• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojki Leni,já jsem taky trošku pověrčivá,a zas tak moc nenakupuji mám koupené 3 věcičky,kočárek máme jen tak zatím vyhlídnutý,ale jinak budu nakupovat asi až tak v březnu ,dubnu a pak mi doveze hodně věci až ségra na konci května.Takže si myslím,že snad nepřeháním a bude vše v pořádku. :slight_smile: .A neboj i u tebe bude vše v pořádku.Věřím,že snad bude pro nás všechny rok 2010 úspěšný.
29. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tož bobulky za chvíli jdu domů :slight_smile: Jupí :slight_smile: Jani, teď je u nás celkem pohodovo, ale znáš to, jak se na něco chystáme, tak nervy pracují :slight_smile: Na konci ledna jedem na hory a snad se konečně rozhoupu, něco plánovat :slight_smile: Pořád doufám, že se to povede přirozeně a ubíhá měsíc za měsícem a za chvíli to bude rok, co jsem to všechno prožila. :wink: Já vím, nepřemýšlet, zvednout telefon a volat :grinning: Bobulky ahojky :slight_smile: kasi kdy vyfotíš bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jj Kasi v pohodě. Já to prostě beru jinak a nechci nic mít doma dokud nebudeme mít aspoň ten 30tt za sebou. Jsem teď hodně opatrná a nechci nic přivolat. Jinak to záleží hlavně na tobě jak to cítíš :wink:
Karolko tak šup! V lednu zalyžujete a posnažíte v jiném prostředí a bude to :dizzy_face: No a když ne, tak jaro je na těhulení jako dělané i po ivf :wink:
29. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
lenulko ahojík,já byla na 3D a 4D ve 20tt a dr nám tam nahrál i to měření miminka a i to krásně popsal,kde má ručky,nožky,jak leží,kde je placenta prostě to vyšetření 2D jak se chodí ve 20tt :wink:

karolko jůůůů hory taky bych jela :wink: doufám že budete mít sníh :wink:

prý má být rok 2010 úspěšný :wink: :wink:
29. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahojky všem, konečně na Kobylce, přelítla jsem vás v noci, jen důležité pasáže, že máme další dvě míma :slight_smile: a pak sjem padla za vlast.
byla jsem na oslavě bráchy pětadvacetin, bylo to velký, akce dlouhá a hojná účast, viděla jsem po letech zase některý lidičky, příjemné sledovat to mládí, jak stárne :sunglasses:

Moc gratuluji oběma maminkám. Kačka teda :sunglasses: přijela, zatlačila, porodila, jak to tak v :sunglasses: vypadá a Mončaet docela taky rchle porodila, jsem si myslela, že to bude mít delší, kočka jedna statečná.
Už se těším na fotečky mimineka na zážitky prvorodiček.

My se válíme po zemi a bojujeme s řevem, to je vzteklinka, začínají se v ní projevovat rodiče, omg, to nám tak ještě scházelo :grinning:
29. pro 2009 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz
Taky vidím ráda leňulku, zase trápeníčko, to musí být nervy, nejradši bych mávla nějakým proutkem, aby tu byl minimálně 34.tt a byl klid. Tohle je k zbláznění :rolling_eyes: Pevně nervy přeju a ať T :rolling_eyes: i není v nemocnici smutno, jak píšeš, máš to v místě, to je velká výhoda a můžeš přijímat návštěvy. Já ležela na pokoji s holčinou, co byla od jinad a návštěvy neměla skoro vůbec, to je pak psychika v dupě...

Marky, to tu tvojí známou lituju, strašný zážitky, ale život je už takovej, radši nemyslet a těšit se z toho, co máme :slight_smile:

