• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Po pravdě říkám, že nevím kdy se zase připojím k snažilkám. Myslela jsem si, že hned v lednu půjdu do boje, ale ani se mi sem nechtělo psát, že máme s Míšou problémy ve vztahu. Dokud se tohle nevyřeší, nemá cenu jít přes moc do IVF. :frowning2:
Nepsala jsem to sem, bo to ani nejde vepsat do 2, 3 vět. Je mi někdy hodně smutno, mimi si mooc přeju,ale už to tak netlačím, ikdyž mi doktoři hrozí tím, že moc času nemám.Cítím, že na prvním místě musí být nejdřív vztah, pohoda a vnitřní klid. Bez toho nejde nic.
3. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Věruško, přesně tak, nejdříve musí být v pořádku vztah, do kterého má mimuško přijít a já věřím, že bude, zlatíčko,však Ty víš :dizzy_face: Hladím Tě a věřím, že to zvládnete, že je to pouze únava ze snažení se a z toho, co všechno nepěkného vás potkalo. Teď potřebujete nabrat síly a pořádně se nadechnout, tak držím palušky, zlato moje :dizzy_face:
3. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Věruško, to mě mrzí, že máš takové starosti :frowning2: Přesně vím co cítíš a i když člověk v sobě tu myšlenku na mimi neotlačí, když cítíš, že to není to pravé ořechové, tak radši nic neplánuje a odsouvá to na neurčito :unamused: A to je taky strašně smutné a ubíjející :frowning2: Je to jak začarovaný kruh :cry: Ale neboj, sluníčko vysvitne, krize přejdou a uvidíš, že bude všechno zase růžové :slight_smile: Beli, ty huž nevíš, jak to těm dědouškům zpříjemnit :grinning: Pak se divíš, že jsi furt v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andrejko, kašli na prach, on se zas usadí :confused: Zdravím všechny bobulky a pohlazení Věrušce :wink:
3. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Karolajnkooo, na ahoj Ty slunce mojeee :dizzy_face:
3. led 2010 v 15:33  • Odpověz
No jo ti chlapi :angry: to je věc!!!Nejhorší je,že je to s nima jak na houpačce :frowning2: Věruško přeji Ti ať je brzy pohoda :wink:
No a s Bellíškem už je to snad jasná práva ne???Všichni víme,že si to zasloužíš tak snad ten nahoře není slepej :zipper_mouth:
Karolko a kdy jdeš ty?????????? :confused:
3. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Díky, holky:slight_smile: Mám vás ráda.
3. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Věruško tak držím pěstičky ať se to co nejdříve vyřeší a zase vysvitne sluníčko,a ono určitě vysvitne,věř tomu,ty si to zasloužíš.
3. led 2010 v 17:00  • Odpověz
No ten nahoře měl dost času už na to aby pochopil,kdo si ze všech nejvíce zaslouží konečně to největší štěstí na světě.Budu držet pěstičky ,ale všem snažilkám.Holky moje jsem tak ráda ,že Vás mám. :slight_smile:
3. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahoj broučánci :slight_smile: , tady je tedy veselo, až na ty vztahy, taky mě trošku včera napadaly divný myšlenky a prožívala jsem zvláštní stavy, ale už je to lepší. Nevím, zda se vám to taky stává, ale jak čtu vaše zážitky a prohlídám si třebas druhejch fotky, tak mi připadá, že každej jinej si žije líp a vesele a prožívá supr chvíle a má za sebou strašně moc srandy atd. atd. No a to mi připadalo včera :confounded: :slight_smile:

Ale zpět k bellí, ta neznabožka se vysvlíká před farářem :grinning: a ještě si dovolí říct Jéžiš Maria :grinning: , tím to korunovala, no dobrý :grinning: Jsem se aspoň zasmála. Stát se to mě, tak jsme bez pacošů :grinning:

Peti, povelčo hezký, za tu cenu jsme taky na veletrhu koupili, byl tam mantinel, povlečo a tento hento, jak to visí dolů, omg, zas ta ďoura v hlavě, ta záclona, víš ne? Ale řeknu ti máme to růžovo - bílý s mědvedem a štve mi, že je to tak náchylný na ušpiněný, furt prát, sice malá nemá čím nadělat, ale je to vošuntělý hnedka :slight_smile:
Dneska už peru tmavě modrý povlečo s oranžovejma medvědama a dám jí to, bo na tem nebude nic vidět :sunglasses:

Jo a ten formulář jsem nedostala,a le CARy chtěj pochopitelně vědět, jak těhu dopadlo a co se narodilo, to si myslím, že snad sledují všechny ne? Já volala po narození do CARu a hlásila míry, termín porodu, jak jsem rodila, jméno...
3. led 2010 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz
Brácha si koupil ve výprodejích telku a playstationa a tak ho Luboš veze aj s mamkou do Brna, ještě se stavěj v Ikey, prý taky výprodeje, jééééééééééééjda, taky bych pokukala, ale nevešla bych e, bo telky dělaj nějaký veliký :angry: a hlavně nemám nervy na tu cestu, když sněží, musím si šetřit nervy na pátek, to frčíme konečně na to Slovensko.

Takže si s Áňou užíváme tepla domova samy a svítíme si stromečkem, zapí´álily jsme si svíčky v okenních svícínkách a čučíme ne telku, je to fajná pohodička. K tomu jsem našla na balkoně krabici s cukrovím, akorát nevím, jestli si můžu dát i krémíkový cukro, jestli tomu něco už nebude, no snad ne....
3. led 2010 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz
Tu nikdo? Kdepak jste? Chystáte se do práce bo se někde procházíte po venku?

