• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
http://www.youtube.com/watch?v=ZzfnAgV8-qU&feature=channel

Se podívej, jakleží teďka v poklidu, omg! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky a pěkný den všem :slight_smile:
Sem Vám chtěla oznámit jak jsem na sebe pyšná :wink: od února už objednávám zákaznice k té své kamarádce a já si nechám jen VIP.Učím se postupně říkat NE :grinning:
Jinak kočárek mam Máji starší ale po céééélebritě :grinning: :grinning: je to bebecar trojkolka+sporťák+zimní fusak+autosedačka.Ani nevím jestli ho nedovezli z ciziny protože tady jsem ho neviděla jezdit.Je hnědý a doma bude až příští týden pak ho blejsknu :wink: Rozhodli jsme se,že řok to vydržíme ve starym a pak koupíme pořádné golfáče.Radily mi to snad všicí kdo mají mimi :wink:
7. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Máji, tož přijeďte, to bude akorát hotovýýý ten králííík :wink: Ahoj Petjunkooo, to jsi moooc šikovná, že se učíš říkat nééé :wink:
7. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Peti, no vidíš to, taky se počebuju naučit. A sportˇák máte od Jágra jo? :grinning: Ten ale mimi nemá, no neva, kočík mít mohl, žééééééééééééé? Tož možná Vereška mu prodala ne?

Bellí, tož řekn cestu, k Bobycentru trefím a dál? :grinning:
7. led 2010 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ananááásek se už umí i vztekaaat:grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Piští jak střelená, no co už, asi to má po matce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
Od Boby centra furt rovněěě :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Dobrá, jedu :grinning:
7. led 2010 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Hoooooolky hoooooooooolky, mušíme se zasejc vidět a ještě v hojnějším počtu, zajímá mě aj Petjuna s tyma jejíma šmikadlama a taky Monča a Karolajnka a další a další dupy :grinning: To bude prča, vyškubáme si vlasy, co si nevyškubáme, to nám Ptjuna vyšmikne, nooooooo bude prdééééééééééééééél :rolling_eyes:
7. led 2010 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
Králíka hmmm jedu taky :wink: a Máji ty jsi teda potvora.Píšeš Andrejce provokativně,že máš hlad???!!No to je chudinka :wink:
Mončo mě s tou taškou otravuje manža taky ale zatím neplaším :wink: ale až budu tam co ty :slight_smile: tak už bude za dveřma nebo ho raní mrtvice :grinning:
Ananásek se umí pěkně čílit.Jirka mi čučí přes rameno co tomu miminku dělají :grinning: tak mu vysvětluju,že nic pouze ta kostička je neposlušná :grinning:
Kočičky počítač mi berů,jde do něj kdosi,cosi instalovat,tak baj :slight_smile:
7. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Jééééééééžiš, jen aby to nebyl virus, omg.
Andrejka psala, že žerenkuje, co já, já tady hlady, kdybych vám vyfotila naší lednicu, tak se zhrozíte, jen police :grinning:

