamarádku vázat ty kytičky ať ve středu dostane tu práci. :slight_smile: :slight_smile: .
Tak se mějte famfárově. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 v 06:06  • Odpověz
Dupy, dupy do chalupy :slight_smile: , kde jsteeeeeeeeee dupky?
Venku je hnusňoučce, pěkná tma. Mimíska sleduje zase tu Kavárničku dříve narozených, to víte je květnová no, letíííííííí to :grinning:
Snídám vánočku z Penamu, je vynikající a dlouho měkká-konec reklamy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A jdu tu něco popracovat, na dvanáctou letíme k mamce, doufám, že už nebude poprchávat...
8. pro 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje jdu vás jenom v rychlosti pozdravit a jdu si zase lehnout. Huš nešpiním ale dostala jsem příkazem od mamky ležet ležet a nic nedělat a maminku se musí poslouchat :sweat_smile:
Zdravím všechny kobylky :wink:
8. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
To je dobře Luci,že ležíš.Jen odpočívej.Já jen rychle už jsme začali s rychlokurzem. :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojka kobylenky,
zdravím všechny,my teď bojujeme s rýmou od pátku Sophince sice neteče z nosu ,ale má ho ucpaný tak odsáváme odsávačkou na vysavač a musím říci,že je super,taky dáváme homeopatika pár kuliček rozpustit v horké vodičce,musím říci, že voda jí chutná více než čajík.
¨Marký a co Adélka už je lepší?
Májinko ty jsi taková super maminka když čtu tak zjišťuji,že nic nestíhám a jsem furt unavená a ty s Aninkou všechno krásně zvládáte jak to děláš?
Lucííííí neboj to špinění přejde je na to super c MIX J TO CUCACÍ VIT.c specielně na krvácivost,mají ho v lékárně a mužou ho i těhu.Neboj to uteče a budeš před porodem.
Kašííííí ty se taky šetři hlavně v tom nachlazení.
Andrejko taky dělám školu teď v pátek jsem měla mít zkoušku předtermín, ale odložím na leden nějak se mi teď nechce učit v lednu už bude ten náš skříteček zase větší.
Belíííííííííííííííííínko zdravím do žížátkova, ať už jsi mamí budeš určitě supr co všehno zvládáš.
Moc zdravím uplně všechny ještě Mončíky obě dvě,Petjunku,Karolku, Teri a uplně všechny, čtu Vás denně a občas písnu.
Vy jste moje rodina a pomoc od snažilkování přes těhu až pomaminkování den bez Vás si nedovedu představit
a prosím o pokračování této rodiny moooooooooooooooooooooooooc,nechci nikam jinaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!
Chci být c Vámi :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Vložila jsem fotečky nové a vánoční Sophinkuuuuuuuuuu.
Papa
8. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj Hani.Naše Adélka je pořád teploučká a je strašně uknouraná.Večer nespí jenom brečí a já už nějak nervim.Jsem nevyspalá a unavená.Je mi jí líto a nevím co jí je.Jinak přibýráme tejdně 300g.Bolí mě šíleně hlava už druhej den.
Jinak jsem zkoušela sama péct cukrový a teda nic moc.Spálený skoro na uhel,ale moučkovej cukr to zachránil.Dělala jsem vanilkový rohlíčky.
8. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, všechny vás mocinky zdravím v tom zamlženém dni, teda u nás není vidět na krok, OMG. Luci, pěkně odpočívej, až bude mimuško, už si tolik nepoležíš:wink: Haninko, ať je Sophinka brzy zdravoučká, už jdu kouknout na fotečky:slight_smile: nic nestíhám, dneska mám nočňucha a konečně ve čtvrtek se přijede podívat sám šéf jednoho poskytovatele internetu, jestli nás připojí, tak snad konečně...
8. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Haniii, fotečky nádherné, moc krásné:slight_smile: Majky, kašli na spálené cukroví, nejdůležitější je Adélka a aby měla odpočatou maminku:slight_smile: Májinko, pozdravuj maminku ať za mě pohladí kočičky:wink: tak se mějte všechny krásňoučky a nezapomeňte, že MVMMMR, sluníčka, však vy víte:slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Berušky jenom nakukuju manža odjel a vrátí se a kolem půlčtvrté tak tady můžu sváma býti :grinning:
Hani malá je kouzelná moc se mi ten obleček líbí mají v tescu vid já na něho taky koukala :wink:
Marky kašli na cukroví hlavně at si odpočatá a malá zdravá to je nejdůležitější :slight_smile:
Beluško tak si před tou noční pořádně odpočin a držím palečky at samyce fakčí a ty nemusíš datlovat na mobilku :wink:
8. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Holky jdu do postele jsu nějaká unavená :wink:
8. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky
Kaši tak jak proběhl rychlokurz? Ať to kamošce ve středu vyjde.
Máji teda u nás prší a prší tak jste asi vyrazili v dešti.
Luci lež jak káže maminka :slight_smile:
Bellí snad taky šla spát ať nočňoucha přežije s dědulama a babulama. Belli jsi očkovaná proti prasečí chřipce? A přímo šéf od internetu, tak snad to vyřídí a konečně poběží kobyla jak má :wink:
Hani teda to to letí Sophinka je kouzelná :slight_smile: taky už jsem už koupila odsávajdu na vysavač. Taky nechápu kde se bere v Máji tolik energie a je pořád v ohodě, já byla 1.rok s malým úplně vyřízená a protivná k tomu, už na to pomalu připravuju rodinu, to si se mnou užijou :confounded:
Marky u miminek je zvýšená teplota až 38,5, když měl malý míň a já šla k dr.tak mě sprdla co ji otravuju, že je to normální :confused: Snad to brzo přejde, hlavně se zkus sama dát do klidu přes den spi a odpočívej, jak to jen jde, třeba to i na tu hlavu pomůže.
8. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahojki Hani malá je nádherná,taková princezna. :slight_smile: :slight_smile:
Já jsem právě skončila s rychlokurzem,tak snad to kamarádce pomůže,a tu práci dostane,celkem ji to šlo,ikdyž to chce trošku času. :slight_smile: Tak snad ji vemou.
Jo ,jo snažím se i trošku odpočívat,akorát dneska mít polední spánek nebudu,jdu teďka k mamči,rozloučit se se segrou,protože kolem 17 hod už odjíždí na letiště.
Už jsem trošku vystrašena z toho zítřku,tak aspoň příjdu na jiné myšlenky.
Taky s tím cukrovím to nepřeháním.protože se přiznám,že zatím nejsem nejlepší pekařka.To by jsme mohli zase chodit na kurzy k Belí do Baroškova. :grinning: :grinning: :grinning:
Mějte se krásně.A hlavně všem zdravíčko.
8. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojte děvčata hlásím se po hřipajzni bojovali jsme s malím 3týdny a on už je dobrý já ještě moc ne.
Shlídla jsem ty vaše krásné mimuška na fotečkách to budete mít krásné vánoce s takovíma člivíčkama.
Já už mám ježiška nakoupeného,ještě než mi odjel manža,nebo na vánoce jsme s malím sami.
8. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Ještě bych měla dotázek na těhulky jak je to s tím čůráním v těhotenství ,to časté čůrání je jen na začátku těhu nebo po celou dobu.
8. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Leontýnko ahojda tulačko, tak chřipka vás zkolila, no je toho teď moc, tak ať jsi brzo fit. Jsi šikua že už máš nakoupeno.
S tím čůráním je to na začátku pak se to trochu utlumí a zas víc chodí těhulky až už je břucho velké a tlačí na močák. Tak v 1. a 3. trimestru já běhám na wc častěj.
8. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj Monči a díky za odpověd,jdu si dát teplou koupel a do peřin nebo chrchlu jak tuberák.
Mějte se pěkně zas kuknu.
8. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahojdááááá holky, tak jsem vás pročetla.
