• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Děckáááááá oslavte to aj za nás jooo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Já vám za to budu zejtra foukat na čela.
Už mám nějako těch nucenejch oslav dosti, asi stárnu, vůbec se mi nikam nechce :grinning: Kravál z rachejtlí je tu už od rána, ale psovi se to líbí, vydrží hodiny ležet na topení a koukat na světýlka, i Áňa už jedny viděla, ale s nadšením se to neshledalo :sweat_smile:
Ale přijde mamča, tak posedíme, pokooookáme na telku.

Mám uklízecí náladu, tak jdu na ložnici, bych aj vysavač vytáhla,ale Luboš by si asi klepal na čelo, tak počkám do zítřka, jak na Novej tak po celej, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Beruškyy, moc vás zdravím!! Huž jsme u našich v POdkéérkonoščííí, jsem kousíček od Mikky - Mirky :slight_smile: .
Takže Mončíet a Kačer spolu rodilýýýýýýýý, no tak je ale už super bomba! Tak Terkooo, co zátěžáák??
Holky moje, strašně vás zdravím a přeju taky do Nového roku i celého nového roku vše nejjenjjejjj!!!
31. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Tak děfffčatá, kde stééééé? Snad se všechny někde nenutíte do oslav :grinning: , pote za mnoooooooooooou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady se jenom žere, zrovna koleno s křenem, já už nechcu nic, za hodinu začíná předsevzetí, tak už se připravuju :slight_smile:
Venkovní rachot se stupňuje, pes se už začal bát a dítě spí, to je hlavní.
Tak papapapa, hezky se bavte a holky v porodce, připíjím vám na zdraví a vašich robátek, doufám, že budou mít společné foteškýýýýýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky štastný nový rok 2010 :wink:
1. led 2010 v 00:01  • Odpověz
Happy new year Kobylky, připíjím vám na zdraví!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
1. led 2010 v 00:18  •  1 dítě  • Odpověz
PF 2010
kobylky moooooc šťastný rok 2010 samé radosti
přejeme naší rodince pokračování a hodně lásky Hanka a Sophinka
-maličká krásně spinušká ve své postýlce ani rachejtle ji nevzbudili je to naše zlatíčko. :slight_smile:
1. led 2010 v 00:46  • Odpověz
1. led 2010 v 01:28  • Odpověz
autor
ahoooj berušky zlatýý, já pak už nechytla signál, až teď v posteli, v jiné místnosti. A aj tady je mizernej´.. JJ Májo, taky bylo vepřo na různý způsoby a na zítra je nadívaná kachna, táta dělal, ale já huž se krotím :grinning: Ale křen byl úžasnej, to jo!
Zlatííčka, za rok touhle dobou vám určo už budu vkládat fotky adopťáátka, musím tomu věřit a veříííím!!!
Tož baby moje , mám vás moc ráda!!! Posílám pusinky miminkááám!! Aj těm v břííšku!! A víru snažilkám!!! A vůůbec, všem nám tady KRÁSNÝ NOVÝ ROK !!!!
1. led 2010 v 01:49  • Odpověz
Dobré ráno v 2010 kobylky moje :wink: Přeji krásný celý rok a at se vám splní vaše přáníčka :slight_smile:
1. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Dobrý den :slight_smile: , tu nikdo? :confused: Neumrzly jste někde venku?
Andrejko, kachnu na Novej rok? Dyk je to lítavý zvíře :rolling_eyes:
My budeme míti asi řízany s kaší a okurkovým salátem.

