• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj kobylky

Leontýnko to je mi moc líto že když se to podařilo že to takhle dopadlo :frowning2: držím at se to podaří brzo znova a uhnízdí se tam kde má :wink:
Ivuško pořád na tebe myslím a těším se až nahlásíš potvrzené těhu :wink:
Janinko tobě už to taky utíká už 34 týden toto letí.

Mám vás všechny moc ráda :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2010 v 18:06  • Odpověz
luci ahojík :slight_smile:

no letí to i tobě za chvíli půjdeš na velký utz ve 20tt :wink: co myslíš že čekáte?kluk,nebo holka?
6. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Jani ahoj vůbec netuším co to bude :wink: Když jsem byla poprvé těhu vědela jsem že to bude kluk a byl by to kluk u péti jsem odsamého počátku tušila že bude holka a je ale nevím :confused: Na velký UTZ půjdu začátkem února uvidím v pondělí co mi řekne doktorka jdu do poradny :wink:
6. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Ahojki ,právě jsem dorazila domu a asi hned odpadnumjsem totálně ko.
Tak jen Moni malý Kubíček je nádherný.A snad už bude vše v pořádku,a budete oba zdraví.
Leontýnko,posílám pohlazení a hodně síly,je mi to moc líto :cry: ,ale snad to bude brzy v pořádku a dočkáš se taky toho vytouženého snu.A bráškovi taky ať je brzy zdravý.
Ivi moc držím pěstičky ,aby bylo vše v pořádku,a brzy hlásíš těhu stav. :slight_smile:
Já jsem byla dneska poprvé na tom kurzu ,bylo to super,bylo nás tam 8,akorát jsem tam byla nejmladší co se týče těhu.2 holky byly ještě 26t,2 byly 32,1 33t,a2 byly 36 týden.No nevadí,i tak to bylo super.
6. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahoooj koťááátkaaa, tož už jsem doma z práce, cestou jsem ještě sletěla Bellince pro granulky, nejdříve jsem ale musela vykopat autííí ze sněhuuu :grinning: :grinning: :grinning: už jsem pěkně vykupkaná a sedím v pyžámku tady :slight_smile: Leontýnko, ahoj holka, je mi líto, že to tak dopadlo, ale berušky, i když se stane, že to těhulkování prostě nedopadne, tak vám to strašně závidím, páč vědět, že to jde přirozeně je něco neskutečného a můžete zkoušet a zkoušet a zkoušet. Doufám, že mi rozumíte, jak to myslím :slight_smile: Iviii, držím stále palušky a věřím, že teď už to bude dobré :dizzy_face: Leňulkooo, moooc na Tebe myslííím. Andruškooo, neboj, vy s Honzíkem to dáteee :dizzy_face: Jdu kouknout na fotešky Kubíííčkaaa :dizzy_face:
6. led 2010 v 19:22  • Odpověz
OMG, OMG, OMG, Mončiet, ten je slaďoučkýýý, prostě beze slov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Děvčááátkaaa :slight_smile: tak jsem zase zkontrolovala bříšenka v albíčkách a mušííím pochválit Petjunku, bo má fotešku týden starou, ale Moničku a Janninku musím pokárati, báč nemají aktuálnííí břuuušek :wink:
6. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj kobylkýý:slight_smile:
nejdřív začnu tím hezkým. Mončo, Kubíček je nádherný, takovou krásnou hlavinku a jak je tam s tatínkem, sluší jim to. Moc vám to přeju.

Leontýnko, co napsat, ty se z toho snad nevyhrabeš. Takový zázrak a pak zas zase spadneš na zem..,Ať ti to vše dobře dopadne a bráchovi taky, neboj, on se z toho taky vyhrabe.

Ivi, jsi těhulka :wink:snaž se být v klidu, já vím...ale mysli na toho broučka:slight_smile:

Bellíšku, rozumím ti, že ta naděje na přirozené otěhotnění. kterou ty nemáš je skvělá, ale to snažení už ne. Prostě milování je milování,ale snažení je dřina a někdy to prostě vůbec nejde.

Zdravím všechny.
6. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Monči Kubíček je kouzelnej,je mi líto,že to máte zatím s problémkama ale odteď už bude líp :wink:
Leontýnko to je obrovská škoda :frowning2: ty těla si prostě dělají co chtějí.Tak hlavně ať dopadne dobře operka a bráška ať je brzy fit.Kde to chudák nabral?
Bellí zase máš dobrý pocit,že se miluješ z opravdové lásky :grinning: ne promiň jasan,že bych Ti to moc přála aby ta šance tam byla a to překvápko Vás potkalo :slight_smile: ale víš jak to myslím beruško :wink: prostě někdy je ten sex opravdu jen kvůli mimi a to je humus!!!
6. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Berušky, dobrou noc :slight_smile: Beli, cháu, tě, moc bych ti to přála, i když jak píše Věruška, každé milování je jen velká planná naděje :frowning2: I když tohle jsis určitě taky prošla :unamused: Monči malý je nádherný :slight_smile: leontýnko, to je opravdu na posrání, když už se stane zázrak, tak to takhle dopadne :frowning2: Beruško, myslím na tebe :slight_smile: Zdravím Janinku, pupkatou Peťu, Lucku, Ivču, Andrejku, Věrku a Mááááááááááájúúúúúúúú, na tebe jsem málem zaomněla, a Kasu, cvičitelku a celý zbytek :grinning:
6. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Moni přeji vám at Kubíček hezky papá a vy už nemusíte jít do nemocnice. A musím ještě napsat je kouzelný :wink:
Belíšku kulíšku ahoj tak už odpočíváš :wink: Beluška má co papat má vzornou paničku dobře se o ní stará :slight_smile:

