• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellí super, je máš hezky vycvičené, jak pěkně kolem tebe stojí :slight_smile: a Terezka je princezna :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojki Jé Belli a její zoologická zahrada.Super. :grinning: A Terezka je opravdu taková malá princeznička.
Já jsem se dostala k počítači až teď byl tu Peťa a učil se ,májí dneska 4 písemky,ale už od rána vím tu dobrou zprávu.Screening dopadl dobře.Jupí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak mám krásný den.Všechny moooooc zdravím.
16. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
No jinak jsem dneska chtěla udělat žampiony,a po chvice se mi udělalo u pánvičky špatně,tak sije Peťa dodělal,a já si udělám asi jen brambory s vajíčkem. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Všechny moc zdravím a přeju krásný den :wink:
Tak jsem byla koupit jeden z posledních dárků ato vztupenky na Děti ráje :wink: pro mamču,tchýňku,nakonec jsem vzala i Terce a SOBĚ :slight_smile: chtěla jsem na leden nebo únor ale to už byl problém :frowning2: tak máme na 8.5. :wink: do druhé řady a taťka bude hlídat :slight_smile: Taky jsem si dovezla stromeček a než jsem ho přenesla na balkon tak mam zasranou celou ložnici,takže běžím s vysavačem a pak hurá do rachoty :slight_smile:
Mějte se.Jo Bellí Terezka je opravdu krásná :wink: žížátka samozřejmě taky :slight_smile:
Kasi gratulace k výsledkům.
Pa :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jé to bych chtěla taky vidět,tak to si určo užijete. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak už jsou pryč, žížátka, ale jedna mi tam zůstala :wink: Petjunko, neběhej, OMG, pořád :grinning: Kasi, výsledky v pořádku, jen tak dál. zrovna žehlím, nechce se mi, ale musím to dodělat, bo není čas na nic a za chvilku bysme neměli v čem chodit:wink:
16. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tak to jsme na tom podobně ,taky žehlím až musím. :slight_smile: Je to jediná práce která mě vůbec ,ale vůbec nebaví.Nic jdu se projít.Tak papa
16. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
Belli tak fotečky smázli teda superrychlostí, viděla jsem jen jednu zvířátkovou a Terezku. Když máte teď pc doma :wink: tak mi je ale můžeš poslat na mail: monca1410@seznam.cz Já tam vložila pupek a naši Bellu a ta taky byla do 5minut pryč :confounded:
U nás sněžíííííí první sníh :slight_smile: to je nádhera, sice nemůžem nikam autem protože silničáři nesypou, ale je to krásný pohled. Taky jsme byli po obědě pro kočík, tak už je kára doma. Mizím na školní představení družiny.
Peti ty jsi teda žena činu :slight_smile: ale už se blíží konec týdne a pak na ty nůžky nešáheš :sunglasses: Taky jsem zkoukla zas tvoje albíčko a vy jste s Terkou jak 2ségry, jen jsem nenašla aktuální pupík.
Kaši nikam nechoď, když se ti udělalo šoufl u oběda, ať sebou na prochajdě nesmýkneš někde do příkopu, ještě nemáš zahojený nos.
16. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Moni tak jsem ti koukala na foto tvýho pupíku a teda klobouk dolu.Takový jsem neměla ani když jsem šla rodit.Je krásnej.Jen ta Petjunka ne a ne ukázat bříško.
16. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Moniii, krásný břušek, jen co je pravdaaa :dizzy_face: Fotečky už jsem Ti poslala, já Tvoji mailovku mám, beruško, už dlouho :wink:
16. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
Už je mi dobře,to mi nesedli ty žampiony,ale pomohla mi mandarinka. :slight_smile: Takže na procházce jsem byla to jsem si nemohla nechat ujít,když tam tak krásně sněží. :grinning: :grinning: :grinning: .Jo a taky jsme dneska lovili klíče z výtahové šachty,vyklouzli mi ve výtahu z ruky a propadli tou mezerou až dolů,ještě že to Peťa uměl vytáhnout. :grinning: :grinning: :grinning: ,protože kamarád předseda to umí,ale je na večírku.Tak Peťa přišel zze školy a hned měl bojový úkol. :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
jo a udělala jsem si radost a koupila jsem dneska první novou věc pro mimíska.Krásnou zavinovačku. :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
ahooooj holky,koukám tady stará banda :wink:

moni krásný bříško máš :wink:

peti a ty se neukážeš nebo co? :confused: :grinning: šup at je fotečka v albíku :wink: já ji spáchám zítra nebo v pátek :wink:

