• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hmmmm tady se dělá s vínem a huž odpadly :grinning:
Mam zaděláno na ty rohlíky se salkem a mizím směr Praha za Jéééžííííškem :wink:
Paaaaa
13. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Holky tak jsem zpět od našich.Měli jsme tam malou od pátku od večera,protože měl Zdenda rozlučku z prací a v sobotu jsme byly v Práglu.Tak jsem jí nechtěla táhnout sebou když je tam tolik lidí.
Jinak jsem dostala krásnej bílej kabát tříčtvrteční,delší svetr jako tuniku z krátkym rukávem aelastáky.Prej k vánocům,tak to budu asi v tejdnu balit pod strom.Jo a ještě mi zaplatí holiče v úterý.
Taky prej po novím roce mi ještě dokoupí,prej budou slevy tak uvidíme.Jinak já mam už napečíno,akorád budu dělat příští výkend pracny.
13. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj kozenky, tady se to peče a chlasčí u teho, karolak je moje příbuzná a leje Metropol :grinning: , Věruška taky jede ve víně, no to je KObyla pěkně na sra....u :grinning:
Já jsme si pospala, Luboš spal dopolko, pak vzal malou a jeli na pizzu s kamarádama a s mým bráchem. Když přišli, tak už volala mamka, že je na nákupech, začínám si taky myslet, že je to nějaká úchylka :grinning: , tak jsem jela pro ni, pokoupil ajsme aspoň chlebík a salámek se sýrem dějratym, tak dlabeme s čajíčkem, protože venku je pěkná kosa, tož se zahřívám.
No a za 3/4 hodinky frčím s mamkou a známejma na Screamers, to jsou tito:
http://www.screamers.cz/zakladni_informace.php

No a pak hurá do pelechu a spaníčko, dneska nikde nepařím, už jsem starší osoba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky mailíka jsme poslala.

Peti, rohlíky se salkem? Jsi dávala odkaz na košíky, tak jak teda? A vůbec, co sem cpeš recepty se Salkem, nevíš, že jsem na něm závislá, už jsme se chtěla léčit a takhle to musím zase přsunout na pozdějac? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč děkuji za recepis na to vinné, urobím asi zítra a zkusím i ty rohlíčky,a le fakt se mi nechce. Ty košíky bych taky urobila,a le zas nemám asi tolik košíčků, to bude jináč moc práce a pečení, když jich budu mít pomálu bo jak? A aby se to vyklopilo, dej mi vědět Petjunko, jestli jsi to vyklopila na tác bo do hajzlíka jo? :sunglasses:
13. pro 2009 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz
13. pro 2009 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Máji tak přihoď za kačku :slight_smile: to je právě vaše velikost, nebo máte menší? Taky bych jela na Screemers u nás už byly lístky vyprodané, tak tiše závidím.
Peti dej pak vědět jak dopadly košíčky, jsem si je dala do oblíbených tak budu čekat, co ty na ně ?
Andrejka asi už zas v Praze
Věruško ahojky super že už pc jede :slight_smile:
Bellí haloo, co nový stroj?
my byli promrznout na zahrádce a pak na trhách no všechno ve stáncích předražené.
13. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Tak jsem doma,po obědě jsem si schrupla a ve 14hod jsem vyrazila k našim ,hezky přes les procházkou. :slight_smile: Bylo hezky,sice mrazivo,ale jsem ráda,že jsem se prošla.Zpátky už jsem jela autobusem,protože teď už by byla v lese tma. :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Alfi tak si to užij Sceamers jsou výborní. :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Máji moc ti děkuji jsi zlato naše.Tak holky ještě jsem vložila dvě fotešky tak jukněte.
13. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Marky moc vám to sluší :slight_smile: a jsi dobrá že jsi Adélku tak dlouho nechala u vašich, ale aspoň sis odpočinula, což je k nezaplacení.
dobrou
13. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak jsem zjistila ,že dnešní den má pro mě smutný konec,protože mi buď v autobuse někdo z kapsy potáhl mobil ,nebo mi vypadl,byli jsme se ještě podívat,ale už jsme ho nenašli,tak asi se ztratil v tom autobuse. :frowning2: Byl to dárek od ségry,tak mě to moc mrzí.
13. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Zlatíčka, jdu popřáti rychle dobrou nocku, a hurá do hajan. Moni, mooc zdravím. a všechny samo. Kaši, mobil zamrzí, ale já už se lekla, co napíšeš, když jsem začala číst, že ..smutný konec.. Majkýý, fotečky s Adélkou úžasný, máš tam krásnej maminkovskej pohled :wink:
Se mi líbí, jak jezdíte do Práglu na ježíška, tož jsem nevěděla, že jsem ježíšek :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou kočičky!!
13. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
Hoj baby kobylnatky :slight_smile: , :grinning: !
vstááávat a cvičiiit! spát může jen Belli, bo makala včera a navíc jim odešel barošek do barošovýho nebíčka :frowning2: . Jenže to by to nebyl veselej žížatov, Kokeš ho prej chtěl sežrat :sweat_smile: . Ách jo, příroda je příroda. Nechce se mi do arbeit, bude fofr, no joo, nedá se nič robiť. Za týden huž bude dovča. Zdravím fšecki dušinky kobylový, snaživý, kulatý, mamkatý aj s uzlíkama! Buďme všechny zdravé a odolné vůči nástrahám životním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! MVR :wink:
14. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Bellí tak to mě mrzí s Barošem. No je to jak píše Andrejka příroda je krutá.
Andri a holky pracující at vám uteče rychle pracovní týden.
Mončiet jak je? zapálili jste ještě 3.svíčku doma s manžou?
Kaši tak to nasere... no co se dá dělat.
14. pro 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahojky,já jsem nějaká mimo. Co se stalo Barošovi? Vždyť Belí jsem tady ani neviděla. Jsem úplně zapomněla popřát hezký den ikdyž studený! Já v čekárně u doktůrka.
14. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, přeju všem pěkný, i když mrazivý den :slight_smile: Petjunko, ať kontrolička dopadne na 1*, sluníčko :dizzy_face: Jinak u info podala Andruška, zlatíčko, že včera ve 20:45 nám odešel Barošek do nebíčka, tak teď na nás kouká z nebíčka ahlídá stádečko oveček. Mám dneska a zítra volníčko, tož si odpočinu, i když budu makati jinak :wink: Moničko, zdravím Tě, beruško. Mončiet, jestli teda už se chystáš přivést na svět ten váš uzlíček štěstí, přeju Ti pohodový porod a co nejdřív zázrak v náručí. MVMMMR :dizzy_face:
14. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Tak už jsem ukojila žaludek, shlídla u toho vaše fotešky, no to je paráda to vidět takhle veliké :wink: no nic, jdu ještě zatopiti, ať neumrznu aase nakouknu, takže doufám, že tu budou jen samé pozitivní zprávičky a pracujícím ať to rychle uteče :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Ale jednu nevýhodu ta samyce teda má, bo přes budku se mi teda nemohlo stát, že bych měla nějaký překlep, ale já si zvyknuuuuuuuuu :grinning:
14. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
No to je mi teda moc líto Bellí :cry:
Kontrolička dobrý,máme dlouhý nohy :grinning: a vážíme 1370g :wink:
Jsem to tady včera kapánek pomotala s tím pečením vite?Původně jsem chtěla dělat košíčky a nakonec jsem našla recept na rohlíčky se stejnou náplní :wink: no ale katastrofa!!rohlíky pani nepsala jak mají být vysoké takže se mi lámaly :frowning2: pak jsem je udělala vyšší a bylo to dobrý ale první plech šel do koše :angry: no a salko jsem vařila prvně takže jsem ho neponořila celé a po 2,5 hod.bylo uvařené jen dole :angry: tak jsem zajela do krámu koupila nové a vařila znovu :grinning: ještě jsem ho neotevřela tak bude překvápko :grinning:
14. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
éí Fc bl .-giiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa4
1111111111¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨)))e

Tož to je pozdrav od Áni, já přeji také hezký den a Baroškovi pošíláme Kobylkovskou pusinku, už z něj bude zase malej beránek :zipper_mouth: :dizzy_face: a Bellí, pokoupí novýho nebo možná, bude jeho synáček brzy na světě, že Bellí?

