• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj koťátkaaa :dizzy_face: všechny vás mocinky zdravím a posílám krásnou vánoční náladičku a úsměv od ucha k uchu :grinning: Manetkooo, Leontýnkooo, holky naše zlaté, ztracené, přeju vám krásné Vánoceee :dizzy_face: Májuško, Věruško, Andruško, Moničko, Petjunko, Karolajnko, Mončiet, Haninko, Lucinko, Terko, Katy, Kaši, Ivuško a všeeeeeeeeeeeechny kobylenky, určitě jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám, MVMMMR a jsem strašně ráda, že tu jsteee:slight_smile:
22. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
Belíšku kulíšku ahojda sluníčko naše.
22. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoooj Lucíííku :dizzy_face:
22. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Leňulkooo, Tebe jsem, broučku zapomněla, tak napravujuuu :dizzy_face: Ty už si, doufám, konečně začneš užívat těhulení tak, jak se mááá :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj rodinko.Dnes mi psala Regínka a mám vás hodně moc moc moc pozdravovat.Taky že se stěhovala a že se jí po vás moc stejská.Jinak přeje hodně štěstíčka,zdravíčka a hlavně jedno největší přání snažilek,at je rok 2010 pro snažilky ten nejštastnější a dočkaly se miminek.
22. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Teda Máji malá je kouzelná.Holky zase kouknu zítra jdu koupat malou.
22. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Marky moc od nás Regí pozdravuj :wink: Marky Adélka taky roste jak z vody :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Kobylky moje loučím se sváma jdu nějaká unavená jdu do hajan :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky MVMR :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Krásný předvánoční čas všem.
Dnes jsem prodloužila večerku,byla jsem teď hodinu na skypu se ségrou,a to je vždycky na dlouho.A ještě jsem dodělávala těsta na rum.kuličky a salám.Ty musím ještě zítra zvládnout.Rámečky sehnané,tak teď už jenom zítra volat jestli stihl přijít dáraček drobnost pro Péťu,po vánocích napíšu co,ale Peťa nás občas čte,tak to nemůžu prásknout už teďka. :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak tlak mi dneska zvednul právě Peťa,protože včera jak jsme zháněli stromeček,tak jsme si vybrali před kaufem,měli tam obrovskou ceduli 389,-kč a už opravdu zbytky,tak mi to v tu chvíli ani nebylo divné,že je jedlička tak levná,protože je vcelku i malá a v Ikei byli jedličky za 390kč s tím ,že po vánocích lidem dají,když stromeček dovezou zpět,300kč na útratu v Ikei.No a tak jsme si ho odložili,a šli do shopingu,já jsem tam pak ještě zůstávala,a Peťa se měl stavit pro ten stromeček a jet domů.Tak se stavil,ale místo 389,-stál 800,-kč a Péťa nad tím moc neuvažoval,a vzal ho.No myslím,že je to můj nejdrahží stromeček v životě,ten musí vydržet až do velikonoc. :grinning: :grinning: :grinning: .No nic jdu spinkat.Tak papa.Posílám všem vánočního hubana a krásně si to užívejte.
22. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahojky,jdu jen pozdravit.Moc na Vás myslím ale fakt nestíhám :unamused:
Miminkům se moc ven nechce,tak jen ať ještě vydrží ty svátky u maminek a pak rychle na svět :wink:
Andrejko,čo je s Tebou?
Máji olíbej za mě Ananáska,je moc roztomilá :slight_smile:
Jdu hajat,ráno jdu makat :wink: tak papa MVR moc moc moc :slight_smile:
22. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
zlatííčka zlatý zlatovatýýýý!!
moc vás zdravím, a mám stráášnou radost, že tady byly i takový berušky jako Manetka, Evka, Leontýnka!
Petjunko, tady séém a nic se mnou nejni, jen jsem ňák ve fofru. Áleee teď! Huž mám dovčůůůůůůůůůůůů a jsme na chajdě!!!! Ale aspoň občas pozdravit bych mohla! to se teda kaju.. No, prostě zlatý icq, tam to jde rychleji, takže koho tam potkám, tak aspoň chvilku poklábosím. Kdo tady má ještě icq? :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 00:26  • Odpověz
autor
Jináč koukám naše členky rodiny , co jsou v kurzu :grinning: , jsou stále v celku.. No, tak se jim asi nechce do mrazu, ne?? Chytrý to děti :slight_smile:
23. pro 2009 v 00:29  • Odpověz
ahoj holčiny,

jdu vám všem ppřát krásné Vánoce a hodně štěstíčka do novéhé roku 2010 at se snažilky dočkají vytouženého miminka,těhulky at je vše jak má a maminky at mají doma hodné dětičky a dělají jim jen samou radost :wink: :wink:
23. pro 2009 v 05:17  • Odpověz
Dobré ránečko, huž vidím Jéééééééžiška, startuje sáňky...
To nám to uteklo, děfffčata, co? Od loňských Vánoc tolik nového.
Janinka nespinušá, co strašíš takhle brzo ráno? A Andrejka zase straší večír?
A proč Anna vstává už o půl 7? :grinning:
Jdu se satanem, už tu na mě škrábe drápiskama a pak zas na vás juknu.

