• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo mám paušál,ale hned včera jsem si ho blokovala,ale je divné,že stále tel.vyzvání,zase si říkám,že kdyby mi ho někdo z té kapsy ukradl,tak z něho tu simku hnedka vyhodí,jak říkáš.No uvidíme,zkusím dneska ještě znova projít ,jestli ho někde nenajdem včera už byla tma.Moni tak to naštve.No je to blbé,když ti to takhle někdo prodá.
14. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Moni, tak to je mi líto, žes narazila takovou sprosťačku, ale snad to nebylo moc drahé e na každého jednou dojde. Jinak holky, jestli máte výr. číslo mobilního telefonu, tak ten telefon jde vypátrat, i když vyhodí simku a vloží do něj jinou. Výr. číslo zjistíte, když zadáte *zámek06zámek a zobrazí se, tak je dobré si ho někam zapsat, pokud nemáte orig. krabici, kde je to napsané :wink:
14. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
JJ, taky si spíš myslím, žes ho někde prostě vytrousila, tak snad ho najdeš.
14. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Kaši jak píše Bellka třeba se někde najde, vyraž co nejdřív, nebo ho už možná někdo našel a odevzdal.
Peti no právě paní má jen 2 hodnocení a dobré. Ale co už, šatky stály jen 14,-+poštovné, tak mě to až tak nemrzí, ale.
jdu vařit už mám na plotně plecko na paprice. blbě se mi dochucujou jídla, pořád mě pálí žáha.Manža dorazí za chvilku a dochutí :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj Mony.Odvážná jsem,mamce věřim.Vychovala 4 děti a dvě vnoučata takže je zkušená a plně jí důvěřuji.Je tedy pravda že jsem byla jak bez ruky a pořád jsem jí volala jak zvládají a jestli Adélka nezlobí a co dělají a tak.Odvezla jsem jí tam v pátek večer v sedm a přijely jsme si pro ní v čera v devět ráno.Jenom dva dni jsem jí neviděla a je zase úplně jiná.Už i oči se jí vybarvujou a je strašně veliká.Půjde zase do služby k babičce na Silvestra.A zase na druhou stranu se naučí nebejt na mě závislá což je taky k něčemu dobrý.
14. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Máš pravdu Marky,protože maminka potřebuje občas taky chvilku pro sebe.A aspoň si jí užije i babička,naši už se taky těší až budou moci občas hlídat.A aspoň se potom dětí tak nebojí.Jé chcete vědět neuvěřitelné.Dobří lidé nevymřeli.Teď mi volal taťka,že mu volala paní co jezdí dneska tím autobusem,a našla ten mobil.Tak si mám pro něho večer v půl 10 večer jet na hranečník. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Kaši tak to je super zprávička, to potěší u srdíčka :wink:
Marky tak to máš fajn. některé babičky se takových maluškých mimi bojí. Naši hlídali malého od roku, do té doby jsem kojila.
Došel balíček, konečně mám i dárek pro juniora, tak jdu balit :slight_smile:
Bellí a jak se to chudákovi Barošovi stalo?
manža už je po obědě a jak jinak dochutil maso než vínem- ho cpe prostě všude :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4531730

tak jsem si ze srandy přihazovala a vyhrala
14. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Krásná kombinace. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
To jo,hned mám lepší náladu. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Za ty peníze to jde né?Jinak jsem ráda,že se ti našel ten telefounek.
14. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky,
hlásím pořád v celku, ale dnes v noci odešla hlenová zátka, jinak břuško sem tam pobolívá, ale zatím se držíme. Teda až na tu chřipajznu. :frowning2:

Krásnááá je ta Alélečka Marky, k zulíbání.

Kasi, jak je těhulko?

