• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky držím Terezce pěstičky ať je vše v pořádku a brzy máš broučka v náručí. :slight_smile:
Teda tady se čaruje,vykládají karty,tak hlavně ať přinesou štěstí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ten sníh vám opravdu závidím.
30. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Karolkooo, ahoooj zlatí :slight_smile: Věruško, mám kolegyni, která to umí, ale já se jakéhokoliv výkladu vždycky bála a u ní jsem se asi rok přemlouvala k tomu, že bych to zkusila, ale vždycky jsem z toho vycouvala. Ale, ona vykládala někomu karty a řekla tam něco, co neví nikdooo, jenom ta dotyčná a já, tak jsem si je včera nechala vyložit, na nic konkrétního jsem se neptala, chtěla jsem, ať mluví sama.
30. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
No nic, berušky, odcházím lenošit k telce asi, možná před tím nočňuchem ještě zdřímnu :wink: Tak se mějte krásňoučky a papapa :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Bellí, tak doufám, že byl výklad příznivý. Jo, běž lenošit.
Karolko, máš tam IP, kdepak jsi?
30. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Ahooooj cholkíííííííííííííííííííí!! Tady je veselo, to milujuuuuuuuuuuuu!!!
Já chcu Věruško vědět, jestli někdy zhubnúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: !! JInáč nic, bo jsem chytlaváá :sweat_smile: A japato, že u vás chčije??? Já su v nížině POlabskej a je furt bílo, to jsou věci :confused:
Beluškooooo, tak jen hezky lenoš, a až budeš chtít, řekni, poradím Ti, jak se stát závislou na mimáči :grinning: :grinning: :grinning:
Karolajnkoooo, Evinko... ať se rozhodnete ve spráávný čas!! I když Karlolajnko, stejnak bych na Tvém místě láskyplně načasovala kelímek a odjuchala bych sama do Cááru :grinning: . No joo, ale to by mušel dát plnou moc od notáře, noo, aj to bych předem zařídila :grinning:
Zdravíím pejskýýýý, Tairunka je v poho, bo je velkáá, ale mooc dobře si pamatuju na Barunku, jak zvedala nechutně packu ze sněhu, a srajdila mi po chodnících, bo ty byly shrabané :grinning: , a když už měla dobrou náladu a blbla ve sněhu, tak ty chuchvalce na nožičkách pak, bo měla jako správnej drsňáček kudrliny na nožkáách :slight_smile:
A čím byla starší , tím víc měla svetříkůů. No, 3.ledna má první výročí :frowning2:
Zdravím aj Lúcu a Kašu :slight_smile:
A fšecki nepřítomnééé a Terkóóó, drž seeeeeeee!!!
30. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Jééééééééééééé, sníídaněěěěěěěěě, máme míchanýýýý vajuchááááááááá!!!
30. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Andrejkóó´, ty teprve snídáš? Trocha disciplíny v téej životosprávě, jinak nezhubneš :slight_smile: To ti říká vědma i bez karet:slight_smile: Ne, ale teď vážně. Sama víš, že to záleží jen na tobě, že tomu musiš trochu pomoci. Esli chceš, tak se ti juknu na to, které měsíce budou nejlepší na hubnutí, chceš?
30. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Věruš máš ip. :slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ty taky:slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Věruš, huž máš IP. :slight_smile: Andrejko, a musí to být kelímek, já mám v práci plno zkumavek :grinning: Beliahojky, co nový beránek, bude? :slight_smile: Přeci ty holky nenecháte samotný, bez mužské ochrany :slight_smile: Jo Andrej a klidně si dej, ať nám prasknou pupky :slight_smile: Kasi, kde máš tu pupkovou fotečku :grinning:
30. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Karolko, ty taky a odepiě, už mne svrbí ruce:slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jéé, to už byla odpověď, tož jdu na to:slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Já huž jsem věštěná, heč :slight_smile: Taky bych se to někdy ráda naučila, ale pak by mě asi od těch karet nedostali :slight_smile: Věruško moc díky :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
OMG, OMG, OMG, tady se to věští jedna báseň :wink:
30. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Karolko, vypadá to, že v lednu by se měla narodit všem třem ovečkám jehňátka, tak doufáme, že se narodí aspoň jeden Barošek junior
:wink:
30. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Karolko, já jsem teď do těhle nových karet taky zažraná, protože mne hodně oslovují,ale když mám dělat výklad někomu jinýmu, tak vždy s takovou pokorou a jen na požádání. Jinak se nemá vykládat.
