• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré raníčko a krásný mrazivý den přeju všem koťátkám a kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1* :dizzy_face: tady je taková zima, že mi mrznou ruce, OMG, tak se s Kokešem nasnídáme a musíme jít rychle zatopit, ať nezmrznemeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
15. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojky všem. Tak tady je taky pěkně mrazivé ránko :sweat_smile: By ani psa nevyhnal :grinning: , ale už leze sluníčko za oknem, tak snad to bude lepší odpoledne.
Kasi držím palečky ať dopadne screning na 1* a hezky si užijte pokoukáníčko :dizzy_face:
Belinko Baroška je mi líto, ale znám to taky. Jak už jsou z nich staříci, tak to může přijít každým dnem. Už jsme taky pochovali 2 vlčáky a vždycky jsme to obuleli celá rodina :frowning2: Jinak až zatopíš, tak něco pošli i k nám jo?! Tady na těch bytech mi přijde, že je zima pořád i když topím na plné koule :grinning:
Andrejko sluníčko ty už si udělej konečně volno nebo se tu snad ani nepotkáme. Víš, že se nemá nic přehánět :grinning:
15. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak už zatopeno, ale stávkoval kotel, stávkoval, OMG :grinning: tož komu je zimečka, posílám teplíčko :wink: Leňulko, ahoj berunko, jj to je prostě koloběh života a nedá se nic dělat, počkáme na ty jehňátka, snad mezi nima bude Barošek junior :sweat_smile: už se mi to v troubě vzteká, doháním resty, které jsem ještě nestihla, tak zase odlítávám a nakouknu :wink:
15. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Beli, Baroš mě mrzí, ale v nebíčku je mu určitě už líp :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj berušky. Tak já jsem nastěhovaná s malou u mamči, Luboš fakt padl, má chřipajznu, na mě už to taky dolíhá, no je to v dupě. Na Slovensko se asi tedy nejede, přesunujeme termín na leden, doufám, že to půjde.
Aspoň stihnu pokoupiti nějaký ty dárečky.
Aňa se tu nudí, mamka má plno lidí až d večera, to bude zábavy, omg.
Jináč je tu taky velikánská zimina.
Včera jsem upeklaaspoň smetanové cukroví, tak už máme vánoce :slight_smile:
15. pro 2009 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz
Holky potřebuju radu. Přišlo mi ze socky, že mám nárok na 380dní nemocenské a já mám prý z předchozí PN 207 již vybraných. V březnu 26.3.2010 mi končí podpůrčí doba....čili limit nemocenské. Co s tím mám dělat? A jakto, že se sčítají nemocenské? Já jsem totiž byla ještě po tom potratu do konce března doma, ale pak jsem byla zase 1/2 roku v práci. Tak jsem z toho jelen. To by mi počítali od loňska když jsem začala neschopenku v těhotenství .... jakože od srpna! No není to nějaké divné? Pomoc! :confused: Poraďte miiiiiiiiiiiiiii :fearful:
15. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Leni, koukala jsem se na stránky MPSV a tam to píšou, že maximum je 380 dnů a že se to sčítá, teď by mne ale zajímalo, za jakou dobu se to sčítá. Zeptám se mamky, dělala na socce, ale možná by to věděla lépe Monča. Dám Ti vědět, jak mamka dodělá, má tu lidi.
15. pro 2009 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz
Karolajnkooo, ahoj sluníčko, jak se máš a co kobzolek už je úplně fit :slight_smile: Máji, to je k vzteku, toliko těšení se na dovču a zase to musí něco překazit, ale aspoň budete mít dovču v lednu, což většina můžeme jenom závidět :wink: Brzy se s Oubošem uzdravteee. Leňulko, holka zlatá, Ty taky musíš mít kdeco, viď? S tím Ti neporadím, ale zkus kouknout na ty stránky, kde jsou ty jakoby právní rady, tady na koníkovi nebo počkej na Andrejku, snad bude vědět anebo bych šla na sociálku přímo. Tak a teď velké pokárání pro Moničku a Petjunku, páč v albíku mají břušek někdy kolem 20tt a kde už jsou a aktuální fotešky nikde, OMG.
15. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
Tak jsem konečně dopekla a poslepovala cukroví krémem, ale že jsem ho málem vyhodila slepicím, bo se mi zdrcnul krém, tak jsem ho vyhodila, pak mi neustále něco padalo, no tragoška, ale už je hotovo a zítra ozdobím a udělám kuličky a končííím :sunglasses: Do toho ještě přišel Pavlík domů dříve z práce, tak mi ujídal a ještě chtěl zákusek, tož už ho má v lednici a já padnu jak štěně :grinning:
15. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Máji, Andrejko, prosím vás, mám dotaz od kamarádky ohledně mimibazaru. Kde najde Evička svoje vzkazy, když prodáš nějakou věc a ten kupující třeba pošle adresu? Kde to najde? Děkujuuuuuuuuuu :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahojky :wink: aaaaa tady si někdo pořídil větší obrazovku a už nám to kontroluje :grinning: Mám nemocné baterky ve foťáku :grinning: dobrá dodám :wink:
Lení ale ty máš břuch :slight_smile: Já se těšila na to,až to začne růst a teď musím říct,že až tak nadšená nejsem :grinning:
Všem krásný večer pa
15. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojky
Leňulko s tímto vůbec nevím :confused: nejlepší bude se jít zeptat přímo na sociálku nebo dr. Pupík máš krásný :slight_smile:
Máji tak jste ve vyhnanství s Aničkou, snad to Luboše brzo přejde a s tou dovčou to naštve, no ale zas na druhou stranu v lednu bude víc klid než teď, hlavně aby vám to přesunuli.
Belli kolik máš druhů, se mi zdá že pořád jen pečeš, já jsem pokazila burizony v karamelu, dělala jsem je prvně- prve se mi přilepily na plech až jsem to vyškrábla a oschly tak se prozměnu drobily, tak letěly do koše :rolling_eyes: . Pupek napravím. U těch vzkazů na MMB píšou, že je automaticky mažou po 30ti dnech, ale třeba budou holky vědět nějaký fígl jak se na ně dostat.
15. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahojki tak jsme teprve dorazili od rána,ještě jsme se stavovali do schopingparku,strávili jsme tam asi 2,5 hod kupovaním dárků,a těch lidí,a to není víkend.Už mě tam nikdo nedostane.
Kontrolička.Ultrazvuk vypadal krásně a říkala paní doktorka,že to vypadá v pořádku podle ultrazvuku,byl to opravdu zážitek.Peťa to natáčel na foťák,tak jsem zvědavá co bude vidět,když tak pak vložíme.No a celkové výsledky budou až zítra,protože výsledky krve přišli,ale měli tam úplně nový program na vyhodnocení výsledků,a paní doktorka nevěděla jak se to tam do toho přesně zadává,takže zítra přijede genetička a vyhodnotí to a pak mi bude paní doktorka během dopoledne volat.Ultrazvuk mi dělala asi přes půl hodiny,protože mrňousek se otáčel stále na stranu kterou nechtěla,ale říkala,že tam něco zahlídla,takže to vypadá,že to bude manekýn. :grinning: .
ale že je ještě brzo.Tak uvidíme jestli to bude Vojtíšek. :slight_smile:
15. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Kaši tak super zprávičky :slight_smile:
Bellí ještě k těm fotkám, mrkni k sobě do albíka, dostaneš na dupku, honem tam vlož fotečky!
15. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
OMG, jsem si lehla s děckotem a ona už dvě hodinky spinušá, asi to potřebuje, ale není to zvykem a co budeme dělat v noci, že? :slight_smile:
Bellí, normálně má vzkazy v pravym sloupečku, jmenuje se to VZKAZY, jináč nevím, co kde hledáte. Když někomu něco prodá na uakci, tak klikne na toho výherce a tam je zaslat vzkaz. A když vyhraje ona, tak to najde právě v tom pravym sloupci ve vzkazech. Dřív mi to automaticky skákalo i do mailu, cokoliv mi kdokoliv napsal přes Mimáč, ale teďka se mi párkrát stalo, že to do mailu nešlo, nevím proč. Ale mělo by.

