• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky Adélka marodí chuďátko malé tak ať je jí brzo líp a tobě taky s tou rukou.
Ivi to jsou super zprávičky :slight_smile: Já být tebou tak si zajdu ke své gyn. na krev, ví co máš všechno za sebou tak ti ji určitě veme i takto dřív před MS. držím palce
Kaši výsledky ztratili, no to by už tak ani nevadilo že zaměnili krev. výsledky, horší by bylo kdyby vyměnili spermošky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si taky někdy řeknu co když se nám narodí třeba černoušek, ale vím že je to blbost :sweat_smile:
taky jsem byla v poradně a vše ok. Gyndařka mi říká, to jsem si oddechla bála jsem se že budete rodit dřív skrz mou atypickou dělohu a já na ni to jste mě ani neřekla že to tak hrozí, a ona na to že mě nechtěla strašit- tak to mám hodnou dr. :sunglasses:
Věrko to je fajn že máš takové koníčky jako to divadlo, dojdeš na jiné myšlenky, ono je to pak lepší i doma.
5. led 2010 v 16:59  • Odpověz
No právě ,že málem k záměně došlo,protože jak jsme si chtěli nechat zmrazit spermijky,které tam máme zatím uložené,tak najela jen na jméno v počítači a už to vyjížděla a když to měl Peťa podepsat,že s tím souhlasí,taksi všiml,že je to jiný ročník.Byl to nějaký 25letý klučina a Peťovi bude letos 40. :grinning: :grinning: Tak proto tam raději zítra zavolám,a zeptám se jestli jsou to výsledky opravdu jeho,ale nakonec jsme si na to IUI dovezli svoje čerstvé spermijky,takže víme ,že brouček bude opravdu náš,ikdyž po záměně myslím,že to bylo v Třebíčské porodnici si člověk nemůže být jistý nikdy,no ale takové fopa už se snad nikdy nikde nestane. :slight_smile:
Ivi držím stále pěstičky a určitě si skoč na tu krev. :slight_smile:
5. led 2010 v 17:15  • Odpověz
dekuji jste uzasne ted ale delam zase ctyri dny tak k doktorce to nejdriv ztihnu v pondeli to mam volno myslite ze by mi tu krev vzala i obvodni a odpoledne asi ne co to je blbost kruci :frowning2:
5. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Ivi to vypadá hooodně nadějně :wink: moc ne Tebe myslím :wink: tak si tam v pondělí zavolej ať tam neletíš zbytečně :unamused:
Mončo co se týče miminek a ivf,tak já tolik strach nemam ale ten můj chlap hroznej :frowning2: pořád se mi na to ptal jestli to nemohli pomotat,tak ho ujišťuju,že ti lidé co šli po nás vypadali velice dobře,tak snad nebudeme mít žádnou opičku :wink:
Jinak jsem se byla podívat a domluvit na kočár a na postýlku :wink: a teď tak přemýšlím,že ani nevím co je to za značku :grinning: asi bebecar :wink: budeme mít starší ale myslím,že vypadá velice zachovale a podle mě není ani kupovaný v Čechách.Tak o starost míň :wink: Dneska dorazil i kolotoč takže mi to asi začíná docházet :fearful: booojiiiim :confused:
5. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Dobrý večer kobylky moje.
Ivy tvoje obvodačka ti krev nevezme musíš počkat do pondělka :frowning2: moc na tebe myslím a nemůžeš si odskočit z práce :wink:
Petruš já mám sperma dárce tak jsem zvědavá jaká ta naše bublina bude jestli nebude chlupatá černá na taková nějaká jiná :grinning: ale to je jedno bude naše :wink: Já si koupila minulý týden postýlku novou za 500 původně stála 1300 a ted jsem si objednala matraci aji s poštovným 310 je nová na aukru.
moni tobě už se taky blíží to je super Adelku budeš mít za pár dní u sebe :wink:
Marky malá je nemocná co jí schází at je brzo fit.
Máji děkuji za info zítra jí půjdu něco koupit :wink:
5. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Holky jsem to spatne pocitala MS mam dostat ted v patek coz je za tri dny testy jsem delala odpoledne tak mam udelat jeste zitra rano? A mam doma jeste utros ten by nam nepomohl co jezis jsem asi hrozna ja nevim co mam delat.
5. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Ivi podle mého názoru jsi těhulka a utrouš ti neuškodí to je prevence :wink: Moc držím palečky a myslím na tebe kudy chodím :slight_smile:
5. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahoj Ivi ,ale tu krev si můžeš nechat vzít i přímo v nemocnici a tím utrogestanem si myslím ,že nemůžeš nic zkazit.
Mi ještě taky zůstalo jedno celé balení ,tak kdyby někdo chtěl,tak vám ho můžu poslat poštou,je to škoda vyhazovat.Brala jsem ho až do 11týdne.
5. led 2010 v 19:50  • Odpověz
No my kdyby tehdy Peťa nepřišel na to ,že jeho zmražené spermijky napsali na skoro o 20 let mladšího klučinu ,tak k záměmě došlo jedna dvě a jednou by tady možná někde chodil ještě jeden Krejčiřík nebo Krejčíříková. :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Berušky dobrou noc blbne mi kobyla :angry:
5. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahoooj sluníííčkaaa :dizzy_face: rychle nakukuju co je nového, Monička má skvělou dr., to je super :dizzy_face: Ivka stresuje, ani se nedivím, ale holka zlatááá, zkus se uklidnit a brát to tak, že to tak má být a nech si vzít krev přímo v nemocnici, stojí to cca 200,-kč a máš jistotkuuu, držííím paluškyyy :wink: Petjunka už se bojííínkááá, neboooj :wink: Majky, ať se Adélka brzičko uzdravííí :slight_smile: Tak jsem si pěkně po dvanáctce zaplavala a jdu do pelíšku, bo zítra jdu zaseee na dennííí, OMG :wink: tak se mějte krásňoučky a posílám všem úsměv od ucha k uchu a smutňoučkým beruškám pohlazenííí :dizzy_face: dobrou nocku a krásné sníky a kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: MVMMMR :dizzy_face:
5. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
Ahojda berušky,
tak jsem včera padla za vlast, usnula jsem už v 9, ale zase tady teď už od 4 straším.
Ivčo, tak to zní mooc dobře, že měla být ms už v pátek! DRž se a klid, nech to plout samo :slight_smile: Utroušem nic nezkazíš :slight_smile:
Bellí, Ty jsi teda výkonná, já padám na hubu už po dvou dnech v práci, sice jsem tam zase byla dýl, v pondělí do půl 7 a včera do půl 6, ale kam se hrabu na TVý dvanáctky! A ještě jde plavat!! Omg :confused: . No, ale já se teda taky přidávám, bo dnes jdu do kurzu na hubnutí a začínáme ééérobikem, tož chcípnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A k mým plánům (Monči a ostatní :slight_smile: ) , byla jsem včera na endokrinologii, super paní doktorka, tak vše ok, ale ještě mi doporučila jedno vyšetření na trombo...něco, z krve .. bo, když je ňáká zhoršená srážlivost , může to způsobovat horší výživu placenty a proto můžou být potraty. Tož se ještě na toto objednám, a pokud aspoň trošku shodím, tak si dáme v dubnu teda poslední pokus :slight_smile: . Petjunko, já vím, že zase toho nemám tolik za sebou, já ale zase kvůli věku, víš? Kdyby mi bylo o pár let míň, dala bych si třeba rok pauzu od všeho, a odpočatá to zkusila znova, ale ne to nejni čas. A já opravdu v adopci nevidím problém, aspoň se nemůžeme s Džonym hádat "po kom to dítě je tak..." :grinning: , ale kam se hrabu s TVým humorem o opičce, bo Mončiný o černouškovi:slight_smile:)))
Majkýý, Adélce přeju, ať se brzi uzdraví, prďolinka malá! Jak to zvládáš všechno, co taťka, pomáhá Ti?
6. led 2010 v 05:42  • Odpověz
autor
JInak moc zdravím pracující Evinku :slight_smile:
Kaši, Ty tady normálně víříš paniku o možných záměnách, teda, to ńejni moc dobrý!
Karolajnko, zlato naše, jsem Ti zapomněla pochválit účes! A vůbec, já su nemožná, často vám projíždím albíka, když řeknete, že jste daly nové fotečky, ale zapomenu to pak okomentovat :rolling_eyes: , skleróza!
6. led 2010 v 06:08  • Odpověz
autor
Věruško, Tebe moc zdravím, jak bojuješ? Máji, hubana Ananááskovi! :slight_smile: Jsem chtěla reagovat na ty chlapi taky, že je to opravdu všude občas tak a občas jinak. Ale já tu detaily neventiluju. My se rafli na Štědrej, a to jsem řádně ořvala, ještě v 8 večer jsem trucovala u noťasu, jak jinak než kvůli tchánovcům. No, a to zklamání, že se to pokazilo mi vydrželo 2 dny ještě poté. No, a Od Silvestra zase líbánky, tož Májenko chci říct, že když jste se na Vyšehradě drželi za ruce, moc vám to slušelo (taky proto, že jsem v té chvíli ukradla kočárek :grinning: :grinning: :grinning: ), takže je to furt nahoru a dolů asi všude v bledě modrém. Jen tady asi každá nepíše průběh hádky, ne?
6. led 2010 v 06:14  • Odpověz
autor
Ták, já asi pomalu vstanu a půjdu do rachoty dřív, bo se tu jinak budu válet. Tak baby myslete na mě, až budu v 5 hodin odpol funět v tělocvičně, to bude výkon, to aj ve zprávách možná bude něco o tem :grinning: !
Přeji všem hezký den!
A ještě muším pozdravit na dálku Sopfinku, Kubíčka, Matýska, Valušku! A Ondrášek s Kačenkou, už máme fotečky???
6. led 2010 v 06:19  • Odpověz
autor
Joo, Leňulkooo :astonished: , co Ty????
6. led 2010 v 06:21  • Odpověz
Dupky ahojky, zdraví vás zasněžená Karolka :grinning: u nás je bílo, bílo, bílo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No prostě krááááááááááááásááááááááá :sweat_smile: Ivi, deržím palce, kéž by to byla pravda :slight_smile: Všechny ostatní zdravím, jdu makat a vydělávat penízky :slight_smile:
6. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Dorbé ráno :slight_smile:
u nás nachlopalo tolik sněhu a to mám dnes namířeno s holkama z práce na oběd, manža mi vzal auto tak to budu muset risknout busem nebo pěšo.