Tak já jdu na tu dravou zvěř. OMG Satan si hraje s kolečkem od chodítka, Boha jeho, jdu to zmlátit na hromadu :angry:
29. pro 2009 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ajoj kočičky,chtěla jsem jen nahlásit,že sedím v autě a frčím do Němec. Vůbec nevim kdy se vrátim takže nerodim,užívám snížek a volníčko. Jani a předbíhat nehodlám,já se totiž taky bojim! Tak papa myslím na Vás a Terez na Tebe obzvlášť.MVR
29. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky, moc děkuju za přáníčko k svátku. Já se dostala k počítači až dneska, ale moc mě potěšilo. Děkuju všem!!! Koukám, že mám co číst :grinning:
29. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
A gratulace k novým hříbátkům!!!!!!!!!!!!!!
29. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Leňulko 3D UTZ je nejlepší v 24-25tt (já si nechala vyjet fotečku taky v 20tt při velkém UTZ) nechtělo se mi jet zas za měsíc.
Ivo Evi Karolko snad neděláte pořád v práci, holky trochu oddech.
Jani nestraš, ale máš pravdu už se nám to blíží :confused: Bojim bojim
Terezko tobě na zítra pohodový porod :sunglasses: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Mě začíná škrábat v krku, dám horký čaj a budu ležet. Snad to brzo přejde.
29. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoooj koťátkaaa :slight_smile: tak už jsem doma z práce, pěkně vykupkaná a koukám co je tady nového :wink: Tož Petjunka si jen tak napíše, že sedí v autě a jede do Němec :grinning: Leňulko, strašně moc Ti rozumím, jak to teď cítíš a Ty víš, že já se před Tebou opravdu hluboce skláním, jak to všechno zvládáš a držím všechno co mám, ať už máš toho prďolku v náručí :dizzy_face: Tak koukám, že už i Monči klepe Adélka na vrátka :wink: Evička a Ivka nakoukla, tož taky zdravím, pracantiii :sunglasses: Májuš, nech toho satanaaa, Tě vidííím :confused: Andruškooo, Věruškooo, Karolkooo, holky moje zlaté, ahoooj :slight_smile: Haninko, Ty jsi taky taková úplně pohodová maminka a to štěstí je z Tebe strašně cítit :dizzy_face: Jannince jsem taky zkontrolovala pupíček, no krásný je, jen co je pravda :wink: Kaši, zdravím Tě.
29. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Leni ,já vím každý to prožíváme trošku jinak,a kdybych si prošla těmi problémy,které tě provází asi bych se taky bála,takhle se taky bojím o broučka ,aby se něco náhodou nestalo,ale zároveň se snažím se nestresovat,ale s těmi nákupy jsem taky opatrná,jediné co jsem si teď nakoupila tak jsou vitamínky až do konce,a těhu kurz,a nějakou kosmetiku,ale to jen protože po novém roce už by to pojišťovna neproplatila a tak by byla škoda jim to jen tak darovat.Tak snad bude vše v pořádku a v létě budeme vozit kočárky .Věřím,že snad nám ten rok 2010 přinese štěstí. :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj Belli taky moooc zdravím,a moc na tebe myslím.Je super,že už plánujete další cestu za mimískem a musíme opravdu věřit,že ten rok 2010 bude pro nás všechny úspěšný.A snad se jednou všichni i někde potkáme. :slight_smile: :slight_smile: Ráda bych vás všechny viděla. :slight_smile: :slight_smile: .Pozdrav Pavlíka a všechny zvířátka. :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Zlatíčka moje, jdu vám popřát dobrou nocku, krásné sníky a půjdu si lehnout k telce a myslím, že během 5ti minut usnuuu, bo jsem zubožená :grinning: pěkně se vyspinkejteee, MVMMMR :dizzy_face:
29. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Tobě taky krásnou dobrou noc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Sluníčko naše.
29. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Holkýýýý, tady se prodávaj miminkááá http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4617745 :grinning: :grinning: :grinning:
Tady už se spinká, no to je jasný, normální lidi spí :grinning: ..
Koukám Evka nakoukla, ahoj tulačko, snažilko :slight_smile: . Jaké Ty máš vlastně plány?
Beluška upracovaná.. :frowning2: , no snad až na teho Silvestra se s Pavlíkem potkáte! :slight_smile: Zase rybí polivka?? :grinning:
A Ivča byla taky, Ivi, co Ty děláš, že jsi pořád v rachotě? Janninko, já mám dovču :wink:
Petjunka si jede zašprechtit!
Leňulko, jó, vlastní zkušenost je nepřenosná, drž se :slight_smile:
Zlatíčka všem , ouplně všem , hezké sny!
A Terezko, zítra velké palce!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Matýsku, šťastnou cestu z bazéénu!!! :slight_smile:
30. pro 2009 v 00:20  • Odpověz
autor
Holkýýýýýýýýýýýý, venku je zase vánočkově bíííílooo!! Jsem šla pustit Taiurunku a je tam bííííííííííloooooooo!!! Vstávat, dělat huhuláky, a iglúúú a bobováát!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 01:45  • Odpověz
U nás taky je vánočkově bílo, heč :grinning: A já zase prudím v práci, že je to baví se furt na mě dívat :confused: Dobré ráno a sáňkovat :grinning:
30. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
Kdepak bílo, kdepak huhuláci, chčije a chčije, sajrajt je tam!
Bréé ráno, kobylký :slight_smile:
Vidím, že Andrejku ještě nepustil nakupovací bacil na mimáči, krásný úlovky ty mikinky,ale toho mimina bych se bála, má ksicht jako když ho přejel parní válec :grinning:
Jsi se mne včera ptala co dostal k jéééžišku Miki? Tak dotal hračku, kterou si sám pod stromečkem našel, bo jsem jí zabalila do masovejch tyčinek :grinning: No a hračka vydržela pískat jen ten večer, pak jí prokousl a začal jí žrát, tak šla do koše. A ještě dostal obleček a včera v něm, měl premiéru venku, bo od té doby nebyl mráz, jen včera ráno. No, to byla švanda, neumí v tom chodit, musely byste ho vidět :slight_smile:

Dnes je den Terezky? Taky držím paluchy!
Všechny vás zdravím!
Jdu na nákupy, uf, jak se mi nechce, pak odnést spzky na boženu do depozita a pak vařit kotel silvestrovské gulášovky pro 10 lidí na zítřejčí mecheche.
30. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Nejde mi icq :unamused: Zas se Míša hrabal v počítači!
30. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje u nás je bílo to je paráda :wink: MVVMR
Terezko tfuj tfuj at máš Matýska brzo u sebe :wink:
30. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: . U nás taky bílo, ale pěkně se to rozpouští. Ronald je sněhem nadšen, ale pouze za oknem. Jak se dotkne jeho rozmazlená nožka sněhu, nadšení se mění v odpor a dere se domů. Zkrátka lovecký pes :grinning: . Andrejko, plány zatím žádné konkrétní. Zobeme Profertil a v lednu nás čeká konzultace. Sbírám sílu na další akci :sweat_smile: . Popravdě se moc bojím dalšího neúspěchu, ale já to zase rozchodím. Moc všechny zdravím!!!
30. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobré ranko všem.Teda to se máte tolik sněhu .Tady to máme jen postrašené tím sněhem,takže ani iglu ani sněhuláci se konat nebudou,ale aspoň jsem si zacvičili s Monikou Žídkovou.A odpoledne se půjdu projít a pak se stavím na kafčo za Luckou do herničky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa :dizzy_face: přeju všem krásný den a Terezkooo, tfujtfujtfuj, držím palušky :dizzy_face: Věruška jde na nákupy, no nezávidím Ti, jít do toho blázince :wink: Andruška už přišla na to, kde se prodávají mimuškaaa :grinning: pak tu shání v noci lidi na huhuláky, OMG :grinning: u nás je taky bílo, ale nevím nevím, jestli to vydržííí :wink:
30. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Počkejte, až já budu mít trochu volněji a příjdu na ten mimáč, jak se tam pohybovaaat, to bude mejdlooo :grinning:
30. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Kobylky, ještě jsem nevyrazila do teho blázince, bo Máje vykládám karty na Oubošovu práci. Učím se totiž nové cikánky a strašně mne to chytlo a počebuji materiál na výklad. Sobě jsem si dělala na celý rok 2010.
Je tu z vás někdo odvážný, kdo by se chtěl taky na něco zeptat? Berte to s nadhledem, zatím se to jen učím a chtěla jsem se jen dozvědět, jak mi to vychází:slight_smile: Kdybyste některá chtěla, napiště mi otázku do IP,ale předem řikám, že se zásadně neptám na mimi! Jen který měsíc je třeba vhodný pro početí, víc ne!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Jééé, Věruškooo, tak Ty jsi taková cikánkaaa :wink: já měla ten výklad karet včeeera, tak doufám, že jsi to Májuši pěkně vyložilaaa :dizzy_face:
30. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Jaký jsi měla výklad? Ty jsi u někoho byla? No, Mája to teprve musí posoudit sama,ještě to asi nečetla.
30. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Věruško já bych chtěla a hádej na co? :slight_smile: Cikánečko :grinning: ne fakt bych chtěla, pošli mi po IP istrukce :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.