Kde beru energii? :slight_smile: Já jsem totálka v dupě se zádama, brečela bych bolestí, jsem utahaná, padám na držku a to mám relativně hodný dítě a nevím, co to je probdělá noc ba ani jedenkrát za noc nevstávám, tož nechápu, jak Marky, může ještě fungovat a do toho si vymyslí pect cukroví :sweat_smile: , to jsi fakt blázen, bych se mohla na cukroví vypr....t :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bellí, dneska jsem u mamky byla, opět odjíždím s kočárkem a kdo mi nesedí doooooole v košíku, samozřejmě lokinka, jak je černá a košík taky, tak neni vidět, kdyby se jí neblejskly vždycky kukadla, tak s ní asi vyjedu ven a tam teda netuším, co bych s ní dělala :grinning:
Dneska dítě spalo asi tak hodinku ráno a pak pět minut po cestě od mamky, jináč je živá až ouvej :slight_smile: a já čekám, kdy jako na ni padne nějaá únava, zdá se, že asi nikdy :sunglasses:
Kde je Kačerka? Už se to holkám blíží, já mám taky tady kámošku, která to čeká jako ty naše kulatinky, tak jsem zvědavá, která to rozjede :wink:
Kaši, ségra už zas letí? To je teda fofr, viď? A to byla jako vánoční návštěva už nebo ještě na svátky doletí? No jestli néééééé, tak mušíš napsat, co sjte si daly na Jééééééééééžšika :slight_smile: , bo já Kelišovic, muším všechno vědít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. pro 2009 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz
Leontýnko, co se děje s čůráním?
8. pro 2009 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz
V telce je Náměšť nad Oslavou a Nosorožec, to je kooooooooosek od nás.
Satana mám na stříhání, Luboš kvůli tomu musel přijet o hodinu dříve z práce a včera si to napracovat, takže byl v robotě až do 19-ti hodin, zvláštní to pracovní doba, ani na ouřad se nedostane. Já musím zítra skočit na pasový a nechat si zapsat Aňu do pasu, když valíme k těm sooooooooooosedům na Slovač :slight_smile:

No a zastřelenej pes v telce, omg, huž přdepínám, že to tam vůbec dávaj :angry:

Věruškooooooooooo, ani nenačuhuješ v práci? Asi ne, chuděrka vyrábí tesoně a nemá ani čas.

Andrejka taky pořád makčí a studuje... Haninko, co Ty studuješ za školu? Jste úžasný, vidíte to další případ, má doma dítko malý a ještě u teho studuje, no klooooooooooobrc dolů, bych chcípla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Nikdo tu, asi odpočíváte v tom nečase, taky zapluju do pelíšku. Ještě poklidím myčku a pověsím prádlo a už pádím.

Jo co říkáte na Stáru? Já teda věděla, že vypadne Bendik, to bylo jasný, byl z nich už nejhorší, ikdyž je dobrej, nepochopila jsem to divadlo po, kdy všeichni, aj Adela, brečly a v novinách se to propírá celej den, dokonce to chtěj dávat k soudu, asi to berou opět jako diskriminaci, no to se dalo čekat. tak nevím, bo máte jiný názor a překvapilo vás to? :confused:
8. pro 2009 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ségra vyprovoděna,to víš slzičky na krajíčku jsou vždycky,navíc teď přijedou až na svatbu. :frowning2: Tak se dlouho neuvidíme,ještě že existuje ten skype. :wink: No na vánoce jsme si nedávali tentokrát nic,protože ségra tu byla jen s příručním zavazadlem,a jela přes polskou společnost a tam si neskutečně hlídají rozměry a váhu,a nesmíš provést ani deko ani cm navíc.Jinak platíš navíc i 50liber.Což je dost.Tak jsme si říkali ,že hlavně že jsme byli spolu,že to byl ten nejkrásnější dárek,pro mě k vánocům a pro ségru k nározkám i vánocům.A jak přijede v květnu tak že mi pak doveze věci na mrňouska.To pojede přes Prahu,a tam může být 20kg zavazadlo a 10 KG příruční zavazadlo,tak to bude v klidu,přes ty Poláky je to o hodně levnější a hlavně blíže,ale můžeš mít jen 10kg celkem.Což je dost málo.
Nic jdu se dneska natáhnout,jsem unavená a zítra mě čeká ten screening tak ať dopadne dobře. :slight_smile: Tak pa pa sluníčka MVMMMMR. :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.