• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Akorát jsem se ptala jak se to tedy dělá,když je v době těhu doporučené chodit plavat a cvičit ,tak mi sestřička řekla,že buď budu doma nebo budu pracovat a pak můžu chodit plavat.Což se mi zdá taky blbost.
18. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kaši já mám vycházky od 14-18.00 tak se snažím být pryč jen tehdy. Chodím ale i do předporodního kurzu ve kterém se i cvičí 2xtýdně a tam ta sestřička na to cvičení dává omluvenky, tak se zkus poptat gyndařky jestli nemáte nějaké kurzy, určitě je taky budete mít, sice to stojí penízky ale pojišťovna to proplácí zpět a dovíš se zpoustu vychytávek.
18. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zkusím se na to zeptat,hlavně bych chtěla chodit určitě i plavat,nebo jestli existuje přímo plavání pro těhulky,protože to prý má dobrý vliv,a to by bylo dobré ,kdyby to bylo omlouváne,protože máme bazén dost daleko,a už jen cestováním zaberu 2 hod.
No nic uvidíme.Jdu do herničky ,máme tam dneska jarmark.Tak jsem zvědavá kolik lidí přijde a kolik se toho prodá.
Jestli naše snaha bude doceněna. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoooj kobylkýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
FFFšechny vás zdravím z tepla domova, práce finito :slight_smile:
Jdu pééct.
Co nového, Mončaet stále vcelku?
Posílám všem předvánoční pohodu a klííííd :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahojki Věruš.Tak si užij volnička a vánoční pohody.A máš volno až do konce roku? :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Díky!
Mám nucené volno až do 4.1., bo nám v práci netopí a nepůjde tlak, ale vůůůbec mi to nevadí:slight_smile:
18. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
To ti věřím,aspoň si užiješ svátky.Nic jdu už hodinu se tu klepu zimou,měli jsme omylem přistavené topení a je tu kosa jako z nosa .tak jdu pod peřinu. :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Dobrou noc všem. :slight_smile:
18. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz
Ahojka Kasi já jsem měla neomezené vycházky napsali mi je v Pronatalu,ptala jsem se na sociálce protože moje kolegyně z práce ,té doktorka taky řekla ,že to nejde tak jsme volaly na sociálku a oni říkali že to není problém jde pouze o lékaře nikdo jim nesmí nařizovat jaké vycházky udělí v těhu jsou neomezené vycházky normální a kalegyn to Dr.řekla a ona je pa musela napsat.Jen vím ,že u nás v okr.Děčín kontroly na těhulky nechodí,ale někde to může být jiné,myslím že Janika kontrolu měla.
Kobylky čtu Vás denně ,ale nemám tolik času odepisovat,protože buď dopoledne nebo odpoledne když malá spinká a manžel hlídá tak letím do práce,dodělat resty.
Ve středu jsme byly u Dr.protože Sophinka byla nějaká zahleněná a tak nám dala Mucosolvan sirup a nějaké homeopatické čípky a dnes už to bylo mnohem lepší,bylo nám 7 týdnů a malá má 5kg a 60cm pěkná čára asi po manželově rodině.
Zítra jdu v 10 k zubaři tak mi držte palečky ať moc netrpím.
Zdravím všechny kobylenky z rodinky,všechny co si máme co říci at už jsme snažilky,těhulky,nebo maminky.
Snad si Vás všechny pamatujiTak zdravím a nádherný poslední adventní víkend přeji Májince,Verunce,Belíškovi,Andrejce,Leňulce,Kasi,Mončíkám oběma,Luce,Marký,Petjunce,Karolajnce a já už nevím prostě všem.
Papa moje rodinko jste moje denní radost. :wink:
19. pro 2009 v 00:13  • Odpověz
Ahojdááááá, spinušáte? To se máte! Já mám rýbu jako trám, Lokina mi tu pžede, jak ten Kokeš, alr mám na číči alergii, tak moc radost nemám :slight_smile: Právě čučí do postýlky :sunglasses: , kontrolorka jedna.
Mončaet stále v celku, co Kačer a Terka? Má kámoška má termín na 22., taky je ještě celá, no nezávidím vám děffčata to očekávání, přála bych vám, aby to bylo rychlé a ještě do Vánoc, aby jste byly už pod stromečkem i s mimískama.

Tak mamka už je tu, nese mi léčivo a snad jde vařit čaj bo co :grinning: , v baráku je nějak živo, na chodbě se svítí, no to je noc!

