• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji, myslím, že jsem tam viděla taky růženín a křišťál, ale já to mám na malém displeji, co všechno tam máš??? A taky jsem přemýšlela, jestli to dát do dřevěné nebo skleněné misky.
3. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Já to do tý misky dala jen kvůli vyfocení, bo na skleněnym stole to bylo nějaký neviditelný :wink:
Zrovna volala mamka, co prej ta s tím prasklym sklem :slight_smile: Máš ty šutráky omýt pořádně ve vodě s mořskou solí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám tam brazilskej citrín, to je ten velkej, to když mě bolí hlava, tak si ho držím, pak křišťál, růženín a zbytek až přijde mamka, bo já si to nepamatuju :unamused:
3. kvě 2009 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz
Dneska má, tuším, Katka nástup do nemocnice, že? Katuš, tak už zítra! Budu na Tebe myslet a neboj, jsme s Tebou, dobře to dopadne!!!
3. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Valím vzbudit ty dva povaleče, kafe je studený, bábovka okoralá, se tady s tím chystám pracně :grinning:
A jdu na to vetešnictví...Zas juknu.
Ještě počasí: slunečno, ptákozpěvno...
Oběd: já vařím brambory, mamka obaluje pangasiuse, dobře rozdělený ne?
3. kvě 2009 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
Tak tu mořskou sůl jsem tam nedala, už jdu na to!
3. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
No a taky jdu něco dělat, tak zatím:wink:
3. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Tak jsem shlédla šutérky na galérce :grinning: Nejvíce mě zaujal ten hnědorůžový pyjík:grinning:
Kočičky, jdu taky makat už opravdu, kafe dopito... Budu číhat.... :wink:
3. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
To je oranžovej brazilskej citrín OMG :angry: , zase v tom vidí pyjík :rolling_eyes:
3. kvě 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
No, ještě bych si typla, že v té misce je Karneol a Achát a zbytek už je fakt, u mě, blbě vidět:wink: Kameny jsou v mořské soli, pračka pere a já můžu jít utřít šňůry:wink:
3. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Jako 10h. pryč, neznáme celorepublikový počasí, nevíme, kde se co vaří, natož děje, to je morálka, dneska tady bude myslím puntíků :angry: :angry: :angry:
3. kvě 2009 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz
Achátek je tam určo...
3. kvě 2009 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz
My máme slunečno, jen tak lehký vánek a budeme papat kotletku na hříbkách a brambůrek, no a buchétku máme ze včerejška, Ty zvědavče:grinning: Už mám červený puntík???
3. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Ne Ty ne, ale ostatní famílie, bo ani nepřijdou nahlásit, že jso :confused: u vstanutý
3. kvě 2009 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky berušky :slight_smile:
jsem se pár dní neukázala,ale Andrejka to vystihla velice dobře.Dost mě prostě dostalo to s Věruškou,až jsem chytla depky a nebylo mi vůbec veselo :confounded: tak jsem sem raději nechodila,protože určitě mizerná nálada mimi škodí.
Všechny mocinky zdravím a přeji krásnou něděli :wink:

Jen tak pro zajímavost,jsme včera grilovali se známýma,jsem to zabalila v 23,kamoška asi ve 2,ráno o půl sedmé jdu na záchod a Tonda nikde,vylezu na balkon,a vidím jak chrní na lavičce,kamoš u grilu,prasata tak jsem je seřvala,za chvíli kamoš doáhl Tondu do postele a šel spát,už jsme s kamoškou posnídaly,vzbudila si manžela a odjeli,no můj furt spí a asi i bude až do zítra,stáhli sedmičku grantsky a dopili půl johnyho walkera,no prostě prasata,ještě neuklidili,tak tchýně ráno ještě šla vytáhnout žhavý z grilu....hovada :angry: :angry:
3. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahooooooooooooj Katy, no sláva, konečně jsi tady. :wink: To josu teda hovada :grinning: , se mi chce zvracet jen při představě těch wizourů :astonished:
Právě jsem se dočetla, že Zuzu porodila 24.4.2009 dvojčátkový chlapečky a Leník měla termín na přelomu dubna května, jak ta je na tom? Neví někdo? :confused:
3. kvě 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz
Taky je mi z toho pěkně zle,hlavně z těch výparů co dýchá :confounded: venku je krásně,ale já půjdu asi na chvíli spát,jsem od půl sedmé vzhůru a nějak mě to zmáhá :confused:
A co ty,jak se Vám vede? Koukala jsem do albíka a pěkné hajání má Anička udělané :slight_smile:
3. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Jejda, Máji, nemá náhodou Leník už miminka doma??? Chlapeček Michálek a holčička Kačenka??? Možná se pletu, ale zdá se mi že už ano. Ale jistě to fakt nevím, jinam nechodím. Katy ahoj. Tak si hezky hoď chrupku a manžu vzbuď, ať je to uklizené, než vstaneš:wink:
3. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Katy , jsem se zase pochechtala :grinning: :grinning: , prý hovada :grinning: :grinning: , to se mi to směje, když tam neleží ten můj!! :sweat_smile:
Já si teď přiščla pro radu, holky, makám venku, sluníčko jak v červnu, ale jsem si vzpomněla, že nemám být s antibiotikama na sluníčku! Nevíte proč??? Já jen, že špatně mi není, tak můžu?
