• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belíšku dobrou noc a krásné sníky :wink:
11. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Berušky taky se sváma loučím jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
11. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Dady ahojky, už aby to čištění bylo za tebou tak hodně sil, ještě že máš tak hodné broučky, ti vynahradí všecko.
Máji teda Versace tak toho manža ještě nikdy neměl. Budu se muset kouknout a očuchat.
Bellí hurá hurá hurá konečně on-line :slight_smile: tak pán to zvládnul super
Luci Kaši teda s těma penízkama z OSSZ vám nezávidím, když je posílají jak se jim zlíbí.
Dobrou kuřátka
11. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ajoj,no to je prima tak Bellíšek už jedéééééé :wink: Vítej prodlevo :wink:
Dady ahojky teda to tělíčko se nemůže nějak vzpamatovat.Moc Ti přeju ať už jsi v pohodě :wink:
Máji není to nějaká nemoc s těma nákupama :grinning: já estli by to nechtělo doctora :grinning: :grinning:
Mocinky na Vás myslím.MVR kočulky papa
11. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Hezký večííííírek, tu nikdo, OMG!
Konečně jsme si vás přečetla.
Dady zase na čištění, to je pech, tak krásně to odtěhulila, dokonce i dlooouho a pak takový problémy.
Mončaet se ještě drží,a le je to skoro na porůdek, tak hodně štěstí a dej nám vědět!!!
Petjuno, to neni na doktora :slight_smile: , mamka prostě denně nakupuje žrádlo, hlavně na víkend přijel brácha a do toho Vánoce, tak vždycky něco vydělá a utratí :sunglasses: Ale koupial malý papkání, sušenky vyzkoušíme prvně a taky jí koupila Jůůůůlii na Jéžiška, tak dobrý.Omylem ji zmáčkla u pokldny a vyhrávaly jsme jak idioti na celej Kaufik Dádu patrasovic, kecám, v Intersparu jsme byly, pak až byl Kaufik, bez žížaly :grinning:
mončo, toho Versaceho očuchej, tmavě modrá krabička to je, je to labůůůůůůžo, WOW!
11. pro 2009 ve 23:28  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíííííííííííííííí, no nekecej, už jsou žížata spočtený? Kolik teda samyc? :grinning:
11. pro 2009 ve 23:35  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jen v rychlosti.Dady tak ať ti ta revize dobře dopadne a už brzy si můžeš užívat jen broučků.Budu držet pěstičky,ať je ti už brzy dobře a vše už je v pořádku.
Bellí funguje samyce jupííí.To už s námi bude více a nebudou bolet prstíky.
Mamky čekatelky ,nebojte brzy budete mít broučky v náručí. :slight_smile:
Luci no doufám,že snad ta nemocenská dorazí. :unamused: .Jinak budeme muset sáhnout na rezervy.
No uvidíme.Nic jdu pokračovat ve spánku.Tak dobrou.
12. pro 2009 v 01:02  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, už jsem v práci, tak vám jenom v rychlosti popřeju krásnou sobotěnkuuu a nezapomeňte, že na vás mocinky myslím a hlavně MVMMMR :dizzy_face:
12. pro 2009 v 05:53  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýýý :slight_smile:
FFšešchny vás mooooc zdravím!!!!!!!!!!!!!!!!
Mne ještě samyce nefachá, píšu od ségry, tak jsem na vás nakoukla.
Co je tu novéého? Kdy už budou rodit naše těhule?
Přeji všem klidný advent, plný lásky a pohody.
MVR
12. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Dobré ránko, berušky :slight_smile:
Zdravím kóóónečně z naší chajdy milovaný! Jdu k holiči, ta mě přerazí, bo jsem si předminulý týden urobila sama barvu a ostříhala , huž jsem to nemohla vydržeti.. no, až to uvidí.. :grinning: :grinning: :grinning:
Pak jdeme na trhy vánočkový
Belííškuu, juchúúúúúúúúúú, tak samyce konečně!! Bomba bombastik!
Holčenky, zdravím fšecyyynkiii a ještě kontrolou zaznamenána neomluvená neúčast Janninky a Kačera!!! Holkiii, kde jste???
Taky extra pozdrav Dadynce, no , přesně, jak psala Mája, těhu v poho, a pak taková vyžíračka nervů. No, snad Ti to andílci doma vynahradí.
Berunky, idu.. zatím hezkou sobotku :slight_smile:
12. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
OMG, Věruškooooo! Ahoj Zlatínko! Mooc Tě zdravím :slight_smile:
12. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
:slight_smile: krasnou sobotu vam vsem,jestli se nepletu tak katy na konci listopadu psala,ze se ozve az porodi,ze jeste pise na jinych strankach.
12. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Hezkou sobotu všem, pěkně nám to tu povstávalo :slight_smile:
Andrejka už se nám bue kadeřit, sama si ostříhala hlavu :grinning: , to bych teda chtěla vidět :grinning: Nechápu, jak se sám někdo může umět ostříhat, Petjunko, taky si hlavu sama ostříháš? :slight_smile:

Rodičky tu nejsou, pravda, ale Terka je ve spojení, to je dobrý, Kačera pohledáme v jiný diskuzi :sunglasses: a kdo že to ještě rodí na ty Vánoce? JO Mončaetka, už vím, no tak na tu čekáme, jako první, ne?
12. pro 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ajojky,teda musím říct,že super podívaná :wink: .Vlezu na Kobču a poslední příspěvky Bellíšek,Věruška,Andrejka,Terezka,Májinka :wink: že by krásná stará diskuze?
Máji sama už se nestříhám páč mi to naba kroutit se u toho jak žížala to raději skočím.Byla jse zrovinka tenhle týden a jdu až na Tvé narozky,pak vyprdnu mimi a půjdu znovu :grinning:
Ty holky jsou jak domluvený,jedný začne kmitat samyce,druhý se to zase pos....
Andrejko tak pěkný den,moc si to užij :wink:
12. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Krásnou sobotu všem,jen krátce,hodně sil Dady ať jsi holka brzy v pořádku.A už máš klid od všech doktorů.No hlavně ,že jsou broučci v pořádku.Posílám hubana všem mrňouskům.
Andrejce pozdrav na chatu,a ke kadeřníkovi,ať je krásná.Bellince do práce,ať ti to sluníčko rychle uteče a babičky a dědečkové jsou hodní,a co výzdoba líbila se jim.
No já teďka dělám výzdobu té naší chodby,tak jestli se mi podaří odchytit nějaké děti tak to pak vyfotím a vložím. :slight_smile: Jdu už bude asi nahřáta pistol. :slight_smile:
12. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Kobylenkyyyyyyyyyyyyyyyy ahoooooooooooooooj :slight_smile: , Andrejkooooooo, Věruškoooooooooo, taky jste konečně tady, OMG, já mám takovou radost, holky moje zlaté, že vás tady vidím :dizzy_face: Petjunkooo, kočičko, tak už je Ti aspoň trošku lépe??? Májinko, ahoj Ty dupo moje Třebíčská :wink: Kašo, ať Ti jde výzdoba pěkně od ruky. Koťátka, jsem vám včera zapoměla říct, že ten náš net je tak rychlý, že stačí pomyslet a už je tam ta stránka, to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: Mám vás všechny moc ráda :dizzy_face: Všechny moc zdravím a zase nakouknu, máme zakázané návštěvy, tož to je veget, bo stíháme všechno pěkně v klidu :sunglasses:
12. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
A ještě něco, Pavlík včera říkal: "jé, tak konečně uvidíš pořádně i ty jejich (myslel vaše) fotky" :dizzy_face: Tak a už jdeme chystat k obědu, tak papapa :wink:
12. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Bellí, tak to máte nějakou exkluzivní rychlost :slight_smile: , jen si zvykej!!!
Peti, na moje narozky se chceš vyšlechtit? Tak to jsi hodná :grinning: , vážím si toho :wink: :sunglasses:

Andrejko, už jsi krásná? Díky za upozornění na Veverku, tenhle díl já nikdy pořádně neviděla a ani nebyl moc veselej, škoda, že minulej tejden byl ten první, hlavně, že jsme o tom mluvily, možná dokonce v den, kdy to dávaly!!! To je pech :slight_smile:
Jdu chystati nějakej objjeeeeeeeeeeeed a potom jdem na prochajdu, ovšem je kosa azačal padat snížek. No a na sedmou bo na kdy, jdu na ten srazík, kterej nevím, kde je... :confused:
12. pro 2009 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz
Tady nikdo, snad nemrznete někde venku, popádává tu snížek...
