• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Gratuluji k dalšímu přírůstku!!! Ať rodičům nosí jenom samou radost! Zahájila jsem pracovní proces :confounded: . Zdravím všechny v novém roce!!!
4. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Brééé ranko, koťááátkaaa :dizzy_face: přeju (pro mnohé) krásný první pracovní den v tomto roceee :wink:
Terezce obrovskááá gratulka a Kubíčkovi do života jen to nejlepšííí :slight_smile: Karolajnko, jsem se nechtěla vyptávat, bo vím, že to někdy není 2x příjemné, ale já mám z Tebe takovou radost, holka moje zlatá barošková :slight_smile: Petjunkooo, copak za bulivou to dneska máme, copak? Tak kšá potvoro jedna, ať už je pryč, ale to jsou ty hormounky, viď :wink: Evičkooo, ahoj Ty tulaškooo :slight_smile: Kdo má dneska nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*** :slight_smile:
4. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Tak jsem taky zkoukla videeejkooo a Ananásek je fakt úžasnááá a roste jsk z vooodyyy :wink: Je to super, že už se taky můžu kouknout :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Peti utři slzičky, ale to jsou asi ty hormony, mě rozbrečí i večerníček :confused: Tak hlavu vzhůru, u dr. uslyšíš srdíčko a všechno bude zase fajn :slight_smile:
Evi ahojky, jdeš nám do rány, jaké máš plány ty na tento rok? kdy bude další akce?
Bellí ahoj, dneska máš volníčko, to je fajn, kobyla ti jede vidím dobře :sunglasses:
jen u Anýsků se ještě spí, no jo o půlnoci tu ještě Mája strašila. tak si ještě počkáme, co bylo v Ikei.
Alenka by taky měla bojovat už teď ze začátku roku.
Leňulka nikde, tak snad je všechno v pořádku, moc jí to přeju kočcenaší statečné.
4. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahojik vsem vitam vas v novem roce 2010. Konecne dva dny volno ale jsem tak unavena ze si pujdu asi este zdrimnout. Dalsi miminko gratuluji tak to uz tacalo dolni radek se pekne plni ze srdicka vsem maminkam at se miminka krasne chovaji. No akorad ten vrchni radek se nam nejak nehybe snad to letos bude daleko lepsi. Je mi lito ze nejsem s vami casteji tak zase vsechny moc pozdravuji a mejte se papa
4. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahooj Moničkooo, jejda holky ubulený, vy se můžete vymluvit na hormounky, ale na co se mám vymlouvat já, že bulím, jak říká Pavlík, i u reklamy :grinning: ale to zase není pravda, jó, už vím, já se budu vymlouvat na vááás :wink: Jj, taky myslím na Leňulku a vždycky to tu přelítnu, jestli tu byla. Iviii, zdravím Tě, jen si jdi zdřímnout a klidně dneska jenom odpočívej, taky jsi pořád v práci, viď?
4. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Ivi ahoj, to je dost že máš taky trošku volna.
našla jsem takovýto receptík: http://www.toprecepty.cz/recept/1611-kureci-prsa-s-jablky/ tak to jdu vyzkoušet.
4. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Bellí jen si pobul :wink: to ještě nikomu neublížilo :slight_smile: A Bellinko pěkně si mi zmátla :wink: Terezka má přeci Matějíčka nééé Kubíčka :wink: je těch miminek moc viď?
Ivčo,Evi ahojky holky pracovité :wink:
Andrejko moc děkujem za info :wink: a ty už v rachotě viď?Já jdu od 14 :slight_smile:

Doktůrek dnes hledal pohlaví jak divej ale nebylo vidět :slight_smile: měla jsem v plánu si objednat tu peřinku a teďky nevím jestli nemám koupit jen to neutrální.Přeci nebude spát popřípadě kluk v růžovém :slight_smile:
4. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Jéééjdaaa, jsem popleta popletoviiic, se omlouvááám, OMG :confused: Terezkooo, tak ještě jednou ooobr gratulka a Matějíííčkoviii do života jen to nejlepšííí :dizzy_face: Petjunkooo, copak, copak, že by to bylo jako u Mončiet Markéťáček, tak u vás Majdulínek :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 10:48  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

veliká gratulace terezce k Matýskovi,super datum :wink: hlavně aby byli oba O.K.

máji krásný video a tu písničku hraje ta žížala?sem si všimla že má na sobě nějaký caplíky s notama :grinning: ta žížala je dost dobrá :grinning: :grinning:
Tak co výprodej?co ti Luboš dovezl?

