• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ranko všem.A krásný den.Pracujícím ať to rychle uteče a všem kdo jde na kontroličku tak ať dopadne na 1.
Já jsem se pustila do uklidu,včera už jsem to nestihla,protože mi nebylo k večeru dobře tak jsem si lehla,s tím,že si dám na chvilku pauzu a najednou bylo 22hod.Dneska už je to lepší,akorát asi zase nízký tlak,tak jsem upustila i od okna co jsem chtěla úmýt nad balkonem,ať to nedopadne pádem,a Peťa říkal,že na ně vůbec lézt nemám,že je umyje příští týden.Tak budu muset ještě s úplným úklidem počkat.Už jsem to chtěla mít krásné.No nevadí.
Moni,Pišky je původně zakrslý králík,ale trošku nám vyrostl tak je to už spíše malý pejsek.Má tak asi 3 kg. :grinning: :grinning:
No jo,když on vždycky nahodí kukuč a čeká co dostane dobrého.No a běhá za námi jako pejsek. :grinning: :grinning:
Jo,ta hernička je fakt nádherná,o prázdninách jsme se tam nadřeli,aby jsme ji po 5 letech vylepšily,koberce jsme měnili,všechno jsme smejčili,a teď to vypadá na zavření,leda ,že by se stal zázrak,hodně má na tom podíl teď ta chřipajzna,rodiče se bojí aby nepřišli do narvané herny a děti jim neonemocněli,noa tak tam kamarádka sedí sama v prázdné herničce.Stále vymýšlíme co udělat,ať se rušit nemusí,byla by to opravdu škoda,je asi největší v Ostravě.
Tak snad se stane zázrak a rozjede se.
Nic jdu pokračovat v úklidu,odpoledne jdeme na oslavy 85tin Peťovy babičky.
11. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Jé Beli ahoj sluníčko,tak ať ti to rychle uteče.A jsou na tebe všichni hodní.
11. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Luci tak ty slevy by mohly být i tento rok, tak ještě počkám a každému dokoupím balíček kosmetiky v Tescu.
Bellí ať ti to ryche utíká, to jsem zvědavá večer jestli už napíšeš z nového. my tu cenu netu máme zapojení 0,- ale poplatek 475,- měs od UPC takže se to naskládá za pár roků.
Já jsem zatím nic neudělala, jen naloupala buráky, dneska jsem líná či co.
11. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Kaši tak králík :slight_smile: jé a to ho necháte běhat po bytě? My jsme taky doma měli králíčka ale byl zavřený, denně na hodinku puštěný a to i za tu chvilku rozkousal co mohl, kábl od klávesnice od playstejšnu no stály nás jeho probíhačky hodně :grinning:
11. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Jo běhá po bytě,je naučený chodit čůrat do záchodku,a kable máme zaizolované ,takže už ho nelákají.Je to takový mazel a flegmoš.Proběhne se ,pak si lehne a leží a třeba sleduje telku a tak. :slight_smile: Je vždycky sranda ho pozorovat. :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Moni já doufám že slevy zase budou já na ně čekám :grinning: Kasi králíčka chtěla hodně Petra , ale já jí vysvětlila stím se nemůžeš mazlit a tak chtěla psa a toho už jsem povolila :wink:
11. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky dneska jsem volala ohledně nemocenské za říjen hurá včera jí poslali budem slavit :grinning:
11. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Luci za říjen :confused: ? tak to je síla, že ji posílají až ted... ale hlavně aby poslali rovnou i za listopad. Já si nemůžu stěžovat mě chodí do 20. následujícího měsíce.
Kaši tak to ho máte hezky vychovaného :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Luci nestraš ,že to chodí tak blbě,my jsme teď ze všech narozenin úplně vycinkaní,a vyloženě čekám na výplatu a nemocenskou,tak doufám,že nedorazí až v lednu. :confounded: .To by mě piclo.
Já jsem uklidila,uvařila oběd a teď se půjdu asi na chvilku natáhnout.Na 16 hod jdeme na tu oslavu.
