• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
ahojte kobylky :slight_smile:

děkujeme za gratulace,nás už pustily včera domů,ale jaksi ten frmol kolem dokola a tak,tak jsem se dostala na chvíli teďkom :wink: fotky jsem vložila,tak mrknite :wink:

porod byl docela rychlej :slight_smile: :slight_smile: jen ty hnusný křížový bolesti bych nikomu nepřála,jinak bez nich to byla úplná pohoda, manža byl naprosto super :slight_smile:

nedočítala jsem Vás,tak nevím zda víte že jsme byly s MončouEt na pokoji :grinning: byla prdel :grinning: :grinning: já ju nepoznala,Monča mě po narkoze jo :grinning: :grinning:
a Kubíček a Valinka se první noc vezli na pokoj spolu v jednom vozíku :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Katy malá je nádherná :slight_smile: Jen jsem nepochopila tu narkozu :confused: Veděli jsme, že spolu slavíte silvestra, doufám, že se dítka nepřepili mlíčka :slight_smile: A svatbu huž jste upekli, ať se tomu jednou ty vaše vánočky mohou smát, že huž byli od mala olu v posteli a s požehnáním :grinning:
2. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj Katy vítám tě doma.Malá je nádherná.To bude jednou nevěsta.Tak jen ať jste zdraví. :slight_smile:
2. led 2010 v 18:14  • Odpověz
karol, Monča byla po narkoze-museli jí tak porodit placentu-doufám že se nebude zlobit že to píšu :sweat_smile:
jasně neměli ani 10hodin a už se pelášili spolu v posteli :grinning:

kasi,blázníš ? nikomu ju nedáme :grinning:
2. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Jo ták, určitě se zlobit nebude, hlavně, že jste obě a mimuška v pohodě :slight_smile: Co kojení, jde to té malé dupce? :dizzy_face: Kamarádka měla křížové bolesti 3 dny a byla z toho tak hotová, že nakonec rodila ve spinále :rolling_eyes:
2. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj Katy malá je kouzelná a těch vlasů no paráda at roste jak z vody a dělá vám samou radost :wink:
2. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa :dizzy_face: tak už jsem doma z práce a v pyžámku a nakukuju, jestli už jsou nějaké fotešky Valušky a Kubíka a Valuška je tuuu :slight_smile: Katyyy, obrovská gratulka ještě jednou, maličká je kouzelná, prostě beze slov, tak ještě jednou přeju do života jen to nejlepšííí :dizzy_face:
2. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Dobrééé večír, tady bylo veselo, dokonce i Katy už jukla a je jak kdyby ani nerodila, že? Prostě si odtěhulila, pak si skočila doporodky s křížovejma bolestma :grinning: , poflámovala si tam s Mončou et, beztak to měly domluvený už od začátku a pak zas domů, samozřejmě po oslavě Silvouše :grinning:
Katy a jak to teda proběhlo, jak Tě ta Monča poznala? :slight_smile: To nám mušíš popsat přesněji a všechnoooooooooooooo... Valuška je nádherná, fakt krásný miminko, hledala jsem ji už na stránkách Deníku a nenašla, ani asi mimčo od Monči, nefotili vás bo jset nechtěly?

Karolko, tak očíhaná, no přes tyto změny je tu Petjunka, jak píše všimla si, jsi koooča s aj bez :grinning: a kobzolek je jinačí, no neva, šuší všéééém...

Já byla na nákupu s mamkou, pak rychle proběhla byt vysávacím strojme, roztočila dvě prajdy, naházela do trouby oběd, vytáhla a už stála před barákem kámoška s kočíkem. Tak sjem z aoblíkání bundy do sebe házela bambouy a anglickou, vše zapečeno a uháněla prochajdou k tej kámošce, má supr byt, takovej jak ateliér v pěkný části, líbí líbí :slight_smile: Tam jsme pohrály s dětima, nafotily, pojedly, ppily, no dala jsem si jednu Lambádu, pro jiné Houbu a jsem jak houba, musím se zas rozpít, takhle by to nešlo, no a pak jsme zavolali tátovi, aby pro nás dofrčel.
Malá dala kaši a chrní, já jdu do pelechu noťasit se.
2. led 2010 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka Katýýýýýý malá je nádherná Sophinka byla přesně takhle tmavě vlasatá a ted jsou nám 2 měsíce spoustu vlásků už vyadalo a světlají.
Užívej si to straaaaaaaaaaaaašně to letí mi už máme velikost 62-68 nejlepší pocit byl když jsme spolu první dvě
noci spinkaly malá mi spala na bříšku na to když si vzpomenu tak mě vždycky štěstím sevře u srdíčka.
Hlavně honě štěstíčka a zdravíčka dalšímu mimískovi v rodince. :wink:
2. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ježíš ta je kráááásná :slight_smile: Ta druhá fotečka s tím kohoutem je bomba :sweat_smile: Tak ať jste holky zdravé a v pohodičce :wink:
Já ožírám stromeček :stuck_out_tongue_closed_eyes: odlehčuji mu od té těžké čokolády ať mu není tak těžko :grinning:
Máji jasan souhlasím,to chce trénink nebo jsi v háji :dizzy_face:
2. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky kobylky
Katy malá je krásná i Karolky fotečky super i Sophinka a Anýskovi taky hezká rodinka :slight_smile:
Jsme teď pořád doma všichni tak sem moc nechodím, ale od pondělka už zas škola a manža práce, tak zas budu mít volný pc.
2. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Tož načuhuju, co ta Terka? Kdy že to má jít na vyvolání v případě nouze? Až v pondělí? Bo to huž bylo? Jsem zmetěná, snad se chuděrka nemorduje v porodce tak dlouho, že neodpovídá Andrejce.

