• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No, Máji, ještě štěstí, že to tak krásně popíšeš, že na to musí přijít fakt každý. Máš velmi zvláštní vyjadřovací schopnosti, kolikrát se směju i nahlas. Co, směju, normálně se řežu:grinning:
2. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Bellí, jaké téma? Ocas? :slight_smile:
Máji, a jak se na to přijde, cysta v dupě :grinning:
Májenko, tak potomhle zážitku bude pro tebe porod brnkačka, dobrou noc, odcházím do postelových lovišť :slight_smile:
Já mám hodně širokou slovní zásobu :grinning: , ale najít to pravé slovo :grinning: :grinning: :grinning: Horší je, že většina mé zásoby se tu nehodí použít... :confused:
2. kvě 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Karolkooo, dobrooou noooc a zítra ať Ti to utíká:wink:
2. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Cysta v dupě se pozná, že jaksi Tě ta dupa bolí a neuděláš ani krok.
Karolo, to mě těší, že je to jako ocasový řezání, to snad dám.
2. kvě 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejs, ta MMS už je sežraná??? :confused:
2. kvě 2009 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, to Ti nezávidím. Měla to kamarádka a bylo mi jí strašně líto, jak moc to bolelo. Fuj, ale už je to pryč. Andrejko, s tím zmizelým křišťálem a jak nám v noci praskl ten podstavec, víš?
2. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Máji, JO, sežraná! Ale byli jsme na to dva. Byl tam sachr, nějaký čoko krém s ananasem a ty jednohubky, to byly piškotka, kolečko banánu a obalené v čoko. Tož domácí výroba od těhule. Taky je mi pěkně zle i psychicky, v 9 věčírr!!
2. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Bellko, to už je dávno, to jsme spolu byli s Lubošem rok, vlastně z nemocnice mě pouštěli 1.5.1999, si tak vybavuju, byl to děs, si pamatuju, jak jsem pak nemohla ještě dlouho chodit a hlavně si sednout. Šli jsm ena prvomájovou procházku a já šla jak naprcaná bělice, o usedání na lavičku ani nemluvím. Pardon za bělici, ale tak jsem šla...
2. kvě 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jak Ti může bejt blbě psychicky, když jsi v tak dobré společnosti, OMG :rolling_eyes: :angry:
2. kvě 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Když Bellí,mě k tomu tématu napadlo jen jedno. a to je na interko, tak já jdu tam..Tedy pro celou rodinu klíďo, ale ne pro cizí čumily!
2. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jsi mi připomněla banán, už ho sunu. Lub. má blbý kecy, že jestli budu takhle pokračovat, tak mě budou muset nastřihnout minimálně na třech místech, aby tu obřici vyndali. Se musím posilnit, ne? :wink:
2. kvě 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
A jéééééééééééje, analýza :grinning: , to se tady načekám :wink:
2. kvě 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, to muselo být hrozné. Ale už si to nepřipomínej, fuj, fuj, fuj. Už to máš za sebou. Tak o něčem hezkém. Ta 35. Ti moc sluší:wink:
2. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
To tedy ale fáákt nebyla analýza :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdu chrnět, nějak se mi motá šiška, mám návaly, asi jsem utahaná. Satan stále chrní, zřejmě dneska už vstávat nehodlá, beru si ho sebou, se přitulíme a budeme chrundit.
Dobrou noc Dupy :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko, to myslíš týdny jo? Já už zas počítám, kolik mi je, že teda tolik ještě ne... :zipper_mouth:
2. kvě 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jé Satánek spí s Tebou v duchnách??? Ten se má!!
Jinak Máji, já to nezlehčuju. Na tom vaječníku , tož to jsem měla právě dermoid, taky Ti říkali, že to může být zakrslé dvojče? Mě se to nezdálo... tedy..
2. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jsem krásná jak dupa, už jsem ti to psala, neskutečnej sysel, kde se to najednou bere? Ale tam vůbec nešlo o mě, jsem dělala křoví...
2. kvě 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
To jsem taky slyšela o to dvojčeti, no to nebylo dvojče, mně právě doktor vysvětlil, že jak měli dynosauři ocas, tak to jsem měla já :grinning: Já to teda taky nezlehčuju jo, ale on to fakt říkal...
Satan spí s nám ano, zdravotnice omdlívají :grinning: :grinning: :grinning: , to je mi jasný....
2. kvě 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, tak dobrou nocičku a hezké sníky:slight_smile: Ano, myslela jsem 35tt:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tož jo, letím do pelechu, už se do tý duchny těším. A né že budete chrnět celý dopoledne!Brou nocku :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, neomdlívám, neboj:wink: To se fakt říká, že je to nevyvinutý ocas. No, ještě že je fakt nevyvinutý, nevím, co bych s ním dělala:grinning:
2. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jsem se teda fakt taky zasmála, bo člověk tady hledá šutrák... a vznikne z toho toto, OMG :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
Já myslela, že omdlíváš z toho satana v duchnách...
2. kvě 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ajo, máš v té větě tečku, už to vidim :wink: .Satana jsi pochopila, to já mám v dupě nějak prázdno...Radši fakt mizím, bo se tu ještě něco stane :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz
No, tak to nemůžeš myslet vážně! Já milovník zvířat a omdlívat z toho, že máš v posteli psíčka??? No to snad né, i kdybys tam měla medvěda:grinning:
2. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Andrejka, je zase kde???
2. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Já se sekla v interku. KOcúrci moji, asi taky půjdu hodit očistu, a pak ještě nakóknu, ale půjdu chrnět. Sice jsem spala odpol, ale furt cítím ty dutiny, tak ať se z toho před tím ketíkem vyspím :wink:
2. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.