• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zdravím všechny.Regína vám všem přeje hezké prožití vánočních svátků a hodně štestí a zdraví v Novém roce já se taky připojuji všem bohatého Jéžíška a aby byl ten příští rok přinesl samé dobré zprávičky a hodně dětiček :wink:
23. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky. Chci Vám všem popřát krásné vánoce, bohatého Ježíška, a v novém roce jen samou radost, splnění všech přání a žádné starosti. Mám Vás moc moc ráda a jsem ráda že tady jste. Ať se Vám všem moc moc daří, nejen při snažilkování, ale i v dalším čase. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Budík nesehnán, kapr vyprodán, tož nemáme rybičku, všude je vybíleno, no neva, máme Pngase.
Milena nám umřela, co? Tej je škoda, taková krásná ženská :confounded:
23. pro 2009 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz
Pěkný den přeji. :wink:
Tak hlavičky načesaný a já stržená :frowning2: asi jsem si strhla péro,či co.Vše mi bolí :unamused: Kolem 19 ještě jedu s kámoškou nakoupit žrádýlko,udělám salátek a vánočku a nohy hore :wink:
Tady se ještě nerodí,to je dobře,jen ať si ještě holčičky užijí Jéééžíííška a pak už šup do porodky :slight_smile: Kámošce dnes rupla voda takže Pepík bude co nevidět venku :slight_smile:
U nás opět veselo :grinning: mam tady do zítra neteř i synovce :slight_smile:
Máji Mileny je škoda,byla to pěkná ženská :cry:
Věruško ty máš teda našlápnutý den,tak ať Ti jde vše od ruky :wink:
23. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky. Máji tak jsi dárek nekoupila už nic neměli a kapra už taky neměli mi měli ve vaně 4 a manža jednoho ve 3 v noci musel zabít byl nějaký divný.
Péto ahoj hlavy už jsou načesané a konečně si budeš užívat volníčka tak holka nohy nahoru a odpočívat zasloužíš si to.
Alenko ahojda.
Kájísku pozdravuj od nás Regí a že jí taky přejeme krásné svátky a štastný nový rok a tobě samozřejmě přeji to samé :wink:

Dneska nám manžova dcera donesla dárek pod stromeček a já holka zvědavá ho rozbalila na dárku bylo napsané Petra Lucka Pepa Ketnerovi a uvniř byla knížka od početí po porod atd. :angry: jsu nasraná já která jsem vychovala jedno dítě vím co mám dělat dostanu takový stupydní dáre já bych jí zabila , ale jak říká manža darovanému konovi na hlavu nekoukej :angry:
23. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Jo a Mileny Dvorské je mi líto měla jsem jí moc ráda :cry: Už se těším na Byl jednou jeden král :wink:
23. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu spinkat přeji vám dobrou noc a krásné sníky MVMR :wink:
23. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Luci, tak to tak s tím dárkem neber, Peťce se to bude hodit :grinning: Za pár let :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak vás všechny zdravím, jdu si užívat vánoční pohody, bo mám vše hotovo :grinning: Heč :stuck_out_tongue_closed_eyes: I nehty mám nové, červené :grinning: Hlavně si ty svátky klidu užijte :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak vám jdu popřát dobrou noc.Ještě šulám kuličky.Alfi nic si z toho nedělej já už jsem pro Peťu ten dárek taky nesehnala,bude až v lednu ,tak to dostane dodatečně.
Luci ,taky si myslím,že tu knížku jednou Peťka ocení.Já jsem sama ráda,že mám taky takovou bichli teď od sestřenky. :slight_smile:
Mějte se krásně a hezky se na zítra vyspěte. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky kobylky :o)

Omlouvám se, že se ozývám až teď. Nějak nestíhám žít :o))))) Přibrala jsem si vedlejšák a do toho ty svátky - paráda!

Přeju všem krásné Vánoce a šťastný rok 2010! Těhulkám hodně štěstíčka k porodu, maminkám zdravá a veselá dítka :o), čekankám plodný rok 2010 a snad se už konečně zadaříííííí!

Sestra to asi znova zkusí na jaře. Přítel výsledky nic moc, tak asi znova operačka, ale až po léčbě, aby byly spermijky co nejlepší. Dám rozhodně vědět.

