• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak autíčko nemá jen rozbitý světlo, ale je z toho nakonec i posunutej a prakslej blatník, proražená nádrž na ostřikovač atd.
20. pro 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi tak snad bude brzy pojizdné. :slight_smile:
20. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojky
Máji tak to nasere :angry: ještě že se paní došla přiznat a nepláchla. K tomu asi servisy teď přes svátky moc fungovat nebudou, no hlavně ať je ok na to Slovensko, kolikátého vyrážíte?
Kaši tak kolik jste toho prodali?
Luci ahojky to je dobře že jsi zase s náma :slight_smile:
Já jsem zabalila dárky ještě nějaké chybí tak dokupíme a zjistila jsem že jsem taťkovi koupila malý svetr, hlavně že mi paní tvrdila že to je L a dala mi M, tak ho musím zítra vyměnit. Naši měli zabíjačku takže se vykrmujeme tlačenkou škvarkama a nato jsme měli pečenou kačenu, chudák Adélka to má základ už z mého břicha :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zajídáme to cukrovím...
20. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj Moni musím říct že Adélka se má takové dobroty :sweat_smile: Mě honí taky pořád nějaké chutě dala bych si salát a řízek už se moc těším na štědrý den to se nadlábnem :wink:
20. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: melou bych si taky dala a to nejsem těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsme venku vymrzli, teď se zahřívám čajdou :angry: Drahá polovička prudí, že nemáme dárek pro tchána, hlavně jsem se stokrát ptala, jestli mám koupit tohle , nebo onhle a nic nebylo dost dobrý :angry: Kopnout ho někam :grinning:
20. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Huž jste zase zamzli, Májo proč nevysekáváš? :grinning: No nic, tak krásnou , mrazivou noc :confused:
20. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Karolko ahoj to je všude stejný manža taky pořád má spoustu času a pořád nemá dárek pro zete říkám kdy ho pudeš koupit tak říkal neboj času dost. Holky dneska mě naštval ten můj co se mnou žije říká koupíme pro mojí dceru povlečení do postýlky na vánoce a já říkám mám doma novou sadu je modrá a mám k tomu aji mantinel vyhranej na aukru za 299 aji s poštovným tak říká no pro vnučku a modrou barvu a já říkám a co když budeme mít taky holčičku tak říká pro naše mimi je ta modrá dobrá :angry: Holky on mě tak naštval asi ho vyhodím ven na mráz já jsu tady paní domu :grinning:
20. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
luci, to je to chlapský uvažování :grinning: Já chtěla koupit postupně tchánovi bundu, šustky, kalhoty a nadával mi, že je to pro něj škoda a teď mi vyčítá, že se nestarám. :angry: Takže poletím do města znova :confounded:
20. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Karolko co naděláme jsou to jenom chlapy, ale někdy jsou na zabití :angry: Ale bez nich by bylo smutno :wink: S kým by jsme se rozčilovali :grinning:
20. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Krásný adventní večer,tak jsem dopoledne ještě uklízela,vařila,pak jsem si šla schrupnout,a ve 14hod jsem vyrazila k babi a přišla jsem asi kolem půl 6 a kolem 6 dorazila Lucka ta kamarádka a dělala jsme jim na chodbu taky girlandu.Tak už to tam budou mít taky hezké. :slight_smile: :slight_smile:
Jo těch věcí se moc na jarmarku neprodalo,protože zase ani nebylo moc lidí.
Nic jdu uklidit kuchyň a pak se zachumlám k televizce a superstár. :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
My letos máme jen symbolické dárečky,ale to stačí. :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
No já bych si to rozčilování odpustila a žilo by se mi bez něj líp :wink: Má pocit, že každý mluvíme jinou řečí :confounded: Tak bobrou noc :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Karolko dobrou noc a krásné sníky a nezlob se na toho svého mužíka vím je to někdy těžké ale máš ho určo ráda a jsou vánoce tak si užívejte :wink:
20. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Holky loučím se sváma jdou koukat na stáry a potom půjdu hned spinkat přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
20. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Taky přeji dobrou noc,protože očička už držím silou vůle,tak doufám,že se dočkám vyhlášení.pa pa
20. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Krásné pondělní ránečko, snad se dá říct již sváteční, nepracujte, užívejte si domečka :wink:
Venku stále mrzne až praští, satana to venku ani moc nebaví, sníh tuhej, nejde ani rýt čumákem.
Včera sjem udělala ještě moka cukrovíčko, chytla mě chuť na kafíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nazdobila jsem stromeček, abych si ho užila, když už ten Štědrej den nebude tak fajný, jako byl dřív, užiju si to už teď.