Belí máš velkej pc a ne budku tak to je super :wink:

jinak Leni,mě tohle došlo taky min týden a volala sem na socku řekla sem jí že sem na rizik.a ona at to neřeším že tohle oni musí posílat ze zákona,jednou pacientovi,jednou zaměstnavateli a jednou ošetř.lékaři ale pro tvůj klid bych tam radši cinkla,víš jak jistota je jistota :wink:

Máji zdravím tě :slight_smile: :slight_smile: andrejku a věrušku taky :slight_smile: :slight_smile:

já byla dneska na velkým utz a malá váží 1800g a je o nějaký den větší,tak sem ráda že hezky roste :dizzy_face:

marky malá je kouzelná sem ji okukovala :dizzy_face: :dizzy_face:

peti to je nějaký muzikál???děti ráje :confused:
to my sme si koupili pod stromeček lístky na Kiss na květen tak se už tešíme,jedem na ně do Práááglu :grinning: :grinning: :grinning: tak zapaříme :grinning:
16. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Jani tak to je super,že malá tak hezky roste,a je vše v pořádku.
Moni nádherné bříško. :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Krásný večer všem :dizzy_face: Tak jsem byla na té sociálce a dostala jsem papíry, které musím vyplněné poslat nejméně 1 1/2 měsíce před vypršením podpůrčí doby k nim. K tomu musí být vyjádření mé gynekoložky ohledně zdravotního stavu. Prý většinou nemocenskou při rizikáčích prodlouží v pohodě. Ale ta žádost o prodloužení tam musí být :rolling_eyes:
Jinak jsem dneska dokoupila dárečky a stromeček jsme vybrali s manžou spolu. Koupili jsme Nord. jedličku a je nádhernáááááááááá :dizzy_face: Tak a teď už si přeju v klidu přečkat vánoce a užívat si těhu, tak jak to má být :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
:slight_smile: hezky vecer devcata,hlasim se,ze jsem jeste cela,aby alfi mela prehled,kontrola v utery v poradku,belli dekuji za vyrizeni,me ten kocarek take uchvatil a i cena 9.000kc se mi zdala prijatelna.
16. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdu se rozloučit,přidala jsem nějaké fotečky,ale jsou dělané z videa.A první úlovek z obchůdku.
Pěkný večer a dobrou noc. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
leni tak hlavně že víš co udělat pro to aby to bylo O.KTaky máme kan.jedli ta je nejhezčí :slight_smile:

tery tak ty to máš za pár :wink: jaký kočárek? :confused: nějak nejsem v obraze :grinning:

kasi krásný fotečky a i zavinka :wink: :wink:
16. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
janni.ko ahoj je to roan marita.
16. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
tery a ty sis ho koupila?to je kombinovaný kočík?se sportákem a sedajdou?
16. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak půjdu do hajan,brou nocku všem.
16. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jani to je dobře že ses nahlásila, stejně tak Terka ta už to má za pár :wink:
Bellí nádhera úplná idylka, co z paneláku jen tiše závidím. A Bellka a Kokeš v posteli, jsem se jen smála, že určitě nebyl Pavlík doma :grinning: Děkuji za přáníčko :wink:
Kaši pěkné fotečky a máte super doktorku že ti jich udělala tolik, my vyfasovali jen jednu.
Leni jedličky jsou nejhezčí a vydrží :wink: My budeme mít smrček od našich ze zahrádky, tak to nebude zas taková paráda.
Dobrou :slight_smile:
16. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
dobré zasněžené rááánko holky :slight_smile:

tady je to jak na horách :confused: :confused: :confused: co vy Máji jak ste na tom v Třebíči?večer mám jeti na cvíčo a na vánoční večírek a rovnou se chci s holkama rozloučit ale jestli to takhle bude celý den s tím sněhem co se pořád sype tak teda nevím jestli někam pojedu :rolling_eyes: uvidíme.