Mějte se kráááásně!
23. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Dobrou noc, kobylkýýý
a zítra všem

krásný, klidný, pohodový, veselý, láskyplný, napínavý, Štědrý den!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Berušky, tak štrúdlík, klobásky, kapřík hotovo. Honzík už chrní, zaslouženě, dělal salát a polívku :grinning: . A já jdu taky. Už mááme Štědrýý den!!
Mám pro Vás malinkej dáárek, Nasťu!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak sem s ní!
24. pro 2009 v 00:44  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Moje milé holky, přeju nám všem klidné svátky, pěkný Štědrý večer s našimi nejbližšími. Přála bych všem , a nejen nám tady, hromadu vzájemného porozumění, skutečnou toleranci k odlišnostem, páč každý člověk je jiný a každý se jinak vyjadřuje, co nejméně zášti v sobě, bo každý nějakou má, páč jsme jen lidi :grinning: :slight_smile:. Pro naši rodinu jedno speciální přání. Nechť boj za miminko je korunován úspěchem, ať už v podobě miminka, bo vítězství samotné nad sebou, že se vyrovnáme s tím, že to nemusí vyjít. Protože i to je možnost a i to je cesta. Těším se, až vám představím adopčátko, a věřím, že se toho dočkám! A to nejdůležitější, ať jsme zdravé , a i když to zdravíčko zahapruje, ať máme vždycky dost sil a energie to přijmout a bojovat:slight_smile:) . Berušky, MVR!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF(icsi),ET,2KET,čekáme na adopťátko! čebas za rok pod stromečkem huužž!!
Věruška,Pronat.2IVF(icsi),KET,Zoubkujeméé, korunkujeméé, Mikískujeméé, bojujeméé :wink: .,my palce držíméé!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET) Žádná prodleva huž, máme samycýýýý!!!Pavlík se nám po ní sáápe furt:slight_smile:)
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),4.IVF, copak asi dostane Ronaldík od Ježíška?
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, naše zdravotní šeštřičkáá zlatého srdíškáá :slight_smile: ,a rudých nehhtííkůůů!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET,3mrazáčci,KET možná na jaře,možná bude štěněcí mimííí!A taky bude adopťáátko!!!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Snad ještě adopťátko..Ježííšku, nezapomeň přinéést kupu zdravíčka!!!
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, další akce snad po Ježíškovi...Ale první Vánočky v Manželskéém!!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 3IVF,z Ketu osmiletý chlapeček!Huž plánujeme další akci - na jaro..Zdravíme Semilskóóó!!
Iva,IVF,určo půjde zase i přirozeně!Dosti bylo slziček,teď už jen čajíček,poté velkej pupíček a pak živý uzlííček!!
Regina,Apolinář.,1IVF,7IUI, čekanka s velkou pauzou a velkými změnami, držíme palečky!
Manetkááá, přišla na svátky na návštěvúúú, a my ju holku naší vítáme doma, kamióňačku naší!

HOLKY V AKCI
:slight_smile:

UŽ SKOROMAMINKýýý - Dětičky už se čančaj na cestu do světa, každou chvilinku můžou vyrazit! Držíme palečky , ať až to přijde, jde vše jak po másle, a jste brzy doma s uzlíčkama!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Monciet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4, Kubíček:slight_smile:
Terezkaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4, Matýsek:slight_smile:
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Valuška :slight_smile:

TĚHULKY
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Kristiánek bude učit Adélku házet na koš:slight_smile:
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Pokojíček pro princeznu Nikolku připraven!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET, bude to Madlenka!!Stále neúnavně stříháme a ještě pofrčíme do Němec!
Lůca,GynOV,2IUI,1IVF,2.IVF(3ledňáčci),OPU25.9,ET29.9,Luci,přeju Ti doma klid,zlepšení vztahů,je to na nás.:slight_smile:
Kasa(Petra),Fertim.1IUI, IVF před vánoci to jistí!2.IUI 7.10.a 9.10, dostatek mandarinek v roce 2010!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,9IVF!Čekáme jednoho zaslouženého zlatého prďolku,už jen hezky těhulit!

MAMINKY A MIMINKA a jejich první Vánočky:slight_smile:
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09 Ať je hlavně hodně srandáááá, srandáááá, ááá grrrrrrrr!!!(i když je někdy smutno :zipper_mouth: )
Hani(h.Skodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI,28.10.09 SOPHINKA váha4040gr,51cm, mamka je super, aj študíruje!
Markytankakajky,přirozeně,ADÉLKA 30.10.09,46cm a 3030g m.Ať jde pořád vše, jak po másle, jako při porodu:slight_smile:
Dady8178,Reprom.Brno,1IVF,ET14.3,KAČENKA&ONDRÁŠEK,mamině jsme dali zabrat,ale už jen děláme radost!