Holky nemáte někdo founa na Leňulku chtěla bych vědet že je v pořádku.
6. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Petjunkooo, jj, přesně o tom jsme se bavily i s Andrejkou a Věruškou u Májinky, že mám jedinou výhodu, že si opravdu užijeme sex, bo neřešíme plodné dny atd., atd., ale někdy je mi to i líto, jak ráda bych tohle řešila :wink:
6. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Poooočkej ty kozo ošmikaná :grinning: v dubnu je ze mě modelka :grinning:
6. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Věruškooo, posílám pohlazení, berunko :dizzy_face: Karolajnkooo, to víš, že jsem si tím taky prošla a moc dobře si vzpomínám, že to nebylo vždycky to pravé ořechové, ale jak ten čas letí, co bych za to dala, mít znova tu šanci a člověk to pozná, až když tu šanci ztratí :frowning2: Pěkně se vyspinkej, baroškovááá, tohle už Ti zůstane :wink:
6. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Luciii ahojkyyy, jj, už jsem doma a nevím co mám dělat, jsem nějaká rozjetá, bych pořád něco dělala jako kdybych toho v práci neměla dost, doufám, že si to nikdy nepřečte nikdo od nás z práce, by mi přiddali roboty, OMG :wink: Kašu taky zdravííím.
6. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Já vim Bellí a mocinky bych Ti to přála,tahle závislost na pomoci doktorů je hrozná :unamused: myslím si,že holky s takovou diagnozou by měly mít všechny pokusy zadara!!!! Věř,že kdyby to šlo tak Ti věnuju mé nevyužité pokusy!!!
6. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
OMG, tož v dubnu tu máme Peťulííínu modelííínu :wink: Já vím, sluníčko :slight_smile:
6. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Loučím se a přeju krásnou dobrou noc :slight_smile: mam to nějaké přetížené a vše dlouho trvá :angry: tak papa zítra
6. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Beli, často přemýšlím nad tvým osudem a říkám si, proč je svět tak nespravedlivý :frowning2: Peťka vystihla to, co se mi často honí hlavou. :wink: I super milování je moc velká daň za to, že nemáte to velké štěstí v náruči, jen vám to alespoň nenarušuje manželský život :frowning2: Bobrou :slight_smile:
6. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Koťááátečka moje zlaté, taky se loučím, páč je dneska ta kobyla nějaká zpomalenááá :confused: Moničkooo, tak teď jste na řadě s Adélinkou vyyy :dizzy_face: A prosím těhulinky o doplnění aktuálních bříííšek :wink: tak se mějte krásňoučky, dobrou nocku a krásnééé sníííky :dizzy_face: Kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: Leňulko, dej vědět, prosím, že jste s prďolkou v pořádku :dizzy_face: Dobrou s bobrou a MVMMMR :slight_smile:
6. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
Ahooj kobylenkýý :slight_smile: , dobré ránko!
jsem včera padla.. a jen jsem vás chtěla pozdravit, ale nešla mi kobylka, vám jo?? asi v 9 večíír :confounded:
POspíchám, jak jinak, ale včééra jsem si opravdu zahopsala, no, děs, ale nějak to rozhejbat muším, že?
ÁLEEE, zpět k vám! MOnčietkoooo, ahooj maminkooo, KUbíček je ale opravdu náádhernej! Moc Tě zdravím!
Leontýnko, to je tak vždycky, jedna zpráva krásná, druhá staršně smutná. Je mi to strašně líto, nevím, kde je nějaká rovnováha v životě, bo Ty si pořád něco vyžíráš. Drž se beruško. A bráchovi držím palce, ať je brzy fit.
Leňulko, co Ty????
Holčinky, všechny zdravím, já muším, tak nemůžu reagovat na všechno :fearful: . MVR a mějte klidný den!
7. led 2010 v 07:01  • Odpověz
Brééé ráno všem.
Myslím na vás.
Vyrážíme s Mikim do toho mrazu.
Tož pááá!
7. led 2010 v 07:35  • Odpověz
Ahoj holky, nebyla jsem tu skoro dva dny a tak pomalu pročítám, z prvních radostí už čtu zase kalamity, ale snad bude brzy vše ok.
Petjunka má kočík, kde jsi ho koupila? Pošli pak fota.
Monča se už kurzuje, málem mi vypadly kukadla u Tvých odtěhulených týdnů, holka, Ty u můžeš rodit, víš to? :confused: Nojoooooooo, mi to nějak uniklo, tož to já už rodila v Tvym stádiu néééééééé? Tak déééééééééržim paluchy, ať je to fofr a je tu další mimísko.
Ivčo, zrovna jsem chtěla napsat, ať nehazarduješ se dzravím a nelezeš do práce, když jsi marodná, žeta prasečina je fakt nebezpečná a o kousek níže o ní píše Leontýnka, tak si to přečti a zalehni do pelechu, práce neuteče a když, tak neva, najdeš další, zdraví máme jen jedno, tož tááááááák.
A Leontýnko, Tobě hodně sil, máš to nelehké a bráchovi přeju brzké uzdravení, jak je na to s váhou?
Mončaet byla na Jipce s malým, no hlavně, že už jste doma a bude vše ok, ještě juknu na fotečky, jen tak na konci diskuze jsem si všimla, že o nich myslím, píšete, těším se.