čekám až bude 7hod a vyrazím do alberta pro kokos a na mimáči sem vykoukala kokosové kmeny tak je udělám-mnam :grinning: Tak pustím si vánočního Gotta a zapálím františka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moni,tak nám kdyby někdo stromeček dal tak je mi to taky jedno jestli smrk nebo jedle :wink: i když do borovice bych teda nešla ta se nám nelíbí :unamused:

A kde je mája?nemá chuděrka zase migrénu? :confused:
17. pro 2009 v 06:19  • Odpověz
Ahojky kočičky, já včera nějak zapomněla napsat, měl ajsem hodně lítání.
Co my a sníh? Ani nemluv, já jsem tááááááák nasr....á :grinning: Potřebuju se rychle přemísťovat od mamky za Lubošem a nedá se to, u mamky, nai u nás u baráku, ty parkovišťata neprojížděj letos bo co, tak se nedá ani zaparkovat u baráku, navíc je to všechno do kopce z kopce, včera jsem se sméééékala z křižovatky, no o hubu je to a ještě Annanase za zádama, bych ten sníh zrušila, jen napadnout, pokochat se z okna a zase pryč :grinning:
Ještě že nejdeme na Slovensko, by mě hráblo strachy, už tady ve sněhu a o Tatrách ani nemluvím, ale čeká nás to v lednu :wink:
Annanas se dneska vzbudil před šestou, dala míčánko a zas chrní, ale nevím, proč tu tak blbě spí.

Bellí, tak Ty už máš fotešky, jen jsem neviděla zasejc ta žížata, jediný dvě žížata vidím Annanase, to je strašný zvíže a Terinku, ta je pohádková. Tak hod do mailu, kokeša v pelechu ještě nemám :sunglasses:

Holky kulatice jsou ještě v celku, tak to je paráda, jen ať mimiska rostou. Tady se nám narodila teďka dvojčátka a to měly býti až na únor, prý to byl nějakej rodící den.

Holčiny už maj kočíky, Terko, jak se s ním jezdí, nenadřeš se s ním, ale oni už to maj vychytaný, dneska dělají lehký konstrukce, má natáčecí ta přední kola? Viděla jsme to u známé a bylo to super, ale taky jsem jela Dorjanem čtyřkolákem neotočnym a ten byl tááááák těžkej, když se zatáčelo, ale jak povídám, starej model asi 5 let :slight_smile:
17. pro 2009 v 06:36  •  1 dítě  • Odpověz
A stromeček máme od loňska umělej, aby jsme neplanýrovali lesy :grinning: , neopadává a je maluškej, postačí, na to aby několikrát padnul k zemi, bo satan je šikula a Annanas již brzy poleze, postačí :grinning:

Taky jsem koukala, jak matky kulaté si nakupují lístky na akcičky :grinning: , se z nich picnu, co chvíli tu bude mimís a ony si vyjedou na Muzikálek a na Kissáky. No hodně štěstí, my máme krizové období a jak byla strašně hodná, tak teďka jak ji někdo hlídá, vydrýí po celou dobu ječet a to pak vypadá, vzlyká třebas hodinu, je ubulená, rudá, kalamita, takže se nehnu, prý je to období 7.-8. měsíce.

Jináč tety, včera nám bylo sedm měsíců, neskutečně stárne to dítě.

No nic, dneska už tho asi moc nenaspím, ráda bych jela vyvenčit satana, ale venku je to příšerný. Janni.ko, večírek bych teda oželela, kor k večeru to ještě namrzá, je to tam o hubu a ještě na Jihlavsko, tam bych tedy nehela ani náhodou!!! :rolling_eyes:
17. pro 2009 v 06:41  •  1 dítě  • Odpověz
A Daník má, Bellí, dneska svátek nemá?
Holky, co dárečky? Pokoupený? Já stále ne a jeden mám objednanej ještě z netu a není na skladě, asi mě klepne, bo to asi nestihneme dodat pod strom, tak nevím. telefon tam neberou, abych to zrušila...
17. pro 2009 v 06:44  •  1 dítě  • Odpověz
Zrovna čtu, že v japonsku jsou vánočním hitem robotické ženy, vypadají jako skutečné, takže nám, milé dámy, asi brzy odzvoní :grinning: Radši zajedu na kontrolu maroda hned, jestli už tam teda nějaká robotika nebydlí :grinning:
17. pro 2009 v 06:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jéé, tady někdo straší!!!
bréé ráánooo!!
17. pro 2009 v 06:51  • Odpověz
autor
Janninko, moc ráda Tě tady vidím!
Jináč my jsme ekologičtí :grinning: :grinning: :grinning: , máme umělej doma i na chatě :grinning:
Už jsme dvakrát měli ten v květináči a huž jsou dneska na zahradě :grinning:
17. pro 2009 v 06:53  • Odpověz
autor
Máji, o dárkách na cestě mi nemluv, ale tentokrát se na hodnocení vyřádím, bo ty nervy jim nedaruju. Máme v neděli vánoční večírek se známejma a dárky pro mrňata nikde!! A nemluvím o tom, co ještě muším přeposlat :slight_smile:
17. pro 2009 v 06:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.