• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Kačere, co Ty?? Jsem koukala do albíka, a mimi ještě nenašla, jen pupek 39tt a to jsi teĎ, tak si říkám, každým dnem budeš mamina..
17. pro 2009 v 06:58  • Odpověz
autor
Hmm, tak jsem si tu pokecala, aj Mája vzala kramle, tož já taky balím a idu makat. Makat občanky, makat!! :grinning:
Všem přeji hezký den, Věruško, Tobě velkéé pozdravení, Beluščinejm žížatům také, doufám, že držej trošku smutek za Baroška barbaři, a ne že se požíraj navzájem, žeb KOkeši! :grinning:
Moc zdravím Petjunku, MOnču, Karolajnku,Leňulku a fšeckiii baby z rodiny.
Ostatní snažilky dlouho nebyly, Evi, Alenko, Leontýnko, šmarjá průser, zase jmenuju a pak zapomenu, táák Rodino celá celičkááá, letííííííííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 v 07:03  • Odpověz
Andrejko Máji ahojte :slight_smile:

Když mě se ty umělý nelíbí :unamused: ale zase máte ušetřený korunky,taky je mi stromečku líto,kor ted sem ted nějaká až moc starostlivá :grinning: dovezli sme ho domů a dali na balkon a mě ho bylo hned druhý den líto že má určitě žízen,tak sem donesla kýbl s vodou,mužík ho do něj dal a on tam chudák v tom kýblu během chvíle zamrzl :confused: :grinning: tak ted je mi ho líto že má nohu v kýblu zamrzlou :grinning: :grinning: :grinning:Jinak my dárky nakoupený :wink: jen je zabalit a na to se vrhnu v pondělí :slight_smile:

Máji taky to tak vidím i když silnice Třešt Ji je vždy nasolená je to státní tak tu oni udržují :wink: uvidím co mi poví mužík až se vrátí z práce jaký sou silnice,nejradši mám když je doma,jak jezdí tím velkým autem tak sem podělaná strach y a kor ted ty hormony to nějak umocnují bo co :confused:

Týýýý jo to letí anýskovi už je tolik? :confused: vždyt se nedávno narodila a byla taková malušenká :wink:

Andrejko a jak pracujete příští týden?nebudete mít volníčko už,nebo st nějak zkrácenou aspon?
17. pro 2009 v 07:06  • Odpověz
tak práci zdar,zdar,zdar :grinning: :grinning: :grinning: at ti to utíká :wink:
17. pro 2009 v 07:08  • Odpověz
no co to je toto? :confused: kde jako ste?

mája se někde klouže k mamce :grinning: :grinning:

zbytek pracuje nebo chrupčí bo co?Jo a nebo se starají o miminka :wink:

Andrejko jestli má džony rád rock jo,tak mu kup rockové vánoce na stánku za 59,-kč nám to tady hraje už 3den a je to docela dobrý :wink:
17. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojki tak já dneska musím doleštit nábytek,odpoledne se jdeme s Peťou vyfotit k foťákovi,aby jsme našim mohli dát fotečku do rámečku.
Jinak Moni ty fotečky co jsme vkládali včera byli vystřihnuté z videa,které Peťa natáčel na foťák přes kameru,pak to stáhnul do počítače a včera z toho vybral úseky na fotečky.No je to složité,já bych to určo neuměla ,ale on je šikula co se týče počítačů. :slight_smile: :slight_smile:
No a večer jdeme ke kamarádce popřát Terezce k nározkám,už má 14,tak už je to takové to správné pubo. :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem ji koupila šminky. :slight_smile:
Jé Ananásek už má 7 měsíců.To je hrozné jak to letí,jenom na dětech člověk vidí jak to utíká ,ale my určitě nestárneme. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
17. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj a krásný den všem :wink: Teda tady se maká,proč nechrníte?
Andrejko jojo práci čest :slight_smile: Já jdu od 13 :wink: do té doby musím něco podělat doma.
Terezko ten kočár je krásnej.U nás jezdí hnědo-světlá káva a je z manžestru. :wink:
Máji kolegyňka taky říkala,že už to není to hodné miminko.Ale tím to není,prostě už jsou velcí na válení se a chtějí poznávat :slight_smile: Zkus si lehnout a 7měs.jen ležet,opruz ne??A počkej až nastanou chvíle až tě nebude chtít pustit k počítači :grinning:
Bellíška fotečky jsem nestihla,což mi mrzí :unamused: nicméně jak píše Monča taky moc závidím.My z těch králíkáren závidíme každý kousek přírody.
Jani fotečky dodám,myslím na to :wink:
Tak já jdu na cukrovíčko ať už to mam z krku :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj Peti,tak děláš cukrovíčko jo,tak ať se povede. :slight_smile:
Je to to nejkrásnější období jak začnou děti objevovat.A už reaguji na hračky,a objevují stále něco nového,tak si to Máji užívej. :slight_smile:
Taky zdravím Belinku do jejího zvířatkového ráje.To musí být opravdu relax,ikdyž je to i hodně práce,ale ten klid,musí být úžasný.
17. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Vždycky jsem se těšila,jak jsem na víkend vypadla z Ostravy. :slight_smile: :slight_smile: A hurá do hor,nebo stačilo kousek za Ostravu a bylo super. :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
janni.ko je to korba a sportak,kamaradka z vejsky co bydli ve Spindlu a rodila presne loni na vanoce mi ho vrele doporucila,jinak alfi kolecka otocna nema,ale i ve snehu se mi dobre ridil,ten nas je zatim u nasich.
17. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Terez vlož fotečku kočárku,jsem taky zvědavá. :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Dupky, já byla na poště, no ku podivu tam bylo jenom dvacet lidí :grinning: , tak Anna čekala před poštou v kočíku, bo tam by se nevešla a spinušala a já střežila jak magor a pak tradáá do obchodu. koupila jsme brambory, smetanu a anglickou slani nu měli pěknou, a zapeču to, ještě tu má mamka sejra, tož zasypu.
Peti, já vím, že je to vopruz pořád ležet, proto jsme se tu ptala, jakou aktivitu jí vymyslet :slight_smile: , už se nudí, zrovna je v houpajdě a prská po okolí a věší se na obě hračky a vyhrává.
Kaši,c oje na těch rckovejch Vánocích? To by se mi taky líbilo.
Andrejka je velitelka socíálů, tak bude mít jistě o svátcích volno a zbytek se bude mooooooořit do 18-ti večera ve středu, jakej pak zkrácenej den :grinning: , kdo to kdy viděl, dávky jsou potřeba pořád a o Vánocích zvlášť :wink:
Terko, takže počítáš s ježděním v závějích jo? :slight_smile: Tady už to naštěstí dopadalo a doufám, že už se to nebude opakovat, potřebuju bejt pojízdná vozmo ne sáňmo, omg!
Bellí dneska pracuje?
Janni, od nás taky vede státání, ale Jihlava je dupa světa, tam to vždycky zapadá, ať to projížděj nebo ne, samý poooole a vichr to tam navane, takže se tam často nedá pořádně dojet, navíc už pět let se na této trase střídaj uzavírky a objížďky, jsem zvědavá, jestli se tam někdy bude dát dojet normálně :angry:
17. pro 2009 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
Teréééééz, vlož hlavně svou fotečku nebo už tam nějakou máš? Jestli mi něco neuniklo, omg.
17. pro 2009 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu tvořit s Ańou PFko do práce, tak zdar zdar zdar!
17. pro 2009 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jak do práce???A my jsme tady jako co??
17. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Peti ahojík :wink: co kolotočík máš?
Máji tos ještě nejela na Humpolec z Ji že? :grinning: to je teprve prdelka světa,tam sem jezdila do Ústí u Humpolce pár let bo sme tam bydleli a dostat se ráno do práce bylo o nervy :rolling_eyes: :rolling_eyes: tam se na to pěkně serenkuje :grinning:
A ty rockové vánoce tam je mix od každýho něco-je tam Alhehol,Dodo Doležal,Křížek,Lešek Semelka tot vše z těch co znám já a pak i další co neznám,je tam 17písniček a mě to tady jelo asi 4x :grinning: :grinning: a mužík to poslouchal včera celou šichtu v práci :grinning: :grinning: :wink:
17. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
vložen můj pupííííík :grinning: :grinning: teda ta celulitýda je děsná :rolling_eyes: a to sem se jí tak těžko zbavovala a ted je to 1OOx horší,ale!Jen co porodím a budu fit opráším trenažer a hupky dupky na něj a pojedůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
tady zase nikdo :confused: :rolling_eyes: tak já zase pádím :grinning:
17. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Petjunko, chce taky PFko? Dobrá :grinning:

Janni.ko, v nohách mám už tisíc mil :grinning: , to víš, že Humpolec z Jihlavy aj Pelhřimov jsem jezdila, několikrát do měsíce bo ja tam mám své obchody :wink:

Dítě spinušá, jdu se nadopovat vitamínkama a odpočinout si, než zas začne záááááábava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem doma,vyfoceni u foťáka,a aji budou fotečky včas,tak to stihneme dát rodičům pod stromeček. :slight_smile:
Mája odpočívá,než zase vyrazí do ulic,Belinka pracuje,tak ať to rychle uteče.
A Máji to je jasňačka ,že chceme taky vidět PFko. :slight_smile: Tak se tu mějte taky se jdu na chviličku natáhnout než vyrazíme na oslavu. :slight_smile:
17. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Jé tu je dnes prázdno všici nakupujou nebo si užívají předvánoční náladičky :slight_smile: Já jsem byla v práci a dostala jsem bombošku od klienta, taky jsme měli pány z družstva zprovoznili nám teplou vodu v kuchyni (tak už nebudem jen o studené) i novou pákovou baterii máme :sweat_smile:
Máji tak u nás na poště kupodivu pohodička jen pár lidí. Hoď nám pak PF do tvého albíčka
Janiko hezký pupík :slight_smile:
Kaši pěkně poslavte.
Kde se nám toulají maminky Hanina Marky Dady ?
Andrejce snad dorazily ty balíky, zítra už pátek už moc času není do něděle. Taky čekám na balíček, zaplaceno už 30.11. a furt nic, paní má nemocné děti, no ale už je na čase aby to poslalane kruci.
17. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Hezkýý večer kobylkýýý:slight_smile:
Všechny vás zdravím, nebudu jmenovat.
Nemám vás čas číst, jedním slovem nestíhám,ale zítra už jdu naposled do práce a pak už tu budu s váma.
Co je tu nového? Nějaké přírůstky:slight_smile:? Kačer, Mončaet...?
Tož jdu poklidit, nic víc večer nestíhám, vyvenčit, nakrmit a spát :grinning:
MTR PA
17. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Já včera stála 3/4 hodiny na poště se zubama, musela jsem to poslat, bo dnes byli objednaní pacoši a zítra mne to čeká znovu,uf.. Jo a ještě mi nepřišel balíček s kartama, tož musím trpělivě čekat. :unamused: :frowning2:
Májo PFko je supeeer :grinning: To mne dens potěšilo.
Jo a sníh, je pro Mikiho zábava, dnes jsem domu nepřivedla psa, ale zmrzlou sněhovou kouli :grinning: . Te'd si lehnul k akumulačkám a chrápe. Doufejme, že nenastydne, přikryla jsem ho ještě dekou a ani neprotestoval. :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Kočičky, dobréé ráánko!!
A hezký páteční den :slight_smile:
Ať je vše ok, a nedočkavě vyhlížím Kubíčka MOnčieta a Valušku Kačerovou a Matýska Terezovského :grinning:
18. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
Dobré ránko do stáje :slight_smile:
PFko je ve Wordu, tudíž nelze vložit, tak jsem ho na nějaké mailíky poslala na ukázku, dotyční si zatím myslí, že je to pro ně, no to v žááááádnééééééééééééém případě :grinning: , přecivá bych vám neposílala logo svého zaměstnavatele a slogan k tomu :wink:
Tak zatím páááááááček, jedu kouknout na maroda a pro tabletky na alergii, papapa :zipper_mouth: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jste dupýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý? Dyk už byla devítka :confused:
18. pro 2009 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz
Tady jsem dobré dopoledne.Byla jsem v Polance,protože mi doktorka co mi dělala ten screening řekla,že si myslí,že bych měla nárok na neomezené vycházky,tak jsem volala do Ferťasu tam mi řekli ať přijedu a když jsem tam přijela tak doktor řekl,že takové vycházky neexistují.Tak nevím co si mám o tom myslet,ale vím ,že některé mé kamarádky ty vycházky měli taky neomezeně.Chtěla jsem to hlavně kvůli svátkům ,býváme u rodičů.No tak to holt budu asi muset risknout.
18. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
KObylky milé, krásné zasněžené mrznoucí předvánoční poledne přeju všem,
stále v celku, na kontrolu jdem ve středu před štědrým dnem, tak uvidíme, už jsem ale ouplně mrtvá :frowning2: břůško zavazí, chudák Kubíček nemá už místo, váží kolem 3kg, už toho mám dost................. :angry:

Gratuluji Kasi k výsledkům, krásný to dáreček k Vánocům :slight_smile:

JÉ byla tu Věruška a Andrejka :slight_smile: ahooooj koťátka, jak je?

Přeju všem pěkný den
18. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile:
Andrejko Věrko dneska už poslední pracovní, hurá :slight_smile:
Máji jak je marod, a kdo má alergii?
Kaši já jsem taky slyšela že neomezené vycházky jsou neoprávněné a nesmí být, škoda že tu nemáme nějakou kobylku z OSSZ ta by nám poradila. Ale snad o svátkách chodit kontroly nebudou. Já to taky riskovala o víkendech když jsme jeli k rodičům na oběd.
Mončiet tak pořád vcelku, to jsem zvědavá jak dlouho vydržíš, už aby to bylo viď co nejdřív,ale termín máš ještě až po Vánocích, tak je možné všecko. Já už jsem jak obrněný tank nemotora a to jsem měsíc za tebou.
18. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
MOnčiet děkuji a tobě držím pěstičky ať máš brzy Kubíčka v náručí.
Ahoj Moni no já nevím jak to doopravdy je jen vím,že ne jedna kamarádka měla v těhu neomezené vycházky a zarazilo mě ,že i ta doktorka co mi dělala v úterý ten screening tak mi řekla ,že si myslí,že na to nárok mám.Tak nevím.Asi to taky budu zkrátka riskovat.
18. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.