• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
ahoj devcatka,vsechny vas moc zdravim,dneska jsem byla na ozvach a vse v poradku,zatim se pry maly nevypravuje,marky asi bych brnkla detske abys mela klid,ja napr.netrpim vubec na teploty a uz 37,3 je u me az az.
8. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Berušky jdu vás pozdravit celý den ležím v posteli už mě to neba ,ale pořád lepší než kdybych musela ležet v nemocnici. Manža říká že zítra jedem k doktorce ale já si říkám už jsem ok tak nevím ráno se uvidí. Trochu mě pobolívá v podřišku ale 2dny jsem nebyla na velké tak nevím jestli to není z toho :frowning2:
Ahoj Teresko tak Kubíčkovi se nechce ještě ven to je dobře jenom at je v teploučku u maminky :slight_smile:
Kasi neboj kontrola bude ok mě to čeká v pondělí taky jsem napnutá :wink:
Máji ty mi připadáš že máš pořád hodně energie , ale ty sama nejlíp víš kdy musíš vypnout a odpočívat :wink:
Moni ahoj :wink:
Leontýnko ahoj tam malý už je zdraví a nemocná jsi ty tak se opatruj :wink:
8. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Berušky loučím se sváma MVMR :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
8. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
luci to pobolivani v podbrisku je jak roste deloha,ja si s tim dost uzila,hlavne hoodne odpocivej a rano uvidis jak se budes citit,muj p.doktor vzdycky rika radeji 3x zbytecne nez jednou a pozde.
8. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahojda. Lucinko neboj to bude v poho. Mě to taky pobolívá a to docela často. Vidím, že to těhu máme hodně podobné. Věčné bolení a špinění co? :angry: Ale neboj my to zvládnem a věřím, že to už brzy přejde a my si to budeme už jen užívat :slight_smile:
Jinak ráno vyrážímě na NT+screning. Mám sice trošku strach, ale zároveň se i moc těším. Zase uvidím broučka jak nám povyrostl :dizzy_face: Manža jede se mnou, tak si to určitě hezky užijeme. Jen to Brno je teď šílené. Samé uzavírky a kolony :angry: :angry: :angry:
Tak sluníčka, držte nám palečky ať to máme všechno ok a už letíme do peřin. Krásné sníčky všem :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tak koukám,že nás čeká zítra stejné vyšetření,tak hodně štěstí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Dobrou noc všem a krásné sny. :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Dobré ráno dupky, tak já usnula u RPéček a už jsem vyspaná, to jsem zvědavá, co budu celou noc dělat, OMG!
Tož jdu si vás přečíst :slight_smile:
8. pro 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoooj kuřáátka.. ! :slight_smile:
a tohle znáte? Jak to bylo poháádko, zabloudilo kuřáátko, bloudí, bloudí mezi poli, pípáá pípáá nožky bolííí... :frowning2:
:slight_smile: jdu vás pozdravit. Leňulko, na zítra držíím :slight_smile: pěsti óobr silou, ať si to s manžou užijete!
Haninko, takovej hezkej příspěvek :fearful: :slight_smile: .. A co Ty děláš za školu? Máš můj obdiv, protože já jsem se do toho zase vrhla jen, abych ukrátila chvíli před adopčátkem.. Ale studovat s míímem! Super!
Leontýnko, choroby zase zasáhly, jo? Mrchy jedny! No, snad je už líp... No, ta Peťule nebyla, že ne? Snad je z chřipajzny venku?! :confused:
Luci, pokračuj hezky v horizontální poloze s talířkem cukroví a polštářkem pod hlavou a nic nedělej :grinning:
Majenko, no, mně to tedy taky dojalo ten Bendík, ta atmosférka, no, moje Domča se držíí!
Monči, koukám na čísílko, no dyk Ty už jsi taky blízko k Adélce , ještě chvilku a šup do zavinovačky.
Majký, tak Ty už myslíš na další, no super! :grinning:
Beluško, mooc Tě zdravím! Věrušku jakbysmet, samyce furt nejede :frowning2: ?
Taky zdravím Kašin rozbitej nosík, ať je do vánoc jak novej! :grinning:
A Terezku zdravím, a Mončiiiet a co Kačer?? Neporodil huž????
8. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
8. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
Andrejka jukla, zase v noci, to je noční můůůůůůůůůůrča :grinning:
Já taky samozřejmě bulel au Stáry, já řvu u všeho, ale překvapilo mě, že to nečekali :slight_smile:

Jináč pravda, petjunka nebyla a taky postrádám Dady, ale ta má plný ruce práce, snad už je v pohodě a imiska rostou jako z vody, doufám, že nám vloží nějaké fotečky.

