• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo, jo, jen si jdi pěkně nahřát dutinky, ať jsi na KETík perfektně připravená a můžeš se soustředit jen na kulihrášky:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
No nic, taky zalezu do pelíšku, už se mi otvírá hubička a zavírají očička:slight_smile: Všem přeju dobrou nocičku a hezké sníky:wink: Pa, pa, pa, kočenky:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Tak bérunky, tady už se chrupká, tož to je dobře, tak hezké, barevné sny všem!
2. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Katuš, pokud bys nakoukla, už za náma moc nechodíš, tak Ti moc držím palce na tu laparku, ať se moc ničeho nebojíš, všechno jde hladce a jsi rychle doma a fit! :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Manetka,-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje začátkem května! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!Ale teď hurá do práce!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF
Petjuna,Apolinář,1xIVF,nejdřív porazíme cystu!
Jantarka (Leňulka), 2xIUI,7xIVF,14.5.kontrola, cca 24.5. začínáme stimulovat!
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, život je boj, drž se! VŠECHNY JSME S TEBOU

HOLKY V AKCI
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF -28.4.1dc, 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,29.4.první včelička a už stimulujeme!!
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,jdem do ketu,4.5.UTZ11dc

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!13.5.kontrola. Jen papáme dobroty a těšíme se!
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,průkajdu už máme,, termínek 13.11.09 další UTZ 4.5.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.09,15.5,kontr. ,5.5.velký UTZ
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!! 19.5.screening
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 13.5.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., HCG pozitivní!!!6.5.UTZ
2. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
Dobrééééé rááááááááááánko, kde jstéééééééé? :confused: :confused: :confused:
Venku to šajní, to je parádička, satan vyvenčenej a opět chrní, to je pes....
Starouš si poručil kafe, ale taky je ještě v pelechu, to je morálka a já bych už zase tááák budovala :grinning:
Doslupla jsem bábovici s čajíkem a jdu na nějakou tu prácičku. Máme tu plno nádobího, jakože třebas džbán s šesti hrníčkama a tááák, nevíte, co s tím? Vyhodit to nechci, že by to vzali za pár kaček do bazošu? Je toho tady plnej stůl a brzdí mě to v úklidu :angry:
3. kvě 2009 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrééé ráníčkooo:grinning: Venku je krásněěě, právě snídaňkuju a už se těším ven, až si sednu na zahradu:slight_smile:
3. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj Bellí Dupatá :grinning: , to se máš, já už zahradu zalila :grinning: na balkóně :wink:
3. kvě 2009 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška, na rozdíl od vás vochrapů :angry: , přeje také už dobré ráno, nespala od 3 hodin, ale za to toho prý hoooodně vymyslela, až zápisky si mušela udělááát :confused: , tož to jsme na to zvědavý, že? :confused: :confused: :confused: A na snídaničku má vánočku s kakajíčkem :slight_smile: A už má i po odběru krvky.
3. kvě 2009 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, buď ráda aspoň za balkónek:slight_smile: Zrovna včera jsme s kamarádkou řešili, že by dala nevím co, kdyby měli aspoň ten balkónek:wink: Jo a nic nevyhazuj, jistě to někde na bazárku prodáš, za nějakou korunku:wink:
3. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Počebuju nějakou krabici na to asi, nafrkám to tam a půjdu s tím na trh :grinning: Kdybych měla chaloupku, tak to tam navezu a je vystaráno, ale mám eleda prdlačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ty Dupo, navezla na chaloupku, jo??? A tak dlouho bys tam vozila věci, až by ses tam nevlezla:grinning: Andrejka asi ještě chrupká:slight_smile: Luci s manžou užívají, že jsou sami:wink: Peťka asi taky ještě spinká. Jediná Karolka už 3 hodiny pracuje, no jo.
3. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Dobréé slunečnéé ráánko!
Tak Věruška takhle spisovatelkuje, tož to je dobře.
Balkonek je dobrej, souhlasím, aspoň mají psíci zábavu, z našeho sedmého patra je vidět tolik pejsků, jestli nevěříte, zeptejte se Tairy :wink:
Ale zahrádka je zahrádka. Já ještě obdržím snídaňku do postele a pak jdu "makat občanky, makat" :grinning: .
Jo, ale představa, že na chatě se vše zužitkuje, je marná, všude tu jsou krámy, navozený z bytu :grinning: a taky se to nepoužívá..
3. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Jo a Máji, v úterý pojedu na poslední Dornovku a stavím se pro další křišťál s růženínem a dám je do každé místnosti, protože si myslím, že tady máme spoustu nějaké špatné energie a je třeba to tady od ní vyčistit. Dneska ráno nás vzbudila zase rána.....z ničeho nic spadl hrnec z odkapaváče, tak jsme zase měli takový hlasitý budíček. Třeba náhoda, ale tím nic nezkazím.
3. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Bellí, to už je moooc, to už bych se bála. Jejda u žížátek straší!!!
3. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Andrejkooo ahoj:slight_smile: Dneska už i Pavlík říkal, že to není možné, dva dny po sobě takové šoky a to na takové věci moc nejni:wink: Ale v úterý koupím kameny a dám je do všech zbývajících místností:slight_smile:
3. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Tak já bych to viděla takto asi :grinning: , pooozor analýza :grinning: :
Bellka nás tam nechce, tak nám píše takovýhle storata :grinning: , tož se neboj Dupo, my se nevzdáváme!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andrejs, já vím, že se to tam nezužitkuje, ono toho zuase není tolik a to jsou poslední krámy z bytu, jinak vše již vyházeno, nechci tu zbytečnostě :slight_smile: Při úklidu to musí bejt fofr a ne se tady srágorovat s nějakejma zbytečnostma, jsme byli jak vetešnictví :angry:
Věruška jde prý zítra domů, tož to jí držíme pěsti, aby ten příchod domů moc nebolel a brzy byla v plné síle do dalšího boje, což už určo je, protože ty zápisky mluví za vše. :wink:
3. kvě 2009 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, já dneska taky dostala snídaničku do postýlky:slight_smile: Doufám, že Věrušku zítra pustí domů, ať může být tady s námi. Andrejko, na kolik jdeš zítra na ten UTZ, ať můžu držet pěstičky:wink:
3. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Tak jsem psala Věrušce, jak jí chutnala vánočka, a tak si pochválila, jaký má dobrý Třebíčská zpravodaj. Taky psala, že je unavená, tak jsem jí hned opáčila, že Bellinka ji hned naordinuje ty správné šutráky :slight_smile:
3. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Občanko a na čem jdeš makat, těmahle rukama!!!!! Na čem, na čem? Už to tam musíš mít vypiglovaný, jak na zámku a garden jsem viděla v siestě a taky posekáno, nikde ani smítka...Květeny se květenujou, jen moje zahrada balkonová nějak chátrá, kdy už ty muškáty vykvetóóóó? :confused:
3. kvě 2009 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo nojo, zpravodaj, tož muším to tady poinformírovat, ať ty dupy, co ještě chrněj bo maj prééé nebo jak tomu říkaj, té akci, byly trošek v obraze, né? Čtvrt na desítku a nikde nikdo :confused:
3. kvě 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, to víš, že už myslím na to, že Věrušce by se taky hodily na krk korálky z křišťálu. Máji, dupa no, tak to by mě nenapadlo. Ale opravdu, já si myslím, že je to tady opravdu třeba vyčistit a Ti říkám, v úterý půjde všechna negativní energie do...:grinning:
3. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Do šutráků, to budou rány....
3. kvě 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, Věrušku ten návrat domů bude jistě strašně bolet, ale má Míšu a má nás a spolu to zvládneme!!! Teda, hm, tak u Andrejky asi ten trávník vysávají, ne??? To u nás musíš dávat pozor, kam šlapeš. Všude něco a někdo leží:grinning:
3. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Bellí, jdu v 15.45 :wink: , tož dobrý čas, páč máme jinak v práci do 18oo. :wink: Nemuším být u všeho, že?
No, Máji, on ten plevéélek se šíří furt! A ještě dodělávám za chajdou, kde si to můj drahý plete se skladem, tak tam porovnat trámky, dříví, vyházet krámy..
3. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Házím do alboša šutráky. :wink:
3. kvě 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě že jsi nenapsala, že do dupy:grinning: Správně, do šutráků:wink:
3. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Andrejko, mám zítra denní a nebudu moct načuhovat, tak ať vím, kdy držet ty palušky, víš:slight_smile: Přijď nám to tady taky porovnat!!!
3. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Huž tam jsou vloženy. Ale to jak nic no, za to u mamky, tam je to jak v kamenolomu :grinning:
3. kvě 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz
15,45h. Hmmm, hmmm, tož si to ukládám do founu, to budu čubrnět, co že mi to zvoní :wink:
3. kvě 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.