• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
vlezla tam chybička tak si ji nevšímejte. :slight_smile:
25. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Holky jdu do hajan zítra nás čekají velké oslavy manža slaví 60let a příjde tchýně a manžova dcera a zet :frowning2:
Berušky dobrou noc a krásné sníky.
Andrejko užívej si chaloupky :wink: Věruško ty jsi hezky odpočin :wink: Belíšku at ti to rychle uteče v práci :wink:
25. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Ahoj berunky,
jsem ráda, že vás Nasťa potěšila a taky, že přišly i kobylky, které moc nechodí.
My nakonec měli Štědrej den pěkně hektickej, to je tak, když se moc plánuje:slight_smile:))
všechny vás moc zdravím a Belíšku, ať jsou služby v klidu :slight_smile:
25. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Dobrou noc přeji všem, fotečky mám smazaný, tož zjiš´tuju, co bylo špatně :slight_smile:

Rodičkám vzkazujeme s Annanasem, že držíme flekááá doooooole v tabulcéééééééééééé :wink:
25. pro 2009 ve 23:18  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem ještě zkontrolovala Kačera, tam se rodí o sto šest, ale ještě vyčkává dle rozkazu táty na později, no dobrá, si počkáme. Utíkám asi spát bo co, už je 26. :slight_smile:

Věruškoooooooo, jak se zábavuješ? To musí být super, hnedk bych skočila za Tebou a hodily by jsme hrbama :grinning:
26. pro 2009 v 00:43  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to ty naše holky vydrželi u stromečku a teď huž mužou pochodovat do porodky :slight_smile: Za chvíli bude mít Katy Valušku v náručí :slight_smile:
26. pro 2009 ve 04:55  • Odpověz
Krásný sváteční den. :slight_smile:
26. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj dupky, hezký den přejeme. Zas tu posnídám sama, to je borčus :slight_smile: Dala jsem si vánočku a čajík, dobrotka to je. Zbytek rodiny ještě spí a t i ten chlupatej.
Já se vykoupala, osekala :grinning: a za chvilku jedeme za Jééééééžiškem do Budějek :slight_smile:
Tak papáááááááááááááá
26. pro 2009 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa :dizzy_face: přeju všem, príma sváteční den :dizzy_face:
26. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Jéééééééé Bellíšek, jak je kočko? Co obyvatelé? Nezlobí Tě? Moc moc zdravíme :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. pro 2009 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ale jde to, no, v rámci možnostííí :wink: se chystám psychicky na nočňuchaaa :grinning:
26. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Jinak tady je to jak na jaře a včera v 5.00 ráno, jak jsem jela do práce, tak jsem měla na palub. počítači, že je venku 16 stupňůůů, OMG, fakt bylo horko, jsem si musela rozepnout bundu :confused:
26. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Ajajaj, na nočňucha, tak se hlavně pořádně nadlábni :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co kuchtíš? Pavlík je v práci? Pozdravuj Kokešeeeeeeeeee :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. pro 2009 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz
Tož pátrám po tých smazaných fotkách ze včéééééra a žádná odpověď :rolling_eyes: Snad mi někdo písne, co bylo špatně....
26. pro 2009 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz
Pavlík je v práci, má denní a já noční, takže se ani nepotkáme :confused: uvidíme se až v pondělí :wink: jinak jsem chtěla udělati husu, ale máme toho tolik, že nejdřív dojíme co bude možné a husu udělám v pondělíčkooo :grinning: Kokešek zrovna leží na své nové flisované dece od Ježíškaaa :grinning:
26. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Jé tady už to ožilo,dobré ranko Alfi a Belli.
Tak si užívejte svátečků,já budu dopoledne lenošit,a odpoledne se chystáme k moji babi.Musíme ji zanést ještě dáreček.A popřát hezké svátky,byla u tety ,tak jsme to dřív taky nestihli.
Taky jsem měla dneska vánočku s máslem a čajík,u toho jsem koukla na ten Happy Feet,co byl včera v 20hod,protože jsem včera totálně odpadla.A mooc se mi to líbilo.No a teď si pouštím nové CD od Špinarové ,dostala jsem to včera od Peťové mamky,jen tak orginálku,pak mi Peťa říkal,že to asi od někoho dostala,a že ji neposlouchá a navíc si jí nemá na čem přehrát,ale to je mi jedno,mi udělala obrovskou radost,protože Špinarku miluji. :slight_smile: .A je nádherné.Taky jsme dostali teflonovou pánev,tak mi to udělalo radost,že nás konečně začíná mamka brát jako pár.Do teďka mě tak nebrala,protože nejsme manželé,a teď si konečně uvědomila,že když už čekáme rodinu,tak se asi máme opravdu rádi. :slight_smile: :slight_smile: .No malý pokrok,ale pokrok to je. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Belli tak odpočívej a ať jsou v práci na tebe moooc hodní.
26. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Dobré ráno berušky jdu vás jenom pozdrav iti mám toho moc manža slaví ty narozky tak jdu chystat něco na oběd pro jeho rodinu.
Belíšku ahoj pořádně se napapej a vyspinkej at máš sílu na tu noční a kokešek se má nová deka tomu se musí dobře ležet :sweat_smile:
Máji tak u vás vše ještě spinká a zase jede na návštěvu tak si to užíjte. A taky by mě zajímalo proč ti ty fotky smázli nic špatného na nich nebylo jenom Anulka ve vánočním jsou to parchanti :angry:
Ahoj Kasi a Karolko :wink:
26. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Luci tak všechno nejlepší tvému manžovi,a hezky si to dneska oslavte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Kasi manža ti děkuje :wink:
26. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Luciii ahoooj, taky se přidávám a přeju manžovi všechno jen to nejlepšííí :wink: Kaši zdravím, Karolajnko ahoooj :dizzy_face: my máme dneska taky výročí, kdy umřel Pavlíčkův tatínek, ale věřím, že se na nás dívá a jak říkala kamarádka, vybírá nám mimíska, kterého nám pošle :dizzy_face:
26. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Brééé dopoledne kobylky:slight_smile:
TAk jsem vyplesaná, hlavička bolí,ale ne z pití, ale z toho kouře.
Dnes asi budu lenošit, jen odpol. přijde jedna návštěva, tak tu snad zvládnu.
Zdravím ranní ptáče Máju, Bellíšku, ty zvládni dnes nočňucha. ahoj Kasi a Lůco, tvému manžovi vše nejlepší,
Jo Bellí, o tom miminku jsi to napsala moc pěkně:slight_smile:
26. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak jsem zkontrolovala pupíky, jestli už jsou aktuální foteškyyy a musím Moničku, Petjunku i Lucku pochválit :dizzy_face: Jsem zvědavá, jak to holky vezmou po řadě, že by nejdříve Katy, pak Mončiet a Terezka??? Ale to je jedno, hlavně ať mají hladky porod a ten zázrak zázraků co nejdříve v náručííí :dizzy_face:
26. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Věrískuuu, ahoj zlatooo :slight_smile:
26. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Jé tady to dneska žije,Belli to řekla kamarádka opravdu moc hezky.A přeji ti ,aby se její přání a zároveň i naše tajné přání brzy vyplnilo.Zdravím i Věrušku,hezky sis teda poplesala. :slight_smile: :slight_smile: Nic jdu se převlíknout ,trošku poklidit a budu koukat na televizku. :slight_smile:
26. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Pěkné ránečko,teda už skoro poledníčko :slight_smile:
Teda mě bylo v noci špatně z přežrání.Fakt už končím nebo se tam ta Majda přes to žrádlo ani nevejde. :grinning:
Bellí to tam máte fakt takovou opalovačku jo?Tady svítí sluníčko ale teplotu neznám :slight_smile:
Lůco ty to ve zdraví a klídku dnes přežij :wink:
Máji co to bylo za fotečky?Aňulka???To snad ne?? :frowning2:
Věruško já ten kouř taky nesnášim.Tak ať hlavička brzy přejde. :wink:
Andrejko to tak vždycky bývá ale hlavně,že jste to zvládli :wink:
Zdravím Kasu.
Tady huž maká pračka,to je pořád do zblbnutí,sakra. :angry:
26. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj Petjunkooo :slight_smile: jj, svítí sluníček, ale teplotu dneska nevím :wink: jinak jsem už snšdla polívečku, Pavlíkovou vynikající rybí a teď se pouštím do kapříka a hádejte, kdo mi tu vedle vrní a chtěl by sežrat tu rybu i se mnou :grinning:
26. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Tak nakonec mi tu rybu ukrad, hajzlík jeden malýýý :grinning: no nic, půjdu si lehnout k telce a možná si i zdřímnu před nočňuchem, takže se mějte krásně, užívejte vánočního klidu a pohody a už se těším na další přírůstkyyy :dizzy_face: Papapa a nezapomeňte, že ať se děje co se děje, MVMMMR :dizzy_face:
26. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak se pěkně vyspinkej a v práci ať to utíká :wink: a jsi brzy doma.My máme uzenýho úhoře ale kocour to nechce :unamused:
26. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Náš Kokeš taky sežere na co příjdeee :grinning: ale teď jsem zjistila, že dávají Beethoven2 a ta jeho nevěsta je celá naše Bellinkaaa, tak letííím :dizzy_face: Papapáááááááááááááááááááá :wink:
26. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky kobylky,

doufám že si všechny prožíváte pěkné svátečky a pohodu a dobrou náladičku :slight_smile:

se jen hlásím,že jsme pořád pěkně 2v1 a nevypadá to na nějakou změnu zatím :grinning: měli jsme trochu obavy na 24.12. ale přešlo to a včera byl stop stav v porodce kam chceme,takže Valinka se nikam nechystá a taky je domluvená s tatínkem na út-čt takže jsem v klidu :grinning: :grinning: :grinning:

zatím ahojky, a čekajícím na porod pevné nervy.... mě osobně je super :wink: :slight_smile:
26. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.