• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jj, Věruško, ale jak říkám, ten jeho výraz byste musely vidět, ty jiskřičky v těch očích :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Tak jsem si vás dočetla a musím se smát Magdalénka nám dělá striptíz :grinning: A ješte farářovi chtěla bych vidět jeho úsměv :grinning:
Mirenko nevím jak poradit jenom jak píšou holky udělej ještě jeden testík a když budou dvě// tak hurá k doktorovi držím moc palečky a pak písni jak jsi dopadla.
Máji neuklízej pořád odpočívej práce neuteče :wink:
Veruško jaký byl včera štedrý den :slight_smile:
Kasi ahoj odpočívej práce neuteče.
Ahoj Alenko jak se máš pořád pracuješ nebo máš volnáska :wink:
Holky u nás je sněhu a pořád se to z vrchu sipe :angry:
3. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Jsem taky moc zvědavá na Terku, jestli se už něco náhodou nedějeee :wink: A taky myslím na Leňulku, že se zase trošku dýl neobjevila, tak doufám, že s prďolkou odpočívají a je všechno v pořádku :dizzy_face: Haninka to vždycky napíše tak šťastně, že to člověka zasáhne, vždyť říkám, že je to šťastná ženská a je to z ní cítit :dizzy_face:
3. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Luci ahoooj :slight_smile: Jé, já přehlídla Alenkuuu, tož ahoooj Alenkooo :slight_smile:
3. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Lůco, byly dárky,ale jen jsme dávali my sousedům, bo oni byli o svátcích nemocný, tak jsme je obdarovali až teď. Jinak byla kuba k obědu, zapili jsme to vaječňákem a pak šli na prochajdu. Taky jsem si pochovala 5ti měsíčního souseda :slight_smile: Martínka.
Jo, jo, coapak Leňulky, není zas v nemocnici?
A Alenka o sobě nic nenapsala. ja se máš? Jde to?
3. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Veruško tak jste si to užili to je paráda že máte takové vřelé sousedcké vztahy :wink: Až ti to závidím nás ve vchodě se pozdravíme a to je vše každý je zalezlý jak krtek ve své noře :grinning:
To je pravda že tady Leňulka dlouho nebyla není zase v nemocnici?
3. led 2010 v 10:26  • Odpověz
No snad je Leňulka v pořádku.Belli jsi mě pobavila,to muselo být pokoukáníčko pro dědu faráře. :grinning: :grinning: :grinning:
Jo ,jo je to někdy sranda s těmi starými lidmi.Mamka jak mi někdy vykládá co se jim stalo tak se musím smát.
Teď minulý týden jak měla mamča volno ,tak se ptala paní jedné té ošetřovatelky.Prosím vás je tu dneska ta paní od železnice?Tak na ni ta holčina gledí a snaží se přijít na to koho má na mysli.Tak ji říká od železnice?myslíte průvodčí,a paní na to né to má něco společného s tou budovou,a holčina se jí ptá budovou,myslíte se stanici,no se stanicí,no a tak přes železnici přišli na to ,že paní má na mysli naši mamču,která tam dělá staniční.Ta paní je bývalá učitelka tak se snažila tu ošetřovatelku nějak navést k tomu koho myslí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Už se těším až jednou budeme mít taky takové úvahové pochody. :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Ajoj :wink:
Teda já doufám,že budu mít taky tu Majdu tak veselou jako je tady ta naše :wink: ty se svlíkáš na počkání.Ono to zdravotnictví se moc nepředá,tak jsi chtěla něco navíc viď :grinning:
Ahojky Alenko,teda ty ses ale dlouho neukázala!I Tobě do nového roku vše nej :wink:
Věruško ty se opravdu těšíš do práce?Já už začínám mít deprese,že tam zítra musím :unamused: ale nejdu na dlouho,v lednu bývá málo práce.
Andrejko ty jsi opravdu noční můra :wink: nebo to děláš schválně abys měla prostor a cvakala sis tady sama :grinning:
Lůco 16tt necháš si říct,co máš v bříšku??