Andrejko, to cos napsala Lůce,s e mi mooooooooooooc líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. pro 2009 ve 23:45  •  1 dítě  • Odpověz
Tož brou nocku dupinky, už tady není na co koukat, aukce všechny vyhraný, zas až ráno, to je bordel!!! :angry: :sunglasses:
8. pro 2009 ve 23:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jooooooooo, ještě spešl pozdrávek Bellíííííííííííí do prááááááááááááceeeeeeeeeeeeeeeeee a ať to ten pan šiditel netovýho družstva zařídí a jste onlááááááááááááááájn :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 23:58  •  1 dítě  • Odpověz
Hezkou středu všeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
Máte pravdu, mám tolik energie, že nemusím ani spát :grinning: , se z teho picnu fáááááááááááááákt. Tu asi budu čumákovat do samýho rána, už i ten ostříhanej pes usnul, to je div.
Tak zase brou nocku, tentokrát ve středu, to jsem vám ještě nepřála.
Bellíííí, pracuješ bo coooooooooooooooo?
9. pro 2009 v 00:22  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný den všem.Dobrou noc Belli do Baroškova,no a asi ještě i Alfi našemu nočnímu ptáčku,Andrejka bude asi ještě dneska taky spát,když tak ponocuje.
Leni tak držím pěstičky ať dneska screening dopadne na 1,já už se za hoďku budu pomalůu taky chystat,ale jedu až na čtvrt na dvanáct,škoda ,že bez Peti,má školu tak nemůže jet taky.Zkusím se zeptat na to cedéčko.
Taky se těším až uvidím broučka,ale z těch výsledku krve mám vcelku strach.I když mě i mamča včera uklidňovala,že by to nemělo být dědičné.No ,ale to nemění nic na mém strachu. :unamused: Budu ten nejšťastnější človíček pod sluncem až zjistím,že mají pravdu. :wink:
Tak krásný den všem,posílám hubana mimískům,pohlazení Věrce ,Andrejce,a Bellískovi.
MVMMMR a jsem šťastná ,že vás holky mám.
9. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj ja jsem tady taky dneska za vami zavitala. Tak jsem to tu zase jen na letmo prolitla a vsimla jsem si ze mi Andrejka a ostati prali k svatku dekuji moc jsem si topho prvne nevsimla . U nas porad to sme prace a porad prace. Ja piju kontryhelovy caj a pritel papa Macu a meli jsme jit na novy spermiogram ale pritel tam nejde protoze si ho chce doktorka prohlidnout a to prece nejde, tak ze nam neudelaji ani tu genetiku tak me to mrzi. Vsechy moje smazilky zdravim holky stale ne nas myslim. Taky zdravim tehulky a maminky. Nezlobte se ze tu nejsem tak casto s vami moc bych chtela..........
9. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj Ivi ,to je super,že jsi se přišla za námi podívat.Neboj třeba si to přítel ještě rozmyslí a na kontrolu půjde,chlapům to většinou trvá déle,než se rozhodnou a dají svolení.Moc vám přeji ať se taky dočkáte toho zázraku.Držím pěstičky ,měj se krásně.
9. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj Kasi vim na 100% ze si to pritel nerozmysli. Vzorek da ale aby se na neho nekdo jiny dival a nedej boze kdyby se ho doktorka dotkla tak to nedovoli. Proste vysetreni zadne nepodstoupi to vim. Tak to mam zase tezssi a delsi na cekani.
9. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
I tak budu držet pěstičky,ať si to třeba rozmyslí a dá svolení k vyšetření.Moc bych vám to přála.MTMMMR
9. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:
Kasi a Leňulko tfuj tfuj nebojte bude to dobré :slight_smile:
Ivy ahojda nechej tomu čas přítel svolí a nechá se vyšetřit ty chlapi to berou trochu jinak než mi ženské neboj bude to dobré :slight_smile:
Andrejka nakukovala díky za podporu ležím u bedny a pojídám cukroví ale manža říká že bude muset něco připéct a máme co dát na vánoční stůl :grinning:
Máji ty naše noční ptáče jak to že nespíš :angry:
Belíšku krásné sníky :wink:
Dady myslím na tebe jak budeš mít chvilku vlož fotečky moc prosím vím máš toho moc ale mi jsem kobylky moc oc zvědavé :slight_smile:
Zdravím Věrušku a Karolku no prostě všechny snažilky těhiulky a maminky a nejvíc zdravím dětátka :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Ještě jsem vám zapoměla napsat známá má za sebou 1IVF 1ET 2 KET a ted mi psala že je těhulka jsu dojatá :wink:
9. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Díky Luci,nic jdu se už chystat odpoledne se ozvu.Krásný den všem. :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
To je krása.Hned mám lepší náladu. :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Máji teda tys včera propásla i Šéfa, ale já ho taky zaspala.
