• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
ahoj holky snad se katy nebude zlobit že to tady prásknu :grinning:

dnes v15:25 s mírami 51cm a váhou 3250g vykoukla na svět Valinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
měla to super rychlý z kontroly jela domů bo neměli volný box a ještě ve 14:20 byla doma.

Tak mocinky gratulujeme :dizzy_face:
28. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Janni, ahoj sluníčko, děkujeme za infooo, OMG!!! Přeju Katy i Valušce hooodně štěstííí a vítám ji na světěěě :dizzy_face:
28. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Jůůůůůůůůůůůůů Katy mocinky gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Valince hodně zdravíčka!!!!!!
Ty jo to je krásnéééééé, aji já už chcůůůůůůů :grinning:
28. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
OMG, OMG, OMG, SLYŠTE, SLYŠTE, TAK UŽ JE I KUBÍK NA SVĚTĚĚĚ :dizzy_face: TEĎ MI TO PSALA ANDREJKA, BO NEMŮŽE NA NET. TU BULÍM JAK ŽELVA, TOŽ NÁDHERAAA a Mončiet taktéž obrovská gratulkaaa a hodně štěstíčka maličkému do životaaa :dizzy_face:
28. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Jééé, tady je to plné malých mimušeeek, Terezkooo, teď jsi na řaděěě :dizzy_face:
28. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Jupííííííí slzy se mi valííí proudem :slight_smile: OBRRRR gratulka Katy i Mončeet.Přeju Valince i Kubíkovi mooooc štěstí a hromadůůůůůůůůůůůů zdravííííí :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Ty dupo jedna ubulená, Ty jsi plná hormonů, co mám říkat já??? Ubulenec ubulený je tu ze mě :wink: Se z toho poserénkuju, fakt pěkně to holky rozjely, ale už jsou z nich opravdové maminkyyy s uzlíčkama v náručííí, OMG :dizzy_face:
28. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Holky já tady bulim jak želva a mladej se mi řechtá.Holky at se drží a mimuška jim dělají jen radost.Tak jste se přeci jenom dočkaly.Tak Terezko ted ještě ty a je to.
28. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Kubíčku a Valinko vítám vás mezi námi hlavně hodně zdravíčka a štěstíčko to samé přeji maminkám Moncaet a Katy moc moc gratujuji.
Holky to je paráda bulím jak želva :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Jéééééé,to je nádhera ,tak vítáme Kubíka i Valinku mezi námi a hodně štěstíčka a zdravíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A víc už nenapíšu protože tu taky bulím a nevidím na klávesnici.To je krása.
28. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Já mam dneska stejně uřvanej den.Ráno mi napsala kamarádka tedy holka co se mnou ležela na udržení malí Adélky,co tam ležela z dvojčátkama,že jim po měsíčním životě mezi námi ze 17. na 18. prosince umřela jedna holčička.Prý byla bílá a nafouklá,večer volaly záchranku a v nemocnici už prej bylo pozdě.Prej to byla asi břišní příhoda.Tak jsem dneska jenom brečela a myslela na malou délku co bych asi dělala já.
28. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Maminkám a Valince a Kubíkovi letí ooooobrrr gratulacéééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bellí děkuji za info :wink: A plány máte tak to je supér tak hurá do boje :wink: .
28. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Marky to je hrozné, :cry: :cry: :cry: Vůbec si to nedovedu představit.Snad jim druhý brouček vše vynahradí,ale asi to nikdy nepřebolí. :cry: :cry:
28. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Markét je to šílený a i přes to,že ty lidičky neznám je mi to moc líto :unamused: Ty nepřemýšlej co bys dělala a užívej si zdravou prdýlku :wink:
Dupinko příští rok tady budeme bulet kvůli Tobě :wink:
Jinak s tím břichem jste dost dobré srandystky :grinning: Máji ty jsi dobrá,jasan jen jsem se přežrala :grinning: A že žádný špíček??? :grinning: jste slušně vychované,dík :wink:
Leňulko teda ty si to fakt užíváš,chudinko :wink: Mocinky Ti přeji aby se to od Nového roku vše změnilo a ty sis začala své prďátko užívat :slight_smile:
Andrejko,Věruško jsem ráda,že jste jukly :wink:
Jani čauky :wink:
28. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Marky té tvojí kamarádky je mi líto , ale ještě že jí zůstala ještě jedna holčička , ale je to strašné :frowning2:

Holky jsu ospalá jdu se osprchovat a jdu do postele. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
28. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Holky máte pravdu,ale kdyby jste jí a jejího muže viděli jakou mají chut bojovat o obě děvčátka,pak ta radost a chut do života.Vůbec jsem tomu nevěřila.Jenom zlikvidovat pomalu věci po malí.Novej kočárek pro malou a tak.
28. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka! Tak máme další dvě mimuška! A jsem čekala aj ronilku Máju a ona nikdeéé! Beluška vyřídila, ještě doplním - Kubíček se narodil 14.35. váží 3kg a měří 49 cm , prý dal mamce pěkně zabrat, ale jsou v pořádku :slight_smile: !VÍTEJ KUBÍČKU!!!!
Takže Terezko, teď držíme palce Tobě!!! Říkáš ve středu, tak to ty naše děti nakonec všechny stihnou rok 2009 :slight_smile: .
Leňulko, už jsem měla strach, kde jsi. Takže pořád nervíky, no ne nadarmo se říká vymodlená miminka.
Majký, to je strašně moc smutný, ale Petjunka má pravdu, s Adélkou to nemá nic společného!!!!
Jinak já jsem si užila návštěvy, bylo to moooc příjemný :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Mončiet a Kubíčku, :slight_smile: Katy a Valuško :slight_smile: vše nej do života, hlavně to zdravíčko!!!! Velká gratulaceééééééé!!!!!!
Bellíšk, moc díky za info :wink: Já byla zrovna na zkoušce v divadle, tak bych nic jinak nevědla.
Majký, je to hodně smutné s tvojí kamarádkou,je míi jí líto,ale ještě, že má druhé miminko.
Taky zdravím Leňulku a přeju už trochu toho klidu, kurňa! Fakt ty si to teda užíváš...
Dobrou noc, moje kobylky a jen tak dál, ať se to tu rodí, těhulí... :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ještě jsem vám kobylky po dlouhé době projela albíka a musím říct, teda, to jsou krásný pupíky :grinning: A taky vám ty čísílka teda tak poposkočila, ten čas ale letí...
Co se týče miminka, tak jsem teď vše zasunula někam hodně hluboko, nic neřeším, proto sem taky míň píšu, bo není ani co,ale sleduju vás a moc mne těší takové zprávy jako dnes o Mončiet a Katy. :wink:
Tak brou a MTR
28. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojka kobylenky¨,
vítám Kubíčka a přeji jim s Moncaetkou mooooooooooc štěstíčka a zdravíčka ,
a Katy s Valinkou taky tak se nám plní rodnika s miminkama hurá,zachvíli Terezka a Monca a už to pujde jak po másle ještě si to na rok 2010 nechaly Andrejka Věruška a Belinkaaaa.
Zdravím Leňulku bude to uplně v pohodě buď optimisticky naladěná a z testu si nic nedělej já měla v 1.trim estru screening na Downa 1:250 a po tripplu 1:170 odmítla jsem plodovku kvůli strachu z potratu jen nám dělali geny z krve a Sophinuška je uplně ok,je to miláček jenom když jí seberu v polovině lahvičku aby odříhla tak řve jak tygr a pak po dopití tak,ale odříhně a je klid je moc hodná.
A co ty Markyyyyyyyyy jak se má Adélka? vlož nějaké nové fotečky.já právě vkládám.
Zdravím Májinku a Ananaska ta je uplně úžasná.
A naše těhulinky Petjunku,Monciii,Lucku Kašíka a ostatní.
MVR MVR MVR MVR :slight_smile:
28. pro 2009 ve 23:51  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Obr gratulace Monče a Katy A kubíčkovi a Valince, první den toho našeho světa mají za sebou :slight_smile: Marky je to smutné, ta bolest musí být strašná :frowning2: V tu chvíli si uvědomíme, co máme za štěstí, že ty naše kobzolky máme :wink: Zdravím Máju, Belku, Andrejku, Peťku, Monču, Jantarku, deržím palce beruško, Věrku, napsala jsi to hezky a od srdce, Terku, holka já na tebe myslím kudy chodím, Lucku, Haninu, k tobě mě pojí něco osobního, když jsem řešila své první IVF, tak jsi zrovna hlásila dálnice :slight_smile: Janinku, Ivu a všechny ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
Krásné ráničko všem,především však našim čerstvým maminkám a miminkám.Katy,Monci-cet,Kubíčkovi a Valince. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To musela být nádherná noc.
Jinak mi za chvilku příjde na návštěvu švagrová s třemi neteřemi ta nejmladší má 2 roky tak je ještě takový mazel. :slight_smile: :slight_smile: .Už se na ně těším.
Jinak před chvilkou mi paní pošťačka donesla balíček z mimibazarku,takové krásné kalhotky s mašinkou.Vyhrála jsem je za 1 kč. :slight_smile:
29. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Dobré ránko (či skoropoledne :grinning: ) kobylenky milé :slight_smile:
Tak co Terko? Jak se cítíš?
Věruško, beruško, co dostal Mikísek k prvnímu ježíšku??? :slight_smile:
Karolajnko, děkuju za hezkou pochvalu :wink: :slight_smile:
Haninko, ahoj maminko, já jsem vyhlížela tu Sopfinku ve zlatých šatečkách a neviděla jsem ju. A jelikož se tu poslední dobou mažou i fotky s miminkama, tak snad Tě taky nesmázli??
Petjunko, to je jasný, že nakukuju, dyk se tu rodíííí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moc zdravím Monču, Belušku, Janinku, Leňulku, šmarjááá pochopitelně včelku Anděvúú :grinning: , Kašu, fšeckííííí!!!
Hezký den!
29. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Krasny trochu i slunecny den, no po vcerejsku ma i pocasi radost nakukuji a gartuleji maminkam a miminkam hodne zdravicka protoze to si za penize nekoupime a to ostatni prijde samo tak jak budeme my teda vlaste vy chtit, tak at se miminka dobre chovaji a moc nezlobi. Mam volno tak si jdu napravit tu svoji absenci tady. Krome prace u nas nic noveho pristi tyden ma prijit ms tak uvidime jestli se nam zadarilo domaci snazenicko posledne to nevyslo ale hlavu vzhuru. Ja vim ze to tu pisu porad ale i kdyz tu nejsem myslim na vas tady na vsechny.
29. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj Hani já bych ráda vložila,ale neumim zmenšit velikost fotek.Holky porad te některá.
29. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj holky,tak nakukuju co moncaet a už má Kubíčka taky u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak Kubíčku vítej mezi námi :wink: obou hodně štěstíčka a zdravíčka a at jsou brzo doma :slight_smile:

Peti,Moni krásný pupíky holky máte :slight_smile: :wink:
Ted je na řadě terka a pak moni ty :grinning: :grinning: a pak?Já? :confused: třeba mě peta předběhne :grinning: já bojím bojím porodu :sweat_smile: ale ven musí no :grinning:

Marky já si změnila nastavení ve fotáku a mám pokoj se zmenšováním fotek :wink: :wink:

Andrejko pracuješ?

Zdravím všechny jmenovat nebudu bo bych určo na někoho zapoměla a to bych nerada :wink:
29. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
karolko a jak je to u tebe?mužík pořád paličatě stojí za svým že ne?snad si to rozmyslí a ty brzo zahlásíš jdu do boje :wink:
29. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj Marky, tady Peta od Kasi, kdyz chces zmensit fotky, tak my pouzivame programek na prohlizeni fotek "IrfanView". Stahnes jej v cestine na strankach : http://www.irfanview.cz .
Nevim jaky program mas na pocitaci nainstalovany protoze jich je spousta, jestli mas digitalni fotak, tak treba na instalacnim CD vyrobci dodavaji i nejaky prohlizeci program na fotky.

Ja Ti to popisu v tom programu "IrfanView".
Po stazeni a nainstalovani programu na pocitac, nejdriv otevres fotku kterou chces zmensit, na hlavni liste kliknes na nabidku "Soubor", dale nabidka "Otevrit" a vyberes v okne fotku kterou mas ulozenou a otevres ji.
Dale v hlavni liste klikni na nabidku "Obrazek" ,otevre se roletka a tam klikni na "Zmenit velikost/rozliseni" . Vyskoci Ti okno , kde si zmenis velikost treba na 640 x 480 Pixelu (puvodni fotka ma treba 3264 x 2448 Pixelu), tuknes na "OK" a pak si ulozis zmenseny obrazek pod novym jmenem kam potrebujes.
Ulozis to kliknutim na hlavni listu, nabidka "Soubor", dale "Ulozit jako", otevre se okno kde si zmenis "Nazev souboru" a "Typ souboru"(v roletce vyber JPG-JPG/JPEG format) a kdyz mas vybrane misto(slozku),tak kliknes na "Ulozit".
Preji hodne zdaru :o))
29. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Marky snad ti Peťa trošku pomohl,já jsem taky antitalent.Dneska jsem vložila fotečku kočárku co se nám líbí stylově,na barvě ještě nejsme úplně rozhodnuti. :slight_smile:,ale je prostorný ,dá se z něho udělat i sporťáček,tak jeto fajn. :slight_smile: .Prostě klasika. :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky všem. Tak kukám, že nám přibyl večer ještě jeden uzlíček :dizzy_face: Kubíčkovi hodně zdravíčka a málo slziček :grinning:
Hani kdyby bylo na mě tak ten Tripl vůbec nedělám. Za jedno má jen 60% spolehlivosti a za druhé je mnohem důležitější screning ve 12tt a pak ve 20tt vývojovka. Ale bohužel na něj musím. Na výsledky mě právě upozornil genetik co mi dělal ten screning. Mám tam pořád ty dvojčata a proto budou výsledky hrozně zkreslené. Nemáme je brát vůbec vážně :angry: Tak uvidím spíš až v tom 20tt jak se prcek má :dizzy_face:
Jinak holky kdy jste byli na 3D nebo 4D ultrazvuku? Já si to plánuju po tom vývojovém ve 20tt... to by šlo ne?
Kasi nevím jestli to neřeknu blbě, ale nechtěla by jsi radši s těma nákupama trošinku opatrně? Já jsem už teda dost pověrčivá a po vlastním zážitku už i asi zásadová a radši nebudu nic kupovat dřív jak tak ve 30tt. Pořád se hodně bojím, že se všechno může změnit víš :confused: Myslím, že některé holčinky i vědí o čem mluvím :frowning2:
Marky ta záležitost je hrozně smutná a nikdy to nepřebolí. Budou se s tím jen muset trošinku srovnat a dávat lásku té druhé holčičce. Snad časem k ní znovu přibyde nový uzlíček :frowning2:
Jinak mocinky zdravím Andrejku, Věrušku, Karolku, Janinku a další :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.