• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bré ránečkooo, teda já mám ráno, bo jsem před chvilkou vstala po nočňuchoviii :slight_smile: OMG, OMG, OMG, Mončieeet, tfuj tfuj tfuj, to je krásaaa, holka zlatá, ať je Kubíček co nejdříve ve Tvé náručiii, mám husinu po celém těle, fakt nádherná zprávičkaaa :dizzy_face: všechny vás mocinky zdravím, pračka už se točí, jdu dělat husuuu :wink: jinak Andruškooo, já ještě žiju, to bylo kousek dááál, ale opravdu jenom kousek :wink:
28. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky to jsou novinky, tak Mončiet hodně sil, ať je Kubíček na světě raz dva a za co nejmenších bolestí :wink:
Belli to je dobře, no já si myslím že Pavlík není takový blázen :grinning: Čeká tě ještě nějaká noční nebo už máš oddech?
Peti ty si s těma hlavama nedáš pokoj. Já myslela že nůžky po Vánocích pověsíš na hřebík. U nás má Adélka od 4 škytavku chudinka tam poskakuje v rytmu.
To je dobře když nemusí ani manža do práce, si užíváme pohodičku, sice každý den nějaká návštěva, ale zas se aspoň nenudíme.
28. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Moniii, ahoj zlatíčko, Tebe jsem dlouho neviděla, ale když říkáš, že máte pořád nějakou návštěvičku, tak to je absence omluvena :wink: Adélka, božátko škytavkové, ať ji to brzy přejde :slight_smile: nn, žádný veget, zítra mám denní a pozítří noční, jen tak na mě, hybaj do roboty, kůže línááá :grinning: tak a už opravdu letím dělat papááánííí, bo mám hlad jak vlk :grinning: nakouknu později, sluníčka moje :dizzy_face:
28. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Se tady prdím s fotkou a ona mi zatím zdrhne dělat obídek :wink: husičku hm :slight_smile:
Mončo když já ani nevím co bych dělala doma.Od ledna to začnu trošičku flákat ale chci chodit až do konce :slight_smile: snad mi neprdne voda v kadeřnictví :grinning:
Adélka má škytavku chudinka?A to jí to tedy drží dlouho.Tak ať brzy přejde :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
Krásný den všem,hlavně Monči-čet a Kubíčkovi.Ať se mu tu líbí,čtu a bulím jako želva,tak hodně síly,a ať máš broučka brzy v náručí.
Já si jdu dneska zaplatit těhotenský kurz do nemocnice,ať mi to může ještě proplatit pojišťovna a taky si musím zajet pro vitamínky. :slight_smile:
Jé jdu rychle vařit a za chvilku jsem zpátky. :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky, vám ty týdny přiskakují geomtickou řadou :slight_smile: Peti fotky krásný, jen kde máš nějaké špečky :grinning: Mony,jen chlapa zaměstnej a ty příjmej návštěvy :slight_smile: kasi se nám taky huž přehoupla přes dvanáctku :wink: Beli, papat, papat, a zase papat :grinning:
28. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Karolajnkoo, ahoj zlatoo!
Beluška je po nočňuchovi :frowning2:, a zasejc zítra jde..
A petjunkoo, já Tedy oceňuju Tvéé nádherné bříško. Opravdu radost pohledět, jen mimi,žádný špeky, jak já. Ale ty nůžky bych Ti teda už taky sebrala, přesně, jak píše Monča. No, jsi makáč, no :slight_smile: . Tak Monči samá návštěva, jo? Stejně holky, vy dvě jste brzy na řadě taky :slight_smile:, strašně to letí...
Májenka už zase zabulela, hysterka naše :grinning: :grinning: :grinning: . A co teprve, až se narodííí Kubíček, to bude potok slz :slight_smile:
Zdravím tetu Lúcu a taky Kašu.
28. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Tak a já jdu, páč uklízím. Ve dvě mi přijede kámoška s dětma a budou druhý vánoce :slight_smile: . Tož zatím papappaaa
28. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Bellí dávají ti v práci zabrat jen co je pravda :confused: , ale už začne nový rok a konečně zas budeš v akci, tak už se těším i za tebe :dizzy_face: věřím tomu že půjdeš ve stopách Leňulky :wink:
Peti pupík je ukázkový i ta foto, kde jste zjistili že máte webkameru :grinning:
Kaši to si oběhej a mrkni na net je tam seznam preparátů co ti ČPZP proplatí, já jsem uplatnila skoro celé 4500,- (koupila jsem třeba dětské krémy olejíček pudr mýdla šampony čaje - všechno lepší značky-Sebamed Weledu Bubchen. Pro sebe Femibion400 a gravimilky, těhu i kojen. čaje) Nosila jsem tam účtenky z lékáren postupně, ty první my už proplatili, tak je to škoda nevyužít.
Karolko chlapa nechávám na volno, jak teď nechodí do práce a nenervuje se tak je abnormálně hodný, tak ho zaměstnávám jen vařením-to ho baví. Jak se má kobzolek je zdraví?
Andrejko užij si návštěvu a určitě neuklízej !!! je to zbytečné když čekáš děti. A jste na v city nebo na chatě?
Já fičím péct štrůdl, máme tolik jablek a už nejsou nic moc tak je jdu spotřebit než shnijou.
28. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Mony, kobzolek zdravý, zatím :grinning: Dupky huž fakt musím pracovat, bo kolegyně se na mě škaredě dívá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andrejko, užij si ty druhé vánoce a špeky neřeš, důležité je srdíčko a to ty máš obrovské :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahooj kobylkýýý.
Tak tady už se rodíí? Mončoet, drrrrrrržíííím palečky ať to vše zvládneš a Kubíček je rychle venku! :slight_smile: :slight_smile:
Já byla dopol. u dorostenky v nemosnici, už je jí po tom zápalu o trošičku líp,ale zas jí cpali hadice do žaludku. je jak slabé ptáčátko.
Musím tu taky poklidit, nějak to tu stagnuje. Od rána mne zas bolí hlavinky, ach jo...
Všechny zdravím a prosím, podávat hlášení:slight_smile:!
28. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Dupky moje tak cooooooooo? No asi to bude na dýl, to jsem zvědavá, jestli se narodí dneska, na bráchy narozky, bo zítra na mamčiny :slight_smile: Jináč děkujeme za všechna přání :wink:
Jsem zrovna u nich, malá usnula a debil nad náma buduje jádro, začal minulej tejden už bo předminulej o víkendu a zpestřuje celmu baráku svátky, no já bych ho hnala, na to, že tady volaj báby policajty při sebemenšim kraválu, tak teda k němu josu podezřele tolerantní. Mě osobně by teda nenapadlo dělat jádro o Vánocích, no nic, chtěl ajsem tím jen říct :grinning: , že mi opt vzbudil dítě! :angry:
Právě jsem udělala asi tak kilo a půl sloního žrádla, máznu to bráchovi na veku a budou aspoň chleboně. Ať se večer ta sebranka trochu posilní, než začnou lejt :slight_smile: , má asi 40 lidí z celej republiky, dělám jim hlavního navigátora :grinning: , doufám, že nepřistanou všichni u Bobycentra v Brně :grinning: , že Bellí :grinning:
Tak páčko, dítě povídá a soused vrtá, hezký den a Kuba ven :sunglasses:
28. pro 2009 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz
Webkameramani :grinning: , pěkné, šuší :grinning:

A co je to tam jako za hubeňoura? To se jí to šmiká, jsem si říkala, jak může skrz to břucho dosáhnout na ty svý pacienty vlasatý a ona má jen trošku nafouklo po obědě :grinning: , tož šmikej, ať se sypou kačáky :wink:

Fákt už mlčím a mizím směr kuchyně :slight_smile:

Věruško, hlava zasejc? Z čeho Boha jeho? Ukopnout, aj s tou mojou a je klid :wink:

Taky se chystám do nemocnice, ale ještě nevím kdy, bo dítě prudí víc a víc a nikdo mi ju nechce pohlídat :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, tož Ty narozky se nakonec budou slaviti v Brně, asi, viď, navigátorkooo :grinning: Petjunkooo, teda, nádherný pupíček a ani kousek špíčku :dizzy_face: Karolajnko, ahoj zlatuško :slight_smile: Moniii, tak už máš ten štrůdlík hotovýýý :wink: Věrísku, foukám na hlavinku, ať přestane bolet, potvora. Andruško, jenom se pokochej dětskou návštěvičkou, páč příští rok už nebudete s Honzou sami, já to vííím :dizzy_face: jo a zítra se mnou má službu holka, která prý skvěle vykládá karty, tak jsme domluvené a jsem zvědavá, bo už se domlouváme asi rok a já z toho vždycky vycouvám :grinning:
28. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Jsem se taky zasmála nad objevením webkamery :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holciny.Byla jste nektera na profouknuti vejcovodu v narkoze?
28. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj petralo, já byla bez narkózy, hnus, hnus, hnus, pokud jsou neprůchodné, je to opravdu velká bolest, ale vydržela jsem to, i když se slzama.
28. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
no.ja nastesti jdu do narkozy :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahojky všem. Tak se zase hlásíme, že už jsme zase na chvilku doma v pohodlíčku. Trochu nás začal zlobit pupíček :frowning2: no tvrdneme a to docela brzo no :frowning2: Takže kapajdy magnézka, páč mi 6 tablet denně vůbec nezabíralo. Teďky nás prozměnu zase píchá v podbříšku a sem tam aji bolííííííí :confounded: tak to vidíme zase na brzkou dovču na lůžkovém :sweat_smile: Jinak příští týden v pondělí jdeme na Tripl a už dopředu víme, že nám vyjde špatně kvůli těm dvojčátkům co ještě nosím v bříšku. Vůbec se nám nechtějí ztratit, tak to bude ještě asi paseka no :frowning2:
Co je tady nového? Vůbec jsem to nestihla přelouskat. jen to že nám jde Kubík na svět :grinning: Jupíííííííí , posílám Moči hodně sil a ať to hezky zvládnete!!!!
Jinak vám mocinky všechny zdravím a opožděně hezké vánoce přejeme a radši i do Nového roku všem hodně štěstí, zdraví a lásky! :dizzy_face:
28. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Leňulkooo, ahoj holka zlatá, tak už si zase užíváš všechny neduhy, OMG? Ale teď už si Tě určitě sakra pohlídají, moc drží palušky, ať už jsi i s prďolkou v pořádku :dizzy_face:
28. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Teda já nevím, proč Ti teda vůbec děljí ty Tripl testy, když už teď je jasné, že budou ovlivněny dvojčátkama, co se ještě nevstřebaly??? :confused: :confused: :confused:
28. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
Petralo já na RTG vejcovodů byla taky, ale byly průchodné tak jsem to zvládla v celku v pohodě i bez narkozy, jak třeba kontrolu.
Máji teda pána co dělá teď jádro bych kopla někam...
Belli tak jaká byla husa? :sunglasses: Pak písni jak dopadly karty.
Leňulko teda zas jsi měla problémy. I když by si tě nechali ležet, nevadí hlavně ať tě pěkně udrží až do porodu. Moc odpočívej. Z triplů si už teď nic nedělej, všechno bude v pořádku. taky ti přeju do nového roku hlavně zdraví tobě i drobečkovi :dizzy_face:
Za chvilku dojedou tcháni mrknout na stromeček tak jdu poklidit.
28. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Jj Belíšku :slight_smile: pořád se nevstřebaly. To mi po té redukci tvrdili, že za 14 dní a pak za 6-8 týdnů. Teď ve středu to bude 5 týden a pořád jsou v 10tt :cry: Navíc mi leží docela nízko a mám u nich malý hematom. Já už nevím kdy budu mít konečně chvilku klid. No a co se týká toho Triplu, tak ho musí udělat...páč je to ze zákona povinné vyšetření. Bohužel si budu muset poslechnout, co hrozného tam vyjde. Doktor na screningu mluvil i rozštěpu, ale nemáme se prý vůbec bát. No jo to se to ale řekne že? :angry:
Monči asi to tak vážně bude. Nemocnice bude můj druhý domov :grinning: Ještě, že to mám tady v místě a můžou za mnou všichni každý den. Jinak by mě z toho asi kleplo. A co ty? Čísílko je už krásné :dizzy_face:
28. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
Petralo já jsem byla na průchodnostech a taky bez narkozy. Ale já teda mám vzpomínky úplně stejné jako Belka a to jsem je měla průchodné. Dostala jsem na sále jen nějaký oblbovák a pak mi napustily vejcovody nějakou modrou kapalinou. Ještě něco jsem měla zavedené ve spodku, ale to ti nepovím co.... asi to patřilo t té tekutině. Pak mě převezli na rentgen kde to prosvítili, aby zjistili jestli je to průchodné. Tam už jsem teda bolest cítila docela dost. Je to jako když máš silné mens. bolesti. Pak to všechno vyndali a já usnula jak špalek. Asi 2 dny jsem trochu špinila, ale dávali mi injekce proti bolesti. Jo a někde můžeš po tom zákroku domů, ale u nás musíš zůstat přes noc.
28. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Leňulko, taky na Tebe moc myslím a do nového roku Ti přeju jen a jen zdravíčko pro Tebe i prďolku, moc Ti to přeju, beruško, však Ty víš :dizzy_face: Moničko, tak Pavlík říkal, že mu moooc chutnalo, ale já teda moc nadšená nebyla, no nevím :wink: Jsme až do teď leželi s Pavlíkem ve vaně a plánovali další pokuuus, jsem tak nadšená a Pavlíka strašně miluju a úplně jsme to všechno probírali a už se těšííímeee, až budeme zase v akci. Koťátka, jak málo stačí, že??? :dizzy_face:
28. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Koťátka moje zlaté, už odcházím a jdu si udělat nehtíky, páč už je to katastrofa, OMG :confused: zítra zase na raňucha, tak jdu zalehnouti k telce :wink: Mějte se moc krásňoučky a přeju pěkný večer, dobrou nocku a krásné sníky :dizzy_face: A hrozně moc se těším na zprávičky od Mončiet s Kubíčkem v náručííí :dizzy_face: Papapa a MVMMMR, sluníčka moje :slight_smile:
28. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
:slight_smile: ahoj devcata,dnesni kontrola v poradku,ve stredu uz nastupuji do fn a maleho budou vyvolavat,dam pak info pres andrejku,mejte se hezky.
28. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Zdravím kobylky moje tak co Kubíček už je venku nebo ještě ne :wink:
Terezko taky už to máš zapár a Matýsek bude venku :wink:
Belíšku tak odpočívej at jsi na zítřek vyspaná :slight_smile:
Leňulko ahoj zase nějaké problémy , ale neva když si tě nechají v nemocnici hlavně že bude vše v pořádku a miminko bude v pořádku :wink:
Petralo já byla taky na průchodnosti bez narkozy bylo to hrozné aspon pro mě a hned ten den mě pustily domu.
Moni ahoj.

Holky jsu hotová netěř je hodná ale nejsu na to zvyklá Péta už je soběstačná a už mě nepotřebuje :wink: Ale co musím si zvykat :grinning:
28. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
No tak holky co ta Monča?Už kouká na Kubíčka? :confused:
28. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahojki Leňulko sluníčko,neboj vše bude v pořádku.Oni si tě pohlídají.
Taky už jsem zvědavá na Kubíčka,snad bude vše v pořádku.Držím vše co mám.
Tak jsem nakoupila vitamínky,zajela si zaplatit těhotenský kurz do nemocnice a ještě mi zbyli penízky,tak jsem si koupila krém proti stríím,těhu čajík,a olejíček a šampon od toho Bubchenu a utratila jsem ještě o 26kč více ,takže jsem jim nenechala ani korunu,tak mám z toho radost. :slight_smile: .
Peti máš teda nádherné bříško. :slight_smile: :slight_smile:
Nic jdu se natáhnout k telce.tak papa :slight_smile:
28. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.