• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luci aha tak slevněné balíčky- proto asi tolik bláznů u Tesca :grinning:
Andrejka ještě maká, tak ať jí to rychlo uteče.
21. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Moni ahoj já viděla reklamu v telce tak říkám manžovi jedem musíme koupit ještě nějaký dárek pro jeho zetě tak jsme jeli cesta trvala hodinu :grinning: a to máme kousek a těch lidí ale co ušetřily jsem 254kč to jde :wink:
21. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Belko, hele rok 2010 bude určo mnohem lepší ...tomu moc věřím :wink:

Mončo,jo jo taky doufám že se malé bude chtít ven až po Štědrém dni :wink: zítra se jí dodělá nábytek,tak snad nečeká jen na to aby měla v novým nábytku věci :slight_smile:
A co ty? koukám že to budeš mít taky za pár :wink:

Luci,tak to teda obdivuju,já do těch kšeftů nemůžu ani omylem,mě ty lidi přijdou jak poblblý...jako kdyby měl být konec světa :angry:
21. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Katy já do tesca musela manža slaví 26 a 27 narozky a budou velké oslavy tak ještě dokoupit co je třeba. Budu chystat oběd ale ještě musím nachystat mísy a pití každý pije něco jiného :angry:
21. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
lucy, no jo to jsou ty narozeniny kolem Vánoce :unamused: :grinning: :grinning: tak to chápu,tak to hlavně ve zdraví přežijte a moc se nepřepapejte :wink:
21. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
:wink: ahoj devcata,zase se hlasim stale jsem cela,uz si prijdu jako slonice,mejte se moc hezky zase prijdu.
21. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojki jsem doma zubožena,znechucena z těch lidí ,a stejně jsem nepořídila to co jsem chtěla,tedy kromě stromečku.Potřebovala jsem rámečky na fotky a v celém shopingparku kde je 140obchodů rámečky nevedou,tak jsem šla do ikei,tam jsem objevila jeden světlý pro Peťové rodiče a poslední tmavý,tak jdu k pokladně a paní mi ten tmavý nechtěla prodat,že vystavené kousky neprodávají,no myslela jsem ,že mě picne,už jsem zpátky nešla,navíc ten světlý by se našim do obýváku nehodil.Tak musím zítra ještě znovu zhánět.Pak jsem chtěla pro Peťu knížku příručka pro tatínky,a zrovna ji doprodali,možná ještě dojde.No prostě úspěšný den.Už jsem ráda,že jsem doma. :slight_smile: Tak se tu mějte nádherně.
21. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahojky kobylky :wink:
Katy a Terko přeju Vám ať je to rychle za vámi :wink:
Já ještě kmitám v práci ale už jen dva dny :wink: to jsou super vyhlídky.Navíc dneska volal kamarád,jestli bychom s nimi nejeli do Němec na hory.Tak asi pojedeme vorazit :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dobré úterečkové rááánko, huž se to blíží, Ježíšek huž startuje motoooooooooooooory :grinning:
Petjunka místo porodu si pojede poválet po horách, no to je nezmar ta holka, omg.

Extra pozdravy pro naše slonice, že se holky držej co? :confused: Asi soutěžej, která dýl. Lubošovýmu bratránkovi se narodila včera Janinka, tak to stihli v prííííííma termínu, na Jéééééééžiška už asi budou doma,a le jináč kámoška, co má taky roditi, ještě stále celá. No to budou překvápka o svátcích.

Malá se naučila vstávat u babičky o půl 7, no není to špatný, jen ta tma, ale neva, svítíme si stromečkem a jsem čilejší, než když se válím do desítky :slight_smile:

Tay budeme slaviti narozky, 55 a 25. V neděli 27.12 jdeme na slavnostní vééééééééééču, aby jsme nemuseli nic chystati a v pondělí pak brácha slaví s kamarádama v herně. Ještě nevím, co komu podarujeme, dárky rovněž nemám všechny, nééééééééééé že bych je nevěděla,a le stále čekáme na Lub. výplatu :unamused: , už si myslím, že asi do Vánoc nedorazí...
22. pro 2009 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz
Táááááááák je mi už trošku smutééééééééénko, jak se to blíží tan Štědrouš, v telce písničky, no nebude to lehký, ale dám to, ať už je aspoň 25.12.!!! :confounded:
22. pro 2009 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak se nám trochu oteplilo a teď to všecko roztaje, mohlo to aspoň 2dny počkat, no co už :unamused: tak zas na bahně
Letím za chvilku do poradny a vyměnit dárek-svetr za větší, tak se mi nechce do toho blázince a u dr. to bude taky pěkně na dlouho.
Peti co ještě makáš, si nedáš pokoj vi´d, ale aspoň si to vynahradíš když máte takovu nárazovku horskou.
Máji kolikátého se to stalo s tátou? jestli nechceš neodpovídej. Anička se to hezky naučila, půl sedmé je super, ale hlavně že spí celou noc. A jak je u vás už jste zdraví?
Vidím že Kaša měla včera den D, no dnes to bude určitě lepší.
Jdu hupsnout do sprchy a směr město.
22. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Omlouvám se včera jsem usla ani jsem se nestihla rozloučit.
Moni at je kontrola na jedničku.
Máji to je tobře že Anička hezky spinká a ,že vstává o půl sedmé je super aspon ,že spí celou noc. Máji vím budou ty vánoce smutné budeš vzpomínat na tátu , ale máš Aničku a ta tě rozveselí. Vím jaké to přijít na vánoce o milující osobu děda mi umřel na druhý svátek vánoční.
22. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojka holčinky,Belííííííííííííííííí ahojka jsme v pohodě malá už je zdravoučká a hodňoučka spí celé odpoledne 6 hodin v kuse a v noci ,od půlnoci do 9 do rána,často jí hlídá taťka já občas odskakuji do práce.Taťka je fajn umí malou krásně uspat a hezky jí hlídá .Moc Vás zdravím ozvu se brzy papa kobylenky všechny moje.MVRMVRMVR :wink:
22. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Krásný den všem přejuuu!!!
Zdravím Máju , Monču, Lůcu, Hanku a šechny ostatní.
Jdu uklízet.
22. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Hezky se tu probouzíte a hlásíte, tak to má býti :slight_smile:
Bellí nám pracuje? :confused:

Mončo, 24.12....

Muže mám na kontrole u doktorky, už je tam taky pěkně dlouho , asi plná čekárna.

Peru, věším, suším, žehlím, ještě vtřít a klid snad :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj děvčátka, jsem stále ve spojení, jenom nestíhám v práci. Všechny moc zdravím, přeju krásné Vánoce a děkuju, že jste mě podržely, když mi bylo nejhůře :slight_smile: . A ten příští rok, ten teda bude megaúspěšný, co se našich snažilek týče, o tom není pochyb :grinning: . Hezký den v předvánočním shonu!!!
22. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Já taky pracuji. :frowning2: Ale pomalu :grinning:
22. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Věruško Evičko Haninko a Karolko :wink:
Hani malá roste jako z vody to je paráda je kouzelná :slight_smile:
Karolko a Evičko moc to nepřehánějte s tou prací jsou před náma svátky at nejste moc unavené a můžete si je užít :wink:
Věruško uklízíš moc to nepřeháněj já říkám pokud uklízíš celý rok tak se to nemá jenom kvůli svátkům přehánět :wink:
22. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Krásné předvánoční dopoledne milé kobylenky přeju vám všem,
tady se peče, vaří, zdobí, chystá, to jo no, to je ten pohodový čas Vánoc, že? U nás to nejni jinak, chystám se zadělat na vánočku, nechávám ji kynout 5hod a večer ji upeču, aby byla pěkně naležená. Zítra ještě valím do porodky na kontrolu a pak huš Vánoce, hrozně to uteklo.

Mám letos veliké přání od Ježíška pro naši kobylu, tak doufám, že se mi splní. Ale neprozradím, to se nemáááááá :grinning:

Zdravím všechny miminka co jsou na světě, v bříšku a co jsou ještě v podobě vajíček jooooooooooo a ještě všecky kobylky samozřejmě :wink:
22. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Krásný den všem.Extra pohlazení pro Máju.Neboj Anýsek se postará ať ty svátky nejsou tak smutné.
Maminkám čekatelkám ať si užijou svátky ještě v klidu teple domova.
A všem krásný vánoční čas.
Dnes musím vyrazit druhé kolo za dárečky.Tak snad bude úspěšnější. :slight_smile:
A Belince do práce ať ti to rychle utíká,a jsou babičky a dědečkové hodní.
22. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Kobylky, prdelkýýýýýýýý, v albíku fotečkáááááááá, tož juknite a přečtite, jooooooooooooooo :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:
Mám vás všechnýýýýýýýýýý moc moc moc ráda a díky, že tu jste a buďte dááááááááááál!!!!!!!!!!!
Díky, díky, díky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné přání,děkujeme a taky přejeme krásné vánoce.Peťka,Peťa a mimísek. :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ještě bych zapomněla,taky králíček Pišky a anduláci Pepíčci.
22. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
Koukám, že všechny Kobylky stojej ve frontě buďto v shopu bo na poště :grinning: , no jen si to užijte, á mrznu doma, topení je obalený vypraným prádlem a teplo neproudí, ale už je plus 0,6 stupňů, tož bude břečáááááá, ale mooooooožeme zasejc na silnicee, to je dobrá zpráva. Tak berušky, vystůjte to dobře!!! :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak malá je super, krásné přáníčko, to jsi určitě dělala ty :wink: . To jsem netušila že zrovna na Štědrý den :cry:... U nás jsou 3stupně a taky břečkáá, fůj. Co autí jezdí nebo je v opravně?
Monča et se ještě drží 2v1 :slight_smile:
Kaši teda snad dnes seženeš rámečky v pohodě, tak opatrně s tlakem, ale dnes ti ho zvednou v obchodech ty davy :grinning: .
Hani tak to máš super že je meličká tak hodná
Zdravím do práce Karolku a Evku snad už od zítra budete doma.
já na kontrole všechno ok, svetr jsem nevyměnila, pač L bylo ještě menší než to M co jsem měla mají v tom fakt bordel, odpol jsem zdřímla.
22. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahoj kobylenky :slight_smile:
Tak jsem se na vás přišla juknout a popřát Šťastný a veselý Vánoce a krásný plodný Nový rok.
Pořád na vás jukám a z dálky si hlídám co je nového, jen ještě pořád není o čem psát, stále jsem v práci a tak nemám aspoň čas myslet na hlouposti :slight_smile:
Gratuluji Hanince k malé, je kouzelná. Hlavně ať vám dělá jen samou radost a je zdravá jako řípa, ale to my severanky jsme, že.
Taky velká gratulace Marky a dvojnásobná Dadynce.Holky jste šikulky :slight_smile:
Hodně pozdravů a hlavně sil posílám těhulkám, spousta z vás už to má za pár, tak se holky držte, moc na vás myslím a na Lucku a Kašu budu myslet trošku dýl, ale nebojte ono to uteče a za chvilinku budete vkláat první fotečky pro naše kochání :wink:
Ještě Máje poslat pozdrav a upřímnou gratulaci k Andílkovi, je strašně roztomilá.
A moje snažilky Anderjka, Belluška, Karolka a ostatní, holky moc na vás myslím a těším se na příští rok až i vy všechny budete tahat před sebou pupíky a budu se těšit na vaše drobečky.moc vám to přeju z celého srdce :slight_smile: :slight_smile:
Ještě jednou Šťasný a veselí a moc to nepřehánějte s tím uklidem, vždyť Ježíšek se narodil v chlívě tak co :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz
:slight_smile: ahoj devcata,dnesni kontrola ok,pokud neporodim pres svatky tak uz se mam hlasit 28.12. na kontrolu v nemocnici,jinak vam vsem preji ty nejkrasnejsi vanocni svatky a do noveho roku jen to dobre.
22. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Máji přání je úžasné malá je kouzelná :wink:
Zdravím Monču Terezku Kasu a Manetku :wink:
22. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojte kobylky přišla jsem Vám všem popřát krásné Vánoce a štastný a plodný Nový rok.
Jinak u nás nic nového jsme s malím sami a ještě máme tátu už 14dní bez signálu tak ani nevíme co s ním je.
Mějte se krásně užíjte si svátky v klidu a pohodě. :dizzy_face:
22. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj Leotýnko tobě taky hezké svátky a hlavně at se ti brzo manža ozve a tíš , že je v pořádku.

Holky ve vaně se nám placatí 4kapři a když mám jít na wc tak je mi na blití :frowning2: Máme wc dohromady s koupelnou :wink:
22. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.