• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky jsem koukala na Beethovena a i jsem si u toho pobulela,to ty hormony. :slight_smile:
No nic jdu se pomalinku chystat ,za chviličku jdu k babičce.Tak se mějte krásně,zdravím i Katy a taky Peťku.
Katty tak ať vydržíš tedy až do úterka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se moc těšíme na nové maminky a miminka.
26. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky, tak vidím že Vánoce zatím všichni nesou skvěle, žádná kost v krku ani vyhořelý stroměček :slight_smile:
U nás taky vše proběhlo dobře, dárků zase byla kupa a jídla ani nemluvím.
Skoromaminky držte se, vůbec nezávidím já bych už měla nervy na pochodu, ale už je to na spadnutí, tak hodně sil :wink:
26. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahojte bobulky :slight_smile: Tak já měla Katy za rodivší a ono nic :unamused: Já vím, valinka se vylounout musí, ale to přenášení Katy nezávidím, i když ten ježíšek doma není taky k zahození :grinning: No jo, člověk plánuje a příroda diktuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držte se holky :slight_smile:
26. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Manža všem děkuji za přání :wink: Holky já se přejedla :frowning2: až je mi šoufl. Dělala jsem čínu a hranolky a hovězí plévku zítra dělám svíčkovou s brusinkama a knedlík to budu zase přežraná :grinning:
26. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahooooooj dupkýýýýýýýý, jsem taky přežraná a břicho mám větší jak Katy, jak říká Karolka, člověk plánuje a příroda diktuje :grinning: , jsem dostala hubnoucí tablety, plánuju šlangovní těěěělo a příroda má jiný plány, to je bordel :grinning:
Děcká, my měli na Jéééžiškovi u tchýňky svíčkovou a knedlíčkovou polívku, nedalo se jinak, než žráti a pupík si cpáti, no a pak se vytvořily chlebíčky, tož nechte je tam, když se tak smály :wink:
Malá právě usnula, za celý den nezamhouřila oka.
Jdu vložit znova ty fotky, adminka mi napsala, že nic nemazala, že mám napsat další a ta nereaguje, myslím, že jsem nic neporušila tím, že jsme měli Vánoce :grinning:
Lůco, manžovi vše nejlepší a zítra přijedu na Tvou svíčkovou, tak se snaž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2009 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak jsme doma.Jé svíčkovou bych si taky dala asi Luci taky dorazím. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To bude veselo.
26. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci manžovi vše nejlepočííííííííííííííííííííííííííííííííía hlavně hodné mimuško :slight_smile:
26. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Holky tak vás zvu masa je dost a omáčky ještě víc :grinning: Řeknu manžovi at ráno přikoupí knedlík že přijedou další strávníci :wink:
26. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Máji malá je kouzelná takvá hezká princezna :wink:
26. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Holky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky MVMR
26. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Kdepak máme Věrušku, že by ještě bolela hlavinka? To znám, kouř je hnus, taky mně z něj nebývá dobře, hlavně štípou oči a pak ty hadry smrdutý :slight_smile: , ale teďka budu často prát, bo mě baví chvilku žehlit :grinning:
Začala Pretty Woman, tak budu jukat, to jsou hezký pohádky :slight_smile: , ale dítě ještě nespí, :slight_smile: , táta jí pouští žížalu Jůlii, je to tu jak v blázinci, hitem je Holčička jahodová :sweat_smile: , do toho si pustí mluvícího tygra, blázinec hadr.
Andrejka je v divadle, ta se má, to jsem zvědavá, jaké bylo vystoupení a taky cesta, takhle v noci, ale za kultůůůůůrou se muší.
Jdu uspat dítě, bo tu bude strašit do rána, dobrou nocku všem.