Andrejko to je dobře endok.výsledky dobrý, tak ještě ať ti vyjde dobře to trombo-vyšetření. no a sportu zdar! A na věk se zas tak neohlížej tělíčko ti funguje vajuch máš dost, to je hlavní, tak co nejdřív do toho :wink:

Bellí tiše závidím bazén, muselo to být fajn se poráchat ve vodě.

Ivi tak to by sedělo když máš termín už teď zavolej si na gyndu a domluv si nejbližší termín na tu krev, nebo zajdi do nemocnice jak píše Bellka, ať máš klid :wink:

pračka už točí povlečo do postýlky a bodyčka co včera dovezl pošťák, koupila jsem zde česká výroba, mají akci 3ks po 79,- http://obleceni.mimishop.cz/katalog.php?typ=8200
6. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Krásné raničko všem sluníčkám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak se omlouvám za šíření paniky :wink: ,jen jsem chtěla říct,co se nám přihodilo.
Jinak taky moc myslím na Leňulku a doufám,že jsou v pořádku.
Ivi do té nemocnice na tu krev si opravdu zajdi,stojí to za to.Budu držet pěstičky.
Jinak posílám pohlazení a hubana úplně všem.
Za chviličku vyrážím na první těhu kurz.A pak jdu k babičce na oběd,pak musím na 13hod ke své gyndařce,a pak jdu za maminkou.Hurá. :slight_smile:
6. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Moni neboj brzy budeš mít Adélku v náručí. :slight_smile:
6. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Pěkné ráno :wink: Tady je pěkná tma tak se mi ani nechce z pelechu :unamused:
Andrejka si tady ráno pěkně poklábosila :slight_smile: kočičko já to nemyslela zle,že máš za sebou první IVF.Jen si myslím,že je škoda nevyužít té šance dokud z té pojišťovny něco dostaneš :wink:
Mončo nevíš náhodou od kterého tt mohou být poslíčci?Jdu to někam najít :wink:
6. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Peti ahojky to ti neporadím, ještě jsem je neměla tak ani vlastně nevím jak vypadají :confused: . jen jsem začala pít maliníkový čaj, ten už bys taky pomalu mohla nasadit.
Kaši užij si kurz, já byla nadmíru spokojená člověk se tam doví spousta vychytávek a novinek.
Karolko tobě ať to utíká v práci co nejrychlej a samo všem pracujícím.
6. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Mony na ten jsem koukala a určo zakoupím :wink:
Já u Terky nic takového neměla a tak proto se ptám.Já vlastně s Terčou neměla vůbec nic :wink: teď mám šílené bolesti v kříži :unamused: ale to bude tím,že celý den stojím!Ale dnes v noci mi vzbudila příšerná bolest břicha.trvalo to tak 40s a břicho jak balvan.Sem se bála usnout a sama sebe jsem přemlouvala,že to nic není.Teď jsem vyčetla,že někdo to měl od 29tt.Tak je to dobrý.Prý pomáhá teplá koupel,což je mi teda divný,bych se asi bála aby se to nerozjelo.
6. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Peti to by mě teda taky polekalo, s tou koupelí jsem to taky četla, když jsou to poslíčci tak při teplé kupeli ustanou, ale dyž je to porod, tak se to rozjede ještě víc.
6. led 2010 v 10:03  • Odpověz