Mončo, ty burizony jsou moc dobrý, já na to měla ale loni pomocnici, bo to se musí strašně rychle dělat, aby se to právě nepřilepilo.
15. pro 2009 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunoo, co máš s břichem? :grinning:
15. pro 2009 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz
Děkujuuuuuuuuu za odpovědiiiiiiiiii :wink: Moni, ale co tam mám dát za fotešky? Dám tam zvířátka, mě nebo Pavlíka, tak mi to smažou, no :confused: Jinak to se Ti jenom zdá, mám letos pouze 7 druhů, víc asi nestihnu :sunglasses: Petjunko, Moni, jsem ráda, že břušky napravíte, až já ho jednou budu mít, doufám, tak se budu fotit co hodinuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: Kašo, dobrá zprávička, tak asi Vojtíšek, hm :dizzy_face:
15. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Holky já mám takovou chuť na meloun. :grinning: :grinning: :grinning: Nevíte u kterých měsíčků ho mají. :slight_smile: .
No myslím,ale že bychom mohli chodit k Belli na cukrářskou školičku.Tam to musí v Baroškově vonět od rána do večera.No kdyby to vyšlo s Vojtíškem,tak myslím,že by naši taťkové byli asi nejšťastnější dědečkové pod sluncem. :slight_smile: ,ale klidně ať je to Anička,hlavně ať je brouček zdravý.
15. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Majdi,sluníčko neboj nějak věřím tomu ,že ti Macháč pomůže a snad bude rok 2010 pro všechny šťastný.
15. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Koťátka, jdu vám popřát dobrou nocku a krásné sníkyyyyyyyyyy, bo jsem unavená a ještě jdu hledat recept na jedno cukrovíčko :dizzy_face: Pěkně se vyspinkejte a nezapomeňte, že MVMMMR :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
JO a Moni, je to tam, ať nedostanu na dupu :wink: Papapa a dobrou s bobrou :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Bellí papa a hezky se vyspinkej :wink:
Máji co s ním asi tak můžu mít :grinning: jsem stále přecpaná nebo co :grinning: břicho plné :grinning: víš jak se mi špatně myjou hlavy?Se tam na ně nemůžu dostat :grinning:
15. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky vám to sluší,se už tak těším až se jednou potkáme.
15. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Berušky dobrou nocku, dítě slavnostně usnulo před půl hodinkou, změna prostředí asi bo co, furt se něčemu smála jak trhlá a ne a ne spinušat.Doobjednala jsem po netu další dáreček, ještě mi jich chybí asi 6, no nevím, z čeho je pokupim. Tak papa dupky moje chlupatý, zítra se tu sejdeme :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 23:15  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Berunky, jen rychle zdravím, jen jsem prolítla. Bellí, ty vzkazy jsou napravo, ale ne přímo na mimiaukce, ale na mimibazaru..
15. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz
autor
hezky se vyspinkejte a zítra ať se daří :slight_smile:
15. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz
autor
Dobré ráánko :slight_smile:
Leňulko, fakt nevím, tohle je zase jiná sociálka, a to , co už jsem odkoukala "z dálky" se zase úspěšně změnilo, jsou to paka.
OMG, teď jsem si všimla, že Bellí dala fotééčky, no to se posérenkuju, teď už nestíhám, v práci na to vlítnu :grinning:
Tož baby moje, letííím :wink: Hezký den!!!
16. pro 2009 v 07:06  • Odpověz
Bréééééééééé ránuškoooooooooo a krásný den, kdo má dneska kontroličku. ať dopadne na 1* :dizzy_face: Pracantům ať to v práci utíká atěm co nemusí nic dělat úpřímně závidííííííííííííím :grinning:
16. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Bellí to víš že bych ráda viděla vaše fotečky, toliko zvířátek, si to u vás vždycky představuju jak na samotě u lesa, tak s něma zapózuj ať jsem v obraze. Snad to nesmažou mě taky manžu nesmazali, jen rybyičky. Já jsem dnes ta co jí závidíš, od rána jsem nic neudělala :grinning: tak jdu aspoň udělat oběd.
16. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Tož honem, je to tam, tak koukni, než budou fuč :sunglasses:
16. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.