• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko, to je hezký, Luboš má naštěstí tak hodnýho zaměstnavatele, že výplaty se rozhodl nevyplácet :grinning: , no šetřej mě už kde můžou, abych se neuplakala :grinning:
30. pro 2009 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz
V Třebíči se rodííí:slight_smile: a Mája roní:slight_smile:
Vařím silvestrovskou gulášovku, kdo chcete, tož přijeďte:slight_smile:

Jo, co ta naše Terka? Máte na ní někdo founa?
30. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Jé já bych přijela a vzala bych to přes Oubošov :grinning: Bobulky huž končím v práci tak se loučím :slight_smile:
30. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Zdravím kobylky moje. Tady se věští jak o duši , řže bych si taky nechala věštit :slight_smile: Věruš tak gulášovka škoda že bydlíš tak daleko hned bych přijela :wink: Nevíte co ta naše Terezka jestli rodí a nebo už má malého u sebe :slight_smile:

Holky já dneska utrácela koupila jsem si přebalovací podložku slevněnou z 350 na 148 a ještě jsme koupily postýlku za 498 a původní cena 1299 já se nebudu doprošovat ségry jestli mi půjčí naší rodinnou postýlku manža řekl kašleme na ně koupíme se svojí a za ty prašule to jde. A v Kika jsem si koupila 3 trička na mé veliké břucho jedno 119 to jde. Jenom doufám že jsem nic neuspěchala a že se nám to bude hodit :unamused:
30. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahojki už jsem doma ,ale něco na mě asi leze tak jsem si uvařila cibulí s medem a citronem a jdu se zakuklit. :unamused: Tak dobrou noc.
30. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Kasi tak honem do pelechu at tě neskolí nějaká ta chřipka :wink:
30. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky MVMR
30. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Berušky, tak jste vyvěštěnééé, Věruška si mákla, co? :grinning: Věruš, si piš, že vím ... proto jsme byli s Džonym na procházce a završili to návštěvou cukrárny :grinning: . Ale ona mě ta sranda přejde, bo jsem v té cukrárně konstatovala, že přesně za týden tou dobou budu hopsat na éérobiku :grinning: . Při té příležitosti jsme dneska zamířili k Vietnamcům, a já si pořídila gatě na to cvíčo. A měliiiii, hurrááá XXXL :grinning:
Večer jsme koukali na Mrazííka a Naáástěěěnkuuu chciii za žeenuuuuu!! :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Terezka je na tom tak, že zítra jde na zátěžový test a v pátek teprve eventuelně vyvolávačka, tož držme kopýýtka!
30. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Jo, a Terka všem přeje, a pozdravuje!!!
30. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jejda tak Terka nic jo? To mi jí je teda už líto, ale dočká se.
Kámoška ve 20,10 porodila holčičku, tak už máme další kámošku, ještě čekáme jednu a kámoše.

Venku leje a leje, to bude fakt po sněhu, ale dobře tak, na Slovensko chci jet po suchu :slight_smile:

Andrejko, taky jsem koukala na Nasťu a cukrárnu Ti závidím. já od 1.1.2010 hubnu, začnu žráti ty prášky hubnoucí a budu šlangovní :sunglasses:
30. pro 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
Nepustěj nám naše dvě novopečené maminky domů už zítra, že je ten Silvestr? Nebo na Nový rok až? Týjo, jak na Nový rok, tak po celý rok, to by teda byl zápřah, hezký.............
30. pro 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou noc všem Kobylkám :zipper_mouth: :dizzy_face: a hezký ten poslední den roku 2009 :wink:
30. pro 2009 ve 23:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak berunky dobrou nocku, jak Mája řííkáá, na poslední den ve staréém roce!
Beluš, ať Ti uteče v klidu nočka!
Dobrouuu!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2009 v 00:22  • Odpověz
Ahoooj koťátkaaa :dizzy_face: všem vám přeju krásný silvestrovský a užijte si ten poslední letošní deeen :slight_smile: Nevím, jestli se tu dneska ještě dostanu, ale kdyby né, tak vám všem chci popřát do toho nového roku 2010 všechno jen to nejlepší a ať se vám splní i to nejtajnější přánííí :dizzy_face: Jsem strašně ráda, že tu jste, že vás mám a že nikdy nejsem sama, když je mi smutno nebo veselo. Prostě tu jste a já pevně doufám, že tomu tak bude i nadále a vždycky sem budu mít za kým přijít. Mám vás strašně moc ráda a patří vám veliké DÍKY. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 00:25  • Odpověz
autor
Belíí, zdravím na nočníí a děkuju za přáááníííí :slight_smile: :slight_smile: . Já zase závislákovala..
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4631555.... Močííí, Petjunoooo hele na holčičkuuu
31. pro 2009 v 01:47  • Odpověz
Jejda. ona zase nakupujeee :grinning:
31. pro 2009 v 01:56  • Odpověz
Aby měli co prodávat, než já se tam dohrabuuu :grinning: Andruškooo, běž už do hajan, OMG, ať nemáš zítra nevyspalá očkaaa :wink:
31. pro 2009 v 01:59  • Odpověz
autor
Belíííííí, ahoooj... já jsem choráááá :grinning: , hele... http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4631131 ..
a co Ty??? jak Ti ubíhá nočka??
31. pro 2009 ve 02:11  • Odpověz
autor
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4631118

no, tak já teda už jdu chrnět, no... jen jdu dolů pro Džonyho, usnul u telky, a kamna dávno vyhasly, tak ho vyhnat do betle..
Belíšku, zítra huž se konečněš potkáte s Pavlíkem, co?? :grinning:
31. pro 2009 ve 02:15  • Odpověz
krásný ránko holčiny,poslední v letošním roce :wink:

Tady se ponocuje :grinning: nakupuje,Andrejko ten bílý kabátek je krásnej ale já už věcičky nenakupuju,až jak bude malá velká tak pak podle toho když tak dokoupím :wink:

Od 4 čumákuju ta kost mezi nohama to je teda slast fakt :rolling_eyes: se chci otočit a bolí to jak potvora :rolling_eyes: tož než tam muži hekat tak sem radši vylezla a čučím na telku.

Jinak mi psala Katy a je od po na pokoji s moncouet :wink: tak si holky pokecají :grinning: zítra by ji měli pustit domů a Valinka je krásná vlasatá a taková okatá princeznička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak já vám holky přeju do nového roku vše nej nej hodně štěstíčka,zdravíčka at se vám splní vše co si přejete.At maminky mají hodné děti,těhulky rychlý a bezproblémový porod a snažilky aby se dočkaly toho nejvytouženějšího přáníčka-miminka :slight_smile: :slight_smile:

hezky si ten dnešní Silvestr užijte :wink: :wink:
31. pro 2009 v 06:08  • Odpověz
Dobré ráno, no nekecéééééééééééééj? :grinning: Ony jsou spolu na pokojííííííííííííííí? Už zas bulím :grinning: To je supééééééééér. co? No tak to maj takovou dovču, supéééééééééér. A pustěj je až zítra...no co už, ono taky na toho Silvestra není o co stát, že? :wink:

A kam valíte děffčatá paříttt? My budeme doma s telkou a s pelechem, tam teda asi já. Není s kým pořádat oslavici, všichni jsou kulatý bo čerstvě rozpadlý nooooooooo, ale neva, za rok to bude určo lepčejší :slight_smile: a smočím rtíky i já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak papaa a kdyby jsme se neviděly, což je málo pravděpodobné, tak hezký nový rok, ať je nám veselo a můžeme se tady setkávat jako doposud :zipper_mouth: :dizzy_face: A samozřejmě množme se, co to dá :sunglasses:
31. pro 2009 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné silvestrovské ráno všem kobylkááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Do roku 2010 nám všem přeju hlavně to zdraví, protože byz něj by to fakt nešlo, štěstí, lásky, radosti, dobré přátele a taky trochu těch peněz:slight_smile:
Našim maminkám přeji aby jim miminka dělala jen a jen radost. :slight_smile:
Našim budoucím maminkám přeji hladký porod a plllno hormounů štěstí:slight_smile:
A nám snažilkám co jiného přát? Ať se taky brzo dočkáme našeho vytouženého uzlíku štěstí :slight_smile:
Cink , cink :wink:
MVR a děkuju, že tu jste!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Krásný silvestrovský den kobylky moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Do toho nového roku přeji všem hodně zdraví , lásky,štěstí, radosti a hodně takových kamarádek jako jste VY :slight_smile:
Všem snažilkám přeji at jim výjde jejich největší přání které si přejí a které jim s celého srdíčka přeji aji já :slight_smile:
Všem budoucím maminkám pohodový průběh těhu a pohodový porod a miminka které jim budou dělat samou radost. :slight_smile:
Všem miminkám hezký pohodový život a at vás maminky poslouchají :slight_smile:
MVVMR děkuji za to že tady jste moc jste mi pomohly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Štastný nový rok 2010 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Krásný silvestrovský den přeji všem kobylkám.

Přeji vše nejlepší všem maminkám a miminkám,hodně štěstí zdraví a lásky,at máte co nejmín trápení s vašimi batolátky.
Taky všem budoucím maminkám lehkou cestu k porodu i po porodu a krásná zdravá miminka.
Všem snažilkám a všem zoufalkám at je rok 2010 ten úspěšný a konečný v našem trápení a dá nám to nejkrásnější co si jen žena může přát.

Mám vás všechny moc ráda,mějte se pěkně ,užíjte silvestra a nepřežente to :grinning:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásný a plodný Nový rok 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojki taky vám chci popřát toho nejkrásnějšího silvestra ,hodně štěstí ,zdraví a lásky v novém roce.
Miminkám krásný život ať je rodičové poslouchají,budoucím maminkám ať je až do konce vše bez větších problému,a brzy mají broučky v náručí,a našim holkám snažilkám ať jim ten rok 2010 přinese to největší štěstí jaké může být,a dočkají se taky toho malého krásného uzlíčku štěstí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky jsem chtěla poděkovat naši Belince,že mě mezi vás přivedla,a vám všem ,že tu jste,mooooooc jste mi pomohli,mám vás mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc mooooooooooooooooooooooooooooooooc moooooooooooooooooooooooc ráda.Děkuji.A doufám ,že tu stále budeme jedna pro druhou.Děkuji.A končím ,protože už zase bulím.
31. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jé holky jsou spolu na pokoji no to je úžasné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Milášci moji přeji Vám všem hodně štěstí,zdraví,lásky,pohody,peněz,smíchu,dobrých lidí kolem sebe a prostě ať je ten rok 2010 naplněn jen těmi nejlepšími zprávami.Co se týče snažilek-tak berušky moc věřím a moc přeji.....Jsem ráda,že jste a díky za to. MVR.
31. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Holky prožijí spolu silvestra a hned domluví svatbu :slight_smile: Přeji všem krásného silvesta, šťastný nový rok a plno splněných snů :slight_smile: Mějte se :slight_smile:
31. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Tak jsem doma z tahu odpoledního miminkovského a už budu jen doma na dupě :slight_smile: , naposledy se přežeru a pak už dietka.
Nechala jsem si vyložit na rok, tož se uvidí :wink: .

No je to supéééééééér, že jsou ty dupky spolu na pokoji, to bude Silvestrovský mejdlooooooooo, fakt závidím, to je super :sunglasses:
31. pro 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko díky za typy :slight_smile:
Za chvilku pojedeme ke známým slavit.
Máji tak tedy pevnou vůli :wink: Jaké máš pilulky na hubnutí?
To je fakt náhoda že to holky tak odrodily spolu a ještě k tomu spolu leží :wink:

:slight_smile: připujuju se k přání šťastného roku 2010, především snažilkám ať konečně dojdou k těhulkovému stavu nebo ať zazvoní ten osudný telefon, dál těhulkám pohodové těhotenství a maminkám a miminkům vše nej :slight_smile:
31. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.