Jo a dietu nedržím, jen míň žeru, zdravějac a ještě žeru tablety na tuky před tým. Tož se nebojte, než dojedeme a uvidíme se někde, budu taky šlangoní :sunglasses:
7. led 2010 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, to je pravdaaa, taky chci moooc poznat Petjunku a Moničku a baroškovou a další a dalšííí :slight_smile: Luci bydlí kousek od nás a ještě jsem jí nevidělaaa, tož se musí udělat srazííík :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Tož t muší, kde máme nějakej středobod všech dup? Musíme zakreslit do mapy každou dupku a pak udělat střed a tam se pojede :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz
Nóóó. jen si držte dietkyyy, když já žerééénkuju jak malýýý zájezd :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Joa ještě jsem tu zahlídla zprávu, že někde sněží, no ste nooooooooooomáááááááááááníííííííííííí? Už bylo dost bílejch, tady teda svítí slunce a jááááááááák.
Jak mimi vychrní, nažerenkuje se a pofrčíme ven na opalovačku :wink:
7. led 2010 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz
Někdo to sežrat ale Bellí muší, tož se láduj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Závidím :sunglasses:
7. led 2010 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunkooo, klidněěě, v mrazáku jich je ještě asi 10, než dojedeš, bude připravenýýý :grinning:
7. led 2010 v 11:04  • Odpověz
No a na Seznamu se pomátli na rozumu, prý napadne půl metru sněhu o víkendu, no víte vy vůbec, kolik ej půl metru :confused: , já teda ne, ale myslím si, že to teda bude hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se máme na co těšit, jak budu kočíkovat, omg!
7. led 2010 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, kouknu z okna a zase padááá to bííílééé studenééé a tak hustěěě, se odtud už vůbec nedostaneme, OMG.
7. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Máji Anička je sladká a trénuje vzteklý hlas hned od mala, to se jí bude hodit na kluky :wink: zkoukla jsem zrovna i v chodítku u stromečku, ještě stojí ??
Bellí já dělám hrachovou polívku a roštěnky (ten můj miluje hovězí) no a teď jdu hledat nějaký recept.
Bellí tak to jde když do Brna pojedete jen 2x zbytek v Olomouci.
Petí tak to ti letí pochvala, doufám že těch VIP není hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:. To už jsi psala po Vánocích že to omezíš, tak jsem zvědavá.
7. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdu roztočit pračku, pokrájet brambory a zapeču s česnekem asi a ještě roztočím topení bo je tu zima jak v morně. bááááááááááááááj dupky, kdybych pár dní zas nedošla, tak nemám migrénu, ale jsem furt v luftě, včera třebas dvakrát hopsoda, taky cvičení, byl ajsem na cvičení s malými míči, jsem vám ani nezahlásila, pěkné to bylo a ješětě jdu v neděli zase pro změnu na velké :slight_smile:
A možná jsem vám taky nesdělila, že Slovensko je kvůli počasí, díky Bohu, přeloženo na další termín, tentokráte už neznámý, asi na květen bo tak nějak v teple.
A do divadla taky příští týden nejedu, jelikož sekretářka zapomněla koupit lístky, takže sedím na dupě a musím do tých hospod leda. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, stromek, ku podivu, ještě stojí, l endeska ho srazím asi já, už je čas, no ne?
Bellí, až pojedeš do brna, tak to už máš pak jenom kousek k nám :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo na Tebe juknu já. Budete spěchati?
7. led 2010 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a hovězí taky miluju,božžžžžžžžžžžééééééééééééééééééééééé, mám hlááááááááááááááááád a už fakt jdu :sunglasses:
7. led 2010 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Prýýýýýýý, roztočííím topenííí :grinning: :grinning: :grinning: Otočí ventilem a je tooo, přijeď mi zatopit v kotliii :grinning: :grinning: :grinning: Jj, Moni, to je super, že nemusíme do Brna pokaždé :slight_smile:
7. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Krásný den všem,jdu vás jen pozdravit,nestihám dočítat,za chvilku vyrážím k zubaři,tak snad mi nějaké zuby zůstanou. :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Určitě nebudeme spěchatiii, takže klíííďo si uděláme srazííík, ať poznáš taky pana Žížááátkovééého :slight_smile:
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz
My hovězí vůbec nejíme, páč to kůzlečí je tomu hodně podobné a kdybych neřekla, že je to kůzlečí, tak to nikdo nepozná a taky se to tak dlouho dělááá :wink: Kašo, tak ať Tě u zubáka moc netrápí.
7. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Mája má sekretářku, no je to možné?a ještě k tomu nezopdpovědnou :grinning: a ty lázně teda to máte zážitek když to pořád odsunujou, no ale v květnu aspoň nebude sníh.
Nicméně u nás taky padá a padá..
Bellí vy jste teda plně připraveni na zimu 10 králíků v mrazáku :wink:
jdu k plotně
7. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahojte děvčata ,děkiuji za podporu.
U nás též sněží a má za výkend připadnout až pul metru tak to asi ani nevylezem,jen malí bude štastný.
Od rána jsem uklízela vánoční výzdobu atd.abych přišla na jiné myšlenky.
Volala jsem bráchovi tak snad už léky zabýrají pichají mu antibyotika do žíle a čeká na další výsledky,akorád je na izolaci a to mu na psychyce moc nedá.
Maji on dělá vyhazovače na diskotéce a sloužil na silvestra a tam to asi chytil ,protože na druhý den skolaboval,ale taky byl oslabený a nachlazený tedy náchylnější.
Monči manža mi dojede 22.2.
Holky byl to zázrak po20ti letech a nevím jestli se to bude ještě opakovat,při mé smůle asi ne a věřit se musí pořád.

Taky jsem skoukla Kubíčka je nádherný i Ananásek rychle roste je to až k nevíře.
Tak se mějte jdu si umít palici a něco zhltnout než mi příjde dítko ze školy.
7. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Leontýnko, já vím, holka zlatá, že Tebe ten život taky zkouší jak může, ale věř, beruško, aspoň trošku :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.