Posíláme vám naši nejhranější písničku :slight_smile: - holčička jahodová :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.youtube.com/watch?v=zALyQQ2pzzs
3. led 2010 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to je super :slight_smile: Jahodová víla, doufám že pak nedala Anička šipku z gauče :astonished:
Vidím že tu ty partnerské splíny padají téměř na všechny, no u nás to není jiné, zrovna teď jsem vyslala chlapa na pivo, už si lezem na nervy, když jsme tak dlouho spolu doma, ale zítra jde do práce - hurá.
Bellí ještě by měla jít do akce Alenka a Evka nevím kdy a co Andrejka?
3. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Máji, to je už velká jahůdka :slight_smile:
Já se ještě do práce nebalím, smažila jsem srnčí medajlónky :wink: To mne zas Mája pokárá, že vybijem celej žížátkovej les :slight_smile:
Ahoj Mončo, já ho nikam byslat nemůžu, on nepije. :grinning:
3. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Ježiši srnčí medajlonky, Bože, slintám si na monitoooooooooooooooooooor :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nikdy jsem to neměla, ale je to jistě mňamózní, asi tě brzy, Věruško, navštívím :sunglasses:
3. led 2010 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško to je mi líto , že to doma nelape tak jak by jsi chtěla vím je toho moc práce a šetření na IVF a nervíky jestli to výjde nebo ne , ale jsme tady pro tebe. Ono to je asi všude stejné peníze sex to je metla lidstva :frowning2:
Máji je to krásná jahůdla ještě jsi jí měla obléknout její suprovní jahůdkové plavečky :wink:
3. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Pravda Lůco, to mě nenapadlo :grinning:

Mončo, ač to tak vypadá, tak ve finále nežuchla, to víš že jsem ji bránila vlastním tělem a to je oooooooobr veliký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Spáti asi nebudeme, mě klepne a Luboš stále v Ikey, to jsem zvědavá, co z teho výprodeje ukořistěj :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu se rozloučit a jdu do hajan tak dobrou noc a zítra pá pá. :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Berušky, moc jsem o tom mluvit nechtěla, bo u nás je to jak na horské dráze, však to znáte, ale Peťka se zeptala, tak teda to jsou moje plány :sweat_smile: Hory, plesy a pak hurá telefonovat do Caru :grinning: Takže to vidím na březen :sweat_smile: Milášek mi řekl, že to druhé dítě chce a já vím, co to obnáší, tak si chci trochu užít, takže tak :slight_smile: Bobrou noc a krásné sny :sunglasses:
3. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan jsem nějaká unavená. Zítra jdu na krev. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
3. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jéé, tak u Karolků se blýská na lepší časy, to je dobře, že jste si to všechno tak pěkně pořešili a ještě je ta ostříhaná pěkně vyčůraná, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
3. led 2010 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko tak to jsou super zprávičky :slight_smile: ale do jara ještě daleko, tak ať to nezakřiknem :wink:
Máji tak to jsem sama zvědavá co budete mít hezkého z Ikei.
Věrko je to těžko s chlapem, ale možná by vás stmelil další pokus, tuplovaně když to vyjde :wink:
Kukám na Venkovského učitele, ale asi jsem od toho čekala víc :unamused:
3. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
Holkýýýýýýýý, Terezka porodila!! Nehlásila se, bo nakonec byl císař, takže asi chudák zkusila. No, a teď to hlavnííííííííí!!!! Matěj 1.1.10 :sweat_smile: , 3283 gr, 51cm :grinning: VÍTEJ MATÝSKU!!!
3. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
koukám, že se tady dělaj úžasný plány :wink: :sweat_smile: , juchúúú! No, já sama ještě nevím, jestli poslední pokus na jaře či ne. Fakt nevím a raději neřeším, uvidím ..
Zlatíčka, dobrou noc všem a já zítra huráá do rachoty. Papapa
3. led 2010 ve 23:32  • Odpověz
Jupííí tak to obrovská gratulace! Další chlapák je venku. Přeju vše nej a Terezce ať se bříško rychle hojí.
3. led 2010 ve 23:54  • Odpověz
Gratulka a zdravíčko, byl aspoń první mimi v kraji? Že by i odměna byla, za to trpění :slight_smile:
4. led 2010 v 00:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bréé ráánko!! Baby moje, vstááváám, fúúj :grinning: :grinning: :grinning: !!!
Hele, kdo bydlíte u Prostějova, holky moravandy, jukněte! http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4641359
Tož kráásnýý den všem, vstáávat a cvičit, a dietááá :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
4. led 2010 v 07:06  • Odpověz
Brééé pracovní ráno kobylkýý:slight_smile:
Terezko a Kubíčku hooodně štěstí do života a hlavně zdravíčko! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tož dneska kdo jdete do rachoty, pravou, Štěpánku, pravou :slight_smile:

Vyrážím.
4. led 2010 v 07:36  • Odpověz
jé tak to je super a už to bylo 1.1. no paráda
Terezko velká gratulka, ať Kubíček roste jako z vody a jste oba zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Andrejko jdi do toho! podle tabulky máš 1ivf a 2ketíky tak ještě zabojuj, beruško :sunglasses:
jinak všem hezký den a pracujícím ať to jde od ruky.
4. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Terezko moc gratuluji , ať Matýsek roste jak z vody a je zdraví a dělá vám samou radost :slight_smile:
Vyrážím směr doktorka jdu a tu krev a to je u nás -9 fuj vůbec se mi tam nechce :frowning2:
4. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Krásný den všem. Andrejko to ja si ani neuvedomila,že bylo 1IVF,tak to teda plánuj holka plánuj. Mam dnes bulivou,tak snad mi teď ještě nenasere doktor. Mějte se mvr.
4. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.