A Andrejka dojela? Že z chajdy nehlásí stav.

Ještě nakouknu, ona je noční živel, přes den s ní je houby :grinning:
2. led 2010 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu jenom popřát dobrou noc,Peťa má teď před zkouškami,tak okupuje počítač.
Katy já myslela ,že už jste tu svatbu s Monči-čet domluvili,ještě když se vezli bobci i na jednom vozíčku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Mějte se krásně a všem krásnou dobrou noc. :grinning: :pensive: :pensive:
2. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Dupky dobrou :slight_smile: Taky myslím na Terku, prožila super těhulení, odolala nachrmlané kolegyni a teď se vánočce nechce ven :frowning2: Přála bych ji , ať už to má za sebu, bo ty poslední dny před porodem, jsou strašný nervy a člověka to zbytečně vyčerpává :frowning2: Ale určitě je všechno v pohodě :slight_smile: Bobrou noc
2. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
ahoj , jsem 24 den po ET, 14.den test negativní - vysazený léky, objevila se MS, dnes z důvodu nevolnosti jsem si udělala testík a byly slabé // je to možné ... po takové době, vynechání léků a po MS ?
2. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Katy ahoj.Malá je kouzelná a kolik má vlásků.Přejeme hodně zdravíčka a do života všechno nej.
Jinak Máji Terka měla nastoupit ted ve čtvrtek do porodky na vyvolání.
2. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
autor
Berunky, zdravím z chajdy:slight_smile:.
Terka se neozvala.
Mirenkam, zní to nelogicky, ale pozitivní test není jen tak, fakt nevím, co poradit, ale asi ještě jeden kvalitní test a pokud bude poozitivní, tak k doktorovi, držíím palce.
Katy , vítej doma s Valuškou!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Karolko, moc Ti to sluší.
Berušky, velký pozdrav ouplně všem!!!!
3. led 2010 v 00:39  • Odpověz
Zdravím Všechny kobylky v novém roce.. Přeji všem mnoho štěstí, zdraví, HODNĚ úspěchů a samé radosti. Také zdravím Valušku, je moc nádherná, Katy pěkně si to užívej!!!!!!
3. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ranko všem,já jsem měla dneska trhanou noc,tak jsem spala s přestávkami,a teď už jsem se vzbudila definitivně.Mezitím jsem už musela v 6hod ráno posnídat jinak bych asi umřela hlady. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zdravím všechny,především naše nové maminky Katy a Monči-čet,a Kubíčka a Valinku ať se jim doma u maminky líbí a jsou hlavně zdraví a prostě všichni ať se mate dobře a je ten rok 2010 pro nás všechny krásný.
3. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahojki Mirenka jak píše Andrejka určitě bych vyzkoušela ještě jeden test a pak bych šla k doktorovi,nevím jak je to po umělém opl.,ale mám 2 kamarádky co normálně menstruovali první 3 měsíce,a zjistili teprve ve 3 měsíci ,že jsou těhotné.A od tety jsem se teď dověděla o vánocích,že ta u třetího dítěte Ondry ,neměla žádné těhu příznaky,a měla měsíčky až do 6 měsíce.Navíc je silnější a jak čekala Ondru prý moc nepřibrala,tak ji to ani nepřišlo divné.
Ikdyž to už je až neuvěřitelné,ale do toho 3 měsíce se to prý stává běžně.
3. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Brééé ráno kobylký:slight_smile:
A zvláštní pozdrav Valušce a Katy. Krásný fotešky, dej další, ať se kocháme.A kdy půjde dom Mončaet?
Mirenko, držím palce, ozvi se jak jsi dopadle?
Hani, jak jsi psala o tom, že tě štěstím uplně zabolí u srdíčka, krásně jsi to popsala a moc bych tento pocit přála nám snažilkám. Je to prostě nepopsatelný, to se musí prožít.
Andrejko, jak je v Práglu? Zítra zas na to:frowning2:
Já se ale docela už těším do práce, sice je to divný,ale počebuju nějakej režim.
Jdu žehlit,pa kobylky MVR
3. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Dobré dopoledne, koťááátkaaa a krásnou nedělinku přejuuu :dizzy_face: jsem zkoukla i Karolku s novým sestřihem, sluší Ti to, zlatooo :wink: Andruška se dneska už odebéře do Práglu, co :confused: ??? Věruško, nechceš přijít vyžehlit i k nám :wink: ??? Mirenko, dvě // se neobjevují jen tak, tož držím palceee :slight_smile: My už máme s Kokešem zatopeno, posnídáno, ten kocour to snad nekouše, že tak rychle polykááá :grinning: a teď si dávám kafíčko a pak se taky musím, dle Petjunky, proběhnout s vysavačeeem :wink:
3. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Dobré nedělní ránečko!!!
Věruško, myslím, že Andrejka vyřizovala, že Monča už je doma,a le že nestíhá...