Strom za osm kil, chachááááááá, to je jak Luboš s kobercem, zaplatil přes litr navíc a a ni by jsme to nezjistili, kdybych po něm nechtěla zbytek prašulí :grinning: , ale nám ty kačáky vrátili.

No Kaši, ber to tak, ten vás štromek, je určitě čarovnej, tak bacha na něj, zítra pod ním budou šamý kásný padaročky :wink:
23. pro 2009 v 06:49  •  1 dítě  • Odpověz
Tak venku pěkně leje, snížek se stává břečkou a pes je jak nevyždímanej mop :slight_smile: . Mimisko usnulo, tak mám pohodičku s Kobylkou u stromečku, pěkně svítí, udělala jsem si zelený čaj AHMAD TEA - Green Mint, je vynikající a ještě si donesu vánočku s marmeládkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Vyhrál to nakonec makovec, taky dobrej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To vám je pohodička, mít na svátky volno, my nikdy nesměli mít dovč, od října šmitec a až do novýho roku makčit, to byl vopruz :slight_smile:

Holky kulatý, čekám, kdo bude prvním mimiskem a kdo prvním mimiskem roku 2010 :slight_smile: , že by jsme třebas mohly vidět jednu z Kobylek aj v telce :sunglasses:
23. pro 2009 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz
máji tak tys nezklamala :grinning: taky tady strašíš :grinning: Anulka ti krásně spinká,bud ráda že se nebudí nelidsky brzo :grinning: :grinning:

já sem vzhůru od 4,nějak mi nejde spát s tím pupíkem,teda už to jde jen na boku a taky mě nějak začíná bolet ta kost mezi nohama :confused: tys to tuším taky měla vid máji já že mě bolí prvně jako třísla ale ty sou o.k a včera večer sem se nemohla ani otočit na druhý bok,ty noci fakt trpím :unamused: ale pro mimi to vydržííííííííííííííím :grinning: jen doufám že porodem ta kost přestane bolet :rolling_eyes:

Jéééé máji jak vím o čem mluvíš,ty svátky ve kšeftě byly teda na prd fakt,sem loni makčila na štědrej den do 15hod a domů sem dojela kolem 16 no co z teho dne pak máš?Já si ho teda vůbec neužila a večer na hubu padala :rolling_eyes: ale letos teda si to užííííííívám :grinning: a vy to máte vůbec krásný anýsek už vnímá ty světýluška a počkej další rok jak jí budou očička zářit :wink: :wink:

tady teda taky leje :rolling_eyes: sem byla přesvědčená že budou bílé vánoce-kulový-klasika na blatě :grinning:
23. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
já myslím že to babulky stihnou mezi svátkama porodit,hezky si dají večeři,rozbalý dárečky zkouknout novou pohádečku na čt 1 a pak tradáááááááááááááááá do porodky :wink: víš jak aby jim ten salát s řízkem k tomu nedopomohl :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
a kasi nic si ze stromku nedělej,my máme taky jedli za 800 :grinning: ale je teda mega velká :wink:
23. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoooj sváteční kobylkýý:slight_smile:
Huš se nám to blíží:slight_smile:
Kdepak jsou ty naše maminy? Jejich mimískům se ještě nechce letos ven? :slight_smile:
Májo, já chcu taky vánočku,ale nikdo mi jí nedonese, si jí muším upéct.
Co dnes ještě děláte? mne se toho sešlo nějak hodně. Musím jít zadělat, ozdobit stromek, uvařit, dojít na úřad se značkama od boženky do depozitu, nakoupit, dobalit dárky, venčit, poklidit...uf ještě, že nemusím podojit a podestlat :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Janinko, piční kost bolí jak mrcha, hlavně při změně polohy, když třebas vstaneš a ten tlak na spodek no ouva ouva, taky jsme přemuýšlela, jestli to vůbec přestane, ale neboj, kost mám v cajku :grinning: , i těch bolestí a nemožnosti někam dojít, jsem se obávala a taky ok, klušu jak kobyla, šááááák to tu vidíš.
No nic dupky, kááááámoška je v nemocnci, čeká mimčo až na únor, už je tam 21 dní a dozvěděla se, že ji pustěj domů až zítra a to jen na jednu noc, tož mě tak napadlo, že za ní zaskočíma něco jí na teho Jéééééééžiška pokupím, ještě nevím co, to zas budu čumět dvě hodiny v shopuu. Tak papapapa, zase přindu, ještě cestou hodím mamce Annu a pak jí postavím doma strom, má tlustej kmen, je třeba ho osekat, to nesnáším, to zas bude ku....v a p...í :grinning:
23. pro 2009 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, přijedu k Tobě do kurzu, takový malý Ano, šéfe, bo já a kvásek, to je dlouhá historie :grinning:
Mimochodem včera byl dobrej šéf v telce, ještě že jsem to moc nesledovala a byla částečně na netu, bo tam bylo toliko žrádla a hlavěn tých chytrých hlav, bych je tloukla :grinning: , žrala bych a žrala, slova nevydala :grinning:
23. pro 2009 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Májo, přijeď,ale nebudem vařit,ale užívat si!!!
Já včera Ano šéfe prošvihla, to mne mrzí. Byla jsem u kámošky a vykládala jí cikánské karty na vztah.
Tak já zas letím do kitchen, by mne Zdeněk Pohleirch hnal, kdybych si takhle furt odbíhala datlovat na PC :grinning:
23. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
máji tys mě rozesmála,ty budeš stavět strom?a nadávat u teho jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já tě úplně vidím :grinning: jen ty slova si k tobě neumím nějak představit :confused: :grinning:

