• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj berušky, rychle píšu, bo signál hapruje, celej den nechytačka.. Terce jsem psala sms a neozývá se, tož myslím, že něco se určo děje.. Věruško, co dělá Míša, když zatouchá? :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra féérčíme zase na chajdalupu, tam poklidit, sbalit po dovče a zasejc v neděli do Práglu :frowning2: . No joo, bude krušnej leden, zasejc rachota a dieta k temu, chcípnu asi :grinning:
1. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Míša zatouchá, to jsem ještě neslyšela :grinning:

Andrejka už balí saky paky a jede do Práglu, nojo leden, ten já nesnáším a ještě ten první leden mi přijde takovej divnej, bílej, rovnej, jakože ta jednička, jak bič, všude mrtvo, te :grinning: da akorát na tom ohňostroji bylo narváno.
A koukám, že na více místech je ohník až 1.1., tady :grinning: bejval vždycky na Silvra v půlnoci, ale najednou je to takhle blbě další den, bo na městě se neděje už asi tři roky nic :angry:

Dali jsme si párky v rohlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , udělali nějaký fota, hodím do albíka, jestli tam mám ještě místo :slight_smile:

Malá se kašuje, koukáme na Novu na pohádku a pak hurá do postýluše a spinušat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jojo Mončo, hnedka jsem si na Tebe vzpomněla s tím prvním mimiskem :slight_smile:

A co Kačerka a Monča? Už jsou asi doma, ne?

Janni, pojď nám zahlásit nebo zapátrám sama, už jsem viděla Valušku, je to kočenka vlasatá, rodičové asi poctivě napichovali vláááááásky :grinning:
1. led 2010 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, to se všemu tak debilně netelmím, mi tam ty smajlové skáčou samotincí, mám nějakou blbou klávesnici, nevím, co s tím.
1. led 2010 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
Tak foto vloženo v Anýskovi, první novoroční :wink:
Pěkně pokoukejte pohádku a ještě nemyslete na práci, je teprve pátek, v běžném týdnu, co by jsme za to dali, že? :wink:
1. led 2010 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátkaaa, jdu vám popřát dobrou nocku a krásné sníky :dizzy_face: to je fakt nádhera, vědět, kolik máme kolem sebe lidí, kteří na nás myslí a přejou nám taky zažít ten zázrak a dočkat se mimuška :slight_smile: Že jo, snažilky moje zlaté, věřím, že letos konečně i my se dočkáme splnění našeho životního snu :dizzy_face: No nic jdu do pelíšku, ráno směr práce, OMG. Tak se krásně vyspinkejteee, MVMMMR :dizzy_face:
1. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
Zlatíí a píšeš v noťasovi?
1. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
Bellí, ahoj myškooo!! Jak je? Jak jste slavili??
1. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Andruškooo, ještě Tě pozdravím a upaluju do pelechuuu :wink: Měli jsme se super, jen jsem nevyspaná a unavená a když si vzpomenu, že ve 4.20 mi zvoní budííík, OMG :wink:
1. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
To bylo ais na mě s tím noťasem, že? Šňůra už je vyměněná, za jinou s obnaženou kůrou, ale už jsem opatrná a zítra si pokupim novou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bellí, hezky se vyspinkej, ať máš na ty novoroční pacoše sílu :zipper_mouth: :dizzy_face:
1. led 2010 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz
Máji fotečka krásná, jen kdo jsou ti dva vysmátí lidé co tahají dítě v noci ven? :angry: Že by rodičové :grinning: Pak se budete divit, roč to vaše zlato v atnácti ponocoju mimo domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde má noťas obnaženou kůru :confused: Já mám noťas z PVC, y ho máš ze dřeva? :sweat_smile: Dobrou noc, ať vás blešky štíou celou noc :slight_smile:
1. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Karolko, to bylo mezi 16. a 17. hodinou :grinning: , jen zhaslo osvětlení, aby byl vidět ten ohňostroj :grinning: T :grinning: o snad ještě ven můžeme, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jojo, já mám ze dřeva, si ho tu vyřezávám a hobluju :sunglasses:
1. led 2010 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to jo, já myslela, že huž je po večerníčku :grinning: Bobrou
1. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
Jo přidala jsem fotky do albíček :slight_smile:
1. led 2010 ve 23:23  • Odpověz
Dobré, již druhé ráno, tohoto jáááru :slight_smile:

Karolko, pěkný foteškýýýýýý, jsi hubeňourek a ještě svalovec, když kobzolka uneseš :grinning: , já už Aňu skoro ne.

Školák supr i svíčky s cukrovíčkem, akorát nevím, jestli teda ten Ježíšek ve finále došel :rolling_eyes:

Tady vstáváme do bíla, to mám teda radost, dávám jim na vysněžení zásob do příštího čtvrtka, pak paprsky a roztát, bo odjíždíme :angry:

Jdu popást psa do sněhu, ten bude nadšenej :slight_smile:
2. led 2010 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko,tak jsem právě posnídala,a vymýšlím co budu dělat,protože ležet už mě celý den nebaví.Asi si půjdu lehce zacvičit podle DVD,než vstane Peťa ,protože ten mě zase potom nažene do postele. :slight_smile: :slight_smile:
Už je mi ,ale trošku lépe,zábaly a hnusná vincentka s mlékem trošku zabrali,tak doufám,že do pondělka budu fit.
V úterý jdu na poslední kontrolu do fertimedu a ve středu,pokuď bude vše v pořádku už bych měla přejít ke své gynekoložce,ataky ve středu začínám chodit na ten těhu kurz.No a pokuď už budu fit,tak bych chtěla jít na břišní tance odpoledne.Bude to trošku nabité. :slight_smile: :slight_smile: Jinak Alfi fotečky hezké,i od Karolky.No my tu máme ten ohňostroj takhle už 5 let,a lidi jsou rádi,protože můžou jít i s malými dětmi,které by nevydrželi až do půl noci,tak my to míváme 1.1. vždycky v 18 hod.A je to opravdu nádherný ohňostroj. :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Brééé bílé ráno:slight_smile:
Mája jde popást psa do sněhu :grinning: to mne rozesmálo, bo mi už jsme se taky popásli:slight_smile:
karolko, moc pškné fotešky:slight_smile: Kobzolek byl nějaký otrávený z toho čekání, ne? :grinning: A máte pěknou kuchyň.
Kasi, ty jsi akční těhule:slight_smile:
My jdem dnes k sousedům, a máme Šťědrý den, bo byli nemocný, tak jsme si to posunuli až na teď.
Hezkou sobotu.
2. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Veruš,to víš jenom sedět doma mě nebaví,předtím než jsme se snažili o mimi tak jsem kromě práce ještě brigádkovala,pak chodila pomáhat do herničky,a teď kdybych měla jen sedět doma a nic nedělat,tak by mě to asi zabilo.A navíc jsem do těch břišních tanců chodila už předtím,a strašně mě to baví,a pomáhá mi to.A ten těhu kurz je taky jednou za týden,tak už se těším co se tam dovím.A tak v únoru jestli budu v pohodě,tak bych chtěla začít chodit ještě plavat,hrozně mi to chybí,v práci jsem chodila 2 krát týdně,měli jsme to zdarma.Tak bych se chtěla přihlásit na plavání,ale přímo pro těhulky.Tak uvidím. :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2010 v 09:57  • Odpověz
No super,Mája nám poslala asi trošku sněhu ,začalo chumelit,to je krása.Mám ráda sníh. :slight_smile:
2. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Kasi, já ti to vše schvaluju a rozumím ti, jen opatrně, nepřetěžovat se,ale ono si tělo řekne samo:slight_smile:
2. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Krásnou sobotěnku.Čtu,že všude bílo,tak jsem si teda udělala krok k oknu,otočila žaluzky a i tady se to válí!Ach jo,ať už je ten březen! Věruško tak krásné vánoce a bohatého Ježíška.
2. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje u nás je taky bílo :wink:
Věruško užíj si ježíška :slight_smile:
Máji fotečka je úžasná malá je kouzelná :wink:
Karolko tak co kobzolek dočkal se ježíška :grinning:
Petruš sních je hezkej mám sněho radost dívat se na něho z okna je super :grinning:
Holky já včera dostala super ježíška kámoška mi donesla pytel věcí pro bublinku tak se jdu na to podívat :wink:
2. led 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
Bréé ráánko všem :slight_smile:
Beluška huž makáá chuděra :frowning2: . Holky, MOnčietka je s Kubíčkem dom, jsou ok, ale je toho moc, no to je jasný, tož všechny pozdravuje a na chvilku se odmlčí :wink: Já jsem chytla signál, tož vás zdravím, jdeme balit, a ještě malý výlet a pak se ozvu až z chajdy :slight_smile: Hezký den!!
2. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Chlapi jsem vyhodila ven na mráz a jdu uklízet :frowning2: Jinak bylo tam víc fotek, ale ějaký neřeja mi je vymazal :unamused: Kobzolek se ježíška dočkal a kdo si nevšiml, jsem očíhaná :grinning: Zatím papa, hadr a ten funící přístroj čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 11:34  • Odpověz
No tak tohle musím komentovat :wink: Já jsem si samozřejmě hlavičky všimla :slight_smile: to kratší je šmrncovnější,sluší Ti to :wink:
I já už jsem se pomazlila s hadrem,teď lupnu cejchy do pračky a frčim ke tchýni.Doma nemluvíme,jsem mu vyčetla,že je studenej jak psí čumák :frowning2: asi neni ale já bych si představovala,že po mě poleze víc :grinning:
Andrej užij si vejletík :wink:
2. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Tak si právě dávám polívečku ,druhé bude později,tak si asi na chvilku schrupnu.Věruš neboj nepřeháním to chci chodit jednou týdně na břišní tance,a jednou týdně na bazén,to si myslím je v poho,kdybych byla v práci tak mám daleko větší zápřah. :slight_smile: Jé Andrejka jede na chajdu,to je super,hned bych jela taky. :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Monču už pustili domů a co Katy,kdy jde domů.
2. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Karol ty vlasy máš super prostříhané. :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
kasi, jen si t užij, a tělo ti samo řekne co lze e co bude únavné :slight_smile: Jak íšeš, sedíš doma, takže jsi odpočatější než těhulky co makčí a stříhají a stříhají :grinning: Andejka jede z chaty do Práglu, což je bléééééééééé :angry: Já bych do Práglu jela na dovču a pro mě chatička je blééééééééééééé :confused: To jsou paradoxy :sweat_smile: Jinak Peti manža je taky divný, chce furt koránovat, asi ho vyměním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty bys byla sen mého chlapa, ten se těšil, až budu těhule, jak budu náruživá a já byla jak psí čumák :confused: Chápete to? :wink:
2. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jo Máji, to byl švagrův kobzolek, toho svojeho už jen láskylně smykám :wink:
2. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj Katy,tak jsem koukala na fotky,moc gratuluji,Valuška je nádherná vlasatice :dizzy_face:
2. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.