Taky budu muset žehlit, ale s novým strojem to jde raz dva :wink: Pračka se domotala, nádobí umytý, uklizený, tož ještě uvařit.

Dneska snad ani nemáme žádnej plán, tož polenošíme, ráno jde tatin do práce a zase začne normální život, už se taky těším, ale vím, že ten nástup po delším volníčku je trošku horší. Ale po hodince práce to bude prííííma, tak pravou děfffčata, pravou :wink:
3. led 2010 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jé tady se už uklízí,taky se dneska musím proběhnout s vysávačem,ale vidím to až na odpoledne,tady se ještě spí,tak bych Peťu nechtěla vzbudit,kdoví kdy šel včera spát.do půl 11 se učil a pak zasedl k televizi.Já jsem šla spát. :slight_smile: Dneka máš Belli volničko nebo zase nočňucha. :slight_smile:
3. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Jo no Monča je už doma.
3. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Teď ještě Terka,tak snad je vše v pořádku.
3. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Jééé, holkyyy, taky u vás padá a padá snížek??? My už máme do půl lýteeek, OMG :grinning: Ještě vám chci napsat, co se mi včera stalo v práciii :grinning: Byly jsme s kolegyní na pokoji a umývaly pána a když jsme ho přetočily z jedné strany na druhou, tak se mu zatočila hlava a zvedl se mu žaludek. Rychle jsme ho otočily na bok a já doslova skočila k vozíku pro emitní misku, kdyby se mu chtělo blinkat a jak jsem skákala zpátky, tak jsem se zaháčila o zábranku na posteli a rozervala jsem si tu halenu od shora až dolů, takže jsem mu podávala misku do půl pasu odhalená jen v podprsenceee :grinning: Pán byl ke mně zády, takže v pohodě a hned jsem se zahalila, ale úplně mi vypadlo, že je na pokoji ještě jeden pán, je to pan farář a k tomu jsem se otočila v celé své kráse :grinning: :grinning: :grinning: No takový úsměv od ucha k uchu jsem ještě neviděla, OMG. Tak říkám, Ježíš Maria, na vás jsem úplně zapomněla a kolegyně se ho ptá: to jste ještě neviděl, co??? No usmíval se celý den a ten, kterému bylo špatně a nic neviděl pravil: Magdalénko moje zlatá, že jsem aspoň jedním očkem nic nezahlídl :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Kaši ahoj, dneska mám volníčkooo :slight_smile: Máji, jen odpočívej a neblázni pořád s tím uklízením :wink:
3. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Jé, Karolce tam přindala i fotešky Kobzolky ze školy, tož pěkný:slight_smile:
Jo a už jsem ti Karolko řikala, že jsi podobná mé bývalé švagrové?
3. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Bellí, te´d jsem se fakt zasmála:slight_smile: Co ty pro ty klienty neuděláš, i stryptýz :grinning: :grinning: :grinning: Pan farář se konešně taky jednou kouknul na pořádnou ženskou:slight_smile: A připomněla jsi mi mýho dědu, tan taky vždycky řikal: " Jedno očko na tebe obětuju:slight_smile:"
3. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.