Holky taky jste dostávaly v CARu dotazník,který se má po porodu poslat.Mam tam vyplnit pohlaví,a jestli byl porod v termínu a spontální.Dneska jsem nad tím přemýšlela,že jsou po IVF většinou ženský :slight_smile: jsme hold odolná rasa :sweat_smile:
3. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoj Petruš jdu na další UTZ ve 20týdnu a určo si to nechám říct jsu holka zvědavá :grinning: Moje mamka kdysi četla že po umělém jsou samé holky že jsou odolnější a je to pravda. Tady máme samé holky a jenom 3kluky Ondřeje Kubíčka a Matěje :wink:
Já žádný dotazník nedostala.
3. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Mě ho dali když mi předávali z CARu.Asi nějaký výzkum :wink:
Já Vám něco musím poslat.Jsem z toho úplně hotová ale ta cena mi štve.Koukněte :wink:
3. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Petjunkooo, ahoj miláááškuuu :slight_smile: tak veselé Madlenky se Ti zachtělo, jóóó :wink:
3. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Tak já čekááám a nic nepřichááázííí :wink: teda, to je prodlevááá :grinning:
3. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Petruš je to kouzelné, ale ta cena , ale jsou ještě drahší :wink:
3. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :dizzy_face: tam se bude spinišatiii :wink:
3. led 2010 v 11:16  • Odpověz
spinišati = spinušati, ale to jste jistě pochopily :wink:
3. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Tak zase běžím uklííízetiii :slight_smile:
3. led 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
Ahojda berunky,
tož zdravím naposledy z chajdy, jdeme gruntovat a odpol nach Prag :rolling_eyes: . No, neva, klioši čekaj, muší se :grinning: .
Beluško, někdy mi připadá, že Ti tam někdo shora neposílá mimi, bo jsi tady pro ty dědoušky a babušky. Pro lidi, co jsou na LDN si myslím, že jsi opravdu strašně důležitá, určitě nepřeháním, když řeknu,že pro některé jsi jediné sluníčko, co mají :slight_smile:, a že jim nedocenitelně ulehčuješ život. :slight_smile:
Petjunko, ono mě to nočnění přejde, zítra ouředko do 6, musím rychle změnit režim, bo se posérenkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Alenko, ahoj snažilko, choď častěji, snažilek tu ubývá, což je dobře, ale chybíte tu :wink:
Terka stále nereaguje, tak snad je vše ok, jen je unavená.
JJ, Věruško, jak Mája píše, vzkazovala jsem, že Mončietka je dom, jen nestíhá a všechny moc pozdravovala.
Na Leňulku holky taky myslím, no.. krůček po krůčku a trpělivě dojít až k miminku, někdo to má jak po másle, a někdo holt je zkoušenej jak pes :fearful:
Monča má okupovanou samycy, no holt je sama ženská v rodině, chlapi maj převahu, ale ať se těšej, až se narodí Adélka, jim to ženský nandaj :grinning:
Luci, jj, panelák je panelák, ale je to na nás, já tedy se taky s nikým moc nekamarádím, ale je tam jedna rodina, co mi jsou sympatický, ale nějak jsem to asi neuměla je nikdy pozvat nebo tak, tak se v baráku taky jen zdravíme. NO, záleží na nás.