Jináč, Janni, máme už rockové Vánoce :grinning: , jsem šla večír pro cukroví a přišli dva kámoši bráchy pro kus jeho počítače, brácha neni doma a mamka si tu zrovna vyhrávala, to je nářez, tak prej koukali, co se tu děje, tak jen pronesla-poslouchám koledy a zašla, v tom spustil Alkehol ty jejich "Rolničky" :grinning: , tož se aj zasmáli. Ty josu nejlepší, to je jak letos u nás :grinning: -dostaneme pantofle, přání se tak vyplní, prázdný jsou šrajtofle :grinning:
19. pro 2009 ve 03:51  •  1 dítě  • Odpověz
Čajík je tu, Modafen sežranej, krk vystříkanej, ale ta rýýýýýýmááááááááááááááá :angry: , si tím kejcháním budím dítě :angry:
Tak zase brou noc :zipper_mouth: :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 03:54  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem okoukla Kačera i Janniku vlastně :grinning: , no je jak žinglička a ten pupík, už 40.tt, to už bude valuška brzy tu, se máte, Booooožíčku, to bude krááása.
19. pro 2009 ve 04:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Hlásím se z předvánočního shonu a mocinky na vás myslím :slight_smile: Pořád krtkuji, boužel není času vás prudit svými rádoby bvtipnými radami :grinning: Mám uklizeno, napečeno, nakoupeno, tak kde je ten ježíšek? :confused: Neviděla jste ho některá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Berušky, všem přeji bezstarostné vánoce, spoustu dárku a moc lidského teplíčka a porozumnění :slight_smile: U nás je krásně bílo, jako v mrazíkovi :slight_smile: Mějte se, hadr volá :wink:
19. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Kobylky někde zamrzly, no nazdáááááááááááááááááááááár, jedu vás vysekávat, čekejte :sunglasses:
19. pro 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
No jen se tu objevím a prsty chcou psát, tak jede mája někoho vysekávat. :angry: OMG :grinning: Tož jdu papat, když zrovna nejsem zamrzlá :grinning:
19. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
:slight_smile: tak se hlasim,jeste cela,ale abych pravdu rekla to cekani mi uz nejak leze na mozek,
19. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Noooooooooooo, tak sj em vysekala jenom Terku, ale chápejte, do Plzně dálka, cesty na prd, tož jedu dál po republice :grinning:
A do teho jsem si zadělala na těsto na rohlíčky a ještě si připravím na linecký, až dorazím z vysekávačky, tož to naflákám, te alý hovňouse, omg! :angry:
19. pro 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj,jdu jen v rychlosti pozdravit :wink: Ráno pár hlaviček v práci,pak mamka,obídek,zaděláno na hnízda,udělaný vaječňák a teď jsem hotovka na gauči :slight_smile: ale rozhodli jsme se,že se vydáme do picérky na véču,tak jdu ještě vyžehlit manžovi kalhoty a snad tam neusnu :slight_smile:
Ještě musím nahlásit co se mi stalo v noci :slight_smile: koupila jsem Terce k vánocům svítícího budíka :slight_smile: paní prodavačka mi ukazovala jak nařídit buzení no a.......špatně ho vypla takže budík řval po 3hodině ranní :angry: ve skříni.fakt ftipné :slight_smile:
Májinko ty se brzy vymaroď :wink:
Karolko nás nevytočíš :grinning: my jsme holky odolné :slight_smile:
Zdravim Haninku :slight_smile: ať se Sophinka brzy uzdraví,chudinka malinká.Ale je to kus :wink:
Papa estli nepadnu tak zítra :wink:
19. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Pajdon Terezko ahojky jsem Tě nějak přehlídla těhulinko skoromaminko :slight_smile:
19. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Pusto, prázdno, Mája na cestách... :grinning: Zalez radši do pelechu, ať navítáš ježíška s seplem u nosu :grinning:
Všechny zdravíím.
Já od rána peču, vařím, peru, že se na to ne......
Šla jsem s dárkem k dorostence, že si uděláme minivánoce a Miki se mi po cestě takovým způsobem posral, že jsme si jen vyměnily dárky mezi dvěřma a zase jsem šla domu ho vydrbat. No nic..asi taky na v訚e z vysoka...
Tak já jdu pověsit prádlo a udělat marokánky.
agoooj
19. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj Petí, tak budík ti řve ve skříni? To není nic proti tomu, když mne tam v noci začl štěkat plyšovej pes. Než jsem našla v které je polici, tak jsem měla málem šok. :slight_smile:
19. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
:wink: ahoj peti,nemusis se omlouvat,ze jsi mi prehledla.
19. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Kobylky ahoj samyca konečně fungujééééééééééééééééééééééééééééééééééééé všechny vás moc zdravím bylo mi po vás moc moc smutno :wink:
19. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
:slight_smile: devcata,jestli jste nektera ve spojeni s regi,tak ji prosim pozdravujte a ze ji preji krasne a pohodove vanoce.
19. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
Krásný večer,tak jsem dneska měla uklízeci ,šurujcí dopoledne.Pak jsem po obědě únavou padla a 2 hoďky spala a pak jsem se vydala k mamči,po zpáteční cestě jsem se stavila ještě do herničky,protože tam byla sestřenka se Simonkou.Tak jsem ji hned pomazlila. :slight_smile: No už se těším až budeme mít broučka doma i my,a Simča bude mít sestřenku nebo malého bratrance.Hned bude veseleji. :slight_smile: :slight_smile:
Hani díky za odpověď teď už to nechám tak,přes svátky to risknu a 6.1.už jdu ke své doktorce,tam máme známou sestřičku,tak mi to snad doktorka napíše.Bylo by to super,mohli by jsme někdy jet tím pádem i na chatu. :slight_smile:
Mějte se krásně a pozor na mrazy.
19. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Dobré ránko, tak přeci jen je někdo z ledu vysekanej.
Mikííííííííííís na všechno srandí :grinning:
A vy pečete a šůrujete, jak zběsilý :rolling_eyes:
Se můžu na všechno vykvajznout, jsme zasypaný prachem a z venčí sněhem, takže se obávám, že Ježíšek nemá šanci nás najít, navíc nemáme umytý okna, tož jsme v péééééééééérdeli :grinning:

Včera jsem zadělala na dvě těsta a muž si u televizky vykrajoval, já to pekla, obalovala v cukříku, matlala marmoškou, takže máme rohlíčky v podobě hvězdiček :slight_smile: , slepovaný linecký a ještě smetanové cukrovíčko. Více teho neděláme, bo to nesežeremééééééééééééé.
Kde to uckroví, holky, skladujete? Já to smetanový dala do lednice a ono mi tam nějak zhrudkovatělo bo co, myslela jsme si, že se to uleží, ale je to divný..., už je to na balkoši na mrazu :grinning:

Dítě si hraje samo v pokojíku, už bééééééékááááááááááá, tož razím a pak do města na nákup, máme tam objednanej pro bráchu padarok, tož tam mušíme, ale asi busmo bo včera večír nám pani nabořila na parkovišti káááááááááááááru :angry:
20. pro 2009 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Máji ahoj tak nakonec jsi něco upekla :wink: Já mám všechno cukroví na balkoně trochu zmrzlo , ale aji tak mi chutná :grinning: Po vánocím bude moje váha šílená už se těším :frowning2: Někdo vám naboural auto to je k vsteku a ted před svátkama to je děs :angry:
20. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Kde je kdo jsem tady sama a vy nikde já se tady bojím :frowning2: Tak jsem si vás dočetla a nikdo zatím nerodí tak holky honem at to do konce roku stihnete :wink: Kasi gratuluji k výsledkům. Leni stou nemocenskou je to divné ještě se pořádně poptej jak to zajdi na sociálku at ti to pořádně vysvětlí. Belíšku Baroška je mi moc líto. Marky svetřík je úžasný a je za babku. Je toho moc nebudu reaovat na vše všechny kobylky moc zdravím :wink:
20. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Krásnou zlatou neděli.Tak dneska zapalujeme poslední svíčku.To je šílené jak to letí.A to musím ještě udělat nepačené asi zítra. :slight_smile: Alfi tak ať autíčko brzo jezdí. :slight_smile: :slight_smile:
A všem přeji už předvánoční pohodu.A když něco nestihnete udělat žádné stresy.Po vánocích je taky čas.Hlavně si užívejte tu krásnou atmosféru.
20. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak naštěstí snad moc nenaberu přes vánoce,protože mi nějak teďka sladké vůbec nic neříká a to jsem na něm byla závislá. :slight_smile: Já teď ujíždím nejvíce asi na mandarinkách,polívkách a sýru Lučina.A už 14 dnu nebo dýl mám chuť na meloun ,ale ten teď asi neseženu. :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.