Malá prudí, tož jdu pro níííííííííííííííííííííí :slight_smile:

Co rodičky?
21. pro 2009 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a co říkáte na Stáru? Kluci pěli jak draci, já si debil, lehla před vyhlášením do pelechu, otevřu oči a Chodúr si nese oooooooooobr šek, tož si řekám, ajo, dělaj srandu, no ale odešel a huž se nevrátil....neviděla sem toooooooooooo :angry:
21. pro 2009 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Máji ty už máš stromeček nazdobený to je dobrý nápad to udělat dřív, my ho načančáne až ve středu. U nás pohodička jen peru ložní prádlo ať spíme ve voňavém. Balím ještě zbytek dárečků, jen malý je ještě chudák ve škole mají volno až od středy, jinak už jsme všichni doma i dědečci i babičky. Zítra mě čeká ještě poradna.
Vyhlížím pracující kobylky, už mají taky volno tak určitě dohání nákupy a pečení.
Máji no superstary jsem neviděla, u nás jeli Všichni moji blízcí.
Kdoví co naše rodičky?
21. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky přeju krásné pondělíčko :wink:
U nás už je stromeček taky hotový :slight_smile: cukrovíčko jsem dělala ještě včera.Teď jsem udyndala Vašíka tak přemýšlím,že zabalím dárky dokud je rodina v perdeli :slight_smile: a nandam si k tomu cukrovíčko ať mi to jde od ruky :grinning:
21. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoooj kobylýýý.
Hlásím, se z teplíčka domova a už tu budu až do nového roku :slight_smile:
Všššechny vás moc zdravím, letmo si vás čtu,ale nestíhám odpovídat. Slibuji, že se polepším :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Dobré ranko,tak koukám,že jsme už asi jediní co nemáme stromeček a dokoupené všechny dárky.No dneska musíme vyrazit na shoping. :slight_smile: Teď jsem šurovala kuchyň a mezi tím koukala na film -ztraceni v horách,no bylo to pěkné bečando,tak jsem si pobrečela,a je mi fajn. :slight_smile:
Tak si užívejte hezké vánoční pohody. :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Zdravím kobylenky.Koukám že se baůí dárky a zdobý se stromeček.No já mam ozdobenej stromeček už od pátku,chytla mě uklízecí nálada a Adélka byla strašně moc hodná a nechala mě uklízet.Dárky už taky mám nějaké zabalené,ale né všechny.
Každý den koukám kdo se z holek už rozsypal a kdo přibyde k nám do kolonky maminky a miminka a ono pořád nic.Taky jsem tu dlouho neviděla Katušku.Janinka a terezka se holky hlásily i Monča,ale Katy na nás prdí.Nebo že by přeci jenom Valuška byla už na světě? :confused: :grinning:
21. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojki tak se právě láduji obědem.A za chvilku vyrážíme pro stromeček.Jsem zvědavá co vybereme.No uvidíme.Taky stále myslím na naše budoucí maminky.Katy je ještě celá tedy včera jsem ji ještě viděla na diskusi těhulek.No uvidíme kdy to příjde.Tak se mějte krásně,my vyrážíme dstranit resty. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahojte bobulky :slight_smile: taky pořád vyhlížím ty naše holky na rozsypání a kde nic tu nic :angry: Terka je huž doma určitě v nervech, to znám, ještě si to živě vybavuji a deržím palce. :slight_smile: Katy mě trochu sejří, bo když podstupovala IVF, tak jsme ji všechny drželi palce, radovali se s ní a teď ani nedá vědět, jestli je v celku a nebo se Valuška dere na svět :frowning2: Ale to je jen muj názor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Marky zkoukla jsem fotky, malá je kouzelná. :slight_smile: Kéž by se takového zázraku dočkali i naše zoufalky, moc jim to přeji a osobně nejvíc Belce, pro mě by to byl největší vánoční dárek :wink:
21. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky kobylky,