Lůco, ne knedlík, ale knedlíky ať dokoupí, když už pojedeme takovou dálku, tak ať máš dost :wink:
26. pro 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka! Tak mimíska žádná nevyklouzla zatím, bo jo??? Mončííet??? Kdepak jsi? Terka i Katy zahlásily, ale Ty neee :confused:
JInáč nebyli jsme přímo v divadle, ale na koncertě v Rudolfinu, zpívaly dětičky vánoční koledy s varhanama, ty nejmenšííí, no hned jsem si vybírala :slight_smile: Kamarádky malej tam zpíval sólo, aj latinsky, slaďáček, no.. co vám mám povídat :sweat_smile:
27. pro 2009 v 00:08  • Odpověz
Ahoj moc se omlouvam ze jsem tady nebyla. Ale moc jsem na vas myslela tak opozdene bych vam chtela poprat krasne svatky hodne pohody a klidu na dusicce. Jsem porad v praci delala jsem i na stedry den a uz zacinam byt unavena tak dneska dopoledne jsem zustala doma. Chtela Bych podekovat Andrejce jak hezky me napsala na nasi listinu hodne me to zahralo na srdicku moc dekuji. Vsem taky at se moc dari maminkam at se jim kresne chovaji broucci budoucim mamimnkam at je cesta na svet deticek bez problemu a cekatelkam snazilkam vsak vy to moc dobre vite HOLKY MY TO TENTOKRAT ZVLADNEM to bylo moje velike prani pod stromeckem pro vsechny z nas. Jdu neco delat tak zatim papa myslim na vsechny .....
27. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno všem, jukla Ivča, zdravím a přeji taky hezké svátky a co nejlepší nový rok.
Dneska žádnej svátek, tož roztáčím pračky a vrhnu se na to žehlení, taky by to chtělo běh s vysavačem uskutečnit.

No a večer máme slavnostní véču, bo mamka s bráchem slavěj narozky, takže zase ta dieta nelze odstartovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Mončoet, nojoooooooo, kde Ty jseš? :confused:
27. pro 2009 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré dopoledne :wink: tem dětem se nějak nechce ven. :slight_smile: se jim teda ani moc nedivim :wink:
Máji tak si užij oslavičku,to přežírání mě zabíjí. :frowning2:
27. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahojte moje milované kobylky, moc se omlouvám za dlouhou absenci, ale to víte, svátky a návštěvy, návštěvy a návštěvy :rolling_eyes: a pak prý jsou Vánoce svátky klidu.
Jsme pořád v celku, už je to otrava, manža je nervózní, já jsem nervózní, no dovedete si to představit. Sem tam je mně blbě, ale vždycky to přejde a nic...
Doufám, že jste si užily krásné vánoce a dostali jste pod stromečkem vše, co jste si přáli.
U Máji se slaví narozky, to je pěkný a dokonce dvojitýýýýýý :wink:
27. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Monička je stále celá, no paráda, jen ať se miminka našlechtí, ale nesmí to tak přehánět, jak by k tomu Áňa přišla, když neměla čas na úpravu :grinning:
Nojo, Vánoce jsou svátky chvátání, stresu a nervů a nestíhání :slight_smile: a přežííííííírááááánííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My ale dneska ani neobědváme, aby jsme měli prázdný žaludky na večer :grinning:

Mončo, tak ještě týdena jste venku, dýl to snad trvat nemůže, kdy jdeš na kontrolku? Už chodíš jen do nemocnice? A jak často chodíš na pásy?
27. pro 2009 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa :dizzy_face: všechny vás mocinky zdravím a přeju krásnou neděličkuuu :wink: jsem se vyspala po nočňuchovi a můžu jít na dalšíhooo, OMG. Máji, že přejeme mamince a bráchovi všechno jen to neeejleeepšííí ze Žížátkova :dizzy_face: Mončiet, tak taky ještě v celku? drž se holka zlatá, za chviličku máš zlatíčko v náručííí :dizzy_face: Ivi ahoj, tak Ty taky pořád pracuješ, teď si pěkně odpočiň a věřím, že ten rok 2010 bude pro nás pro všechny opravdu zlomový a všechny se dočkáme těch krásných pupíčků a nádherných mimušek a adopčátek, prostě budeme konečně šťastnééé :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahojki krásnou neděli,taky věřím,že rok 2010 bude pro nás všechny úspěšný.Musíme věřit. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My jsme právě dorazili z shopingparku,byli jsme se zeptat jak je to s tím proplácením v době těhu.Tak si musím rychle nakoupit vitamínky,zítra si zavolat i na cvičení,a pokuď to stihnu do konce měsíce,tak mi to proplatí do těch 4500,- po novém roce už by to bylo jen 1500,-.Tak musím rychle si to zařídit.
Taky jsme se byli podívat na kočárky.A Peťovi jsem koupila ještě k vánocům knížku Ahoj tati-taková hezká příručka pro tatínky. :slight_smile:
27. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky :slight_smile:
tak jak pokračujete ve svátkování? Hele, Bellí, ještě žiješ? http://www.novinky.cz/krimi/187790-pohadal-se-s-manzelkou-a-pak-zapalil-dum.html :grinning: :grinning: :grinning:
Tak MOnčiet ještě držíí, no holky, vy všechny bojujete o první mimi v roce 2010, ne?