tak dobře postav :grinning: :grinning: strom :grinning:
to sem ráda že to po porodu přejde bo toto trpět i potom teda by mě hráblo :rolling_eyes:

Věry ahojík,tak ty si teda dneska dáš máš toho požehnaně :confused: tak si udělej hezky plán a at to máš brzo zmáknutý,jen teda to dokupování dárků nezávidím bo lidi šilej po kšeftech,brrrrrr se ještě někde tlačit :confounded: ale ty si hubená jak tyčka ty se dostaneš všude,já bych musela čekat až mi uvolní místo k nakulení k regálu :grinning: :grinning:

tož letím ještě pro papír balící a svíčky jestli ještě mají,tak páááááááá
23. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Jdu vás všechny pozdravit.
Janinnka je ranní ptáče já vím ono už moc nejde já taky ke konci těhu špatně spala :wink:
Věruško ahojda máš toho taky požehneně udělej si plán a pak odškrtávej co máš hotové , abys na něco nezapoměla :wink:
Máji ahoj satan vyvenčenej a ted hurá koupit dáreček a pak postaviti strom držím palušky at to jde a nejsou to samé ku...a pí.. :grinning:
Berušky u nás je nálada na bodu mrazu manža pořád prudí ve 3ráno zabíjel kapra bo byl nějaké divnej tak je protivný jak vřed na řiti :angry:
23. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Milé kobylenky, píšu vám jen, že kontrola dopadla dobře, doktorka se ptala jestli nechci hamiltona, ale chtěla bych být na Ježíška doma, tak jsme se domluvili, že pokud neporodím do příští středy, tak tomu pomůžem :wink:
Tak vše o mně.
Teď bych vám milé kobylenky chtěla popřát krásné Vánoce, hodně dárečků a splněných přání pod stromečkem. Ať máte kolem sebe lidi, kteří vás mají rádi a s kterými jste rádi i vy. Mějte se nádherně a užívejte si pohodové svátky. Maminkám přeju zdravá, hodná miminka, těhulkám rychlý a bezbolestný porod a snažilkám splnění jejich největšího snu, který nás tady na těch stránkách spojil. Mám vás všechny ráda a myslím na vás.
Vaše Mončaet
23. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak krásný přesváteční den všem sluníčkům,mimískám,mimískám u maminek v bříšku,všem zvířátkům a dobrým lidem.Stromeček nazdoben,akorát na dárečky bude nevyužitý,budeme na štědrý den u našich. :slight_smile: ,ale je krásný.
Jo Andrejko ICQ i skype mám taky.Je to dobrá věc.Hlavně skype.A taky facebook,tam mi zas Lucinka posílá fotečky.
No nic jdu uklidit,musím uvařit oběd a ještě dodělat cukroví a zabalit dárečky.No je toho požehnaně. :slight_smile: :slight_smile: papa
23. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Tady se makčí :grinning: , už aby byl zítřejší večer, to snad konečně padnete na dupky a budete v klídku :slight_smile:
Já se porvala trošku v obchodě, to ne, bylo docela málo lidí, byla jsme totiž v ne moc navštěvovanejch potravinách a v papíráku. Pak hupky do hospitlu, kámoška vypadala v pohodičce, leží si tam na jednolůžáčku, televizka vyhrává, papkání až do pelšíku :slight_smile:
Pak sjem skákla s mamkou do sklepa pro ozdoby, nakuchala stroma,a le ješt ěnestojí, bo to bylo bordela, takže pokračování asi večer.
Stále se u nás shání budík :grinning: , poslední padarok, ale to je hledáního, já ani nevím, kde tady jaký hodinářství je, nic tam nepočebujemééééééééééé....
23. pro 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, co je přesně ten Hamilton? Já o něm vím, že je, celý těhu jsem na něj čekala a nepřijel :grinning: To je nějakej speciální chvat hmat, aby dítko popolezlo směrem k východu bo jak? A přesný popis prosím..., ovšem tady teho pána jste všechny odmítly, až po Jéééééžiškovi, tak nic nevíte, co? :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz
Tak pěkné zhánění budíčku. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
No máš pravdu Alfi,dnes musím vše stihnout a zítra už jen pohádečky. :slight_smile: A mandarinky ty jsou stále v kursu. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.