Tak kdo je další? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Máme tu konec roku, tak vstříc novému :grinning:
30. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Belluško a to je ještě stačil obšťastnit nebožtík Barošek? :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
věruškooo, že bych to u Tebe taky zkusilaaa? Jsi mě tak nahlodala, OMG.
30. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jj, on ještě stihnul obskočit všechny tři, kanec jeden
:grinning:
30. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jaja Kanec, toho mít doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím se loučím, bo kolegyně dští oheň a srší blesky, že se nemá s kým bavit, když furt datluji :grinning:
30. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
jen mě zajímá, jestli třeba z toho nedostal infarkt, no ale dost :wink:
30. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
To budou kásná hněhňátka:slight_smile: Hned bych přijela do žížátkova je okouknout.
Hele, kde je vlastně naše Mája? Že tu ještě dneska nebyla?
Tak , Bellí, promysli otázku, já letím do města a pak ti vyložím Páááááá
30. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Koťátka, nakouknu večer nebo v noci, tož se mívejte krásněěě :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Bellí, ještě mám na tebe chvilku, tož posečkej:slight_smile:
30. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak se s vámi loučím a jdu ven a pak do herničky.Tak večer papa. :slight_smile:
30. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj beruškýýýýýýýýýýýýýý, jsem si vás přečetla, tady je to jak v čarodějnickym kroužku :grinning: , nojo, konec roku, mamka taky dělá jeden roční výklad za druhým, já ještě nebyla, tak muším za ní večíííííííííííír :wink:

Mě bolela zase hlávka, tak sjem do dvanácti ležela, pak mi napsala ta kámoška, co je stále v nemocnici s pupíkem, tak sjem jela na návštěvu a zase od rána bulím, bo hnedka před porodkou stojí autí druhý kámošky, Věruška ji viděla a huž roděěěěěěěěěěěěěěěěěj :sweat_smile: , jen jsem to auto jejich uviděla, už jsem rodila jak blbáá, no jsem nějako hormonálně stále narušená :slight_smile: , no a po cestě jsem ještě narazila na budoucího tatínkáááááá, no to bylo něco.Pak jsem jen vhlížela na porodní sály, že jedno okýnko tam svítí noooooooooooooo a taky jsem myslela na Terkůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já jdu ještě kouknout na tu cigošku, co mi vyvěštila a běda jííííííííííííí :grinning:
30. pro 2009 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz
omg ronila jak blbá néééééé rodila :grinning: , jsem z nich trošek mimooooooooooo
30. pro 2009 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj jdu vam jen poprat do noveho roku 2010 jen to nej a same radosti vsem. Ja jsem zase v praci i zitra tak bych to uz neztihla tu nekouknout. Doctu vas potom jdu chystat na zitrek nejak neztiham mam vas rada pa pa
30. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
Ivi ahojky, tobě taky hodně zdraví, štěstí a sil do nového roku :slight_smile:
30. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Máji a já myslela, že rodila :grinning: Neboj ty hormonální slzičky tě huž nikdy nepřejdou a bude to pořád horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já huž ryčím u zpráv a večerníček si radši nepouštím, bo bych vycedila rybník :sweat_smile: Jediné u čeho se chlamu je Vinetů a výplata, u ní mám prý hysterický smích, tak to asi taky budou hormony :grinning:
30. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.