Jináč já su přežratá, fuj fuj, už nic nemůžu ani vidět!
Všechny moc zdravím, a opravdu nejmenuju, bo vždycky se někdo zapomene a pak to píchne u srdíčka :wink:
27. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
Berušky jdu se na vás podívat. Měla jsem toho moc ale už je klid děti leží v posteli mám tady neteř a Péta už je taky doma byla u tatínka. Tak jsem zvedaná na dnešní noc neteř tady spí poprvé.
Zdravím Moncaet holka vím že je to už náročné , ale neboj Kubíček bude brzo venku.
Máji mamce a bráchovi vše nej hezky si to užíjte :wink:
Andrejko tak jak si užíváš svátků odpočíváš a užíváš si Džonyho :wink:
Belíšku at ti to rychle uteče :wink:
Ivy příští rok se všechny čekatelky na vytoužené miminko dočkáte já tomu věřím rok 2010 bude určo magický :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahooj kobylkýýý:slight_smile:
Nebyla jsem tu dva dny, bo jsem líná, to říkám natvrdo :grinning: jsem taková rozcapená, už zas potřebuju režim!
Ale ještě budu celý týden doma :grinning:
Co nového , koukám, že nic :slight_smile: Mimísci chtějí být ještě v bříšku a na svět se chtějí asi podívat až v novém roce :wink:
Jdu se dívat na S tebou mne baví svět.
Tak pa kobylky a hezky si užívejte, papinkejte, vždyť jsou Vánoce!
27. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Už jsme přežraní tu :slight_smile:
I rozcapená nakoukla, Lůca ještě žije a děti snad v pelechu, tak supr, kdyby tak neplačánkovala, to jsem zvědavá, jak to dopadne :wink:
Aňula se rozjařila v hospodě a vy :wink: padá to, že spinušat nebude dneska, tak tu leží se mnou v pelechu a čučí, co píšu, trošku trucuje. Už je vzdorovitá, asi vytáhneme pásek :grinning:
27. pro 2009 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz
Taky čtu teho rychvaldskýho zapalovače, to je blb, zapálit si vlastní dům, teďka aby to všechno opravoval, to mu za to nestálo a manželka bude stejnak zlobit dál. Bellí, podej informace, nehasilas?
27. pro 2009 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré kobylky moje u nás nádherně sněží :wink: Holky noc byla super probudila v 11 dostala čaj a pak se vzbudila až ráno v 7 to jde je hodná půjdem všichni ven.
Máji tak co malá v kolik usla :wink: Co žranice dneska držíte půst?
věruško užívej si volníčka potřeuješ to :wink:
28. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Babýýýýýýýýýýýýýý, MOnčíet je v porodceééééééééé! Praskla voda , tak huž je v rukou pověřenýýých!! Kubííčkuu, poslední tempa v bazéně a hurá za námi! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Moncaet držím moc palečky hurá další miminko bude mezi námy to je paráda :wink:

Andrejko ahoj moc tě zdravím :wink:
28. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Pěkný den všem a hlavně Kubíčkoviiiiiiiiiiiii :slight_smile: To je frajer jde ven skoro na den :wink: Tak hlavně ať to jde rychle.
Já jsem se včera pobavila.Jirka malou ještě necítil,jak na mě sáhne tak dělá mrtvýho brouka :slight_smile: ale včera měla asi veselý den :wink: boule jsem měla až na zádech.Zavolali jsme Terku a ta že nic nevidí,tak dala hlavu blíž a prďolka zrovna začala tančit :grinning: Terka odskočila a vykuleně koukala :slight_smile: co to prý je? a to tě nebolí? :grinning:
Tak já jdu uvařit a metelim učesat pár hlaviček :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Dobré dopoledníčko. No už zasejc slzím, to je krááááása, teda jak pro koho, já vím, ale už brzy bude mamce Mončiet taky do zpěvu. Tak Kubíčku, zaber a ať už jsi tu, těšíme se na Tebééééééééééééé :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jé to je super, Kubík jede ven :slight_smile: Jinak Peti, až mi to vehnalo slzy do očí, boule sem, boule tam a nikdo to nevidí :grinning: zdravím zbytek, já zas prudím v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.