Tak honem vstávat a pište, jak jste to oslavili :wink:
1. led 2010 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji jak jsi to oslavila a co malá a petardy spala nebo békala :wink: Mě Péta v 2300usla a nešla vzbudit vstála až ráno v 900 a říká proč jsi mě nevzbudila a já na to že to nešlo jedine studenou vodou :grinning: Tak jsme si připili minerálkou podívali se na ohnostroj a šli spát teda já šla spát 130 manža až kolem 3 a ještě vyspává asi ho pudu vzbudit :grinning:
1. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojky Lůco, malou nevzbudilo nic, taky chrupčila až do půl devátý, právě zasejc usíná.
My pokoukali na telku, pojedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kolem jedný jsem šla do pelechu a ještě čučela na telku.
Luboš tak yještě spí, ale budit ho nebudu bo by bylo po klidu :sunglasses:
1. led 2010 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
Luci u nás to bylo podobné, Kuba usnul v 23,45 a huž se nevzbudil :slight_smile: Všem kobylkám hosně zdraví, Máje krásně spící mimuško, a to co se obvzkle přeje :grinning: :grinning: Dietám zdar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Karolka už je taky vzhůru, výborně :slight_smile:
Myslím na Terku, čekám, že bude v telce s prvním mimiskem roku, ale pořád nikde nic nepíšou, nevysílaj :angry:

Dieta začíná zítra, teda ne dieta,a le pravidelná strava a tablety před jídlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
A co děfčátka vaříte, hlašte se další, já jdu zatím klepat do masejka.
1. led 2010 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já si lehla a usla :angry: Nevíte co Terezka taky čekám jestli má malého u sebe :wink: Kdo má vlastně na ní telefon jenom Andrejka :wink: Andrejko nevíš jak to s Terkou vypadá :wink:
1. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Krásný Nový rok přeji :wink: My byli u známých a tak jakse mi tam nechtělo,tak nakonec to bylo dobrý :wink: Domů jsme dorazili ve 2 :wink:
Jinak vařím hovězí polévečku a čočku s uzeným aby se nám hrnuly ty koruny :wink:
1. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Máji, co máš za tablety, ne, že bys potřebovala zhubnout, na fotkách vypadáš mňamkovně, ale zajímá mě co budeš papat za patáčky :grinning: Peti, těhulko, bez špíčku zdar, ty snad hubnout nechceš v tom novém roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci, jen spinkej, manža se o vše postará a Peťka nějakou suchou kůrku najde :sweat_smile: Taky čekám co Terka :slight_smile:
1. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Petruš ahoj tak jste si hezky užili :wink:
Já uvařila čočkovou polévku a ze včerejška máme kuřecí játru a domácí čalamádu a rýži. Péta má bramborový knedlík a zelí a masíčko dostala včera od babičky moc jí to tam šmakovalo :wink:
1. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Luci, kuřecí játru? :confused: OMG :rolling_eyes: To nevíš, že nemá nic být od pera? :angry: Uletí ti štěstí :sunglasses: My máme kačenu :grinning:
1. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
No vy jste hovadiska :grinning: , no neva, ono toho štěstího zas nejni na rozdávání, tož jen ať je tu u mě :grinning: Jen se nacpěte opeřencema létavejma :grinning: To né, já vám dyžtáák trošek teho štěstí pošlu :wink: Zas máte čočku na prachy nooo, tu já jsem líná dělat a pak si stěžuju, co? :angry:
Jdu otočit vepře v pánvi, nějak moc prská, prase jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj koťááátkaaa :dizzy_face: Všem přeju splnění i toho nejtajnějšího přááánííí :dizzy_face: tož jsme tu zaseee, jak na Nový rok... :grinning:
1. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Karolko no to si piš,že hodlám hubnout.A myslím,že si i dokážeš představit,jak moc se na to těším :wink: Brusle,bazén,prochajdy a ať jsou kila v čudu,bo takhle bych fáááákt zůstat nechtěla. :unamused:
Bellíšku hlavně ať už se ten nejtajnější splní Tobě :wink: myslím,že nebudu mluvit jen za sebe když napíšu,že splněním Tvého snu se splní i sen nás všech tady,protože neznám nikoho kdo by Ti to nepřál :wink: A nejen Tobě jasan,že Andrejce,Věrušce,Ivě.....
Máji to nejste těch řízanů přežraní :slight_smile: ???
Běžim,mam rande s kamarádkou :wink: pááááááááááá
Lůco ahojky :wink:
1. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Peti, my řízany neměli :slight_smile: Nic jinýho nelétavýho mě nenapadlo. A lítavý bych dneska fakt nejedla :wink:

Dneska tu byl dva :wink: krát výbuch, rána jako prase, myslela jsem si, že je to telka, málem mě omejvali, ale jdu si tak k noťasu, šlápnu na šňůru a rána jako prase. Tož to byla šňůra od noťasu, je nová, ale tlustá taková neohebná a kousek tej kůry :grinning: černé se ulouplo a koukaj dráty a nějako to vybuchlo, normální blesky a rány, ještě že jsem měla aspoň boty. takže šňůra už je v kýblu.
Vybíjím se, tak papapapa!

Andrejka je kde? Nepřepadnul je někdo na tej samotě?

A Věrušku snad nebolí hlavinka z včerejší trachtace.

Jdu si mejt hlavěnu, škoda, že tu neni Petjunka, by mě učísla, jdeme na prochajdu k řece a pak na 17. hodinu na novoroční ohňostroj. Zatím papa, noťas chcípe :confounded:
1. led 2010 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Jé tak to nám štěstí taky uletí my měli řízany z kuřecích stehýnek :unamused: aspoň čočkovka to snad trochu zachrání.
Karolko hoď nějaký typ na nějaké dobré pilule na dietku, né že bych je chtěla zatím pro sebe, já nejdřív za měsíc.
První miminko bylo u nás v Uh.Hradišti :sunglasses: tak to Terka nebyla.
1. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Já vám dám typy na hbnutí, bič do rukou manži a honit vás kolem baráku :grinning: Ale koťátka nebojte, jen ci orodíte, kojení, pleny, vycházky, běhání kolem plotny a kila jdou samy dolů :slight_smile: eti, vyjádřila jsi to přesně, Belince bych přála hned dvojčata a pak budu vnitřně spokojená :slight_smile:
1. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Krásný nový rok ,hlavně úspěšný,a vyplněn našimi nejtajnějšími přání,myslím,že máme všichni stejné.Tak hlavně našim snažilkám Bellince,Věrušce,Andrejce ať se taky brzy dočkají toho vytouženého snu.
Já akorát doufám,že se nepotvrdí pravidlo jak na nový rok tak po celý rok,protože dneska celý den ležím,dávám si máslové zábaly,pijí hnusnou vincentku s mlékem a snažím se vyhnat bacilka.Tak jen ležinkuji,akorát v 18 hod se jdeme podívat na novoroční ohňostroj a pak zase šup do postýlky.Včera jsme byli u kamarádu,u té Lucky,ale vše proběhlo v klidu a pohodě u televizky.A v 1 hod už jsem byla v posteli.
Tak hlavně teďka hodně sil Terce pokuď už teda nemá broučka v náručí. :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahooooj v novém roce:slight_smile:
Všem jen nej :slight_smile:
Po včerejšku jsem celá, hlavička bolí jen troch z nevyspání, přišli jsme dom is Mikim ve 3.00h. Měli jsme hezký den. Dopoledne výstup ne horu Blaník, pak u nás gulášovka, kluci si šli zahrát turnaj v pinčesu a večer sraz u známých. Zpívali jsme, hráli activity (já s kamarádem jsme vyhráli :grinning: ), připili si, Mikimu vůbec nevadily petardy a po 2.00 už to odpadávalo.
Dnes jsme jeli k našim na srnčí řízečky:slight_smile:
Míša se přežral a strašně zatouchá :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Miki celý den jen chrápe.

Copak naše rodička Terka? A co ty naše odrodička Katy s Mončouet?

Tož jdu zalehnout zase k TV. Mějte se!!!
1. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Tak jsme byli kouknout na ohňostroj,byl nádherný a dlouhý asi 20min,nádhera.Tak a jdu zalehnout zase do postele.Tak dobrou noc. :wink:
1. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Berušky jdu do pelíšku přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
1. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.