• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Iviii, já tu bulím jak malá holkaaa, jsem poslala holkám, Andrej, Věruš a Máji smsku, to se mušííí hlásiiit a normálně jsem se rozbrečelaaa :dizzy_face: Kéž se všem snažilkám letos splní jejich velký životní sen a Ty jsi toho začááátkeeem :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Tak už jí prostě nedostaneeeš, nebo jen malinko zašpiníš jako skoro každááá těhulinkaaa, věř tomuuu :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
bijim se moc se bojim
4. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Já vím, holčičko a aspoň na dálku Ti posílám pevné objetí a pohlazenííí :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Dekuji, doma nebudu zatim nic rikat nechci nikoho zklamat a zkusim testik udelat za dva dny snad to je tak jak rikas. Ale bili me zada a upne moc se bojim nevim ani co si mam myslet.
4. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ivi neboj,taky ti držím vše co mám ještě ,že nemusím pracovat tak ti budu držet pěstičky,aby to byla pravda,a byl to úspěšný začátek letošního roku,no vlastně ten začal Matýsek -1.1.2010.Tak to by bylo ,aby když to Matýsek tak hezky nastartoval,aby nebyl úspěšný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Nic jdu si lehnout.
4. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Tak Ivi, to by byl dobrý start :wink: . A co že Tě napadlo dělat testík? Měla si nějaké příznaky?
4. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Holkýýýýýýýýý, už jsem zas tu, jsem byla venku s malou a s kámoškou, do toho přijel Lub. z práce, no honičkáááááááááááá

Bellí, díky za sms, Ivko moc držím paluchy a zase bulím noooooooooo. Holky, já bych si ráda založila letos rybník, tož čárkujte, roďte, ať to do konce roku nabulim :wink: :slight_smile:

Jdu zas, máme asi bobo, omg, to je smraďoch...
4. led 2010 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jooooooo, už po stý se mě ptáte ne Ikeu a já furt nepíšu, sklerooooooooooza. No dovezl skleničky na víno, 100ks svíček, bo už áme skoro vypálíno a ještě lucernůůůůůů, hurá, za chviličku ji zlucerním, to bude kráááááááása :slight_smile:
4. led 2010 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme se teď taky chytli s Peťou ,dělal na robotovi mrkvičku,a dlubal tam stěrkou a rupla ,ta hlavní nádoba,a místo toho aby řekl ,že ho to mrzí,tak vyštěkl co bych chtěla,když je to madeinchina.Tak jsem se naštvala,protože jsme ho dostali od mých babiček a vím ,že nebyl nejlevnější,tak si mohl takové poznámky odpustit.Uplně mě to zamrzelo. :angry:
4. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Kobylky zdravím. Ještě jednou gratulka Terezce k Matýskovi.
Ivi tobě taky tichá gratulka udělej ještě jeden testík a pak hurá k doktorce :wink:
Máji ty jsi taky svíčkový manijak tak jako já u nás to hoří pořád a stále já si v Ikei kupuji ty malé vonavé tuším že je tam 36 kusů to je paráda.
Kasi to je mi líto s robotkem chlapy to tak neberou aspon ten můj ne ten řekne unava mareriálu a je to :angry:
4. led 2010 v 18:08  • Odpověz
No to jo,už se omluvil,ale v tu chvíli mě to mrzelo,no unava materiálu říct nemohl,protože to byla první věc co jsme na tom dělali.
4. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Kasi jestli mají babičky paragon tak to jděte reklamovat zase záleží kde to kupovali :wink:
4. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Určitě půjdeme,to kupovala maminka za penízky od babiček,možná to půjde vyreklamovat,mě to jen zamrzelo.
4. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Holky, dobrý večer :slight_smile: Kéž by se na Ivu usmálo štěstí a ty testíky nebyli plané :slight_smile: Moc t držím palečky , beruško :slight_smile: Všem ostatním posílám sladké sny, pohlazenína ubékané dušičky a hodně krásných plánů :dizzy_face: Vaše ostřhaná vyčůranka :grinning:
4. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Jo a moc gratuluji Terezce, i když ji Matýsek pozlobil, hlavně ,že huž jsou spolu :slight_smile:
4. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahoj Karolko přeji ti dobrou noc a krásné sníky :wink:
4. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Berušky loučím se sváma a přeji vám dobrou noc :wink:

Máji mám dotaz jakou oblékáš malé velikost oblečení v sobotu jeden ke známým podívat se na mimi má půl roku a chci jí něco koupit a nevím přibližně velikost :wink:
4. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj Kobylkyy, tady vaše héérečka. Píšu takhle pozdě, bo jsem se sem teprve dostala,měli jsme zkoušku v divadle.
Tož se taky přidávám k tiché gratulce u Ivy, moooc ti to přeju! Zítra nahaš další pozitivní testík:slight_smile:
Jdu spinkat, jksem uplně grogy.
Pa moje kobylky:slight_smile:
4. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
Ahooj berušky!!! :slight_smile:
Ivuš, to je ale překváápko kráásnýý! Strašně držím palce, ať čárka síílíí :slight_smile: :wink: . Beluško, díky za sms!!
Holky, tady bylo veseloo, jak kdysi!! a jde z vás energie a síla a odhodlání!! A taková hojná účast! To je příjemnýýý!!
4. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
Brééé ranko, koťááátkaaa :dizzy_face: přeju všem krásný den a kdo má dneska kontroličku, ať dopadne na1*** :dizzy_face: za chvilku letím do práce, mám "až" na 6:30, tož jseště koníííkujuuu :wink: po práci jdu plavat, je třeba shodit tu vánoční žraniciii :wink: papapa a MVMMMR :slight_smile:
5. led 2010 v 05:41  • Odpověz
Dobré ranko,tak jsem myslela ,že budu první ,ale vidím ,že mě předběhla pilná včelka Bellinka.Tak ať ti to sluníčko v práci rychle uteče a odpoledne si užij bazén.
Jinak všem krásný den,kdo má dneska ještě kontroličku tak ať dopadne na 1.Moc držím pěstičky Ivčo,ať se těhu potvrdí. :slight_smile:
Nic jdu se hodit do gala a o půl 9 vyjíždím na poslední kontrolu do Fertimedu. :slight_smile: :slight_smile: Tak doufám,že bude vše OK.
Tak se odpoledne ozvu.Jdu potom ještě do práce. :slight_smile:
5. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno
Máji tak pálíte svíčky tak to ti udělal drahý radost :slight_smile: My musíme vypálit aspoň ty 4 na adventním věnci, jsou jen do půlky, jina si moc nevzpomenu si něco zapálit a když už tak solnou lampičku.
Věrko ty ses dala na divadlo, to je super koníček, já čekám až budou dávat Habrmanův mlýn, ať tě skouknu :slight_smile:
Andrejka se tu mihla večír a nevyjádřila se ke svým plánům na IVF ? tak honem je nějaký plán krom čekání na telefon?
Bellí tak už v prác tak ať ti to utíká i všem pracujícím
Kaši tobě ať dopadne kontrola na 1 a teda mixer by mě taky mrzel, no co už on to ten tvůj neudělal naschvál, snad to půjde dokoupit nebo vyreklamovat.
Jedu do mrazu do města.
5. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Krásné mrazivé ráno kobylky :grinning: . Pilně pracuji, ale sleduji vás :wink: . Hezký den!
5. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojky berunky, tady se teprve vstává, myslím u nás, nějak jsem to dítě ukecala ka delšímu pospáníčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ještě vás nemám přečtené, ale musím reagovat postupně, bo to zapomenu.
Lůco, malá má 74-80 velikost, jak co, ale myslím si, že něcím ve vel. 86 na léto. nic nezkazíš. Aňula je drobek, ale co se délky týče, je v normě, tož ta 80 by měla odpovídat. Jo vlastně píšeš půl roku, tak nám je ale osm, tož asi 74 vel pro ni.
5. led 2010 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky.Dlouho jsem nepsala protože je malá Adélka nemocná.
Jinak velká gratulace Terezce a Matýskovy.Přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka a at jste oba v pořádku.Taky jsem tady zahlídla Ivušku a její psaníčko.Držím palečky.
Jinak jsem holky byla v čera na tetanovce a teda povím vám paráda opravdu.Už se dává vakcína do paže a necejtím celou ruku,mam to nateklí a v jednom ohni,takže super.
5. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Bré skoropoledne. Jsem v rabótě ale nedalo mi to! Jsem si říkala jestli Ivča nebyla u doktůrka. Stejně jsem nad tím přemýšlela a Ivčo proč si nemohla otěhotnět? Vždyť u Tebe asi žádný problém není ne?Bellí užij si bazén.
5. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahojki tak jsem doma ,kontrola v pořádku,paní doktorka byla strašně milá,byla to ta co mi dělala i ten screening,tak se strašně divila ,že nemám prodloužené vycházky,tak mi do karty napsala ,že mám vycházky na dobu neomezenou,a pak se pohádala se sestrami,protože mi to nechtěli vypsat,že prý to má každý kraj jinak,a že v Olomouci kde dělá ona to jde ,ale v Ostravě ,že to nejde,a tak že se nebudou s nikým hádat.Tak se ještě zeptám u své doktorky.No nakonec jak mi chtěla dát dohromady všechny výsledky pro předání ,tak zjistila ,že se jim moje výsledky krve ztratili,že mají jenom od přítele,tak mi musela brát krev znova a musím tam jít ještě příští týden znova pro výsledky.No a to měl teď Peťa ještě dobrou připomínku,jestli to jsou opravdu jeho výsledky,protože minule nám vnucovali výsledky sice taky Petra Krejčíříka,ale jiný ročník,takže by mi vnutili úplně jiného partnera. :grinning: :grinning: No raději tam zítra ještě cinknu a zeptám se jestli jsou to pro zichr jeho výsledky krve. :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahoj omlouvam se ze jsem vcera uz nenapsala. Evi nevim mela jsem takovy pocit ze mi neco rikalo zkus udelat test to bylo vsechno, dneska mi vysel taky tak vubec nevim nechci si to pripoustet bojim se ze pristi tyden dostanu normalne menstruaci a bude po teseni. U nas byl problem v partnerovi mame spatny spermijky ale bereme vitaminky a hodne jsme zmenini jidlo vic vitaminu a tak. Dekuji vsem kdo mi tady drzi palecky holky nevim co mam delat bojim se.
5. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Ivuš tak si zajdi na ženský at ti to potvrdí z krevních testů.Bud ti to potvrdí a dali by ti když tak nějaké hormony na podporu udržení nebo ti to vyvrátí,ale je to lepší než se takle stresovat.
5. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.