• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Milé kobylkýýý:slight_smile:
Konečně tu jsem u vás, do teď jsme lítali po návštěvách.

Andrejko, tabulka je nádherná, dostala mne..:slight_smile: Máš za ní extra pochvalu.

Přeji všem krásný Štědrý večer, plný překvapení, radosti a hlavně lááásky!!! Užijte si ho ve zdraví!!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Májo, copak ti to Ouboš vyvádí? Takhle, že se mají zahnat chmurné myšlenky? Posílám pofoukáníčko.
Mne včera odvezli do nemocnice dorostenku se zápalem plic.Mám o ní strach, je navíc astmatička,ale dost smutných zpráv, určitě se vše spraví!!! Ať se ti Májo brzo vrátí z nemocnice!

Všem Evičkám vše nejlepší k svátku!!!

Já jdu poklidit v kuchyni, naporcovat rybičku a pak už jen čekat na ježíška.:slight_smile:

MVR MVR MVR
24. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky :slight_smile: a chci vám všem popřát krásné vánoce :slight_smile: a do nového roku zdraví a hodně sil v boji o mimíska,at se všichni dočkáme. :slight_smile: Těhulkám krásné těhulení a miminkám s maminkami jen samou radost. :slight_smile:
24. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Tak dupky, ještě rozbalujete? :grinning: Nojoooooooo, my už máme po, tak hezky se veselte, bylo to super nakonec, všichni pojedli, popili, aj ten Ježura nás ve finále našel,a le měl teda hoňku, zase zapomněl nanadt pod stromek všechnoooooo anechal něco v pokojíčku, pacholek jeden :grinning: , nojono, to jsem celá já :grinning:
tak brou nocku, hoši už odfrčeli za kamarádama na Jéééééééžiška popít a poklábosit a já jdu do pelechu, Anna byla unavená, ale ne a ne jít spát, tak chrní asi tak půl hodinky tepráv, tož jdu na to dohlídnouut a spát tak.
Krásnou nocku všem :slight_smile:
24. pro 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné sváteční ráno.Tak doufám,že jste prožili ten štědrý večer v pohodě,že nikomu nezapadla kostička z kapříka,a Oubošovi už snad taky bylo líp,foukám pofoukáníčko,aby to tak bylo,taky posílám pofoukáníčko a pohlazení dorostence do nemocnice,snad bude brzy v pořádku.
A co naše maminky čekatelky,ježíška jste se asi dočkali ,tak teď už můžou broučci na svět.Tak vám přeji ať jsou už brzy u vás v náručí.
Já právě snídám.Dostali jsme od ježíška kuchyňského robota a taky odšťavňovač,tak jsem si hnedka dělala na snídajku jahodkový koktejlek.
Mám něco se samycy,protože mám úplně rozhozenou obrazovku do široka,tak se ani nedá pořádně psát.Tak pa pa,posílám všem hubana a mějte se krásně. :slight_smile:
25. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ránko!!!
Kaši, to jsidostala teda pěkný dárečky, ty se budou na kašičky a šťávičky hodit, co? :grinning: Jakýho robot jsi dostala, taky po něm toužím.
Já zas dostala super žehličku, už se těším, až ji ozkouším a to bude žehleníčko jedna báseň :wink:
Dítě se mlíkuje, Lubošovi je už asi dobře a mě bolí hlava, hned sjem slupla prášek, tak snad to povolí, omg.

Krásné vstávání, my si jdeme hráti s dárečkama, pak vložíme nějaké fotečkýýýýýýýý :grinning:
25. pro 2009 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz
Tááááák huž tam jsou tři fotáááááááá, papapapa :zipper_mouth: :dizzy_face:

Těším na fota Sophíííííííška ve zlatém :wink:
25. pro 2009 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz
:wink: hezky svatecni den,hlasim,ze jsem jeste cela,trosku zacinam mit obavu,ze nikdy neporodim.
25. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Jmenuje se food processor a je z teska.A koktejlek byl výborný.Letos jsem měla poprvé takovou zdravou snídani 25.12.,vždycky 25 snídám po vánocích naši vánoční zelňačku,ale včera jsem si zapomněla od mamči zelňačku vzít,tak jsem měla vánočku s máslem a jahodkový koktejl,tak to se mimískovi líbilo,včera jsme byli ještě večer se projít na půlnoční pod širým nebem,dělá to křesťanské sdružení kudy kam a jsou opravdu dobří,byť nejsem věřící tak se vždycky strašně těším.Zpívájí se koledy,kdo nezná úplně text tak ho má na plátně promítané,povídají se tam příběhy, a je to opravdu dělané takovým hezkým způsobem.Je tam vždycky strašně hodně lidí ,hlavně mladých,podává se na zahřátí čaj a svařáček.A je to takové hezké završení štědrého dne. :slight_smile:
25. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Terezkoooooooo, pěkné ránečko, tak ještě celá a už čísílko zase povyskočilo, no tak maximálně ještě dvojka tam hupsne a víc to jít nemooooooooože :slight_smile: Tak nabírej síly a už to budéééééééééé :slight_smile:
25. pro 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Přeji hezký sváteční den.
Máji malá je kouzelná a roste jak z vody čím jí krmíš asi samé droždí že je tak veliká :grinning: Je dobře že jste si štědrý den pořádně užili.
Kasi hezké dárečky jsi dostala budou se hodit na štávičky pro mimíska :wink:
Terezko ahojda tak pořád 2v1 ale neboj ono to pude co by dup a Matýska budeš mít u sebe :wink:

U vás bylo dárků hlavě Péta ta toho dostala a to jsem pořád říkala je krize moc toho nebude ale pořád se něco kupovalo a nakonec toho měla :grinning: Já dostala kosmetiku a penízky a od babičky jsme dostali pánev tefal je úžasná manža kosmetiku a mixér a noční košily vložím foto.