Andrejko teda ty chodíš pozdě spát, na to že brzo vstáváš, ať ti to utíká v práci dneska zas úřední den, no.
Leňulko Kaši hodně štěstíčka, ať jsou výsledky na 1*. už se těším na fotečky
Luci to je hned lepší nálada když to vyjde někomu známému, kéž by to už vyšlo všem.
Ivi dej tomu čas, moc bych ti přála aby se to podařilo přirozeně a žádné vyšetření nebylo třeba. I když nevím co na něm chcou vyšetřovat, nám dělali genetiku z krve, nebo zkoumají spermijky ale co uvidí na pinďovi fakt nevím.
já jsem ráno vypravila manžu na tři dny do Itáie, tak mám báječný klid a vařit nemusím. Už jsem vyčistila akvárko a teď jdu ležet.
9. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky jste moc hodne ale vazne nepujde. Taky nevim co na nem chcou okoukat. Jak nam delali spermio v caru tak ho nechteli videt a ted si delame spermio v nemocnici a tam chcou s nim muvit atd... tak ze nepujde rekl mi to dost jasne. Uvazovala jsem se zavolam do caru jestli by nam neudelali to spermio ale ja uz jim tam neverim tak bych ty vysledky chtela videt u nekoho jineho. A bez spermiogaramu nam doktorka neudela tu genetiku. Tak to asi vazne budu muset nechat tak. Ale tu genetiku bych chtela bojim se ze i kdyz se to povede tak to zase zkonci tak by si nas mohla doktorka vice pohlidat si aspon myslim. Ale je to vsechno tak slozite.
9. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Moni to se mas, tak hodne odpocivej a neco si uvar nebudes prece hladovet :wink:
9. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Ivi a nechceš se zeptat gyndařky ať tě pošle někam ještě jinam na to spermio, přece CARů je hodně. Nebo si zkus sama vybrat nejbližší možný CAR kde by jste zajeli a zavolej si tam a domluv si to po telefonu osobně, snad ani nebudou potřebovat žádanku od dr.
9. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Doktorka me posle to jine nemocnice ale uz jsem se ptala setry a ta mi rekla ze tam urcite budou chtit i vysetrit pritele. A jiny nejblizssi car je Olomouc ale pitel nikam nepojede, ja to vim znam ho tady do Ostravy jsem mela problem ho dostat dva roky nez se rozhodl ze pujdem. To nereste je to marny.
9. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Nic mejte se tu ja jdu dovarit obed a pak jdu do prace tak zase nekdy. Pa pa
9. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky sluníčka. Tak jsme zpátky z krásného výletu. Dvojčátka se pomalu vstřebávají a už nejde ani rozeznat jestli to byly mimča, tak už mě to tak nedráždí a naše sólo mimčo :dizzy_face: se má krásně k světu. Máme 6cm a s nožičkama skoro 10cm, tak už je to vážně krásný človíček. Podle ultrazvuku je v naprostém pořádku a snad už to tak i zůstane. Na výsledky krve právě čekám, páč mi je zavolají co nevidět na mobil. Možná to bude trošku skreslené kvůli těm dvojčátkům, ale doktor říkal, že to není vůbec důležité. Hlavní je, že podle ultrazvuku je naprosto v pohodě. Nosní kůstka a šíjová tekutina je ok a srdíčko, nožičky, ručičky a vše co kontroloval je tak jak má být. Takže jsme si užili krásné pokoukáníčko a pak ještě jednou na kontrole v centru :dizzy_face: Fotečku jsem vložila, tak můžete kuknout :slight_smile:
Kasi a co ty? Už čekám napjatě!!!!!
Ivi promiň, ale to je trošku sobecké od tvé polovičky. My musíme projít mnohem horšíma vyšetřeníma a taky to pro mimčo uděláme ne??? Jinak manžel byl taky na takovém vyšetření, kde mu měřili i varlata a přežil to :confused: Vždyť by taky chtěl mimčo nebo ne? Měl by se nad tím trošinku zamyslet. Promiň jestli jsem to napsal tvrdě, ale myslím, že je to tak. Jo a to mu dělali spermio a to vyšetření na kožním oddělení tady u nás v nemocnici a ne v caru.
9. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.