Tak Peti, to jis mě uklidnila, že se Ti to nepovedlo :grinning: , aspoň to nemusím dělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu se pokusit zadělat na cukrovíčko, bude to boj! :angry:
14. pro 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
Tak nejdřív pohlazení pro Belli,a baroška do nebíčka. :unamused: .Jak píšeš Belli bude hlídat z nebíčka vaše stádo oveček.
Pak gratulace Peťce ke kontroličce.
Jinak jsem včera volala ještě na dispečink,jestli se ten mobilek nenašel v autobuse,ale nenašel :frowning2: .A tak čekáme jestli náhodou někdo nevrátí aspoň tu simkartu,měla jsem na ni uložené všechny kontakty.Telefon stále zvoní ,ale nikdo to nebere.Tak asi je definitivně ztracen. :frowning2:
No nic jsou horší věci na světě,ale mrzí mě to kvůli Lucinky,byl to od ní dáreček.
14. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Jé děkujeme za pozdrav od Aný. :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Kaši, nesmutni, mně takhle šlohli mobil z auta i s dokladama, bylo to blbý, taky mě to mrzelo, hledali jsme ho po škarpách, jestli ho někdo nevyhodil, měla jsem tam poslední sms od babičky, než umřela a v peněžence, její vlas :wink: a péro z nějakýho Americkýho orla bo co t bylo, pro štěstí, no plno věcí, fotečky, ale ani halíř, tehdá se mi celá peněženka vysypala doma a já to do ní nevrátila, takže si přišli jen na blbinky, který jim byli k ničemu no...
14. pro 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, holka je to snaživá, vám napsala vzkaz a šla se namlíčánkovat do postýluše :grinning: , jen slyším, jak sosá, to je tah, asi měla hladíček.
Jdu na to cukrovíčko, omg!
14. pro 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Aní :wink:
Máji já nepsala,že je to v koše vše.Druhé mléko je v poho tak to jdu zkusit a písnu jaké jsou :wink:
Ještě cukrovku hlásím :wink: 4,7 takže si v klídku můžeme dát cukrovíčko :slight_smile: a přibraly jsme 6,5kg,takže spokojenost :wink:
Kaši ahoj.
14. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=64160
Tak tady jsou rohlíky :wink: holky ten krém je sladkej jak blázen ale úúúúžasnej :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Jo jak říkám jsou horší věci na světě,ale mrzí to.
Zítra mě čeká ten screening tak doufám,že dopadne dobře.A dneska držím vše co mám Lucince,myslím,že šla dneska ona na ten screening.Tak ať je brouček v pořádku.. :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Marky,malá Adélka je úžasná,nádherná ,krásná,moc vám to spolu sluší. :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Kaši teda je to pech a máš paušál? jestli jo tak okamžitě si zablokuj číslo ať ti někdo neprovolá majlant. mě když čmajzli kabelku i s mobilem, tak jsem se na něj zkoušela po 15min.dovolat a už to nešlo, takže simku nejspíš vyhodili aby je podle signálu nemohli najít třeba policajti.
Peti no vypadají i ty rohlíčky dobře, ale bude to asi piplačka. A Magdalenka bude modelka dlouhonohá :slight_smile:
Došel mi minulý týden balíček z MMB, paní psala 2xnošené šatičky - nějak zapomněla napsat 3 nevypratelné fleky a ve švu rozpárlé :angry:
14. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Mončo tak to je mi moc líto,to se mi teda ještě nestalo :angry: A jaké má pani hodnocení?Koukalas?
Dlouhonohá možná ale modelka??Nene jen ať je doma s maminkou :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.