Jdu si vás dočíst, abych byla v obraze :wink:
14. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jé ahoj Monyet.Tak to ti budu držet palečky at to máš co nejrychleji za sebou a držíš taky mimi v náručí.Jinak co já vím tak zátka ti může odejít a pořád se můžeš držet.Hlavně nám podávej hlášení jak na tom jsi. :wink:
14. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: Monči já tak koupila na Aukru koženou bundu. Když přišla tak jsem myslela, že mě klepne... samý flek a v čistírně chtěli 600,- Tak jsem ji nakonec dala do prodeje zpátky, protože s tím čištěním se absoluně nevyplatila :angry:
Kasi ahojda. Ty jo, tak tomu pomalu ani nevěřím :grinning: :grinning: to už dneska zní jako zázrak.
14. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
To jo,taky si myslím,že je to zázrak.No jdeme se teď projít a paní koupíme kytičku,víno a bonbonieru.Tak doufám,že ji to pak udělá radost. :slight_smile:
Jo mám se dobře,akorát občas bojuji s tím tlakem,ale jinak se cítím dobře,no hlavně aby bylo mimi v pořádku.
Zítra odpoledne snad budu klidnější.
14. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
Monči tak přeji ať máš Kubíčka brzo v náručí. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Holky dodala jsem novou fotku do albíčka. Je to můj mega pupek :grinning: tak se nelekněte! Ještě pořád tam mám všechny tři, tak je větší než by měl být no :sweat_smile:
Kasi zítra máš kontroličku? To budu držet palečky a těším se na fotečku :wink:
Moncaet sluníčko, tak to už klepe na pupek :wink: Do Štědrého dne budete už aj u stromečku s největším dárečkem :dizzy_face: Budeme s tebou, zvládneš to určitě na 1* :slight_smile:
Marky kukla jsem na malého medvídka...no slaďoučká :dizzy_face: a roste jak z vody! :grinning:
14. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky, tak founek nalezen, to je zázrak :grinning: , takový štěstí jsem v životě neměla a nějakej úchylák si ho nechal. Tož pani podaruj, myslím, že z kytičky bude mít určo radost :wink:
Leni, pupík je pěknej, však já měla pupisko už v šestym tejdnu, nevím ale z čeho :grinning:

Malá právě usnula, to je báječné, že bych udělal další těsto a to na rohlíčky?

V 18 hodin mám cvičení, snad to přežiju, jdeme na step aerobic, to bude motanika, už se vidím, jak se tam motám jak vítr v bedně :slight_smile:

Tož jdu ven a shánět nějaký botky na cvičení, jestli seženu. Mám jen otevřené a ty nosím už sto let i v tomto počasí :grinning:
14. pro 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz
Mončaet, zapalovala svíčku doma, o je dobře a zátka je fuč, no tak to může být otázka hodin, ale i 14 dnů, tož bojuja a šup sem s mimískem, se těšíííííííííííííííííím!!!

Dady, taky se těším na fotečky,a le holka zlatá jde na to čištění, že? Který že to den?
14. pro 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, tak jí to babě napiš do hodnocení, rávě! Já naštěstí dostala už mraky balíčků, ale všechny jsou pěkné.
Cos koupila juniorovi?
Já ty dárečky snad nepokoupím, to je hrůza.
14. pro 2009 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jste kdoooooooooooooo? Nikde nikdooooooooo :astonished: ? Tož já zasejc teda jdůůůůůůůůůůůůůů.........
Kde je Kačéééééééééééér? Muší hlásit stav. A Terka, to samé!!!
Jannika taky v trapu, to flákáte, to je děs.