Já jsem právě doobědvala, udělala jsem z videoreceptů rizoto v troubě, bylo to rychlé a dobré. To je teďka moje oblíbená stránka :grinning: , čumět, jak rychle pani vaří, peče, smaží a pak ochutnává, to mě deptá nejvíc :grinning:
12. pro 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem si zdřímla po obědě a teď se dju projít,sice sama,ale co se dá dělat,Peťa umírá,má totiž smrtelnou nemoc chlapů.Rýmečku.A to je tragédie. :grinning: :grinning: :grinning: Výzdoba už je hotová,a tak ji když tak vyfotím,ale až zítra,s holkami od Lucky jsou dnes v Karviné. :slight_smile:
12. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Bellí no už je líp ale ještě nejsem v poho :unamused: Máte zakázané návštěvy kvůli chřipajzně?No to měl Pavlík pravdu,teď budeš mít ty naše gzichty jak na dlani :grinning:
Máji přeci Ti nebudu přát s neupravenou hlavou ne :pensive: Rizoto bych si teda taky dala.
Jdu něco udělat s rukama,mam je jak stoletá stařena.Popraskaný až do krve,pálí to,svědí to,no bleeee.
12. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Hoj babýýýý!! Jsme měly good day! Byli jsme po kadeřnici na trzích, a byla tam taky v krytém výstavišti místní módní přehlídka :grinning: a vystoupení dětiček z aerobiku a maluškaté šestileté mažoretky :sweat_smile: ! Pak byla i pohádka hraná dětmi, ale huž jsme šli.. Dali jsme si buřta, utratili pár korunek za drobnosti a dárečky a šli za Tairunkou, haby jí nevyhasly kamna.
Teď jsme chvíli něco dělali, nasypali ptáčkům, čučím na ně skrz okno :slight_smile: , Honza ještě štípe dříví a na mě vám sedá ta správná atmoška :slight_smile: .
Petjunko, Tys trhala kopřivy?? :grinning: :grinning: :grinning: , no chudááci ručky! Beluško, tak vítej mezi závislačkama na netu, počkéééj, ty aukce až rozjedeeš!! A ICQ!! Jeho výhoda je v tý rychlosti,. V práci fakt nestíhám teď, ale ty dvě věty s Májou stihnu.
MOnči, Luci, Kaši, Terko, zdravím těhulky! A všechny nepřítomné příbuznéé tééž zdravím!
12. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: ahoj andrej moooc te zdravim,alfi nezapomen na slusne vychovani at nedelas po nocich ostudu,vis ze plzen neni tak daleko ...
12. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Tak jsem zase tady,po obidku jsem si schrupla,a pak jsem byla chviličku u kamarádky na kávičku ,a pokec a teď jsem se byla chvilku projít,ale už to tam začalo dobře namrzat,tak jsem už raději zamířila domů,přece jenom jistota je jistota.
Koukám,že Andrejka už je krásná,a měli i hezké odpoledne,Belince už se to taky krátí a zamíří domů.
Peti doufám,že už ruce nepálí. :slight_smile:
No nic jdu se převlíknout a třeba se hecnu a udělám ještě medvědí tlapky. :slight_smile:
Peťa mi tam myje formičky a nahřívá troubu,tak se na to asi vrhnu. :slight_smile:
12. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Andrejko chtěla jsem si udělat velikonoční nádivku :grinning: :grinning: Mam to od těch sraček v práci :angry:
Tak to je dobře,že jste si s Honzíkem užili sobotku :slight_smile:
Terko já Ti tak závidím ten 39tt. :slight_smile: Ještě chvilinku a Matějíček je s Vámi :wink:
Celý den se válim,fuj :frowning2:
12. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Alfi už se asi krášlí na srazík,tak si to užij a vrať se nám v pořádku. :grinning: :grinning: A hlavně opatrně až se budeš večer vracet asi to bude hezky klouzat.
12. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Neboj Peti už se brzy taky dočkáš. :slight_smile:
12. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
peti,tobe to taky utece,jeste mam v zive pameti jak jsi sla do boje a uz mas 29tt,hlavne odpocivej.
12. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Jo Alfi se fintí, houbelec leda :grinning: , právě jsme přitáhly z té prochajdy, která se konala v obchodech a následně v kavárně, bo venku je fakt kosa :grinning: a myslela jsem, že se vrhnu na to mytí hlavy, ale Luboš musel jet odvézt kamoše na vánoční trachtaci, tak čekám s dítětem, až se vrátí a pak budu mít honičku, bo v sedm mám být nastoupená na náměstí,a le jedu autem, tak to snad zmáknu.
Aňa se cpe druhou životní sušenkou, první měla v poledne a zbytek asi sežere matka :grinning:
12. pro 2009 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz
To se Máji těšíš estli sůša zbyde viď?Aný papej a nic nenechej mamka se nacpe v hospě :grinning:
Terko jojo utíká to všem ale ta představa,že už je to fakt za pár je super :wink:
12. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.