Májuš, Leník má dvojčátka, tuším tak 2-3 týdny už v zavinovačce.
3. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj Majdí, ne ne ne budit nebudu,co když pak bude blinkat :confused: :confused: raději nechat vyspat :wink:

Andrejko,sluníčko a antibiotika ne ne ne,můžeš se dost osypat,jsou dost alergické reakce a tak,nevím přesně proč,ale nemá se být na sluníčku.Karolka by jistě věděla proč
3. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Andrejko, protože s ATB bys měla všeobecně ležet v posteli a opalovat se nebo vystavovat moc na sluníčku se nemá, ani když pijete bylinky, Peťko a ostatní, co je taky pijete!
3. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Jsem to ale dupa, vždyť jsem to nedopsala. Sluneční záření snižuje účinky jak ATB, tak bylinek:wink:
3. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Jejda, tak to já muším změnit program :frowning2: , páč osypaná si pro kulihrášky jet nechci. Tak jedině vytahovat plevel pod dubama, to můžu, ne? To je ve stínu.Můžu?
3. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Fakt jo? Už je má tak veliký, no tak to jsem teda Dupa a je to ta, jak měla celé těhu takové těžké?
S antibiotikama na sluníčko, OMG, Ty budeš vypadat, samej pupen. :rolling_eyes: Prosím tě zalez do tý chalupy, aspoň přes poledne. Natáhni si brčka na lavici a odpočívej. Já už dovářím brambory a pofrčíme k té mamině.
3. kvě 2009 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz
A samozřejmě, jak říká Katy, může vyvolat nežádoucí účinky a reakce.
3. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Pod dub si zalez, ale ať nejsi zpocená a ve vedru OMG.
3. kvě 2009 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ještě jsem nenapsala, že jsem ty porody vyčetla právě v tabulce, tak proto jsem asi pometěná, asi tam ještě mimísové nejsou dopsaní bo blbě taky možná čumim.
Ajéje satan se nám po dvou denním spánku probral a má zachvat běhu, to jsou sprinty, mezi futrama nestačí dobržďovat, zbytečně se mlátí do hrbu, to je pošuk. To bude mít mamka radost, zase jedeme na návštěvu s ním a opět je v plné síle :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bellí, tak děkuju za info, o to mi šlo především, jestli to snižuje účinnost, když už to svinstvo do sebe ládujem, tak ať to zabere. Tak já se zasejc budu flákat. No nic, udělám rejžičku , máme dvě kotletky, BO já říkala, že toho manža na tu grilovačku koupil moc. A pak asi probeu skříně, protože jsem ve stylu Máji navezla z Prahy vše, co v bytě zbytečno, a teď mi přetejkaj šuple a stejně to nenosím.
3. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Tož to zase na chviličku převez do bytu :grinning:
já už mám náhodou přebráno, co ponechám umyto, utřeno a auloženo, takže je tu celkem již pořádeček, ale pořádek ne, takže pokračování, jak starej odjede do Ikey, ať mám klid, bo furt držkuje, jestli prej tam tu mimísu ještě mám, že jsem nějaká rozlítaná. :grinning:
Katy nojo, v albu je veledílo včerejšího dne, schválně si všiměte, jak mu ta police nenavazuje na tu knihovnu jo? :wink: :grinning: Ale já se nebudu rozčilovat, jsem věděla už předem jak to dopadne...hlavně že to dělali dva a ještě s vodováhou. :angry:
3. kvě 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jo, Máji, Leník měla hodně těžké těhotenství. Ale zvládla to, mamina, a už má broučky doma:slight_smile: Tak si to u maminky užijte a těším se, co všechno sníš:grinning: Vlastně Ty ne, to Andulka, já zapoměla:wink: Kdepak je Regi, že by si ještě zotavovala prdelku po tom včerejším kole???
3. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
To snad není možné, tak všichni jí polici pochválí a ona že nenavazuje na knihovnu, OMG!!! Andrejko, raději odpočívej, byla by škoda, aby to nezabralo, když už to musíte užívat:wink:
3. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.