NÁVŠTĚVNÍCI A JINÍ RODINNÍ PŘÍBUZNÍ :slight_smile:
Janýsek - kámoška od vedle :slight_smile:. OMG, já dneska zjistila, že je těhu přirozeně!!! OMG OMG baba mladá, jak já a x pokusů za sebou, Janiii, drž se!!! Gratulujuuu!!!
Dorostenka - držíme palce a posíláme hodně energie !
Teoretička - Marti, zdravím a i Tobě a ségře tfuj tfuj v dalším roce:slight_smile:
a aj dalším duším, které třebas jen občas nakouknou, jako třebas Kájísek, Meduna , bo třebas jen krtkujou KRÁSNÉ VÁNOCE!!!!! :slight_smile:
24. pro 2009 v 00:56  • Odpověz
Krásné Štědré ránko zlatíčka. Tož začínám slzičkama, bo ta tabulka mi udělala radost a je nááádhernáá, děkujeme Andrejko a aj Ti přejeme jen a jen to dobré :slight_smile:
U nás začal Štědroň kapánek s komplikacema, v noci bylo Lubošovi hodně špatně, o půl třetí už jsem rozhodla, že pofrčí do nemocnice, nectěl odvézt, abych nebudila malou tak jel sám, tož jsem nervózně čekala, jestli to vůbec sám autem zvládne, no vrátil se dlouho, má ledvinovou koliku, píchli mu nějakou injekci a nemá ležet, tož toto poraděj v noci :confused: , no jasně že vysedával, coural po bytě, ale pak padnul no....., v poledne zasejc musí do nemocnice na nějaký testy...Ách jo, no ale nevzdychejme, že, Ježíšek už hledá cestu :slight_smile:
Bych tááááák spala,a le zdá se, že Áňa už ne, ani mlíčkem jsem ji neuspala, tož se jdu ploužit po bytě :slight_smile:

Užííííívejte si u pohádeček a večer nasmažit rybičku a hups pod stromek :sunglasses:
24. pro 2009 v 06:44  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránuškooo a krásný štědrý deeen, koťátkaaa :dizzy_face: Májuško, ať se Oubošovi co nejdříve uleví. Andrejka tu byla a Nasťou nás obdařila, jééé, zase mám z ní takovou tu příjemnou husinuuu a Janýskovi držím palušky, ať je vše tak jak má být, OMG? zázraky se prostě dějííí a je to opravdu nádheraaa :dizzy_face: My mysleli, že už přišel Ježíšek, bo nám klepal na okno, ale to nás přišel vzbudit Kokešek, abysme náhodou nezaspaliii :grinning: tak honem na pohádkyyy a všem vám přeju krásné Vánoceee a MVMMMR, sluníčka noje :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
Dupky, krásné ráno :slight_smile: Andrejka to napsala krásně, vzala mi slova z huby :grinning: Všem krásné a pohodové svátky :wink: Máji, ať se Ouboš uzdraví, chudáček :wink:
24. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
A ještě přání pro Evičku k dnešnímu svátečkuuu, Všechno nejlepšííí :dizzy_face: Karolajnko :wink:
24. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Krásné sváteční ránečko :wink:
Andrejko díky :wink: i u mě slza ukápla :slight_smile:
Také přeji ať si nejen dnešní den pořádně užijete :slight_smile: A to největší přání do :slight_smile: roku 2010?????Však vy víte........Mám Vás moc ráda a jsem šťastná,že jste :slight_smile:
24. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Janýskovi obr gratulka,fakt zázrak :wink:
Máji taťkovi přeju brzské uzdravení :wink:
Evičce vše nej :slight_smile:
A miminkům v bříšku vzkaz-vydržte ještě do zítra,dnes koukáme na pohádky!!!
24. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Hezké sváteční ráno berušky moje.

Andrejko mamino naše napsala jsi to opravdu strašně krásně až jsem se rozbrečela a Péta říká co pláčeš a já na to nic to jenom jedna teta napsala něco moc moc krásného :wink:
Jánýskovi veliká gratulace to je paráda moc jí to přeju.
Máji at máte tatínka brzo v pořádku.

Holky přeji vám všem hezké prožití svátků vánočních a do nového roku jen to nej a at se splní vaše tajná a toužebná přání MVMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMR
24. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Přeji hezké vánoční ráno všem kobylkám a kobylčátkům.
Andrejko krásně jsi to napsala,děkujem.
Mi včera dostali dáreček ozval se nám tatínek živí a zdraví.
Tak se mějte krásně jdu na pohádky.
Maji at se ti Luboš brzy uzdraví a hlavně at moc netrpí.

