• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak už máme komplet výsledky a i krev je naprosto v pořádku. Kombinovaná rizika 1/16000 a M. Downa 1/526 tak jsem v pohodě :dizzy_face: Snad už to bude fakt v klidu :dizzy_face:
9. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahojki tak jsem právě dorazila domů,byla jsem jěště u babičky a teď u kamarádky a tak jsem se zdržela.Screening mi nakonec nedělali ,až příští týden v úterý v 9 hod ráno mi vemou krev tu někam pošlou,pak budu čekat na ten ultrazvuk a pak z toho udělá ty výsledky.Tak musím ještě týden vydržet.
Leni je super ,že ti to po všech problémech vyšlo tak skvěle.Gratuluji. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Na normálním ultrazvuku se mimi mělo ke světu,pořád sebou házelo,takže i fotečka je dneska trošku rozmazaná.Už má 4 cm. :slight_smile: A dostala jsem těhu průkaz,akorát není tak hezký jako se dostává u své doktorky,ale to nevadí,hlavně aby bylo vše v pořádku.
Moc vás všechny zdravím a posílám sluníčko pro dobrou náladu. :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Kasi já si říkala že ještě brzo na Screening dělá se až kolem 12týdne takže neboj bude to ok :wink:

Leňulko gratuluji k výsledkům :wink:
Mě to čeká v pondělí jsem nervozní , ale určo bude vše ok krev už mi brala takže výsledky budou v pondělí sestra zavolá na genetiku výsledky UTZ ti to hodí do počítače když to bude ok volat nebudou a když to bude špatné ještě ten den budou volat tak jsem napnutá :unamused:
9. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa:slight_smile: všechny vás mocinky zdravím, ještě čekám na Pavlíka před služebnou, až skončí a konečně se dostanu domů:wink: obrovská gratulka k tak krásným pozitivním kontroličkám:slight_smile:
9. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Jé Belí a Lucinka ahoj holky moje.No on mi to tak minule řekl,ale říkal,že tím myslel,že se teprve domluvíme.Tak jsme se špatně pochopili.Takže Leňulce už dopadli výsledky na 1,tobě budu držet vše co mám Luci v pondělí,a já pak půjdu v úterý,ale aspoň bude moci jít i Peťa,ještě mimi na ultrazvuku neviděl.
9. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj Belíšku tak honem vyzvedni Pavlíka a honem domu nakrmit žížátka potom si dát dobrou večeři a hurá spinkat :wink:
9. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Jo ,jo,musíš taky trošičku odpočívat sluníčko naše. :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky.Tak mi to nedalo a šla jsem dneska z malou k doktorce.Máme prej šestou nemoc a zítra jdeme na krvičku. :frowning2: :frowning2: Tak jsem zvědavá jak dopadne.V noci zase chudinka nespinkala a pořád plakala.Jinak mi dneska přišel pro malou vak na nošení.Tak jsem ho skoušela a Adélka mi v něm usnula a spinká v něm.Dneska asi ani nebudeme koupat,nechci jí budit at se trošku vyspinká. :frowning2:
Jinak vás moc pozdravuju a až bude trošku více času tak zase napíšu.
9. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Marky ahojda je mi Adélky líto ale neboj bude brzo zdravá.
9. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahojki Marky,tak ji dej chuďátku za nás pusinku a pohlazení ať je brzy zdravá.
9. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do postele jsu nějaká unavená přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
9. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Taky se rozloučím,protože dnes určitě odpadnu v 20hod. :wink: Tak dobrou noc.
9. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Leňulko dobré zprávičky, jen tak dál :slight_smile:
Všem dobrou noc
:wink:
9. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj kočenky, konečně vás zdravím. Sledujeme finále domu snů a u toho vás pročítám, koukám, že všem dopadly kontrolky výborně, tak supr zprávy šup šup, ať už je 9 měsíců za námi a je tu veselo miminkato :grinning:
My byly na návštěvě u kamarádky z porodky, ještě s kamarádem o měsíc mladším, tak jsem zase fotily a vykecávaly a mlsaly :slight_smile:
Marky, neboj, to bude dobrý, má to hdoně dětí a nekoupej, já malou koupu 1x za dva dny aholky taky tak, některé i déle, ty děti se umývaj neustále ubrouskama a tak sjou čisťounký. Když malá byla nachlazená, tak sjem ji taky nekupkala, aby mi nevymrzla.
tak já jdu koukat, jestli to vyhraje ten mladej pár a pak šupky dupky do postýlušky. :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kobylenky, jdu popřát hezké noci :slight_smile: ˇHolčinky, kontroly super, mooc gartuluju! Ještě jsem zkontrolovala Petjunku, bo jsem ji tu neviděla, no, jen nestíhíhá, ale je ok, takže vše v poho.
Ivuš, chlapi jsou méně statečný druh :grinning: , nezoufej. Je to i vina našeho zdravotnictví, Honzovi prošmátaval všechno a do toho přišla ještě sestra a mluvila na něj, jako by se nechumelilo, byl z toho vyřízenej. O kelímkování nemluvě, vždycky do čekárny zařvali příjmení chlapa, ten se zvednul a šel a za 10 minut se vracel stejnou uličkou, no, jak říkám, je to i pro ně těžký. Jasně, že pro nás těžší, ale já jen pro pochopení no..
Holky, dobrou. Usíínáám papap :slight_smile: MVR
9. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Bry vecer, Jantarko mas naprostou pravdu ja jsem mu to taky tak rikala jenze proste nepujde a hotovo. Mame znameho co na tom vysetreni byl a tam ho tak ztrapnili ze se toho obava i muj pritel. Ale snad to nekdy pochopi nebudu ho nutit ale mrzi me to. Jak pise Andrejka chlapi jsou mene statecny druh. Jdu taky do hajan. Preji hezky zitrejsi den.
9. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
krásný den všem.Ikdyž jsem se hned po ránu naštvala,protože byl schválený rozpočet na příští rok,a byť Janotův balíček padl,tak mateřská bude nižší.Ale hlavně ,že politici jako státní zaměstnanci budou mít vyšší platy. :angry: .To je důležité.
10. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko, tak mateřská bude fakt nižší? Nojo, tak ať máj klučánci političtí co papat, tož jim to darujme, svinííííííím :angry:
Řeč o chlapácích? Ani nevím, jestli by šel Luboš na ošmatání, ale asi jo, co by mu zbylo. Ovšem jsou to srágorky. Bič na ně a na kozu!
10. pro 2009 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Andrejko ty noční ptáčku, díky za zprávičky o Peťuli.
Kaši jo jo taky mě to naštvalo, socani jsou rozdajní hlavně před volbama, se divím že jim to ještě někdo žere :confused: ten dluh pak za ně bude platit jako kdo? Všichni politici by se v takové situaci měli vzdát aspoň části svého platu, vždyť za tu situaci můžou především oni. No nic škoda slov.
Všem pěkný den vypadá to na sluníčkový :wink:
10. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Joooooooooo pravda, u nás taky sluníčko, tož vrážíme k mamce, brácha má dneska volno a je v Třebu, tak jdu za něma a na nákup-mamka tedy, já čumět, jak lidi nakupujou :sunglasses:
10. pro 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Máji takže klasika, mám pocit že jsi nákupy vyměnila za praní :grinning: tak si to užij, já konečně včera koupila manžovi dárek voňavku, tak aspoň něco už mám.
10. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Bobré ráno kobylky moje.
Máji užíj si to s mamkou a bráchou :wink:
Co se týče rozpočtu tak to nečt páč by se mi zvedl tlak a to není u mě dobré :grinning:
Kasi ahojda.
Moni ahoj tak už máš první dárek neboj do vánoc to zvládneš dokoupit teda aspon něco :wink:
Máji taky jsem sledovala Dům Snů a moc jsem fandila modrým Daně a Honzovi. Ta šedá Dana byla pěkná p..a :angry:
10. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, přeju pěkné dopolodne, tož já čekám a čekám, bo nevím kdy pan šéf od toho netu dorazí, tak snad na nás nezapomněl, i když už se raději ani netěším, ať to zase nepadne. Andrejko, taky jsi nakoukla, ahoj zlatí. Moni, taky jsem Tě dlouho neviděla, beruško. Kdo vyhrál ten dům? Já to propásla a fandila jsem modrým.
10. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Ještě jsem trochu dočetla včerejšek a Ivi, už to krásně vysvětlila Andrejka, že Ti chlapi to mají trochu jinak a cítí se nepříjemně, i když my to bereme tak, že jsme v CARu všechny se stejným problémem, chceme miminko a nic jiného kolem nás nezajímá a není nic co bysme nepodstoupily. Chlapům to jenom dýl trvá, holt dyť jsem už kdysi říkala, že i když je milujeme, chlap je prostě diagnóza:grinning:
10. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak jsem si pokecala, jdu se proběhnout, dle Petjunky, s vysavačem, pověsím prádlo, udělám sekanou, nějaké těstíčko na cukroví a zase nakouknu:wink: MVR A CHYBÍTE MI!
10. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoki jen rychle lepím linecké.Beli vyhráli ti mladí.Těm jsem to přála.A ať se brzy dočkáš pana opraváře. :slight_smile: :slight_smile: Ať už jste taky online. :grinning: :grinning: :grinning: .A máš pravdu chlapi jsou někdy opravdu diagnoza. :grinning: :grinning:
Vůbec nevím ,kdy začnu s dárky na vánoce,ještě nemám ani jeden,ale ani se mi do těch obchoďáku letos nechce,díky těm chřipajznám,zrovna dobojovávám s bacilem co jsem chytla v autobuse,od starého páprdy,co neví ,že se dává ruka před pusu. :unamused: No hrůza.
Ale budu muset asi už v pondělí vyrazit se po něčem podívat. :slight_smile: :slight_smile: Aspoň nějaké maličkosti.
10. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Přidali jsme fotečku ze včerejší kontroly. :wink:
10. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
MVMMMMR a těším se až vás všechny jednou poznám osobně.Takové přání do budoucna. :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky sluníčka :slight_smile: Tak jsme po další kontroličce a všechno je ok. Dostali jsme konečně knížečku, tak je manža v sedmém nebi :grinning: Jinak naše dvojčátka se vstřebávají docela pomalu a to mě trošinku děsí, ale prý ještě minimálně měsíc a to nezmizí úplně, ale naše prdýlka je utlačí někam do koutka. No snad to bude dobré.
Holky jinak u nás se NT+ screning dělá na jednom spec. pracovišti v Brně a to vše v jeden den a výsledky mám z krve ještě odpoledne. Vy to máte tak nějak jinak že? To jsou nervičky když ještě čekáte dýl na výsledky :confused:
Kasi s dárkama jsme na tom úplně stejně. Nemám vůbec nic a upekla jsem 3 druhy cukroví :sweat_smile: jinak taky nic. Ty jo mě ty vánoce nějak letos nejdou :angry:
10. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Taky mám akorát 3 druhy cukroví,a těsto na medvědí tlapky v ledničce ,ale vůbec se mi do toho nechce,a to mě čeká ještě vánoční úklid. :wink: A výzdoba,ale tu musím udělat už jsem to sousedům slíbila. :slight_smile: Nějak bych pořád spala.
10. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.