To si nemysli,že jsem nebyla vyplašená :wink: byla to vyloženě porodní bolest ale jen jedna :grinning: co je to oproti tomu když jsou pak po minutě :frowning2:
6. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj vcera mi to uz neslo se tu pripojit, testik zacina silit k doktorce na gindu jdu az v pondeli ale za chvili se chystam k obvodni do rana jsem chytla horecky mam rymu a chycene prudusky nejhorsi je ze musim takhle do prace dneska me pustili driv. Jinak vam moc dekuji ja vim musim tomu nechat volny prubeh jenze kdyz ja se tak moc bojim ten utros muzu brat dva rano a dva vecer jak jsem to brala pri IVFku??
6. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoooooooooj moje milované kobylky, hlásím se, ale jen na skok, nevím, kam dřív skočit. Včera jsme se vrátili z dětské, byli jsme s malým hospitalizovaní na JIP, měl problémy s příjímáním potravy, ale už to snad bude dobré. Do albíčka dám fotky. Na všechny moc myslím a jak se trošku zregenerujem a zvyknem si, budu chodit častěji.
papa Monča a Kubík
6. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ivi, to je super, myslela jsem si, že se přidám, ale mrcha už přichází :frowning2: Moc ti to holka přeji a držím své oblíbené palce ať to tentokrát dopadne za devět měsícu s vánočkou v náruči :slight_smile: Drž se beruško :slight_smile: Ultrouš mužeš brát tak jak při IVF, je to jen hormonek co udržuje těhulení :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahojte kobylky tak jsem myslela že ten Nový rok zahájím zázrakem ,bohužel to nedopadlo tak jak mělo.
Měla jsem pozitivní testík přirozenou cestou ,ale vyklubalo se z toho mimoděložní ,bylo to alabší tak si to tělo zpracovavá samo,ale přesto musím na operaci mám v děloze nějakou neplechu tak čekám na výsledky a pak pádím směr gynda.A aby toho nebylo málo tak mi dnes volal brácha že leží v nemocnici a má zápal plic a prasečí chřipku,se z toho asi poseru.

Ivi tobě gratuluji at ti to vydrží až do konce.
Ostatní moc zdravím a omlouvám se ,ale nemám nějak sílu moc reagovat.
6. led 2010 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

moni Kubíček je kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: ta fotečka jak leží na oku v té modré souoravičce je fakt boží :dizzy_face:
a s Valinkou nemáte fotos?Jako že zásnuby v porodce :grinning: :grinning: :grinning: to tady vymyslela Mája :wink:
Tak at malej hezky papá a dělá vám jen samou radost :wink:

leontýnko to mě mrzí že to tak dopadlo :frowning2: snad se brzo zadaří opět přirozeně a tentokrát se uhnízdí tam kde má :wink:

Ivčo držím palečky at je krev pozitivní a tiše gratuluju

peti,monči já teda žádný poslíčky taky nemám ale někdy v noci mám bříško jak šutr :confused: ale to se mi stalo snad ještě před 30tt

Moni tobě to tt krásně roste :grinning: už máš zbalenou tašku?

Andrejko,Věruško,Beli,Karolko racantky ahojík
zdravím i maminky a těhulky :slight_smile:

Máji tak jak ti jde dieta? :grinning:
6. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.