Peti dnes kontrolička?Tak at dopadne na 1 :wink:

moni tak pak písni jaký to bylo,vypadá to dobře a zase nějaká změna,já už nevím co pořád vařit :rolling_eyes: když sem chodila do práce připadá mi že sem měla vymyšleno raz dva ted kolikrát dumám a stejně vymyslím to co sme měli nedávno :grinning: Mužík neremta tak je to o.k :grinning:

všechny moc zdravím at vám to holky pracovitý utíká :wink:
4. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj Mončo, zatím žádné konkrétní plány nemáme. V lednu to vidím na další konzulataci s doktorem a jinak poctivě zobeme profertil na kvalitní spermijky. Domácí snaženíčko funguje na plný pecky :grinning: .
4. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Bellí já myslím,že ne :wink: ale chtěla jsem to ještě slyšet než to objednám :wink: jsem prostě taková,že dokud není venku neuvěřím :wink:
Jani ahoj,já s tím vařením taky bojuju!A teď to bude ještě horší.Jirka se rozhod,že začíná hubnout a vsadil se s kamarádem,že do konce února schodí asi 8kg :wink: takže u nás dietně :unamused:
Když jsem u té váhy.Sestřička v poradně se divila,že jsem mezi svátky nenabrala ani kilo.Jsem tedy taky překvapená ale zároveň i moc ráda :slight_smile:
4. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojki všem sluníčka,tak teprve dneska vstávám.Tedy v noci jsem moc spát nemohla ,pak jsem usla ,spala do 8hod,a pak jsem se začetla do knížky a četla a četla a také jsem si u toho hezky pobulela,a teď jsem ji dočetla a zjistila jsem ,že už je čas obědu tak jdu rychle něco ukuchtit,a pak se k vám vrátím.Jestli bude mezírka,chystá se tu okupovat Peťa. :slight_smile:
4. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Jé další přírustek,teď jsem bulela u knížky a už zase bulím,tak moc Terez gratuluji a Matýskovi přeji hodně zdravíčka a ať ho maminka a táta poslouchají. :grinning: :grinning: :grinning: .
4. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Máji jsem sčíhla video :wink: Ananaásek je roztomilej a tatínek jak se umí vymlouvat u krmení :grinning: Andělo rozptyluješ to dítě a tatínkovi pak nepapá :grinning: :grinning:
Jo a ještě jsem Ti chtěla kvůli tomu co jsi psala včera,že máš pocit,že mi zažíváme něco super :slight_smile: já mnyslím,že to tak máme všicí.Jeden den je veselej a plnej plánů a akcí,druhej den je na prd :unamused: jeden den máš doma blba ty,druhý den já :angry: Tak dnes ho mam JÁ :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Alfi malá je úžasná,a ta písníčka nádherná.Taky si potom musím stáhnout nějaké písničky pro mimi,ale ještě je čas.
4. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj prdelky ubulený :slight_smile:
Tak dneska přebrala štafetový kolík s blbem Petjunka, výborně, kdo dál bude na řadě? :grinning:
No já myslela, Peti, i hluboko do minulosti, jestli jsem třebas o něco nepřišla :grinning:

Já hrála do dvou do noci Farm Manii :grinning: , tak jsme si přispaly do devíti, Luboš už maká, je klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jojo, žížala má čuplíky a hraje pět hitovek :grinning: , Luboš si ráno vaří kávu a slyším...papala jsem všecko, co má rádo děcko, mamku trápí rýma, hepčí :grinning:
No prostě nám z teho už jebe... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska má mladá nějakej lezecí den, dopraví se, nevím jak, ke stromku a tahá za něj, myslím, že dneska ho zdolá a budu ho dávat zpátky do krabice nebo taky do kontyšu :grinning:

Další zábava je houpačka, nikoliv už na houpání, ale na lezení k ní a rozhoupávání jí, je to velice nebezpečná činnost, bo í to mlátí do hlavy :rolling_eyes: , takže houpajda už taky půjde z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chystáme se ven, tak zatím páček shledáček :wink:
4. led 2010 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jé tak jména pletu já taky, no jo už je dětiček hodně za poslední dobu :slight_smile: tak Matýsku promiň, letí ti omluvná pusinka.
JAniko nakonec jsem ten recept nedělala ale byly prsa na porku a paprice s rýží. s nápadama jsem taky často v koncích, je naprd když musím vařit denně.
Evi tak to je super že jde snaženíčko na plné obrátky, já už nevím co to sex je. tak ať se brzo zadaří :wink:
Peti a to jsi byla na tom velkém UTZ ?? nebo jen v poradně?
Kaši a co nachlazení, je to lepčí???
Máji no to vědět, že půjde houpajda z domu tak jsem si ji koupila od tebe, no pozdě. A co máte hezkého z Ikei?
4. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Holky chtela jsem se zeptat, myslite ze muzu mit tyden pred menstruaci slabe pozitivni test?? A nebo to je jen nejake doznivani po revizi ale uz jsem mela dve menstruace po revizi. Jen se tak ptam, a chtela bych vedet co si myslite? Dekuji
4. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jé Ivi já myslím,že se to stát může,moc bych ti přála ,aby testík sílil a ty jsi se dočkala taky broučka,to by bylo úžasné.Je to je nádhera,tak snad dobrá zpráva. :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jééé, Iviii, pozitivní test nemá nic společného s prodělanou revizííí, holka zlatááá, myslím, že je to taaam, tak potichoučkuuu gratulujuuu :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jinka Moni už je to trošku lepší,ale ještě si dneska dám zase zábal a teď mi kamarádka poslala přes meila nějaké babské receptíky proti nemocem tak něco vyzkouším,je to složitější,když si nemůžu nic vzít.
Ještě dneska se můžu kurýrovat,zítra musím na poslední kontrolu do Polanky ,tak doufám,že bude vše v pořádku,že ta viroza nezasáhla bobka.Pak jedu do práce s lístkem na peníze a budu tam až do půl 3 ať nemusím jet autobusem ,ale můžu se svést autem s kolegou s Hrabové. :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jé teď jsem si všimla Máji ty farmaříš na facebooku.Já totiž hraju hru na facebooku farmaření,tak jestli je to to samé.
4. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
NO kdyz ja nevim mam strasny strach menstruaci mam dostat az preisti tyden ale je mi nejak divne tak jsem zusila testik a jsou tam dve syce ta druha je jeste moc slaboucka a po dvou hodinach jsem zkusila jeste jeden jestli to neni kazovy a obevilo se mi tam to same. Ted me boli upne bricho strachem.
4. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ivi, není divu, že se bojíš po tom, cos nedávno zažila a ten strach už prostě budeš mííít pořááád, ale věř, že jsi těhotná a já Ti držím všechno co mám a věřím, že teď už to všechno dobře dopadne, uvidíš :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Mě z Tebe normálně oblézá husí skůra, OMG :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ivo teda to je oooobr krásná zprávička, ty jo uplně mi buší srdce, tak zítra zaběhni k dr., ať ti vezme krev a budeš mít jasno, jak píše Bellka // se neukazují jen tak. moc ti držím pěsti. :wink:

Kaši taky mám zítra poradnu ale tu teď budu mít už asi každý týden. No kurýruj a lež ať bacila porazíš, autobusům se raděj vyhni je to tam samý bacilonosič.

já dostala taky v CARu ten formulář kt. se posílá po narození. Dostala jsem ho při poslední návštěvě.
4. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Beli vazne myslis ze ej to tak brecim a nevim jetsli stestim nebo cim. Vazne to eni jen sen?
4. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Já běžim do rachoty doprdele a zase ze slzama :wink: Ivi kočičko mocinky Ti to přeju.Po revizi už tam nemůžou být dvě jen tak náhodou :slight_smile: Tak držím palečky pááááá
4. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ale menstruaci mam dostat az pristi tyden holky ja se bojim vubec jsem si nemela ten test delat.
4. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.