Hlásím že jsme pořád 2v1,dneska jsme byly na kontrole a vše ok,otevřená a nachystaná jsem prý moc pěkně,jen potřebuju kontrakce abych porodila :grinning: dr.byla vtipačka - ptala se zda chci Hamiltona,tak jsem říkala že dnes né-jsme tak domluvení s manžou-tak kdyžtak příští pondělí to už bych chtěla. Jinak se mám skvěle,zítra budu zdobit stromek a dárky zabalené i napečeno mám - co kdyby :wink:
Jinak váha skončila u mě +12kilo,měsíc jsem nepřibrala ani deko,ale malá přibírá tak to je hlavní,máme 3200g :wink:

K tomu že se tu moc nevyskytuju,to je pravda,ale myslím že plno kobylek ví proč, nerada bych aby zase se něco bralo jinak než jak jsem myslela :wink:

Těhulky užívejte si bříška,maminky ať děťátka nezlobí a snažilkám pod stromeček splněné přání veliké co si nejvíc přejí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoooj koťááátkaaa :dizzy_face: jsem tu celá zubožená, od rána v obchodě a na počtě a lidí snad milión, OMG :grinning: ale už jsem doma, jenom se nemůžu nějako rozmraziti a to máme na kotli 80 stupňů :wink: Karolkooo, ahoj beruško moje zlatá :slight_smile: Moni, Luci, zdravím vás těhulky, kdepak máme Petjunku??? Andruška dneska naposled v práci a zítra fičí na chajdaloupku, Májuška už má stromeček, to my zdobíme 23. 12. :dizzy_face: jsem tu zahlédla Věríska, kočičku naší hodnou a Kaši s Majky pozdravení taky posílám :sunglasses: a všem beruškám, co jsou už na rozsypání déržím palušky, ať mají hladký porod a uzlíček štěstí co nejdříve v náručííí :dizzy_face: Ještě Haninku jsem tu viděla, ahoooj do Sophíškovaaa :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Ach jo, už je to tu zase, mějte se moc krásňoučky a přeju krásné prožití vánočních svátků, berušky. MVMMMR a myslím na vás. Papapa :dizzy_face:
21. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Berušky hezké i když mrazivé odpoledne. Dneska měli v tescu výprodej balíčků 50% slevy , ale já když tak přijela tak už tam nic pořádného neměli a lidi se o to doslova prali :grinning:
Zdravím všechny kobylky Verušku Belinku Karolku Katy Kasu Marky a Májinku prostě všechny kobylky moje.
21. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Katy tak ještě drž ať ještě prožijete Štědrý večer doma, ale asi je to fuk hlavně ať je mimi vpořádku venku.
Věrko to jsem zvědavá jak se bude tvářit Miki na stromeček, snad ho hned neoznačkuje :slight_smile:
Bellí copak " ach jo už je to tu zase" ? žádné splíny jsou Vánoce a budeš s miláčkem a překulí se rok a jdete zas do boje, tak až na ty tvoje směny po Štědrém dnu, to by mě piclo, ale aspoň budou příplatky za svátky. viď.
Já se jen celý den povaluju, jeli jsme kolem Tesca a teda lidí šílí takové kolony a narvané parkoviště, že se těm lidem chce se nervovat, přitom tam mají otevřeno nonstop.
21. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.