Věruška je divadelnice, Bellí nám plave v bazénu, snad nám z teho nemarodí, když pak vyleze do tej zimy
A Kaša ví, že v třebíčské porodce zaměnili děti :slight_smile: , no vida, konečně nějaká znalá a zná mou porodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě k těm záměnám, já se taky bála, že budeme mít černocha, no naštěstí je bílá :grinning:
7. led 2010 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj koťááátkaaa :dizzy_face: přeju krásný den a kdo má dneska kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: Andruška už je vyhopsanááá, tož déržííím palušky, ať vydržíš a dostaví se výsledek :dizzy_face: Tulačka Májucha se konečně objevila, ahoooj :slight_smile: Jo a o té záměně jsme se taky bavili s Pavlíkem, bo v televizi byla reportáž, že každý 10. otec si jen myslí, že je otcem svého dítěteee :grinning: Tak jsme říkali, že v tomhle si můžeme být jistí a kdyby se stalo, že v CARu to spletou, tak víme po kom bysme chtěli vysoudit ty milióóónyyy :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Bellí.
TTak už jsem koukla na Kubíčka, no je to kousek chlapáka, neboj, sice problémek s příjmem potravy, ale neni hubeňourek, tak má z čeho brát sílu, z čeho se mu to přihodilo? Kámoška to taky teďka měla, snad už josu ok. Je to krásný mimi, jak spinušká, Bože to tak uteklo, sakryš, člověk si teho musí vážit a koukat na to snad ještě častěji bo nevím, najednou mám ooooooooooooobr mimi.
7. led 2010 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Taky mi to večer blbne a nejde mi kobyla, už asi druhý nebo třetí den :unamused: . U nás opět padá snížek. Teprve lezu z pelechu dospávala jsem probdělou noc.

Monči letí gratulka malý je sladký a bude to chlap po tátovi :slight_smile:

Leontýnko zvládni dobře ten zákrok, to ani není možné tak se vám to hezky podaří a vzápětí se to posere :frowning2: Snad se ten zázrak bude ještě jednou opakovat, kdy se ti vrátí manža?

Janiko tašku už mám sbalenou, asi 10dní, tak pomalu taky začni balit, jsi na řadě hnedky po mě :sunglasses:. Piješ maliníkový čaj?

Máji právě že to vím že je to na spadnutí a bojíííím. Ráno jsem připravovala i manžu a dávala jsem instrukce jak se postarat o juniora kdy chodí ze školy, kdy ho odvézt do kroužků a tak, vždycky to bylo na mě, tak snad to pak zvládne. On je hodně zmatený tak mám strach.
Kde ses tak dluho toulala, že jsi tu nebyla, snad ne migrénuša?

Bellí a Reprofit má nějakého dr. v Ostravě nebo budete muset jezdit pokaždé do Brna ?
7. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Tož, nikdo tu??????????????????????? Už vařím čočkovou polívečku (Pavluška mě přemluvil) a peču králíka :slight_smile: jo a ještě k těm vztahům jsem chtěla říct, že je to tak asi všude a i my se rafneme, že to není možné a taky si při hádce vyčteme i nemožnééé, ale tak 2x do rokaaa, ale stojí to za tooo :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Moničkooo, ahoooj :slight_smile: Tak to je krásná věta: on je hodně zmatenýýý :grinning: :grinning: :grinning: Nn, Reprofit je v Brně a pobočku, kde je Dr. Macháč má v Olomouci kousek od CARu, kde jsme chodili, tak bysme to měli najít, prý je to 5 minut cesty. Májinko, jj, to už není pravda, jak Ananásek ležel bez hnutí v postýluši, co??? :wink:
7. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Bellí, zrovna píšu Andrejce, jakej mám hlad a Ty tu vyrukuješ s králičiskem :slight_smile: , tož frčím do Bellíškova :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tady sleduju sporák a nedopsala jsem to. No a na OPU a ET se jezdí do Brna, jinak kontroly plánuje do Olomouce :slight_smile:
7. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.