Jo králík je mazel,já už se s ním teďka raději moc nemazlím,ale vždycky dojdou holky od Lucky,Adélka s Terkou a ty ho můžou upusinkovat.A fakt za níma pobíhá jako pejsek. :slight_smile: To běhá za každým,vždycky čekám kdy ho zašlápnu. :grinning:
11. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj berušky, teda vy píšete, to je radost čísti :slight_smile:
Mončo, díky za inspiraci na vůni,a le já si čéče na tu mou, rpo bráchu, stále nemůžuvzpomenout :grinning: Mám fakt mozek off.
Lůco, dárky už takhle brzy, to jsi dobrá, já to každý rok plánuju, ale pak se bojím, že si to dotyčný koupí sám a vyhodím zbytečně peníze,takže zase nakupuju na poslední chvíli.
Dneska jsem vstala, venku bylo krásně, myslela jsem, ž eskočím do města, ale už jen leje a leje a má se hodně ochladit, včera psali na netu, že kdo nemusí, ať neleze na silnici, že bude námraza a sněžení. Na Bruntálsku že už sníh je..., co u vás?
Je tam i nějakej fikot, asi hrůza počásko, takže dřepíme doma a jsem odkázaná asi na uklízení bo už nevím co. Dokonce i já, odpůrce žehlení, nemám co žehlit :confused: Díte usnulo na chvilenku, pes taky, to je klid a tichoučko.
Bellí, 4 litříky, to je pááááálka,a le zase budeš onláááááááááááááááájn :grinning: , baráky jsou drahý, ot je jasný, je to dražší připojení a pomalu se ta investice vrací těm poskytovatelům, než z paneláku, kde platí měsíčně fůra lidí,a le i tak myslím u nás to stojí na baráku 2500Kč.
11. pro 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč nám dneska dorazily tři balíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , šatičky, co mi poslala odkázek Andrejka a ve finále mi je i vyhrála, protož ejsem byla na cvičení bo kde a prošvihal jsem konec aukce :slight_smile: , jsou prostě úúúúúúúúúžasný, pak nám došel župánek, taky pěknej a ještě taška na Yorkshirka pro tchýni, teda pro její fenečku :grinning:
11. pro 2009 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz
A ještě vám musím napsati, že mám zítra srazík se školou, po 13-ti letech a v neděli jdu na Screamers, znáte? Asi jo. A za týden už budu nervit z cesty na to Slovensko, to bude nervů a jestli napadne sníh, to je pech, celou dobu vedro anajednou, když máme vyrazit, tak hlásej kalamity :unamused:
11. pro 2009 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Alfi,ty jsi stále tak akční.Krásný den a Aný posílám hubana,nic jdu si hodit šlofíka. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky, konečně pátek!!!!!!!!!!!!!!!!! Já letos nepeču, dostanu napečíno od mamky a mamka má strááááááášně dobrý cukrovíčko. Dárky už mám až na jeden všechny a moc se těším na Vánoce. Všechny vás moc zdravím!!!
11. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahooj kočenky, jen se nahlásím, aby jste věděli, že jsem pořád v celku a jdu do hajan. Už od pondělí ležím s horečkama a chřipkou. Dnes jsem byla na monitorech a na kontrole, takže prý je to na spadnutí, čípek spotřebován, tak se jen modlím, ať malej ještě chvilinku vydrží, páč nemám vůbec sílu a představa porodu v tomhle stavu...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Chci vám jen říct, že na vás na všechny mooc myslím, i když nepíšu a kdyby něco, mám číslo na Věrušku, tak dám přes ni vědět. mějte se krásně milé kobylky.
Všem posílám krásnou navoněnou vánoční atmosféru.papa
11. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Monči hodně sil zlato snad to ještě maličký chvilku vydrží, to jsem zvědavá jestli 3. svíčku budeš doma zapalovat s manžou nebo ne. Nicméně pod stromečkem už budete 3 což bude nádhera :slight_smile:
Máji teda ty jsi fakt akční a šikula. S tou voňkou nevím, zkus kouknout na parfemy.cz a třeba podle obalu prozřeš :sunglasses:
Evi hurá konečně pátek a máš taky volno :slight_smile: taky šikula dárky pokoupené. Já ještě nemám ani půlku.
jinak mě dnes potěšili, došla mi neschopenka za 11/09 a stačilo tak málo, jsem si na ossz lístek na peníze nesla sama hned 2.12.
11. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak Luci nevím kde je chyba - jestli u vás na OSSZ nebo v práci (kdoví kdy ti tam lístek na peníze odevzdali...)
11. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
Monči tak hoooodně sil,ať si brzy zdravá,a Kubíček je už brzy s tebou.Ať vše zvládneš.
Mončo,tak to máš super,že už ti došla nemocenská,jsem zvědavá kdy dorazí mi.Nic byla jsem si uvázat kytičku u kamarádky v kětinářství pro babičku,dojím rizoto a za chvilku vyrážíme na oslavy.Tak se tu mějte krásně.pa pa Peťka :slight_smile:
11. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky!!
Moc Vás všechny zdravím!!!!!
Nemám tak nějak moc času chodit na net, ale už to bude snad lepší.Vůbec nevím co se tu děje!! :frowning2: Brala jsem ty antibiotika, tak jsem jak ožralá, akorát stíhám kolem dětí, něco málo poklidit a navařit. Manža samo pomáhá.
Byla jsem dneska ještě na kontrole v porodce a dopadla jsem opět blbě - v úterý jdu znovu na revizi, znovu mě budou čistit!!!! :frowning2: Prý se s tím mé tělo nedokáže porvat samo. Tak mám z toho depku, už mě to přestává bavit. Tak zase zařizovat hlídání, manžovi se to taky moc nehodí - potřeboval už do práce, ale nic nenaděláme.
Ale broučci mi dělají radost - už máme 2900 a 3450g, což je krása a jsou hodní, spinkají a papají, akorát Ondráška trápí prdíky, ale s kapičkama je docela zvládáme.
Fotečky se budu snažit během víkendu vložit. Už je mám stažený, a i mám jakýs takýs program na zmenšení, tak snad to o víkendu zvládnu a udělám.
Mějte se všechny moc krásně, těhulky co jste už v brzkém očekávání - ať Vám to všechno dobře dopadne, ostatní těhulky držte se, odpočívejte a užívejte těhu, snažilkám hodně sil a pevné nervíky!!! Pá pá
11. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
Jó a ještě jsem se chtěla zeptat o porodný se musí žádat nebo je to automatika? Ale asi žádat co??!!
11. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
ahoj dady,o porodne si musis zazadat.
11. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
VERSACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, už jsem si vzpomněla, no to byl fofr, co? Koukám, že je tu DDady, moc zdravím a pak si vás přečtu, bo jedu na nákupy :grinning:
11. pro 2009 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: bingoooooooooooo!!!
11. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj Dady tak zase na revizi snad už na posledy a pak už bude vše ok je to k zbláznění to ti věřím :frowning2:
Moncaet držím palečky at jsi brzo zdravá a máš sílu na klidný porod Kubíčka :wink:
Máji zase nákupy holka ty pořád něco nakupuješ nebo děláš dozor mamce, aby moc neutrácela :grinning:
Moni moje nemocenská se odesílá do Prahy a ti mají zpoustu času :angry: Moje účetní to poslala včas ale v Praze mi řekli že nestihaj :angry: Jo Moni v tescu měli 50%slevu na dárkové balíčky od Nivei :slight_smile:
Kasi hodně lídí si stěžuje že nemocenská chodí pozdě no uvidíš přeji ti at příjde tak jak má :wink:
Terezko ahoj a co ty a porod už jseš připravená nebo máš ještě čas co říká tvoje doktorka :slight_smile:
Ahoj Eviku užíj si volného víkendu :wink:
11. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
ahoj luci,na kontrolu jdu v utery,zatim p.doktor rikal,ze do panve nesestoupil,uz bych to rada mela odbyte,to cekani kdy to prijde mi moc dobre nedela.
11. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Terezko neboj ono to bude co by dup :wink: A Matýska budeš mít brzo u sebe :slight_smile: Vím to čekání je hrozné , ale neboj ty to zvládneš :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
:slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face: :grinning: Kuk :wink:
11. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tak v Belíškově fachá samyceee a tady nikdo nenííí, OMG!
11. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tak už jdu do pelíšku, bo mě čekají denní a přeju vám všem dobrou nocičku a krásné sníky :slight_smile: MVMMMR :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Hurá Belíškovi funguje samyce to je super aspon tě nebudou bolet palečky od mačkání na mobilku :wink:
Belíšku ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.