Krásný štědrý den pa pa pa.
24. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Ježíšek už dárky nese, svátky jsou tu, radujte se!
A kdyz dárky nedopraví? Nevadí to, hlavne zdraví.
A co v roce který přijde? Vše co chcete, ať vám vyjde.
24. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Vánoce jak z pohádek, bez starostí a bez hádek.
Za oknem vločky padají, v domě zvonky cinkají.
Nazdobený stromeček, pod ním zabalený dáreček.
V pokoji vůně cukroví to už leccos napoví.
Klid a pěkné svátky, v pohodlí křesla u pohádky.
Pak už je tu zas, ten novoroční čas.
Co více jen přát, at kapr kosti neskrývá.
At radost a smích přebývá, spousta lásky.
I v okolí, at všechno zlé přebolí.
Krásné Vánoce a uspešný nový rok 2010 přejí Lucka Péta Pepa a bublinka
24. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Andrejko to mi nedělej tu bulím jak želva.Děkujeme za nádhernou tabulku .
Ještě ,že se nám to PC rozjelo,dneska trošku stávkovalo.
Taky přeji všem snažilkám i vašim rodinám a přátelům hodně štěstí ,zdraví,lásky a porozumnění v roce 2010 a hlavně splnění těch nejtajnějších přání. :slight_smile: :slight_smile:
Ať je rok 2010 pro všechny krásný.Víc už za nás všechny napsala Andrejka,ještě jednou děkujeme.
MVMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMR :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bohatého ježíška.
24. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Dupinušky, Evičkám taky přeji vše nejlepší k svátečku, tchýňka je taky Evík :slight_smile: , akorát nevím, k čemu se přeje Karolce, je Janička bo ne? :confused: , bo má narozky, ne to nemá, ona je blíženec přecivá, tak sjem jelenius :grinning:

Luboše mám už druhou hodinu v nemocnici, tak nevím, snad mi ho vrátěj a já vysála celej vyt, následně ho vytřela, leje ze mě jak z hadru :grinning: a teďka jdu vydrhnout wc a koupelku.

Polívečka je hotová, dělala mamča a rybka je v ledničce, musím nakuchat a nasolit. Salátek je na balkoši hotovej.

Až se vrátí Ouboš, dovezu si mamku s bráchem a pak hurá na hřbitovy :wink:
24. pro 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si myslela,že dnes vytírají a běhají s vysavačem jen magoři a koukám,že nééé :grinning: Taky jsem teď dovytřela :grinning:
Jirka balí dárky pro mě a z ložnice se ozývá,,Na to nemam ty vole" :grinning: asi to moc nejde.Jsem tam poslala Terku ať mu pomůže :slight_smile:
Já mam salátek taky letos mňamózní :wink:
24. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Alfi tak ať se ti Lubošek brzy vrátí.A je vše v pořádku.
Evi taky všechno nejlepší k svátečku.
Jinak teď jsem se konečně hodila do gala a jdeme ještě ke kamarádce te Lucce popřát pěkné vánoce a pak už k našim,ale taky jsem dneska ještě vysavala,vytírala,dárky balila,tak jsem skončila teprve teď. :slight_smile: :slight_smile:
Teď už si to budu ale vychutnávat. :slight_smile:
Tak krásné vánoce.
24. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Máji nemám nic, kromě vánoc, to se asi týkalo IP, ty ji máš taky :grinning: Holky vše mám, taky jsem litala s luxem, šalátek je mňamky, ryba obalená, tak vypínám PC a jdu lenošit k telce a projít se do deště. :slight_smile: Hurááááááááá jsou tu vánoce :slight_smile: Všem přeji krásný štědtý večer a klidné přecpání :wink:
24. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Holky přeji krásné a klidné Vánoce,mnoho dárků a MÁM VÁS VŠECHNY HODNĚ MOC RÁDA.
24. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojka moje milované kobylky,
přejeme Vám se Sophinuškou a celou rodinou nádherné vánoce klidný večer a kupu dárečků,nejlépe živých jako máme my maminky.
Andrejko krááááásně jsi to udělala tu tabuličku,Tobě obzvláště přeji splnění Tvých tajných přání,i Belince a Věrušce.
Máji to musí být vždy něco když se tak člověk těší tak se musí něco nevydařit,ale uvidíš manža bude ok,a večer spolu slupnete véču a poletíte ke stroooooooooooomku.
Malá Sophíška chrupká venku má to moc ráda byla neklidná bo je zvyklá po poledním mléčku na vzduch a chrupkat až tak do 17-18hod.Koupila jsem jí ke stromečku spešl zláté šatky tyk nafotíme a vložíme asi zítra do albíka.
Manža chrupká u telky prý aby měl sílu na večer ,ale je to moje zlato je opravdu super hlídá a uspává malou je z ní uplně hotovej a moc si jí užívá a to jsme od sebe 30 let,on a moje malá jsou moje nejlepší dárečky.
Ještě jednou veselé a šťastné vánoce,aby nám ta naše kobylková RODINA vydržela i celý příští rok,bo bez Vás už nemůžu být,tož hodně lásky a zdravíčka vvvvvvvvvvvššššššššššeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm nebudu jmenovat abych nezapoměla. :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.