Věruškoooooooooooooo... :confused:
14. pro 2009 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz
Mám tu jeden vzkazík od Lůci, bublinka je ok, mají skoro 7cm a neviděli co to bude, bo vystrčila dupku. To snad ani nejde vidět u necelýho sedmicentimetráka :slight_smile: . co to je zač, bo jde? J8 vím, že někde na kvalitním UTZ ano, ale i tak bych temu moc nevěřila :confused: Všechny zdraví a nejde jí noťásek, se nám ty samyce nějako sypou, co? :angry:
14. pro 2009 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz
Leňulko tak to jsem ráda že se to nestalo jen mě s těma šatkama. No bunda asi byla dražší, ještě že už je pryč z domu, viď. A teda ti poskočilo čísílko :wink: ještě kouknu natvůj pupík.
Kaši tak to udělá určitě paní radost :wink: je hezké že slušní lidi ještě nevymřeli.
Mončiet teda chuďe nemocné a do toho rodit, snad už tě ty bacily opustí ať máš dost sil na porod :wink:
Máji se jdeš zušlechťovat, jé to bych taky potřebovala, roste mi mimo bříška taky prdel a stehna :unamused: tak ještě do jara a pak taky začnu běhat s kočíkem. Mladému jsem koupila stavebnici K´nex horskou dráhu, nejhorší je že už má tolik hraček že fakt jsem s nápadama v koncích, snad se mu to bude líbit. Ty že nepokoupíš dárečky, ty která nakupuješ denně ???? :grinning:
Lucce letí pozdrav, super zprávičky z utz, ale taky myslím že je ještě brzo na pohlaví.
14. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Hezkýý večer, kobylkýýý:slight_smile:
Všechny vás zdravím.
Mončoet, tak už se to chystá, držím moc palečky:slight_smile:
Leňulko, krásný pupík, jak v 6. měsíci:slight_smile: Jak se jinak cítíš? Stále ležíš?
Kasi, super, dobří lidé nevymřeli.
Já před chvílí dorazila z práce, prošla se s mikim, nejdla a jdu péct vinné cukroví. Jinak permanentně nëstíhám, ale dělám jen do pátku, tak snad potom bude trochu klid.
14. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Jo,jo jsem moooooc ráda.Tak tam večer ještě jedem.Teď jsem byla na čajík v herně u Lucky,dneska tam byli aspoň 4 děti a 4 dospěláci,tak jsme aspoň tam nebyli sami.V pátek je tam jarmark,a budou se prodávat různé naše výrobky,ponožkoví psi,magnetky,sušina ,svícínky a bižuterie,tak jsem zvědavá kolik výrobků se udá a hlavně kolik lidí příjde. :slight_smile:
14. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Věruško ahojky. No už to ležení trochu flákám, ale většinou už na sebe poznám dost dobře kdy je čas sebou fláknout aspoň na gauč :grinning: Bříško občas pobolívá, sem tam špiním, ale jinak všechno ok. Musím brát utrouš až do 15-16tt, tak to špinění je i z něho :angry: Ale mimísek se má jak v bavlnce, tak snad tentokrát až do konce :dizzy_face:
A co ty? Kdy bude nová akce? Nějak to všechno kolem nestíhám sledovat :unamused: Andrejka taky pořád lítá někde pryč a nic o ní nevím :confused:
Jo, holky mě se taky ptala moje gyndařka jestli mi řekli na to screningu pohlaví. Prý už to jde poznat, ale oni se na to nezaměřují. Hledají vrozené vady a mě to ani nenapadlo se zeptat :frowning2: Byli jsme v sedmém nebi, že prdelku vidíme a je v pořádku. To bylo důležitější :slight_smile:
Hi Věruš, no ten pupek je fakt síla. To jsem měla minule s těma dvojčatama když jsem byla u konce s těhu :cry: Teď mi vyběhl, páč tam mám pořád všechny 3 a ty dvojčata se vstřebávají hrozně pomalu. Tak ještě minimálně měsíc a to nezmizí úplně. Tak bude mít aspoň mrňousek plno místa a může řádit :grinning:
14. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Berunky, jdu popřáti sladkých snů! Lůca je v pořádku, to je dobře! Leňulko, ahoj ty poutnice jedna statečná.
Kočičky, mooc zdravím všechny!
14. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahojky koťátkaaaaaaaaa :slight_smile: jdu popřát dobrou s bobrou a krásné sníky :dizzy_face: Mončiet, moc držím palušky, ať jde všechno jako po másle a Markéťáček je co nejdříve ve Tvé náručí :dizzy_face: Moni, Barošek už byl starý, víš. Luci podala zprávičku, že je vše v pořádku, to je super, Kaši se našel foun, to je taky fajn, Leňulka má krásný břušek :sunglasses: Věrísek taky nakoukla, zlatíčko. Terko, mám Ti vzkázat, že ten kočárek, nevím jak se jmenuje, má kamarádka a je sním maximálně spokojená a Daník už má 5 měsíců 67 cm a vleze do něj ve fusáku se dvěma dekama úplně v pohodě a ještě má místo:wink: Všechny vás strašně moc zdravím, Andrejku, Petjunku, Janni.ku a prostě všechnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a MVMMMR :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Krásný den všem.Tak já se jdu pomalu chystat,a o půl 9 vyrážíme do Polanky na screening.Jede se mnou i Peťa ,tak poprvé uvidí mrňouska,tak už se těším,ikdyž mám trošku i strach,ale snad bude vše v pořádku.
Luci gratulka k dobrým zprávičkám. :slight_smile:
15. pro 2009 v 06:56  • Odpověz
Jinak founek už je doma,paní byla hrozně milá,akorát se cukala,že nic nechce,a tak že si veme jen kytičku,ale nakonec jsme ji tam nechali i to víno a bonbonieru. :slight_smile:
15. pro 2009 v 07:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.