Kaši, tak babička prďolky je "vod železnice", jo? :grinning:
3. led 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
Petjunko, slaďounkééééééééééé, a řeknu Ti, dřeš celý těhu jak blázen, tak si to kup, ne?? No, nejlevnější to není, ale zase ne šílený, aby sis to nemohla dopřát, když pracuješ, jdi do teho, zasloužíte si to s Madlenkou :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:
3. led 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
Tož baby, Honzík už zapnul vysavač, se stydím, jdu na nádobí! papap, a ahojj , ozvu se z Práágglu! Večer dávaj venkovskýho učitele, se těším, jsme ňák nestihkli kino, tak budeme čučet a pak přijdu :wink:
3. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Andruškooo, ahoj zlatínkooo mojeee :dizzy_face: jj, možná máš pravdu, ale já už to svoje místo ráda přenechám někomu jinémuuu a chci miminkooo, tak snad už je tomu nahoře jasné, že si ho aspoň trošku zasloužím, že jsem dostatečně poučená, že nic není zadarmo a samozřejmé a že si toho budu mocinky vážit a že pro něho udělám všechno na světěěě :dizzy_face:
3. led 2010 v 11:43  • Odpověz
A už zase letím, bo už mi to leze do těch očisek a ještě chvilku, tak budu ronit jak želvaaa :wink:
3. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Andrejko ahojda at huš zas do Práglu vůbec se ti nechce vůbec se ti nechce ani se ti nedivím na chaloupce muší být krásně :wink: A co se týče sousedů jsou to podivíni aspon u nás :sweat_smile:
Berušky loučím se sváma jedem si pro dítko je u babičky. Dostala od tatínka mobil tak si včera zavolala babičce chcete mě a ta řekla jo tak Péta řekla pošli pro mě prosím dědečka tak si dneska pro ní muším zajed :wink:
3. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahhoojj Andrejko, my už tě poslali do práglu,ale ty jsi ještě na chajdalupce:slight_smile:a gruntuješ po tom vánočním lenošení. Tak ještě zamávej a pak zas do toho koloběhu :frowning2:
Petí, je to pěkný, jestli máš papouchy, tak do toho jdi, jak říká Andrejka, jestli ne, tož si musíš nechat jen o tom zdát:slight_smile:,ale Madlence se určitě bude krásně spinuškat i v obyč. povlečení.
Belluško, to víš, že ten nahoře už to ví, že si mimuško zasloužíš a nejlepší by bylo, kdyby ti poslal rovnou 2, když už, tak už, ne?
tak jsem dožehlila a jdu si lehnout k tv. Za chvíli přijede děda. Tož papapa
3. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Věrísku, tak už jsi dobojovala s žehličkou? Tak pěkně nožky nahoru a odpočívat, bo zítra vzhůru do práááce mezi zubáááky :grinning: Věruško, já budu šťastná i za jednoho broučka, kterému bych mohla dát všechnu lásku na světě, ale to my všechny tady, že? Jinak to víš, že bych brala i dvaaa :wink:
3. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Bellí a kdy bude konzultace v Reprofitu? na jaro, nebo už teď někdy?
3. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Moničko ahoooj, kočičko mojeee :slight_smile: teď v lednu se chci objednat, prý je tam cca měsíc čekačka a v březnu už bych chtěla být v akciii :wink: si to plánuju, co :grinning:
3. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
tak to jsou hezké plány a určitě se to taky tak podaří :slight_smile: sama jsem zvědavá co s tebou udělají :sunglasses: a jaké postupy zvolí.
Snažilky která se ještě připojí k Bellce do boje?
3. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jj, Moni, to je nás víc, zvědavcůůů :grinning: to by mě taky zajímalo, kdo jde se mnou??? Ale myslím, že z tabulky jsem vyčetla, že Andrejkaaa chce jít na jařeee :wink:
3. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Sluníčka moje zlaté to už prostě musí vyjít.Jestli je nějaká spravedlnost,tak ten rok 2010 prostě musí být šťastný.
Jo,jo Andrej babička prďolky je od železnice. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale je super jak si babička,bývalá paní učitelka poradila,a došli ke šťastnému konci koho hledá,ikdyž to vzala přes průvodčí,vlaky a železniční stanici. :grinning: :grinning: :grinning: Nic jdu si dát druhé ,pak ještě zábal ať jsem co nejdříve úplně fit. :slight_smile:
Tak Beli,Andrejko,Veruško,Peti a všichni co ještě pracujete dneska odpočívejte,a nabírejte sílu.
Belli taky si myslím,že jednou asi budeš babičkám a dědečkům hodně chybět. :slight_smile:
3. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.