Ale stejně můj největší dárek nosím pod svým srdíčkem a je to moje bublinka :wink:
25. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Tak pokoukáme na Nesmrtelnou tetu a odpolko bude Dovolená s Andělem, to miluju, takže dneska budu dřepět u telky, akorát skákneme k mamce na kčenku pečenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
25. pro 2009 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
Lůůůůůůco tak fotečky, honem honem, aj manžu v košilíííííííííííííí :grinning:
25. pro 2009 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jsme si s Peťou řekli,že už si ani nebudeme dávat žádné dárečky ,že už máme mimíska,a to je ten nejkrásnější dáreček co jsme si mohli přát.Jo a taky mi udělala velkou radost včera mamča,protože měli koupený meloun ,tak jsem ukojila svou třítýdenní chuť. :grinning: :grinning: .Terezko neboj brzy budeš mít broučka v náručí. :slight_smile: :slight_smile:
25. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Holky nějaké fotky jsem vložila tak se když tak koukněte :wink:
25. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Pěkný Lůco a čí je ta holčička s kočárkem?

Kaši melouna jsme teda neměli, to musela bejt mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné sváteční ranko :wink:
Ta kosmetika to je vděčný dar co :grinning: já letos křičela,že nechci žádnou voňavku :unamused: Od léta mi totiž vůně hrozně vadí :frowning2: jak když si naliju do nosu aviváž :angry:
Jinak souhlasím,že dárečci v bříšku je to najhezčí co nás může potkat :wink:
My šli spát ve 3 :wink: byli jsme na půlnoční a pak jsme ještě čučeli na telku. :slight_smile:
Jinak super den,manžovi se dařilo :angry: ráno když si šel nakrájet vánočku mi rozkrojil silikonovou podložku na které peču :angry: a večer si spletl plotýnky a místo polívky zapnul plotýnku na které mi v keramické míse od celého servisu ležely řízky :angry: když jsem viděla jak se z toho čudí tak jsem to popadla a odsunula jenže se mi tím spálila pracovní deska :angry: pak mísa rupla :angry: střepy po celé kuchyni :angry: :angry: :angry:
Terezko souhlasím,že ty poslední dny je to fakt otročina :grinning: já mam Terku ve 42 :frowning2: tak se drž a až to přijde tak ať to jde jako po másle :slight_smile:
25. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Máji to je moje neteř Markétka v listopadu měla 2. Kočárek jí donesl ježíšek u nás doma :wink:
25. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Petííííííí, střepy přinášejí štěstí, ber to tak :grinning:
25. pro 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz
Krásná Markétka a super kočík, taky takovej pokoupíme, zatím si vystačíme s umělákem :grinning:
25. pro 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Péto tak to se teda manžovi opravdu dařilo :grinning: Hlavně že se tobe nic nestalo jak to ruplo ta mísa :wink: Jo a co se týče kosmetiky ta se opravdu vždycky hodí :sweat_smile:
25. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Máji kočár jsem kupovala v polsku stál 250kč. 27 bude u nás Marfuša spát Péta už se moc těší a já se hrozím snad nebude békat že chce mámu moc nemluví snad se sní domluvím :grinning:
25. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Večer manžu znásilním a vyfotím v noční košilce aji s čepičkou říkal něco za něco fotka za sex tak jsem mu řekla že neco malého mu dovolím tak uvidím jak to dopadne :grinning:
25. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Krásné fotečky holky,je vidět,že jste si to hezky užili.nic jdu se chystat za chvilku vyrážím k babičce a odpoledne jdeme ke tchyni. :slight_smile: Tak papa.
25. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Nejdřív mi mrzela ta mísa byla stejná jako talíře,teď mi štve ta spálená linka :angry:
Jdu stříhat manžu a pak hurá ke tchýňce papa a hezký den :slight_smile:
25. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Taky frčíme k mamce na kačenku, tak papapa zítra jsem celý den u Lubošových rodičů...Bude Jéééééééžišek :wink:
25. pro 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
:slight_smile: chtela jsem vas vcera jeste pozdravit,ale jak andrej vlozila tu nastenku dojalo mi to tak,ze jsem nebyla schopna neco psat,devcata jsem moc rada,ze jste.
25. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahoj holky,posílám moc pozdravů,užívejte si svátky se svými nejbližšími,děkuji Andrejko za přání na nástěnce :slight_smile: :slight_smile:
25. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Nojoooooooooo, to jsem si mohl amyslet, že tu jsou všechny kobylky natažený, nožky nahoře a v pupíku se mrskaj kačeny a kneeedlééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Tož vytrávíme a začneme s dietkou nééééééééé :grinning: Já teda ani náhodou, jdu navštívit ledničku, pápá
25. pro 2009 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný večer a dobrou noc,protože za chvilku asi odpadnu,teď jsjavascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')me přijeli domů z návštěv.Nejdříve babi pak tchyně,a už jsem kantáre.Zítra se ozvu dneska už jdu spinkat.Tak dobrou noc.
25. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Máji já jsu tak přežraná že asi prasknu :grinning: A to nám skisl bramborovej salát taková škoda :frowning2: Manža se tak snažil a byl fakt dobrej :wink: Máji co návštěva u mamky jaká byla kačica :slight_smile:
25. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.